KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 500 Ft , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Vásárosnamény , fizetés: --

Polgarz

Korcsoport: < 18
2017. július 11.

Megtaláltam a tökéletes színt, tartós, azonban én egy kicsit zsírosnak érzem. Nagyon könnyen törik, ezért nem is próbálkoztam az újravétellel, maradok a Catrice sima szemöldökceruzájánál.

Polgarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 11.

Vestara

2017. július 11.

A catrice szemöldökfilc után azt gondoltam, hogy annál kevesebb anyagot egy termékbe már szégyelnének tenni, de sajnos próbáltak rámcáfolni, így keletkezett ez a termék.
Amit egyébként nagyon szeretek, a NYX micro brow kiköpött mása, és így is csak harmadannyiba kerül, szóval általában inkább ebbe szoktam beruházni, habár nem egy nagy befektetés semmilyen szempontból...

Vestara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

TaBePa

2017. július 7.

Nagyon precíz, jól lehet vele dolgozni, kiváló a kis kefe hozzá, szép, természetes színek...Majdnem tökéletes, de nagyon gyorsan fogy, és könnyen tud törni. 4 csillagot kap, mert nem zárnám ki ennek ellenére az újravásárlását, de nem zárom ki, hogy keresek egy másikat.

Update: Nagyon szerettem, de kb 1 hónap alatt kifogyott, így lepontozom, mert nem éri meg sajnos, és emiatt nem venném újra...

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

MissL

2017. június 26.

Szuper kis szemöldökceruza,bár az tény,hogy nagyon gyorsan elfogyott :/ A színnel én egy kicsit mellényúltam,túl vöröses beütésű az én szemöldökömhöz képest,de ez nem a termék hibája,én hibáztam el.Összességében szerintem rendben van,a kis kefe a másik felén jól használható :)

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Dius89

2017. június 15.

Az első igazi szemöldök ceruzám. Emiatt lehet, hogy én használom rosszul, mert én már hetek óta gyűröm, de még alig fogyott.:D mondjuk a szőke szemöldökömet épp hogy kiemelem, arra tökéletes és nagyon szeretem a fésűt hozzá. Tartós, nem kenődik, nekem ennyi elég.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Barbara92

2017. június 3.

Nagyon szeretem, előtte a híres benefit szemöldökceruzám volt, ahhoz tudnám hasonlítani a minőségét. Szép a színe, könnyű használni, nálam max pontot kap, mert sok terméket kipróbáltam ezelőtt mindegyikben csalódtam, vagy én vagyok béna:( A benefit pedig ahhoz drága, hogy folyton újra vegyem és az is hamar elfogyott.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

cintianagy

2017. május 25.

Ez lenne számomra a tökéletes szemöldökceruza, az árnyalat és a "csomagolása" tökéletes lenne, de...
-2-3 hétig tartott, ami az árához mérten nagyon rossz arány.
-amint a szemöldökömhöz értem vele már le is törött.

cintianagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

-2-3 hétig tartott, ami az árához mérten nagyon rossz arány.
-amint a szemöldökömhöz értem vele már le is törött.

Nicool89

2017. május 25.

Maga a termek szuper nagyon természetes a hatása, vigyázni kell épp csak picit ki csavarni mert törik,ez az egyik negatívum. A másik meg hogy 5 használat utan elfogy. A leggyorsabb ceruza volt ami szuper eredményt csinál, de őszintén szólva nem veszem ujra. Eleg volt 4x csak penz kidobas.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

kismacska00

2017. május 16.

Én a minőségét fogom értékelni és nem vonok le csillagot amiatt, hogy iszonyat rövid idő alatt elfogy. Nagyon jó ceruza, tényleg kifogástalan, könnyű vele dolgozni és baromi jó, hogy mindig hegyes, sosem kopik el, tartós, szép a színe, de inkább a sima Catrice ceruzát vettem újra, mert azt nem kell havonta újravásárolni. (Amit nem is tudnék megtenni, mert eddig pont egyszer találtam belőle a Rossmannban.)

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

nikita

2017. május 1.

Szuper hogy vékony hegyű, abszolút jól lehet vele rajzolni, tartós is de az hogy két hét alatt elfogy, egy vicc.

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.