KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1155 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Krémmánia Kedvencek a -től
Bog

2017. június 21.

Nem igazán jött be.
Igaz, hogy ez az első ilyen jellegű termékem, tehátnincs összehasonlítási alapom. De ez nem tetszik. Annyira kevéssé pigmentált, hogy majdnem magában is fel tudnám kenni! Ráadásul az a minimális pigmentáltsága is ami van, szürkés árnyalatú! Olyan halott lesz a bőröm tőle, hogy inkább választom a világosabb alapozót, mint hogy ezt kenjem magamra! És a minimális pigmentáltság miatt elég sokat hozzá kell tenni az alapozóhoz. Azt hiszem befejeztem a Catrice termékekkel való kísérletezést!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem igazán jött be.

FeketePiroska

2017. június 17.

Kipróbálva,. tulajdonképpen ellátja a feladatát, de nehezen tudom belőni hogy mennyi is kell belőle.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

2017. május 24.

Végre sikerült beszereznem, sok hiábavaló próbálkozás után az utolsó darabot hoztam el tegnap a Corvinból. Egy használattal meggyőzött, nekem must-have termék lesz a nyárra amikor nem sokat, de azért sötétedik a bőröm, illetve pl. a Missha Signature BB-ből is ki lehet hozni így normális, nem szürkés színt (meg a többi koreai igen világos, és sokszor szürkés cuccból). Az alapozó állagán, minőségét, tulajdonságain nem vettem észre hogy változtatott volna. Szuper és olcsó termék, biztos be fogok tárazni belőle 1-2 tubust tartalékba ha látok majd megint valahol, mert úgy tűnik nagyon elkapkodják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Ragdoll

2017. május 12.

Én a liquid camouflage mellé vettem. Az a két szín is amiben kapható elég világos sajnos. Viszont nekem eddig az vált be a legjobban a karikáimra.
Örültem amikor rátaláltam a Müllerben, egyből kértem is segítséget és sötétítéshez, kontúrozáshoz ajánlotta a hölgy. Itthon ki is próbáltam teljesítette az igényeim vele szemben 🙂 Szépen besötétítette a korrektorom, a tartósságán, hatásán szerencsére nem változtatott!

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Agnes3518

2017. március 9.

Készülök a napsütésre. Az alapozóm színe most tökéletes, de gyorsan barnulok. Nincs kedvem kísérletezni más színekkel. És egyébként is vadászni kell a HD liquid coverage alapozót. Így úgy gondoltam veszek egy ilyet és a light beige árnyalatot majd mindig sötétítem.
Igaz még nincs rá szükségem, de ahogy hazaértem kipróbáltam. Minimális kell csak belőle, szépen elkeverhető, nem sárgította, nem rontott az állagán. A nyárra biztos elég lesz.
Müllerben kapható csak.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Müllerben kapható csak.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.