KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Új Clinique Crayola Chubby Stick
Ár: 4000 , Eladó: balababa
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: st
3000 Ft - Clinique Chubby Stick, 12 oversized orange
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: A képen nincs kitekerve, Helyszín: Budapesti főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként (600 Ft), vagy személyes átvételkor készpénzben

Cat21

2018. július 14.

Szerettem hasznàlni, jól hidratàlt, bàr nem volt túl tartós. A sötétebb színek jól pigmentàltak.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

boglarka88849

2018. július 1.

Én nagyon szeretem! 15 Pudgy Peony árnyalatban vettem meg, és szerintem elég tartós. Nem kenem fel túl vastagon, mert akkor nagyon sötét lenne, de nagyon szépen fed, és az összetevői gyönyörűek. Nekem hidratálja a számat, és nagyon sokáig elég (nem minden nap használom). Szerintem legalább egyszer érdemes beruházni rá, és kipróbálni valamelyik színt.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zsalexa

2018. június 30.

A 04-es Mega Melont használom, és imádom. A tartóssága valóban nem a legtökéletesebb, de a színe és a hidratálása nekem szuper.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

szucsillu

2018. június 27.

Árához képest nem éri meg. Semmi xtra... kopása nem tetszik. Kb mint egy labello, csak 5x drágábban

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Nooraple

2018. június 18.

A mini változata van meg , én szeretem főleg ez a kicsi változat mindig ott tud lenni a táskámban. Jól hidratál, de a színe is elég tartós ahhoz képest.Nyáron egy forró napon amikor kicsit felszeretnéd dobni az ajkaidat "Lightosan" arra tökéletes választás.

Nooraple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Evelyn31

2018. április 17.

Még pixiboxból jutott el hozzám. Sokáig csak nézegettem itthon és ide oda pakolásztam.Aztán egy idő után újra a kezembe került és végre kipróbáltam. Nekem nagyon tetszik,kellemes viselni. Könnyed,krémes állag nem mondanám valami hű de tartósnak,de ennek ellenére én szeretem. Mindig a táskámban van mióta először kipróbáltam,ha sietek és vmi gyors,hétköznapi színt szeretnék biztos,hogy ez kerül a kezembe.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

SMH

2018. április 6.

Pixis szerzemény, egyébként biztos, hogy soha az életben nem vettem volna meg. És nem is vesztettem volna semmit. Egy sima Catrice-es színezett ajakbalzsam ceruza is tudja ezt, de magát ezt a fajta terméket nem is igazán kedvelem, vagy ajakbalzsamot használok vagy rúzst. Nekem nem kell hogy az ajakbalzsam színes legyen, egy rúzstól pedig azt várom, hogy legyen pigmentált és tartós. Szerintem hidratáló hatását tekintve abszolút nem nagy szám, rúzsnak pedig semmiképp sem mondanám. Komolyan nem értem, mi került ezen 6000,- Ft-ba.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Cseniko

2018. április 1.

06 woppin watermelom árnyalata van meg. Nem egy erőteljes szín, kellemes viselet, hidratál is, viszont igen hamar lekopik.
Inkább színezett ajakápolóként érdemes kalkulálni vele.
Valahogy nem nőtt a szívemhez, másik márka hasonló termékéért gyakrabban nyúlok, mert az tartósabb és 15-ös fényvédőt is tartalmaz.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Inkább színezett ajakápolóként érdemes kalkulálni vele.

Mancsoska

2018. március 19.

A Super Strawberry árnyalatban van meg, nagyon szép mindennapi rózsaszín. Az ajkaimat nem hidratálja,de nem is szárítja, és mivel elég fényes termék, egy ivást már nem bír ki. Nagyon szeretem és több színt is vennék belőle, ha nem lenne ilyen drága.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Pocok96

2018. február 27.

Anyumtól kaptam egyet még pár éve és nagyon a szívemhez nőtt. Egy nude-os sárgás színben van meg, így mindenhez illik. Őszintén az árát nem ismerem...de sejtem nem olcsó, viszont sokáig kitart!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!