KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1155 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Személyre szabott cseppek
  • Magasan pigmentált, folyékony textúra
  • Az árnyalatok összemixelhetőek
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 , Eladó: Beba01
Állapot: használt , Helyszín: Zalakaros, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eDorika

2017. december 13.

Rajtam valahogy nem szép, nem barnás, hanem szürkés-koszos árnyalata lesz tőle az alapozónak, pedig csak nagyon keveset tettem hozzá :(

eDorika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

legallybrunette

2017. december 5.

Bevált, és nagy örömmel használom. Általában minden alapozóból a legvilágosabb és a következő árnyalat közötti szín kellene nekem, ami persze nem létezik, tehát nekem ez a csepp megváltás. Az ára remek, és szerintem hónapokig ki fog tartani, mivel egy adag alapozóhoz nekem elég egy mustármagnyi ebből a szerből. A kézfejemen szoktam egy kisméretű lapoccal elkeverni (DM-ben vettem, jégkrémpálcának árulták, és sokkal könnyebb kezelni, mint az orvosi lapocot). A színt nem szürkíti vagy barnítja be, hanem tényleg sötétíti. Remélem, akkor is kapható lesz még, amikor kifogy a tubusom.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Swarowski

2017. november 16.

Gyönyörű összetevők, krémes állag, kiváló pigmentáltság. Én Catrice alapozóval használom, és nem kell sok a cseppből, szuperül sötétíti az alapozót. Alapjáraton azért vettem, mert túl világos alapozót választottam véletlen, de így el tudom használni azt. Ha megint bele esek abba a hibába, hogy túl világos alapozót veszek, akkor biztos, hogy ehhez a kis csoda segítséghez fogok nyúlni! :) Rossz színválasztás esetében is ajánlom, valamint a téli alapozót is bátran át lehet vele alakítani nyári alapozóvá, ha S.O.S-ben kell! ;)

Swarowski
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Sz. Csilla

2017. november 11.

Nekem jól működik. Egy vagy max két cseppet teszek a világosabb alapozóimba ebből és pont jó. Kipróbáltam több márkával is.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

hvivienn

2017. november 2.

Elégedett vagyok a termékkel , főleg ár arány értékben. Az én catrice alapozómmal állagra teljesen jól elkeverhető, csak vigyázni kell mert néha túl sokat keverek hozzá. Én egyáltalán nem látom szürkés árnyalatúnak, és szerintem elég jól pigmentál, és az alapozó tartósságán is javít, nehezen tudom lemosni a kézfejemről ahol kikeverem.

hvivienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

LillaM

2017. október 12.

Nekem nem jött be, egy pár alkalommal még azt hittem, szuper, megúszom egy sötétebb alapozó beszerzését, de egyik nap belenéztem a visszapillantóba és olyan rettenet sárgás színem volt, amilyet még soha semmilyen gagyi alapozóval sem sikerült elérnem, nemhogy a Double Wear-rel. Pedig nem is aznap toltam túl a sötétítő cseppet. Azóta inkább hordom a picit világosabb alapozót önmagában. Kár, nagyon bíztam benne, nagyon örültem neki, szerettem volna, ha beválik, de így semmi értelme.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Barbossa86

2017. augusztus 29.

Elindultam a Body Shop-ba ugyanilyen termekert,de utkozben elterultem egyenesen egy Rossmanba es mit latok?Hoppa ugyanaz a cucc a tervezett ar toredekeert,kosarba! Bar ne tettem volna!
Eloszor is jobb napjaimon ugy latom,hogy nem olyan rossz , de ez elillan a kovetkezo tukorbe nezes utan.
Barmilyen alapozoba keverem a vegeredmeny SZURKE szin!!Mintha megfejeltem volna a hamutalat,csak akkor tunik barnasank ha kicsit radolgozok bronzositoval,felkerul a pirosito is miegymas es az osszkep elviszi a hatan de akkor is...ha az ablak ele allok, konkretan szembetuno a szurkes arnyalat,ami meg a baratomnak is feltunt pedig o aztan nagy antitalentum ami a noi sminkpraktikakat illeti:)Azert irtam az ablakot, mert termeszetes fenyben latszik igazan a hamuba sult pogacsa,egyes mesterseges fenyek alatt "egesz jo barnanak tunhet "az arc de ez csak illuzio:/Tuti van akinek jol mukodik, de nekem ket kulonbozo alapozoban is csodott mondott,pedig sotetiteni sotetit csak hat ki akar vizihullanak tunni....
Mindig megfogadom hogy nem csabulok el az olcsobb lattan..hat azt hiszem legkozelebb eszben tartom.

Barbossa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

szabofannika0215

Korcsoport: < 18
2017. július 18.

Nagyon tetszik, az árát megéri

szabofannika0215
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 18.

Nagyon tetszik, az árát megéri

Minerva123

2017. július 16.

Alapozó sötétítésére nekem tökéletes. Eddig mindig kevertem több alapozót, hogy minden évszakban a bőröm színéhez megfelelőek legyenek, de ezzel sokkal egyszerűbb. Nem kell sok belőle, és az alapozó minőségén, állagán, tartósságán egyáltalán nem változtat. Én csak ajánlom, a világosító társát még nem próbáltam.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Bog

2017. június 21.

Nem igazán jött be.
Igaz, hogy ez az első ilyen jellegű termékem, tehátnincs összehasonlítási alapom. De ez nem tetszik. Annyira kevéssé pigmentált, hogy majdnem magában is fel tudnám kenni! Ráadásul az a minimális pigmentáltsága is ami van, szürkés árnyalatú! Olyan halott lesz a bőröm tőle, hogy inkább választom a világosabb alapozót, mint hogy ezt kenjem magamra! És a minimális pigmentáltság miatt elég sokat hozzá kell tenni az alapozóhoz. Azt hiszem befejeztem a Catrice termékekkel való kísérletezést!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem igazán jött be.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.