KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Ár: 4500 , Eladó: eva.nemeth1978
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: banki utalás után postázom, vagy személyes átvétel Sopronban
Clinique neszeszer
Ár: 1200 FT , Eladó: Battike
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

bugeyes

2017. október 22.

Számomra szuper, hidratál és még finom színt is ad az ajkaknak. Persze, aki tartós fedést és erősebb színt szeretne az ajkain viszontlátni, annak nem feltétlenül a chubby stick-ek között kell keresgélnie. Nekem viszont az egyik kedvenc termékem a márkától.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Bradshaw

2017. október 17.

Színezett hidratálóért ez kész rablás szerintem. Nem költenék rá ennyit. Kaptam. Hidratáló ajakbalzsam, kevés színnel, sok pénzért. Nekem ez olyan felesleges termék.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

csevi22

2017. október 15.

07-es Super Strawberry van meg, A szám nagyon száraz újabban, szóval ezt szeretem használni, mert nagyon jól hidratál és a színe is nagyon szép, természetes.

csevi22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

fanni191

2017. október 13.

Nekem Baby Tint színben van meg, most használom a negyediket belőle. Praktikus a csomagolása, kevés helyet foglal a táskában. Ha nincs kedvem a rúzsokkal bíbelődni általában ezt használom. Biztos, hogy venni fogok még belőle, de szeretnék majd más színt is kipróbálni belőle!

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 4.

Kitűnő termék, amit szívesen viszek naponta magammal. Praktikus a kiszerelése, jók az összetevői. Szeretem használni, még akkor is, ha napközben korrigálni kell, de ez szinte minden szájkencére igaz.Többször felbukkant már valamilyen ajándékakció keretében, aki még nem próbálta, annak csak ajánlani tudom.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 4.

florcsiii

2017. szeptember 18.

Chunky Cherry árnyalatban volt meg, nagyon szerettem, ezért is használtam el teljesen. Nem volt túl erős a színe, ezért olyan helyekre tökéletes volt, ahova amúgy nem rúzsoznám ki magam. Ezt a fajtát biztos, hogy nem fogom újra venni, inkább az Intense változatát.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Az elsőt úgy 4 vagy 5 éve vettem (super strawberry). Valahogy csak elkopott, de nem szerettem különösebben. Sem a színét, sem az egész stick dolgot. Aztán tavaly ez volt az egyik neszesszerben. Kezdtem megszeretni, mert ápol is, ad egy szép színt, nem kell tükör az újrakenéshez. Azóta már újra is vettem, szerelem lett. Azt imádom ebben a színben, hogy oké, hogy rövid ideig marad a számon, de utána is olyan szép színű a szám, amikor már nem fényes. Van még Mighty Mimosa, Chunky Cherry, Mega Melon színekben és azon kaptam magam, hogy mást nem használok a számra smink gyanánt, csak Clinique stickeket a hétköznapokban.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

ChrystalDiva

2017. szeptember 1.

Először mintát kaptam, és nagyon bejött, azóta már újra vettem. Nem vagyok rúzsos, ezért pont megfelel nekem ez az enyhe szín és a hidratáló hatás. Nem hiper tartós, de pár órát marad, közben a színe szépen halványodik.

ChrystalDiva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

hixux

2017. július 27.

Minden nap használom, nagyon szeretem :). Visszafogott színei vannak, nálam nem túl tartós, de nem is vártam tőle.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Klau07

2017. július 26.

Nagyon szép színek, természetes hatással. Ajakápoló és rúzs között lebeg, pont így a jó. Praktikus. Tetszik az illata, minőséget sugall.

Klau07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!