KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HannK

2017. december 12.

Nekem sotetbarna szemoldokom van es a legvilagosabb arnyalatot hasznalom es meglepo de tokeletesen illeszkedik a szine a szemoldokomhoz, nem az egeszet csinalom vele itt-ott szoktam kitoltogetni. En mindennap hasznaltam/hasznalom ezelott csak ezt hasznaltam de 3 het utan kifogyott, igy porral felvaltva szoktam hasznalni es igy kibirt 2 hinapot. Nekem nagyon bevalt ajanlom mindenkinek bar mindennapos hasznalat mellett nagyon gyorsan fogy.

HannK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

shajni

2017. december 10.

Jó kis szemöldökcerka lenne, szépen lehet a vékony heggyel szálazni és a színe is tetszetős (nekem egy világosabb árnyalat volt meg belőle). Úgy éreztem minden szép és jó, ADDIG A 10 NAPIG, ameddig tartott. Felháborítóan kevés van benne. Amúgy én nem is teljes szemöldökrajzolásra használtam, hanem csak épp egy kis megerősítésre itt-ott. Így már az ára sem tűnik kedvezőnek, hiszen ha a gazdaságosságát számoljuk ki, akkor rájövünk, hogy még egy luxus márkával is jobban járnánk, mint ezzel a termékkel. Tehát: jó nagy minusz neki!

shajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. december 4.

IMADNAM, ha... nem lenne ilyen keves benne :( egyzseruen a szine tokeletes, az allaga is nagyon jo, tartos, de az ara egy ekkora mennyiseghez egyszeruen nevetseges, es sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta vegyek egyet, pedig nem is hasznalok sokat egy alkalomkor.

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 4.

susanna

2017. december 2.

1,5mm-nek köszönhetően precízen lehet természetes szemöldököt varázsolni.
A 030-as Dark színt választottam, és meglepő módon jól illeszkedik a természetes szőkés-barnás hajszínemhez. Sajnos nálam (mint szinte mindenkinél) a legnagyobb hátránya ennek a terméknek az, hogy nagyon gyorsan elfogy. Kb 2 hétig bírta úgy, hogy nem minden nap használtam. Ezért sajnos nem tudom megadni rá a maximális 5 csillagot.

susanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

1,5mm-nek köszönhetően precízen lehet természetes szemöldököt varázsolni.

blanka09

Korcsoport: < 18
2017. november 22.

Nagyon jó a termék. Az állaga és a színe is megfelelő és ezenfelül nekem nagyon tartós is. Az egyetlen problémám,hogy nagyon gyorsan fogy és így nem éri meg az árát.

blanka09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 22.

Besz001

2017. november 17.

Hatalmas csalódás: a kézfejemen kipróbálva szép vonalat húz, de a szemöldökön csomósodik, ráragad a szőrszálakra és nehéz vele dolgozni. Vízállónak nem, érintésállónak még kevésbé mondanám. Maradok továbbra is a kis ecsetemnél és a por állagú szemöldökfestésnél.

Besz001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Anheszenamon

2017. november 13.

Nem rossz termék, szépen precízen lehet vele dolgozni. Én nem vettem észre, hogy vízálló, simán le tudom mosni. A színe is passzol, viszont amiért levonok egy csillagot az a mennyisége. Botrány, hogy kb egy hétig elég. Ha hetente kellene egy ezresért szemöldökformázót vennem akkor inkább maradok az Anastasia Beverly Hills pomádémnál.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

7ot

2017. november 10.

Up: miután lemondtam róla, egy nagyon kevés maradt a végében és úgy tettem félre. Pár hét alatt használhatatlanná kövült, így nyugodt szívvel húzom le 1 *-ra.

Tök jól passzolt a szín, gyorsan végeztem és nagyon tartós is lett az eredmény. Viszont, már akkor láttam, hogy ez bizony baromi gyorsan fogy, pedig nem az egész szemöldökömet kell megfestenem. Jó nagy csalódás volt, lehet nem is próbálkoztam volna többet mással.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

viziadri91

2017. október 31.

Precíz és nagyon tartós :) már sokadikat használom

viziadri91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Precíz és nagyon tartós :) már sokadikat használom

evelyne30

2017. október 30.

Nagy csalódás volt számomra, a Catrice szemöldökceruzája után. Első és legnagyobb problémám, a megtévesztő csomagolás, a boltban nem kezdtem el kitekergetni ezért külsőre olyan árnyalatút vettem, mint ceruzában. Természetesen sokkkkaaal sötétebb, a nekem jó árnyaltúnak mint kiderült sokkal világosabb krémszínű csomagolása van, nem tudom hol logikus ez. Következő csalódás az állaga. Bármilyen finoman nyomtam rá, túl sok festéket hagy a szemöldökön. túlzottan puha, és ragadós, ceruzával korrigálni utána lehetetlen.Nagyon fura számomra ez a termék, kézfejen kipróbálva teljesen másnak tűnik. Maradok a ceruzánál.

evelyne30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.