KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick - 13 mighty mimosa
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 2500 , Eladó: pandoca
Állapot: új, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Budapest több pontján vagy kérésre postázom

Lorna

2018. szeptember 24.

Van nálam otthon a minden lány alapfelszereléséből a rúzsból; minden lány alapfelszereltségénél kicsit több - olyan tizenöt- különböző árnyalat. Ez az egyetlen verzió, amit a kollekciómból el is használtam az utolsó cseppig? színdarabkáig. Nagyon sokszor nyúlok érte reggel. És van egy a táskámban is- nekem aki kb. semmi sminket nem hord magánál.
Egy Whopping Watermelon nevű árnyalatot használtam el, ami nagyszerű csak úgy, hogy legyen valami a számon, csak úgy, hogy hidratáljon, reggelre egy kis alapnak.
És volt egy piros Chunky Cherrym, a nagy favorit, amit bárkinek jó szívvel ajánlok. Őt tartottam a táskában. Bármikor tükör nélkül használható, ad egy kis szint, pont annyit, hogy feldobja az ember ábrázatát, poén, hogy tükör nélkül egy nagy filctussal sminkelek. Teljesen elronthatatlan.
Őt is elhasználtam, de hiányzik, úgyhogyegy kuponos napon szerintem újraveszem.
És biztos, hogy létezik olcsóbb, hasonló tudású - Catrices verziót próbáltam, azt nem éreztem ilyen kellemesnek/hidratálónak nem is használtam annyit. Szóval biztos van másik jó a többi koppintásából, és tényleg drága, de végülis ő volt az eredeti, a többi másolat nélküle nem is létezne. :)

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Őt is elhasználtam, de hiányzik, úgyhogyegy kuponos napon szerintem újraveszem.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Itt vásároltam, de én nem vagyok elájulva tőle. Az teljes árát számomra semmiképp nem éri meg. Nem tartós, nincs nagy fedése, és semmivel nem tud többet mint a Trend it up Color&Butter ajakceruzája pár száz forintért.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

anneshirley

2018. augusztus 7.

Se nem szárítja, se nem hidratálja az ajkaimat. A tartóssága nem valami jó (bár ez árnyalatfüggő is), de a hasonló termékek között nem kiemelkedően rossz. Kellemes viselni és nem ragad, bár néha összeáll egy kicsit. Oversized Orange (halvány barackos szájfény jellegű), Super Strawberry (enyhén lilás beütésű nude rózsaszín), Curvy Candy (cukorkás rózsaszín) és Two Ton Tomato (hétköznap is hordható piros árnyalat) színeket használtam már, utóbbi a kedvencem. Nagyon egyszerű felvinni, tükör nélkül is megoldható. Az összetevőlistája szép. Az árát egy kicsit túlzásnak érzem a tudásához képest, nem is hiszem, hogy fogok még venni.

UPDATE: fel kell pontozzam, mert azon ritka ajakkencék egyike, ami semmilyen módon nem okoz diszkomfort érzetet vagy irritációt nálam, és teljesen "low maintenance", így soha nem kell aggódnom, hogy elkenődött vagy rondán kopik. Emiatt újra és újra megveszem különböző árnyalatokban.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

anitaa17

2018. július 23.

07 Super Strawberry árnyalatban szereztem be, gyakorlatilag ez egy sima színezett ajakbalzsam, tartósságot senki ne várjon tőle. A színe nekem nagyon tetszik, pont annyira intenzív, amennyire egy ilyen ajakápolótól várná az ember. Szépen teszi a dolgát a hidratálást tekintve és pont. Akciósan szereztem be, az eredeti árát abszolút nem éri meg.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Cat21

2018. július 14.

Szerettem hasznàlni, jól hidratàlt, bàr nem volt túl tartós. A sötétebb színek jól pigmentàltak.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

boglarka88849

2018. július 1.

Én nagyon szeretem! 15 Pudgy Peony árnyalatban vettem meg, és szerintem elég tartós. Nem kenem fel túl vastagon, mert akkor nagyon sötét lenne, de nagyon szépen fed, és az összetevői gyönyörűek. Nekem hidratálja a számat, és nagyon sokáig elég (nem minden nap használom). Szerintem legalább egyszer érdemes beruházni rá, és kipróbálni valamelyik színt.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zsalexa

2018. június 30.

A 04-es Mega Melont használom, és imádom. A tartóssága valóban nem a legtökéletesebb, de a színe és a hidratálása nekem szuper.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

szucsillu

2018. június 27.

Árához képest nem éri meg. Semmi xtra... kopása nem tetszik. Kb mint egy labello, csak 5x drágábban

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Nooraple

2018. június 18.

A mini változata van meg , én szeretem főleg ez a kicsi változat mindig ott tud lenni a táskámban. Jól hidratál, de a színe is elég tartós ahhoz képest.Nyáron egy forró napon amikor kicsit felszeretnéd dobni az ajkaidat "Lightosan" arra tökéletes választás.

Nooraple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Evelyn31

2018. április 17.

Még pixiboxból jutott el hozzám. Sokáig csak nézegettem itthon és ide oda pakolásztam.Aztán egy idő után újra a kezembe került és végre kipróbáltam. Nekem nagyon tetszik,kellemes viselni. Könnyed,krémes állag nem mondanám valami hű de tartósnak,de ennek ellenére én szeretem. Mindig a táskámban van mióta először kipróbáltam,ha sietek és vmi gyors,hétköznapi színt szeretnék biztos,hogy ez kerül a kezembe.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!