Clinique

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Színkorrigáló bőrápoló termék, mely hidratálja, védi, és tökéletesíti a bőrt. Könnyű textúrája révén egyszerűen eldolgozható, frissíti, puhává és simává teszi a bőrt. Enyhe fedést és természetes hatású ragyogást nyújt. A szín nem változik a nap során. Magában és alapozó alatt is viselhető.

Termékverseny: Clinique BB vs. CC krém

Ár: 7500 , Eladó: sebyagi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
racheldawes

2018. november 19.

Az Estée Lauder Double Wear-jét cseréltem le rá, és milyen jól tettem! Szerettem volna már egy könnyedebb és kevésbé maszkos összhatással rendelkező alapozót/BB/CC krémet, ami nem irritálja és nem is szárítja szét az érzékeny bőrömet - ez a krém mindezen elvárásoknak megfelel. Könnyű felvinni a bőrre, szépen eldolgozható, fedése szerintem erősebb, mint egy átlag CC krémnek; mindenesetre nekem pont megfelelő. Nagyon szép, természetes, egységes összképet eredményez, és viszonylag tartós is (de azért a homlokom tetejéről 4-5 óra elteltével már elkezd kopni). Egy, viszonylag nagyobb problémám van vele, mégpedig az, hogy nagyon gyorsan átfényesedik, ezért naponta többször púdereznem kell. Viszont összességében eddig ez a legjobb sminktermék, amit az utóbbi években az arcomra használtam.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

csuty

2018. augusztus 11.

Kellemes fedése van , jó sűrű krém, pluszpont a 30spf miatt.

csuty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kellemes fedése van , jó sűrű krém, pluszpont a 30spf miatt.

Katerinna

2018. július 10.

Alapozóról váltottam erre a nagyon szuper cc krémre. Nekem a fedése tökéletes! Alapjából kreol bőröm van ezért a medium színre esett a választásom. Egy minimálisat elüt a nyakam szinétől , de ettől eltekintve is 5*

Katerinna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Katarzis

2018. június 15.

Szuper termék. Nem fed erősen, mivel CC, de nagyon szépen egységesíti a bőröm. Jól működik kombinált bőrön, nem fényesedik át hamar. A fényvédő miatt különösen szeretem. Egyetlen hátránya van, hogy a márka állatokon tesztel.

Katarzis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

ritair

2018. május 8.

Csodálkoztam, hogy ilyen sok negatívabb véleményt találtam róla, mert nekem nagyon tetszik. Nyárra kerestem egy olyan terméket, amit magammal vihetek a nyaralásra alapozó helyett, és szerintem erre a célra tökéletes ez a CC krém. Van egy kis fedése, de tényleg minimális, inkább csak egységesíti a bőrfelszínt. Az SPF30 már önmagában is elég, és egész jól hidratál is. Azért persze kell alá hidratáló, különben eldolgozni is nehezebb. Alapból kicsit túl fényesnek találom a finishét, de egy kis púderrel már tökéletes. Mikor megláttam a light árnyalat színét (a very light sajnos nem kapható), megijedtem, hogy túl sötét lesz nekem, de felkenve tökéletesen megfelel a világos bőrömhöz, pláne a nyári színemhez, márpedig úgyis nyáron tervezem használni.

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

CRD

2018. április 21.

Nem igazán tetszik. Annyi jót írtak róla itt, hogy vettem egyet, de nekem nem igazán tetszik. Nagyon ragacsos érzetű. Az állaga sem tetszik. Sokkal jobbak van nála a piacon. A fedése szép, nekem nem kell vaskos alapozó, így ez bőven elég. A finishe is tetszik, de az állaga nagyon nem.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

zsalexa

2018. március 23.

Imádom! Nagyon gazdaságos a kiszerelés is, nem ömlik ki a tubusból feleslegesen egy csepp sem! Nagyon szép, egységes bőrképet ad, és nem fullasztó érzés a bőrön. Én a Kiehl's Blue Moisturizer szupermattítója után használom, így nem fényesedik ki az arcom a nap végére sem.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

hessviky666

2018. február 7.

Sokáig a Missha Signature Wrinkle Filler BB-krémjét használtam. Tökéletes volt, csak nehéz beszerezni. Gondoltam körül nézek, erre esett a választásom.
Nem tud annyit, mint a Missha BB-je, de mondjuk ez CC krém. Szépen egyenletesíti a bőrt, de nekem ragacsos érzésem marad utána.
Elég tartósnak bizonyul, fényvédő képessége miatt nyáron inkább ezt használom. azért hagy kívánnivalót maga után, de rendben van. Az ára magas.

Update 2018.02.07: nem jött be. Itteni jó vélemények miatt vettem meg anno, nemrégen fogyott el, de minden évszakban nagyon zsírosította a bőrömet. Nekem a nap folyamán kopott.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

merlyne

2017. december 27.

Update: megadom az 5 csillagot, imádom. Mióta használom senki se mondta, hogy sápadt vagyok, gyönyörű egységes bőrképet ad és nagyon lassan fogy. Imádom!!

Ha aláhidratálok nagyon széppé teszi a bőrömet, én az RT kerekfejű alapozó ecsettel szoktam felvinni, nagyon szép egyenletes bőrszínt ad, pattanásokat nem okozott eddig, nekem a light árnyalat van meg, a nagyon világos bőrömre, de ez sem üt el. Felvitel előtt nagyon sötétnek tűnik, de szépen hozzáidomul a bőrszínemhez. Újravenném.

merlyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Ysu

2017. december 20.

A fedése vetekszik néhány alapozóval, de nekem kicsit nehéz ez a krém. Tömény, fullasztó érzés a bőrömön, és nem is túl tartós, fixálni kell kis púderrel.
Pattanásokat eddig nem okozott, de nem is használom túl gyakran.
Én az illatával sem vagyok kibékülve, furcsa tömény állott/romlott szaga van.
Biztos, hogy nem venném újra, és nem csak amiatt, mert szerintem túl van árazva (tudom, a márkát meg kell fizetni)...
Csak a fedése miatt adok rá 3 pontot, mert amúgy szép, egységes arcszínt varázsol.

Ysu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Pattanásokat eddig nem okozott, de nem is használom túl gyakran.
Én az illatával sem vagyok kibékülve, furcsa tömény állott/romlott szaga van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!