KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsi1293, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Könnyű viselet, mintha semmi sem lenne a bőrön, mégis fed. Kontrollálja a kifényesedést, de hidratál, ahol szükséges. SPF15-ös faktorral védi a bőrt. Olajmentes. Mérsékelt fedést nyújt, természetes matt finish-sel.

Panda

2016. november 3.

Silk Shell szín tulajdonosa vagyok, érdemes tudni, hogy nagyon fehér a bőröm és amikor a hölgy egy kis mintát rakott a kézfejemre azonnal megállapítottuk, hogy ez sötét lesz, de felkentük a nyakamra ami a legvilágosabb rajtam és meglepő módon idomult hozzá- így felbátorodtam és megvettem.
Alapvetően kiütésekre és allergiára hajlamos a bőröm tehát nem aknékat és nagy rondaságokat kell rajtam elfednie.

- nagyon kellemes a textúrája, szépen idomul (nem lesz matt- amit én nem is vártam hiszen direkt a silk hatás miatt vettem meg, ahogy a neve is tartalmazza, sőt púderrel sem lesz matt (amit nem bánok)
- csodásan felvihető a legbénább dm-es blenderrel is (kézzel, ecsettel nem próbáltam)
- nézegettem szobai fényben, neonfényben, lift tükörben : szépen belesimul a pórusokba (tökéletesen nem tünteti el),
nem emeli ki a száraz részeket
- szerintem a fedése kicsit gyengébb, mint közepes és mérsékelten építhető (ezért nem biztos, hogy jó lesz azoknak akiknek sok a bőrhibájuk)
- mondjuk az alkohol meg-meg csap 1 óra után is, egy-egy pillanatra
- tapintásra nagyon finom a bőr tőle, érzetre azt nem mondanám, hogy semmit nem érzek;
talán inkább olyan, mintha egy finom sál lenne az arcomon de lehet, hogy ez csak pszihés :-)

Nekem abszolút szimpatikus eddig.

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

nem emeli ki a száraz részeket
- mondjuk az alkohol meg-meg csap 1 óra után is, egy-egy pillanatra

Nekem abszolút szimpatikus eddig.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag