Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KlaudiaZs

2018. szeptember 17.

És én azt hittem a 3szor drágább Nyx micro brow nem éri meg az árát... Ebből naponta fél cm hegy kell ahhoz, hogy mindkát szemöldökömet szépen megcsináljam, annyira puha.:D Röhej. Igaz, hiányos, vékonyka szemöldökeim vannak, szóval van mit kiegészíteni rajta, de ez már túlzás. A színe szép, hamvas barna, nagyon precízen és könnyen lehet vele dolgozni, imádom a végeredményt, de kinek van kedve hetente ezer forintért szemöldökceruzát venni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 16.

4 csillagot adok azért neki, mert a vékonysága miatt nagyon könnyű dolgozni vele és mivel vízálló nagyon tartós. De ezt tényleg nem jó hogy ennyire gyorsan fogy. 2 hét alatt fogyott el úgy, hogy nem ezt használtam minden nap es az utolsó használatkor úgy jártam hogy az egyik szemöldökömet még sikerült megcsinálni de a másikra már nem jutott. A catrice normál szemöldökceruzáját használtam nagyon sokat, de ez annyival jobb hogy nem kell faragni, tartósabb a végeredmény és egyszerűbben lehet vele megrajzolni a szemöldököt.

szakalyreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Anahita

ugyanakkor:
- szépen, precízen lehet vele dolgozni
- tartós
- praktikus kefe

Alapvetően egy remek termék, de ezért az árért ilyen csekély mennyiséget adni pofátlan lehúzás.

Anahita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Nincs mit hozzátenni a korábbi véleményekhez:

- tartós
- praktikus kefe

oszibarack

2018. augusztus 12.

Kisse megnyugodtam az itteni velemenyek olvasasa utan, hogy nem en vagyok az egyetlen, akinek HAROM NAP ALATT ELFOGYOTT. Probaltam tovabb tekerni, es kisse felment a vernyomasom, amikor rajottem, hogy ennyi volt, mert meg kb kitapasztalni sem volt idom, hogy mennyire tetszik. Foleg azert bosszanto, mert a szine tokeletes, nekem is tetszik a koncepcio, hogy vekony szalacskakat lehet vele rajzolni, es amennyire tapasztaltam, tenyleg tartos. En naponta egyszer hasznaltam eddig, es minden alkalommal tobbszor is letort, hiaba voltam ovatos... ezt eddig a meleg szamlajara irtam, mert ennel vastagabb ceruzakat is megolvaszt ez a hoseg, de most mar latom, hogy ez masoknal is problema. Ez nekem a teljes penzkidobas kategoria.

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

fsanna

2018. augusztus 12.

Hiába vékony a feje, nehéz vele dolgozni. Lehet, hogy csak én nem vagyok elég ügyes a használatához, de sokszor eltörik a hegye. A fésűs vége hasznos, de csak ezért nem venném meg.

fsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Nagyon jó termék, szuperül működik és nagyon szép eredményt lehet vele elérni, tartós is. De egy hetet sem bírt ki, nagyon hamar elfogyott.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kremcica

2018. augusztus 2.

A legvilágosabb árnyalat pontosan passzol a természetes szemöldökömhöz, így ha nem akarok a ABH pomédéval drámai szemöldököt ez tökéletes. Illetve tökéletes lenne ha nem ilyen molyfingnyi terméket kapnánk... A vékony hegye szuper, jó a kefe is, de az nem járja hogy kéthetente új ceruza kell.
Tippp: Az Avon szemöldökceruzája (tekerős) ha nem is ilyen vékony, de sokkal több van benne és a legvilágosabb (light brown) majdnem ugyanez a szín vmivel olcsóbb is.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Alverya

2018. július 20.

Én is szívom a fogamat, mert tényleg nagyon nagyon NAGYON hamar elfogy... De nem tudok 4 csillagnál kevesebbet adni, mert eddig semmi mással nem tudtam ilyen szép szemöldököt összehozni. Tartós, tényleg vízálló, szinte lerobbanthatatlan, imádom. Gyönyörű természetes végeredményt tudok vele elérni. A mennyisége miatt továbbra is keresem a tökéletes vízálló szemöldökceruzát, de ha mondjuk kétszer ennyi lenne benne (ami még mindig csak 0,1g!!!!),akkor biztosan kikötnék ennél a terméknél.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

svekits

2018. július 20.

Szuper, ugyanolyan jó termék, mint a ceruza, amit évek óta használok. Precíz, könnyű vele dolgozni, megfelelően puha, viszont nevetségesen kevés termék van benne. Én mondjuk ezért nem is szeretem ezeket a tekerős megoldásokat se ajakceruzában se szemöldökceruzában, mert jellemzően nagyon kevés termék van benne, ez viszont szerintem abszolút kritikán aluli mennyiség. Ráadásul nekem ki is esett az egész töltet belőle félidőben, szóval én maradok a sima ceruza verziónál szerintem.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Blackxentric

2018. július 19.

A színe nagyon jó, de túl puha és nagyon kevés termék van benne. Két hetet talán kibír, de többet biztos nem. A másik szemöldök ceruza viszont tökéletes a Catricetől, az öt csillagos, de ez csak három nekem.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.