KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsi1293, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Könnyű viselet, mintha semmi sem lenne a bőrön, mégis fed. Kontrollálja a kifényesedést, de hidratál, ahol szükséges. SPF15-ös faktorral védi a bőrt. Olajmentes. Mérsékelt fedést nyújt, természetes matt finish-sel.

Ár: 7000 , Eladó: sebyagi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 7900 , Eladó: narinkero
Állapot: új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: fizetés banki utalással, posta, személyes átvétel

ritair

2018. május 8.

A Silk Ivory árnyalat tökéletes a nagyon világos bőrömhöz. A fedése nagyon szép, de nekem kicsit túl erős, túl matt. Úgy érzem, a nap végére maszkos hatásúvá válik. Praktikus, hogy van benne fényvédő is, így nem kell erre külön figyelni (bár az SPF15 nyárra azért kevés...). Az erős fedése miatt nagyon kevés is elég belőle. Én a természetesebb hatásért keverni szoktam hozzá egy kis BB krémet. Amit nagyon nem szeretek benne, az a kiszerelése. Rengeteg terméket pocsékolok el azzal, hogy nincs pumpája, és véletlenül többet öntök ki belőle, mint amennyit elhasználok. Ilyenkor mindig megpróbálom visszatölteni a fölösleget az üvegbe, így viszont az üveg szélére is rákenődik, kifolyik. Igazán megcsinálhatnák pumpásra...

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

ciseklusek

2018. április 22.

A Glamour napokon jutottam hozzá a Müllerben 2*20 %-os kedvezménnyel, így az ára is nagyon kedvező. Az első benyomások után azt gondolom, esélyes az újra vásárlása.
Az alapozó választásánál nekem külön is fontos, hogy legyen benne fényvédő. Bár a 15-ös faktor nem túl magas, de több, mint a semmi.
Egyetlen hátránya azonban az, hogy a P.C. fényvédőivel nincs barátságban. Ha fényvédővel kenem fel, sajnos hajlamos beülni a pórusokba, bár nem túl feltűnően, de engem zavar. Mezei hidratálóval kiválóan működik.
Természetes, közepes fedésű végeredmény. A nagyobb vagy erősebb bőrhibákat nem fedi el teljesen, de szépen lehet építeni, és tényleg olyan érzés, mintha nem viselnék alapozót, nincs az a fullasztó érzés, hogy nem lélegzik alatta a bőr.
Nagyon szép, természetes fényt ad az arcnak, nem a matt hatásúak köze tartozik, de ennek ellenére nem fényesedik ki könnyen.
Csak azért adok rá eggyel kevesebb csillagot, mert nem tolerálja a fényvédőt illetve bár az üvege szép, letisztult, de eleg nehéz kivarázsolni az alapozót, erre jobban figyelhetnek volna a gyártók .

ciseklusek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

eveheart

2018. március 23.

Nekem az utóbbi időben ez lett a kedvenc alapozóm, pedig volt már MAC, Bobbi Brown, EL, meg számtalan drogériás. Talán a Bobbi BB krémmel voltam ilyen elégedett, mint most ezzel: nem irritál, nem okoz pattanásokat, széped fed (nem maszkos!), szeretem, hogy nem matt, hanem természetes bőrfényű lesz az arcom. Nálam biztosan újravevős.

eveheart
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

anikaa96

2018. február 3.

A 05 silk ivory árnyalatot választottuk az eladóval és ez tökéletesen illik az arcbőrömhöz.
Eddig csak ecsettel használtam, azzal szépen el lehet dolgozni. A fedésével nagyon meg vagyok elégedve, még a csúnya aknés részeket is jól elfedi. Szerencsére nem okoz több pattanást sem. Eddig ez a legjobb fedőképességű alapozó amit próbáltam.
Nekem eleve sajnos nagyon hamar átfényesedik a bőröm de ezzel kicsit tovább marad szép matt hatású.
Maga az alapozó szerintem nagyon jó de van 2 negatívuma is.
Az egyik az ára. Nálam kb 4-5 hónapot bír ki egy üveg mindennapos használat mellett.. A másik a kiszerelése. Bár tetszik, hogy elegáns matt üvegben van de borzalmasan nehéz kiimátkozni a legvégén belőle az alappozót.
Összességében szeretem és újra is veszem immár harmadszorra is mert azt nyújtja amire szükségem van, nagyon jó fedésre plusz pattanások okozása nélkül. :)

anikaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Maga az alapozó szerintem nagyon jó de van 2 negatívuma is.

Lunalaluna

2018. január 18.

06 árnyalatot használom, de ettől is sápadtnak tűnök, pedig a 05 árnyalattal kezdtem, ami szintén nem vált be. Szóval a megfelelő színt még keresem. Maga az alapozó tényleg közepes fedésű, ami nekem elégnek bizonyul. Ha nem használok primert, akkor bizony gyorsan kifényesedik az olajos bőrön, akár 1-2 órán belül. Azt vettem észre, hogy kell neki kb. 15-20 perc és addigra idomul az archoz igazán. Én érzem, hogy rajtam van, megszoktam. A Clinique Moisture Surge színezett hidratálóját kellett erre lecserélnem, mert megszűnt. Sajnos a régit jobban szerettem, de csak olajmentes alapozót tudok használni és még ez a legkevésbé maszk hatású.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Panda

2016. november 3.

Silk Shell szín tulajdonosa vagyok, érdemes tudni, hogy nagyon fehér a bőröm és amikor a hölgy egy kis mintát rakott a kézfejemre azonnal megállapítottuk, hogy ez sötét lesz, de felkentük a nyakamra ami a legvilágosabb rajtam és meglepő módon idomult hozzá- így felbátorodtam és megvettem.
Alapvetően kiütésekre és allergiára hajlamos a bőröm tehát nem aknékat és nagy rondaságokat kell rajtam elfednie.

- nagyon kellemes a textúrája, szépen idomul (nem lesz matt- amit én nem is vártam hiszen direkt a silk hatás miatt vettem meg, ahogy a neve is tartalmazza, sőt púderrel sem lesz matt (amit nem bánok)
- csodásan felvihető a legbénább dm-es blenderrel is (kézzel, ecsettel nem próbáltam)
- nézegettem szobai fényben, neonfényben, lift tükörben : szépen belesimul a pórusokba (tökéletesen nem tünteti el),
nem emeli ki a száraz részeket
- szerintem a fedése kicsit gyengébb, mint közepes és mérsékelten építhető (ezért nem biztos, hogy jó lesz azoknak akiknek sok a bőrhibájuk)
- mondjuk az alkohol meg-meg csap 1 óra után is, egy-egy pillanatra
- tapintásra nagyon finom a bőr tőle, érzetre azt nem mondanám, hogy semmit nem érzek;
talán inkább olyan, mintha egy finom sál lenne az arcomon de lehet, hogy ez csak pszihés :-)

Nekem abszolút szimpatikus eddig.

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

nem emeli ki a száraz részeket
- mondjuk az alkohol meg-meg csap 1 óra után is, egy-egy pillanatra

Nekem abszolút szimpatikus eddig.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag