KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katica22

2017. október 15.

Annyira de annyira tökéletes ez a szemöldökceruza, hogy csak szuperlatívuszokban lehet róla írni. Valóban vízálló és tökéletes szemöldököt lehet vele csinálni. Két hátrányát viszont kiemelném, az egyik hogy amennyi ez a 0,05g ez nekem egy hétre elég mennyiség, a másik hogy ahhoz képest drága... de egy csoda és egy szuper jó termék.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Zsuzsuzsza

2017. október 14.

Szuper !! Eddig csak port használtam a szemöldököm formázására , de ez a ceruza tényleg nagyon jó. Sokkal természetesebb szemöldököt tudok vele készíteni ,mint a porral , tényleg gyorsan fogy , de én is csak kitöltögetem a hiányzó részeket , szóval tovább bírja ,mint két hét , de tény , hogy ahhoz , hogy havi rendszerességgel kelljen venni , drága.De akkor is nagyon szeretem. :D A legsötétebb árnyalatot használom a sötétszőke színemhez ,szóval sötét hajú -szemöldökű lányok nem fognak belőle találni megfelelő árnyalatot.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

musicallover888

Korcsoport: < 18
2017. október 13.

Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nagyon szép, természetes szemöldököket tudok vele rajzolni, de körülbelül 2, max 3 hétig elég. Idáig egyszer vettem újra, de ennyi időnként nem fogom újravenni, így áttérek másmilyen szemöldökformázóra.

musicallover888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 13.

MolnarPetra

2017. október 12.

Imádtam!!! De tényleg, tök klasszul lehetett vele dolgozni és csak egyszer tört le belőle egy picike! De egy hét alatt elfogyott..:(( kitekertem belőle húztam a szemöldökömön kettőt (nem nyomtam rá) és már sehol se volt.. 1szer vettem elhasználtam azóta nem vettem újra 1000ftért nem akarok hetente venni..

MolnarPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Amadea

2017. október 9.

Néha örülök, hogy fordított ufóként működöm, ami sokaknak nem válik be, nekem tökéletes.:) Ne szidjatok, nekem egyszer se tört le a hegyéből és jóval tovább tart, mint két hét; ennek az lehet az oka, hogy nem rajzolom át az egész szemöldököm, és csak a hiányzó részeket töltöm ki vele, plusz, ha van időm, mást is használok a szemöldökömre. Ha sietek, akkor viszont csak ezt, mert vállalható végeredményt lehet vele varázsolni, a keféje is jó. Szép, természetes hatást lehet vele elérni, de nagyon mű insta-szemöldököt is, ha valaki azt preferálja.
Ami miatt nagyon megszerettem, az az, hogy nekem két árnyalat is jó, a Medium és a Dark. Amikor legutóbb voltam Müllerben, észrevettem, hogy van belőle, gyorsan behajítottam egyet a kosárba, hogy legyen tartalék, mert általában csak a legvilágosabból árválkodik ott pár darab. Itthon fedeztem fel, hogy sikerült világosabbat elhozni, de egy óvatos próba után nagy volt az öröm, mert ez is jól használható a szürkés szemöldökömön.
Használok port és színezett zselét is, de egyértelműen ez a kedvenc szemöldökre való termékem.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Beba01

2017. október 9.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz.Oké hogy 1000.-ft volt de bíztam benne vízálló
és ennyi pénzért hozza a tőle megszokott maximumot,HÁT NEM!
Idegesítő,hogy kettőt csavarok rajta és elkezdeném szépen finoman húzni a kis szemöldökömet és pont letörik nem nyomom rá
hozzáteszem,Ennyi pénzért nem jó minőség.Lehet azért mert túl vékony. Szállítás rakodás alakalmával sérülnek szerintem.
De sajnos nem látunk a csomagolás belsejébe sem így marad a zsákbamacska.
Nekem sajnos így nagy csalódás.Maradok a masszív ceruzánál.

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

és ennyi pénzért hozza a tőle megszokott maximumot,HÁT NEM!
De sajnos nem látunk a csomagolás belsejébe sem így marad a zsákbamacska.
Nekem sajnos így nagy csalódás.Maradok a masszív ceruzánál.

Debreczeni

2017. október 5.

Kettős érzéseim vannak iránta. Tényleg precíz és szépen lehet vele dolgozni, viszont nekem felfoghatatlan, hogy miért ilyen puha és olyan mintha szemceruza lenne. Konkrétan húzok vele kettőt, és "lekopott" a kint levő rész. Egy szemöldök rajzoláshoz kb. 4x kell csavarni rajta. Ez azt jelenti, hogy max 2 hétig bírja.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Lina14

2017. szeptember 22.

ultraprecíz, jó a színe, szeretem az állagát, viszont nagyon gyorsan fogy, egy hónap után újravettem. plusz a spirál a végén elég durva, ha túl erősen nyomnám a bőrre, leszedi az alapozót alatta. ár-érték arányban nem a legjobb, de ilyen aprófejű szemöldökterméket nem tudok mást, ha lesz, valószínűleg váltok, addigis rendszeres vendég lesz a sminkasztalomon.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Polgarz

Korcsoport: < 18
2017. július 11.

Megtaláltam a tökéletes színt, tartós, azonban én egy kicsit zsírosnak érzem. Nagyon könnyen törik, ezért nem is próbálkoztam az újravétellel, maradok a Catrice sima szemöldökceruzájánál.

Polgarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 11.

Vestara

2017. július 11.

A catrice szemöldökfilc után azt gondoltam, hogy annál kevesebb anyagot egy termékbe már szégyelnének tenni, de sajnos próbáltak rámcáfolni, így keletkezett ez a termék.
Amit egyébként nagyon szeretek, a NYX micro brow kiköpött mása, és így is csak harmadannyiba kerül, szóval általában inkább ebbe szoktam beruházni, habár nem egy nagy befektetés semmilyen szempontból...

Vestara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.