KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   7710 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 25.

A paletta fényes és matt változatban is kapható.

Talc 1 0Mica Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Kaolin 0 0Titanium Dioxide f 0 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Lanolin eo I h Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0BHT a I ta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

muszika

2018. május 21.

Szerintem kezdőknek szuper paletta. Mindenféle szín van benne, amivel lehet kísérletezni, ár-érték arányban jó:)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

MargitSchwarz

2018. április 23.

Imádom! Az olcsóbb paletták közt a legjobb. Szuperül pigmentált, és iszonyat tartós. Jól eldolgozható, és keverhetőek a színek. Viszont jól nézzétek meg, honnan veszitek, mert előszeretettel hamisítják. Gondolom az elégedtlenek hamisítványba futhattak bele. Ez is olyan paletta, ami kb élethosszig kitart, óriási mennyiség. Megvettem a 252-est is, különbséget nem tapasztaltam, mindkettő iszonyat jó. Hátránya, hogy körülményes a beszerzése, pláne, ha az ember biztonságos úton akarja megvenni, ahol tuti nem sóznak rá valami kínai hamisítványt. Én Amerikából hozattam, a legbiztosabb, ha a hivatalos oldalukról rendeled meg. Akkor tuti nem vernek át.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Ensisa

2017. június 14.

Csak pislogok, hogy mennyi jót írnak erről a palettáról. Nekem sajnos hatalmas csalódás. Ha jól emlékszem a makeupplaza oldaláról rendeltem még régebben. Első látásra szerelem volt, sok reményt füztem hozzá. A színei gyengék, iszonyatosan porzik, mindegy hogy alappal vagy picit nedvesebb ecsettel használom, mindegy hogy milyen minőségű, egyszerűen vagy tizszer kell átmennem a szememen vele hogy legyen egy lehelletnyi szine. Sajnos egy csillag :(

Ensisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

pomme

2016. október 23.

RicoCake-kel értek egyet, ez ugyanaz, mint az Ebay-es (haladóknak Aliexpress-es) 10$-os paletta. Ha többet rendel az ember, akkor kb ingyen nyomtatnak rá saját brandet. Már csak azért is látszik, hogy ugyanaz, mert van, aki panaszkodik a pigmentáltságra, másnak pedig jó. Vannak színek a palettán, amik tényleg elég gyengék, de sokkal több a brutálisan pigmentált darab, attól függ, melyik palettáról beszélünk. Eleinte én is azt hittem, hogy majd valami probléma lesz a noname kínai palettával, de gondolom ők sem akarják megvakítani a népet, szóval teljesen jól működik. Még akkor is megéri, ha nem használjuk csak a felét, ennyi pénzért ingyen volt. Barátnőknek vettem ilyet ajándékba tavaly karácsonyra, senkinek sem irritálta a szemét, pedig mindannyian szemüvegesek vagy kontaktlencsét hordanak. Ellenben kivétel nélkül imádták, ki ne szeretne egy szivárványszínű szemfesték-palettát kapni? :D

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Ariel001

2016. június 26.

Ár érték arányban nagyon jó kis paletta. Alappal tartósak a színei, a kevésbé pigmentáltak és élénkek alá fehér ceruzát használok, így azt a színt kapom vissza amit a palettában látok. Saját használatra nem biztos h kihasználható paletta, de mivel én másokat is sminkelek, így tudom hogy bármilyen igény esetén, és extrém sminkeknél is van mit előkapni! Ennyi pénzért meg ajándék.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Matilda

2016. május 1.

Egy időben nagyon szerettem, jó volt kísérletezni a rengeteg színnel, kiélhette az ember a kreativitását, viszont mostanában már nem nagyon használom, mert azóta sokkal visszafogottabban sminkelem magam és valóban vannak elég rikító, nem hétköznapi színek. A pigmentáltság színenként elég eltérő sajnos. Van ami baromi pigmentált és elég kicsit hozzáérintenem az ecsetem végét, míg van olyan amit hiába kaparok, de alig jön fel egy kis szín... de 80-90%-a jól pigmentált, de sajnos pont az ezüst, arany és fehér, ami számomra érdekes lett volna, alig fognak valamit. A csomagolásával nem vagyok megelégedve, nálam egyszerűen leesett a tükrös rész egy idő után, pedig nem csináltam vele semmit, csak kinyitottam. Hétköznapi használatra ennél a palettánál találni jobbat, mind minőségben, mind színösszetételben. Szerintem ez inkább sminkeseknek vagy kísérletező kedvű embereknek való, mert hétköznapra ebből a palettából kb 30 szín használható, mindennapi használat mellett viszont hamar kifogynak a színek, mert elég kis aprók. (Nyilván van olyan is aki pirosra meg limezöldre sminkeli magát munkába, ami mellesleg nincs ellenemre, de inkább az emberek többségére gondoltam.)

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

almamaga

2016. március 1.

nagyon rikító és természet ellenes színek vannak rajta...nekem nem tetszik

almamaga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

nagyon rikító és természet ellenes színek vannak rajta...nekem nem tetszik

Bogi0506

2016. február 27.

Jo kis paletta ar-ertek aranyban, de nem nelkulozhetetlen szerintem, annyira nem fogott meg.

Bogi0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Tearsong

2016. január 18.

A kedvenc palettám. Jól pigmentált. Nagyon jól használható a matt- fényes finish miatt. Vannak benne vad, élénk színek, de a hétköznapokban is használhatóak is. Egyedül a méretével van gondom, nem tudom magammal vinni, és az asztalon is sok helyet foglal, szerintem valami kihúzhatós, emeletes változat praktikusabb lenne.

Tearsong
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

nekooh

2015. november 30.

Még régebben kaptam ajándékba, nagyon szeretem! Szép és tartós színei vannak. :)

nekooh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin