KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1155 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Személyre szabott cseppek
  • Magasan pigmentált, folyékony textúra
  • Az árnyalatok összemixelhetőek
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 , Eladó: Beba01
Állapot: használt , Helyszín: Zalakaros, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 800 Ft , Eladó: rayeri
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest 20. ker, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel

Ircsi0421

2018. május 11.

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a csodára.Soha nem olyan szinárnyalatot sikerült alapozóból vennem ami megfelel.A nyakam nagy helyen májfoltos.Ráadásul szoláriumba is járok,igy a megfelelő szint eltalálni nagyon nehéz.Kitűnően kitudom keverni az árnyalatomat.Nem bántam meg hogy megvettem.Nem változtat az alapozó állagán,csak a szinén.Ujravevős.

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Kinguska09

2018. május 9.

Vegre vegre! Sosem talaltam a megfelo arnyalatu alapozot (jarok szoliba) igy mindig sotetebb kellene ezzel minden kedvenc alapozomat picit megspeklve megkapom a kivant szint nagyon keves kell belole feltem hogy talan kipattog tole a borom de szerencsere lekopogom nem .,ugyhogy nagyon orulok ennek a termeknek (is) ;)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Clara

2018. február 5.

All matt plusba tettem, en nem tapasztaltam szurkulest, orulok hogy kapni mar ilyesmit.

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Lexiii07

2018. január 21.

Imádom a legsőtétebb árnyalat is világos catrice alapozóból ezzel minden alapozómat tudom végre sötétíteni..😍

Lexiii07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

eDorika

2017. december 13.

Rajtam valahogy nem szép, nem barnás, hanem szürkés-koszos árnyalata lesz tőle az alapozónak, pedig csak nagyon keveset tettem hozzá :(

eDorika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

legallybrunette

2017. december 5.

Bevált, és nagy örömmel használom. Általában minden alapozóból a legvilágosabb és a következő árnyalat közötti szín kellene nekem, ami persze nem létezik, tehát nekem ez a csepp megváltás. Az ára remek, és szerintem hónapokig ki fog tartani, mivel egy adag alapozóhoz nekem elég egy mustármagnyi ebből a szerből. A kézfejemen szoktam egy kisméretű lapoccal elkeverni (DM-ben vettem, jégkrémpálcának árulták, és sokkal könnyebb kezelni, mint az orvosi lapocot). A színt nem szürkíti vagy barnítja be, hanem tényleg sötétíti. Remélem, akkor is kapható lesz még, amikor kifogy a tubusom.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Swarowski

2017. november 16.

Gyönyörű összetevők, krémes állag, kiváló pigmentáltság. Én Catrice alapozóval használom, és nem kell sok a cseppből, szuperül sötétíti az alapozót. Alapjáraton azért vettem, mert túl világos alapozót választottam véletlen, de így el tudom használni azt. Ha megint bele esek abba a hibába, hogy túl világos alapozót veszek, akkor biztos, hogy ehhez a kis csoda segítséghez fogok nyúlni! :) Rossz színválasztás esetében is ajánlom, valamint a téli alapozót is bátran át lehet vele alakítani nyári alapozóvá, ha S.O.S-ben kell! ;)

Swarowski
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Sz. Csilla

2017. november 11.

Nekem jól működik. Egy vagy max két cseppet teszek a világosabb alapozóimba ebből és pont jó. Kipróbáltam több márkával is.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

hvivienn

2017. november 2.

Elégedett vagyok a termékkel , főleg ár arány értékben. Az én catrice alapozómmal állagra teljesen jól elkeverhető, csak vigyázni kell mert néha túl sokat keverek hozzá. Én egyáltalán nem látom szürkés árnyalatúnak, és szerintem elég jól pigmentál, és az alapozó tartósságán is javít, nehezen tudom lemosni a kézfejemről ahol kikeverem.

hvivienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

LillaM

2017. október 12.

Nekem nem jött be, egy pár alkalommal még azt hittem, szuper, megúszom egy sötétebb alapozó beszerzését, de egyik nap belenéztem a visszapillantóba és olyan rettenet sárgás színem volt, amilyet még soha semmilyen gagyi alapozóval sem sikerült elérnem, nemhogy a Double Wear-rel. Pedig nem is aznap toltam túl a sötétítő cseppet. Azóta inkább hordom a picit világosabb alapozót önmagában. Kár, nagyon bíztam benne, nagyon örültem neki, szerettem volna, ha beválik, de így semmi értelme.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.