KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1600.- (+pk) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Alig használtak, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Személyes,posta

KisKormos

2018. június 20.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni és nagyon jó a taupe árnyalat is. Azonban nem túl gazdaságos, hihetetlenül hamar fogy, így biztos hogy nem fogom újravenni.

KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szép, természetes a színe, viszont nagyon gyorsan fogy. Nem tartós és vízálló, fixálva, ha nagyon vigyázok a sminkemre, elmegy, de egy hosszabb napot vagy egy bulit nem bír ki sajnos.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

umpalumpa

2018. május 29.

A sötét árnyalatot választottam. Jó, hogy nagyon vékony a hegy, szeretem a nem hegyezős szemöldökcerkákat. Nagyon puha, ezért hamar fogy. Valamennyire tartós, de nem kenődésálló az én zsíros bőrömön. A vízállóságát nem teszteltem, nem is fogom. Pár órára megteszi, de egész napra még alapozással sem az igazi. Hát, olyan közepes. Legközelebb mást veszek.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

muszika

2018. április 30.

Soha nem volt ennyire gyönyörű és természetes a szemöldököm, mint ezzel. Hiába fogy gyorsan, nekem akár hetente is megér 900 forintot.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Torpece

2018. április 26.

Kiváló ceruza, mert nagyon szépen lehet vele dolgozni, a színe és a tartóssága is kiváló. De!!! Nehogymár egy-két hétig tartson egy ilyen drága ceruza??!! Mert igen, ennyi idő alatt el is fogyott, pedig vigyáztam rá, ma reggel dobtam ki az üres műanyag burkolatát. A sima ceruzája már lassan egy éve megvan, pedig azt is sokat használtam, tartóssága annak is nagyon jó úgyhogy legközelebb inkább azt veszem, ezt biztosan nem. Nagyon bosszantó ez az átverés a cseppnyi mennyiséggel!

Torpece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

SMH

2018. április 24.

Nagyon szeretem, mert tényleg szépen lehet vele dolgozni és tartós is. Ebben a melegben szuper hogy nem izzadom le a szemöldökömet =) a kis kefe a másik végén külön plusz pont.
Ahogy olvastam a véleményeket, szinte mindenki azt írja, hogy nagyon hamar fogy, emiatt szomorú vagyok. Én második hete használom, remélem még elég lesz azért 2 hétig... majd meglátjuk =) Egyébként ha tényleg ennyire kevés van benne, akkor nem igazén éri meg az árát, mert egy Catrice termékhez képest nem annyira olcsó. Én Glamour napon vettem 25% kedvezménnyel, de még így is 1000,- Ft fölött volt

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

dorcsigo

2018. április 20.

Imádom és gyűlölöm. Imádom, mert fantasztikusan precízen lehet vele dolgozni és gyűlölöm, mert kb másfél hét alatt elfogy, ami vicc. Hasonló vastagságú a MAC szemöldökcerkája, de sokkal tartósabb (ugyan az ára is több), de tovább bírja. Hasonló még a NYX szemöldökceruzája, mondjuk az vastagabb, tovább is bírja ezáltal, de árban (ha visszaosztjuk a dolgot) talán ugyanott vagyunk.

dorcsigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

cserpesreka

2018. április 17.

1100 Ft-ért vettem SZERDÁN ma kedd van és most fogyott el.... ez nevetséges és dühítő . Szép, jó vele dolgozni, de ennyiért ilyen kevés termék felháborító...

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

snori

2018. április 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg egy jó termékről van szó. Nem kenődik el, precíz vonalakat lehet vele húzni, a legvilágosabb tökéletesen illik a szemöldökömhöz. Viszont nagyon hamar elfogy, kevesebb, mint 2 hét alatt napi használat mellett, és ha kicsit erősebben nyomja az ember, abból a picike kis mennyiségből sokat veszt, mert könnyen törik. Emiatt csak otthoni használatra jó, ide-oda vinni nem, mert táskában is törik.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Brigusz

2018. március 14.

Nagyon szeretném szeretni, mert tényleg nagyon könnyű vele dolgozni, és nagyon jól eltalált szín. DE allergiás vagyok rá valószínű, mert napközben a szőrtüszőim lüktetnek és fájnak.... nem nyomom bele a bőrömbe a végét így külsérelmi nyomok sincsenek.. több fórumon is érdeklődtem, hogy ilyen lehetséges-e és bebizonyosodott, hogy valami allergén anyag lehet benne. :( Így egy pont. :(

Brigusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.