KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Ár: 4500 , Eladó: eva.nemeth1978
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: banki utalás után postázom, vagy személyes átvétel Sopronban
Clinique neszeszer
Ár: 1200 FT , Eladó: Battike
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Wr.

2018. január 6.

Szerintem is teljesen felesleges termék. A képen látható világos rózsaszín van, az én ajkaimhoz nem elég intenzív ez a szín, olyan,semmi se látszódik belőle, arról nem beszélve, hogy fura kémiai illata van és nem hidratál eléggé. Ajándékba kaptam, de nem tudom mi ér ezen annyit, hogy ilyen drága legyen, pénzt semmiképp sem adnék ki érte.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Szilviams0118

2017. december 5.

Nagyon szeretem, 3 miniből álló csomag van meg. Jól hidratál, praktikus. A színnel viszont vigyázni kell, mert szerintem ajakápolóhoz képest erősen pigmentált.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

whitemerci

2017. november 25.

Én no makeup makeup-hoz vettem, direkt azért, mint amire szolgál is, hogy legyen is valami az ajkakon, meg ne is, éppen csak egy kis egészséges színt adjon, némi enyhe, üde fénnyel, töltse fel, élettel telivé varázsolja az ajkakat, és közben hidratáljon is picit. Az árnyalatot sajnos eltévesztettem, csak a kezemen próbáltam ki, és a 02 whole lotta honey elnevezésűt vettem meg, ami nem áll rosszul, igazodik valamelyest a számhoz, így teljes mértékig használható. Van a Bourjois-tól egy színben tökéletes változatom, de az rajtam nem teljesít jól, mert azt rövid időn belül teljesen felissza a szám, és olyan fura kinézete is lesz tőle, hogy emiatt nem mutat jól, ha újra felkenem. Ezt a chubby stick-et sokkal jobban viseli a szám, és nem okoz gondot, ha újra kell kenni, mert táskabarát verzió, könnyen lehet hurcolászni. Ahhoz, hogy tényleg szépen mutasson, egészséges, jól hidratált ajkak kellenek, tehát naponta több folyadékbevitelre van szükség, ami elsősorban tiszta víz kellene, hogy legyen.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

kriszreni

2017. november 24.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez a termék. Nagyon szárítja az ajkamat és ha újrakenem, borzasztóan néz ki, az összes kis hibát felnagyítja. Ezeken felül nem kényelmes viselni.

kriszreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Hoaithu

2017. november 19.

Nekem sajnos csalodas volt ez a termek, mert hidratalas helyett kiszaritotta az ajkaimat, ragacsos erzesem volt hasznalata utan es sajnos szint se adott. Ha egy ezer forintos termek tette volna ezt akkor nem banom, de ennyi penzert...

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Hatshepsut

2017. november 17.

Imádom, remekül hidratál és erősen pigmentált!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Imádom, remekül hidratál és erősen pigmentált!

molnarrita0524

2017. november 15.

Nagyon szuper ajakápoló! Nagyon jól hidratál, nem túl zsíros, könnyed érzés. Nagyon szeretem! :)

molnarrita0524
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Axelandra

2017. november 15.

Rég elfeledet neszeszerből jött elő egy Mighty mimosa színű chubbym nemrég :D
Jól hidratál, szépen színez (bár ez a mimosa elég halványka) drágállom, de ha találok egy meggyőzőbb színt, úrjaveszem :)

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Rég elfeledet neszeszerből jött elő egy Mighty mimosa színű chubbym nemrég :D

bugeyes

2017. október 22.

Számomra szuper, hidratál és még finom színt is ad az ajkaknak. Persze, aki tartós fedést és erősebb színt szeretne az ajkain viszontlátni, annak nem feltétlenül a chubby stick-ek között kell keresgélnie. Nekem viszont az egyik kedvenc termékem a márkától.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Bradshaw

2017. október 17.

Színezett hidratálóért ez kész rablás szerintem. Nem költenék rá ennyit. Kaptam. Hidratáló ajakbalzsam, kevés színnel, sok pénzért. Nekem ez olyan felesleges termék.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!