KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1155 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Személyre szabott cseppek
  • Magasan pigmentált, folyékony textúra
  • Az árnyalatok összemixelhetőek
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

LillaM

2017. október 12.

Nekem nem jött be, egy pár alkalommal még azt hittem, szuper, megúszom egy sötétebb alapozó beszerzését, de egyik nap belenéztem a visszapillantóba és olyan rettenet sárgás színem volt, amilyet még soha semmilyen gagyi alapozóval sem sikerült elérnem, nemhogy a Double Wear-rel. Pedig nem is aznap toltam túl a sötétítő cseppet. Azóta inkább hordom a picit világosabb alapozót önmagában. Kár, nagyon bíztam benne, nagyon örültem neki, szerettem volna, ha beválik, de így semmi értelme.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Beba01

2017. október 9.

Vonal és ránc kisimító. Szerintem a ráncokkal nem csinál szó szerint semmit.Teszelgettem de nem sűrűn nyúlok utána.
Nekem sajnos nem jött be.

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Nekem sajnos nem jött be.

Barbossa86

2017. augusztus 29.

Elindultam a Body Shop-ba ugyanilyen termekert,de utkozben elterultem egyenesen egy Rossmanba es mit latok?Hoppa ugyanaz a cucc a tervezett ar toredekeert,kosarba! Bar ne tettem volna!
Eloszor is jobb napjaimon ugy latom,hogy nem olyan rossz , de ez elillan a kovetkezo tukorbe nezes utan.
Barmilyen alapozoba keverem a vegeredmeny SZURKE szin!!Mintha megfejeltem volna a hamutalat,csak akkor tunik barnasank ha kicsit radolgozok bronzositoval,felkerul a pirosito is miegymas es az osszkep elviszi a hatan de akkor is...ha az ablak ele allok, konkretan szembetuno a szurkes arnyalat,ami meg a baratomnak is feltunt pedig o aztan nagy antitalentum ami a noi sminkpraktikakat illeti:)Azert irtam az ablakot, mert termeszetes fenyben latszik igazan a hamuba sult pogacsa,egyes mesterseges fenyek alatt "egesz jo barnanak tunhet "az arc de ez csak illuzio:/Tuti van akinek jol mukodik, de nekem ket kulonbozo alapozoban is csodott mondott,pedig sotetiteni sotetit csak hat ki akar vizihullanak tunni....
Mindig megfogadom hogy nem csabulok el az olcsobb lattan..hat azt hiszem legkozelebb eszben tartom.

Barbossa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

szabofannika0215

Korcsoport: < 18
2017. július 18.

Nagyon tetszik, az árát megéri

szabofannika0215
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 18.

Nagyon tetszik, az árát megéri

Minerva123

2017. július 16.

Alapozó sötétítésére nekem tökéletes. Eddig mindig kevertem több alapozót, hogy minden évszakban a bőröm színéhez megfelelőek legyenek, de ezzel sokkal egyszerűbb. Nem kell sok belőle, és az alapozó minőségén, állagán, tartósságán egyáltalán nem változtat. Én csak ajánlom, a világosító társát még nem próbáltam.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Bog

2017. június 21.

Nem igazán jött be.
Igaz, hogy ez az első ilyen jellegű termékem, tehátnincs összehasonlítási alapom. De ez nem tetszik. Annyira kevéssé pigmentált, hogy majdnem magában is fel tudnám kenni! Ráadásul az a minimális pigmentáltsága is ami van, szürkés árnyalatú! Olyan halott lesz a bőröm tőle, hogy inkább választom a világosabb alapozót, mint hogy ezt kenjem magamra! És a minimális pigmentáltság miatt elég sokat hozzá kell tenni az alapozóhoz. Azt hiszem befejeztem a Catrice termékekkel való kísérletezést!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem igazán jött be.

FeketePiroska

2017. június 17.

Kipróbálva,. tulajdonképpen ellátja a feladatát, de nehezen tudom belőni hogy mennyi is kell belőle.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

2017. május 24.

Végre sikerült beszereznem, sok hiábavaló próbálkozás után az utolsó darabot hoztam el tegnap a Corvinból. Egy használattal meggyőzött, nekem must-have termék lesz a nyárra amikor nem sokat, de azért sötétedik a bőröm, illetve pl. a Missha Signature BB-ből is ki lehet hozni így normális, nem szürkés színt (meg a többi koreai igen világos, és sokszor szürkés cuccból). Az alapozó állagán, minőségét, tulajdonságain nem vettem észre hogy változtatott volna. Szuper és olcsó termék, biztos be fogok tárazni belőle 1-2 tubust tartalékba ha látok majd megint valahol, mert úgy tűnik nagyon elkapkodják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Ragdoll

2017. május 12.

Én a liquid camouflage mellé vettem. Az a két szín is amiben kapható elég világos sajnos. Viszont nekem eddig az vált be a legjobban a karikáimra.
Örültem amikor rátaláltam a Müllerben, egyből kértem is segítséget és sötétítéshez, kontúrozáshoz ajánlotta a hölgy. Itthon ki is próbáltam teljesítette az igényeim vele szemben 🙂 Szépen besötétítette a korrektorom, a tartósságán, hatásán szerencsére nem változtatott!

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Agnes3518

2017. március 9.

Készülök a napsütésre. Az alapozóm színe most tökéletes, de gyorsan barnulok. Nincs kedvem kísérletezni más színekkel. És egyébként is vadászni kell a HD liquid coverage alapozót. Így úgy gondoltam veszek egy ilyet és a light beige árnyalatot majd mindig sötétítem.
Igaz még nincs rá szükségem, de ahogy hazaértem kipróbáltam. Minimális kell csak belőle, szépen elkeverhető, nem sárgította, nem rontott az állagán. A nyárra biztos elég lesz.
Müllerben kapható csak.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Müllerben kapható csak.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.