KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

eeeee

2018. december 14.

Szép természetes a színe, könnyű vele dolgozni, de egyáltalán nem éri meg az árát, nagyon gyorsan fogy, pedig csak apróbb hiányosságokat kell pótolnom vele.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

vlvtnrbbt

2018. december 13.

Maga a formula jó, meg a kialakítás is, tartós, vízálló, szép a színe, jó vele dolgozni. Viszont nekem nagyon hiányos a szemöldököm (értsd: oda kell rajzolnom a háromnegyedét minden áldott nap) így 2 hétig elég kb., de addig is csak azért, mert 2 másik termékkel együtt használom.......... Pont ma reggel fogyott el a második, és szerintem nem veszem újra, inkább ceruzát hegyezgetek. :)

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Vigo02

Korcsoport: < 18
2018. december 8.

Abszolút kedvencem volt, gyönyörűen meg tudtam vele csinálni a szemöldökömet, és egy szép természetes hatást elérni. Egész nap tartós. Viszont kb. 2 hétnél tovább nem tart, ha mindennap használod túl hamar elfogy. :/

Vigo02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 8.

pandoca

2018. november 19.

Ne jött be, de valószínű én nem használom jól. Nem szeretem a nagyon mű szemöldököket. Inkább a természetesség híve vagyok és a hiányzó részeket töltöm csak fel, ahhoz ez pedig nekem túl sötét. Vagyis a vékony ceruzával nem lehet szépen dolgozni. :(

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Bebek

2018. november 18.

Tartós, a színe is tökéletes, könnyű vele dolgozni. De egy hét sem kellett neki és elfogyott.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

rekucccc

2018. november 13.

Vegyesek az erzelmeim ezzel a szemoldokceruzaval kapcsolatban... Szinre tokeletes, tartos is, konnyen es precizen lehet vele dolgozni. Eddig tokeletes is lenne, DE max kethetente ujra kell venni annyira gyorsan fogy, mindig figyelnem kell, hogy eleg-e meg mindket szenoldokomre...

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Lills

2018. november 10.

Mivel ez volt az egyetlen hideg árnyalat, a 003 Dark-ot vettem meg, de nem olyan sötét ez, szőke hajamhoz teljesen jól tudom használni. Vékony vonalakat szoktam vele húzni, és a kis kefe nagyon hasznos a végén, azzal nagyon kis természetes hatásúvá lehet tenni. Tényleg gyorsan fogy de nem túl drága (a MAC hasonló ceruzáján edződtem, na annak tényleg nem néztem el hogy alig használtam párszor mert egyszer csak elfogyott, azért egy Catrice-szel elfogadóbb az ember). Tartós, könnyű használni, természetes hatást is el lehet vele érni, és számomra legfontosabb, hogy hideg árnyalatú (más márkáknál nehézkes ilyet találni. Beváltotta a reményeimet.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

cicamokusz

2018. november 6.

030 Dark árnyalatát használom. Nemrég vettem, de az előttem lévő hozzászólások miatt fel vagyok rá készülve, hogy nem fog sokáig tartani. Viszont nekem nagyon tetszik, hogy ilyen kis vékonyka, így igazán precízen tudok vele dolgozni.

Megjegyzés: Valóban nagyon hamar elfogyott.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Megjegyzés: Valóban nagyon hamar elfogyott.

Feline

2018. október 23.

Vízállóság miatt vettem meg. Imádtam... De! Egy hónap alatt elfogyott! Nem éri meg megvenni! Pedig tényleg szépen lehetett vele dolgozni.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

telcsicsirimbimbo

2018. szeptember 23.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, kifejezetten tetszik a vékony hegye...de... egy hónapot se bírt ki, olyan gyorsan elfogyott, ahhoz képest viszont sokallom az árát, hogy 2 hetente újra vegyem. Kár érte.

telcsicsirimbimbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.