KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: DestinyBorder, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Normál és világos bőrre
  • Egyszeri alkalmazása akár 3 napig is tarthat

bogusom

2017. november 6.

Ahh szörnyű :( Nagyon csúnya foltos lettem tőle...nagyon folyik, erős illatú :/

bogusom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Ahh szörnyű :( Nagyon csúnya foltos lettem tőle...nagyon folyik, erős illatú :/

Hannah11

2017. június 15.

Nagyon nagyon jó!Igazi barna színt ad,nem sárgás.De mivel fújós,gyakran kimaradnak helyek ahol így fehér marad a bőröm :(
Ez az első fújós barnítóm.
Nagyon tetszik,hogy nincsen büdös barnító szaga,amiket eddig tapasztaltam más márkáknál. :)
Remélem még lehet kapni jó ideig,mert iszonyat gyorsan fogy,és szeretnék még 4-5 darabra beruházni.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Ez az első fújós barnítóm.

feherandie

2017. június 14.

A sprayt és a habot próbáltam felváltva, nagyjából ugyanazt tudja a kettő, bár a spray elvileg kényelmesebb, mégis nagyobb lutri mert ott nem adatott meg az a "lehetőség", hogy a kezemmel szépen elkenjem az anyagot, így első próbálkozásnál hiába hittem azt, hogy nagyon alapos voltam, sikerült a karomon a középső sávot kihagynom, ahol egy szép fehér csík jelezte, hogy valami turpisság van. :D
Előnyök:
-a felsőtestemen, karomon valójában teljesen olyan színt hoz mintha napon barnultam volna
-gyorsan szárad
-egyenletesen kopik
-4-5 napig simán bírja

Hátrányok:
-ez főleg a habra igaz, de a spraynél is tapasztaltam, nem tudom, lehet azért mert túl fehér a lábam és egy rétegnek sok cuccot vittem fel de elég sárgás lett tőle sajnos, nem nagyon passzol a felsőtestemhez, pedig pont ez lett volna a cél, hogy a lábamat barnítsa mivel az napon sem hajlandó barnulni
-rutinos önbarnító vagyok és dupla figyelmet fordítottam a kezemre és a lábfejemre, mégis olyan foltos lábfejjel ébredtem hogy most napokig nem veszek fel inkább szandált
-belőlem árasztotta a barnító szagot mikor edzésen kellően megizzadtam

Ezek ellenére még mindig talán a legjobb önbarnító termékek amiket használtam, főleg ha az árát is figyelembe veszem, nagyon sajnálom hogy csak szezonális és nálunk kb 2 hétig lehetett kapni, a technikámat pedig igyekszem tökéletesíteni.

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Előnyök:
-gyorsan szárad
-egyenletesen kopik
-4-5 napig simán bírja

Hátrányok:
-belőlem árasztotta a barnító szagot mikor edzésen kellően megizzadtam

xxNikixx

2017. június 3.

Önbarnító spray-t még nem használtam sosem. Nagyon egyszerű használni, gyorsan szárad, egyenletes barnaságot eredményez, leginkább a karomon látszik az eredmény. Egyenletesen kopik. Szerintem nagyon jó!

xxNikixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

janka.s

2017. május 30.

Tényleg nagyon szuper önbarnítót sikerült piacra dobniuk.. Küzdök a barnaság kérdésével, mert a rengeteg anyajegyem mellett, nem célszerű órákon át a napon pörkölődnöm a hófehérke bőrömmel.. Az önbarnítók világa meg azért, -valljuk be-, egy orosz rulett. Mindenki volt már legalább egyszer foltos/répaszínű/répaszínűfoltos valami csodakrémtől. Na ez a spray változat megnyert engem a következőkkel:
-jól eloszlatható
-nagyon szép, tényleg természetes(!) barnaságot ad
-hipergyorsan szárad
-rajtam negyedannyira sincs szaga, mint bármelyiknek..
-nem fogja össze az ágyat, fehér ruhát, stb.
Ettől függetlenül a jó előkészítést (radírozás, hidratálás) ez is igényli! Lábfejjel/kézzel tessék vigyázni, mert ott előfordul, hogy kicsit jobban befogja a bőrt (első alkalommal ezt nem sikerült kivédenem, de ennek én voltam az oka).
800 Ft-ért ajándék ez Nekünk, hófehér sorstársaim! Csokisellők nem leszünk, de megvan a jó alternatívánk a saját kereteink között. :D
Megyek is betárazni a lidlibe, mielőtt megrohamozzák a pultokat! :D

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

-jól eloszlatható
-nagyon szép, tényleg természetes(!) barnaságot ad
-hipergyorsan szárad
-rajtam negyedannyira sincs szaga, mint bármelyiknek..
-nem fogja össze az ágyat, fehér ruhát, stb.
Megyek is betárazni a lidlibe, mielőtt megrohamozzák a pultokat! :D

Sarvarybecca

2017. május 22.

Valoban csodaszer. Egeszen veletlenul probaltam ki, mert a nagybevasarlasnal gondoltam egy probat meger, ennyi penzert ajandek... Szuksegem volt onbarnitora, es a legjobb dontes volt hogy leemeltem a polcrol, azota visszatertem es vettem a habbol, a kremekbol es a spray-kbol is 3-3 flakonnal, igy az angliaba valo visszakoltozes elott. Egyszeruen zsenialisak. Nagy barnitokrem tesztelo vagyok mar 5 eve kb, rendszeresen/folyamatosan hasznalok ilyen termekeket, es ez a parszaz forintos kis baba csont nelkul veri az osszes altalam probalt 10.000 ft feletti onbarnitot is. Meseszep a hatasa, gyonyoru a szine, egyenletesen kopik, nem foltokban, a helyes felvitel mellett (radirozas,szaraz reszeken zsiros krem hasznalat elott) az eredmenye egy gyonyoru bronz szin. Nyugodtan lehet vele hosszu pezsgofurdoket venni, ugyanugy radirozom az arcomat 3 naponta mint eddig, voltam masszornel, ahol dorzsoltek a borom, mindenfele olajok kerultek ram, es mindezek ellenere a szin nem kopik, nem lesz foltos, nem sargul. Hogy teljesen oszinte legyek, a spray es a krem szaga felkenes utan szamomra nagyon kellemetlen, tipikus barnitokrem szag, a tanity szorofejes barnitas utan ereztem ezt allandoan, viszont mas barnitokkal ellentetben, ennel a termeknel az elso furdes utan teljesen eltunik a szag, es pl edzes kozben, esetleges izzadas eseten sen lehet ujra erezni (mas onbarnitoknal en tapasztaltam ilyet is)
Lenyegeben a kellemetlen szagon kivul ez a termek a legjobb amit valaha probaltam, teljes szerelem reszemrol, olyan szep barna vagyok mint meg soha, nincsenek foltok, nem narancssarga, nem budos csak a hataskifejtes alatt, utana teljesen megszunik a szag is. Tokeletes! Teljes szivvel ajanlom mindenkinek a spray-t, a kremet, es a habot is!

Sarvarybecca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin