KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Lileycat

2017. április 19.

Tokeletes. Evekkel ezelott vettem meg a sok fellepesem miatt. Es a sok kosztum miatt sok szin is kellett. Itt mindent megtalaltam. Habar picinek tunhetnek a gombok, de nagyon keves eleg belole, mert nagyon tartos es intenziv a szin. Alig lehet tole megszabadulni annyira. Gyonyoru arnyalatok, es eleg strapabiro a paletta, en pl tobbszor leejtettem, es semmi baja nem lett. Meg evekig fogom hasznalni :)

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

szisz5

2016. december 29.

Nosztalgiával gondolok vissza erre a palettára. Életem első sminkterméke volt, ami azóta is a kis kincseim közt pihen, nem tudok megválni tőle :) Azt kell mondjam, első szemhéjfestéknek/ palettának tökéletes volt, hiszen mindenféle szín megtalálható benne, így ki tudtam kísérletezni, hogy nekem melyik árnyalatok állnak igazán jól.
Azóta pár jóval minőségibb szemhéjpúdert illetve palettát tudhatok magaménak, azokkal összehasonlítva a minősége is szuper. Nagyon pigmentáltak a színek, kivételt képeznek ez alól a matt árnyalatok, azok még viccnek is rosszak, de szerencsére, abból nincs túl sok ebben a palettában. :) Picit porolnak, de a jóval drágább Urban Decay púdereim is ugyanennyire porolnak, szóval ezt elnézem neki, megfelelő alappal ez is tartós.
A különbségek egy minőségibb fényes szemhéjpúdertől napfényben mutatkoznak meg igazán: ezek a festékek inkább "fényesek", ugyanaz az egyszínű, fényes metálos pigment adja a csillogásukat, míg a minőségibbek esetében millió, különböző színű, szikrázó pigmentet látunk. Nem tudom ennél jobban megfogalmazni, de biztos tudjátok mire gondolok :D
Az egyedüli komolyabb hibája, ami miatt egy idő után elkezdtem vágyódni minőségibb festékek iránt, az a színösszeállítás: egyet kell értenem az előttem szólókkal. Viszonylag kevés természetes, mindennapi árnyalat van benne, sok a rikító, hupilila, hupizöld, amiket ma már nem szívesen kennék magamra :D
Összességében 3*-ot érdemelne, de az érzelmi kötődés és az olcsó árhoz képest jó minőség miatt megadom neki a 4-et :)

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Catlover

2015. július 24.

Best paletta, mindent tud, amit kell.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Best paletta, mindent tud, amit kell.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
moorm

2015. május 1.

Szuper paletta! Nagyon gyönyörűek a színek, jó ár, kiváló minőség. :)

moorm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Szuper paletta! Nagyon gyönyörűek a színek, jó ár, kiváló minőség. :)

Lulic

2014. november 16.

Tulajdonképpen nagy baj nincsen vele, ennyi pénzért ez egy jó teljesítmény. Viszont több alapvető színt hiányolok belőle. Hupilila és piros van benne, fehér meg gyöngyház nincs, kiértiezt... A palettán belül nagyon eltérnek a minőségek, a mattak nagyon bénák, de a gyöngyházak egészen meggyőzőek. Írják benne, hogy vizesen is használhatók a színek. Valóban, csak utána soha többé, pech. Olyanoknak ajánlom, akik még keresik a stílusukat, és ha megtalálták, cseréljék le két kisebb, jobban kihasználható palettára.

Lulic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Vénuszakadémai

2014. május 27.

Óriási csalódás! Pedig kerestem rá magyar és angol nyelvű oldalakon, videomegosztókat erről a termékről. Elolvastam az itt lévő kommenteket is és jutottam döntésre hosszú hetek után, hogy rendelek (MUP-tól).
Mikor az ujjaimmal próbálgattam a színeket már akkor feltűnt, milyen száraz, érdes, kemény és pereg. Nem az a krémes, finom puha, amihez ha hozzáérsz, akkor erősen fog, nyoma marad.
Aztán szememre is próbáltam természetes szőrből készült ecsettel felvinni a szemhéjamra (előtte megtisztítottam az arcom, amit kellett rákentem) és onnan is pergett le!
A természetes szőrecset is "karcolja" a port. Hozzáteszem, más termékeknél pl. Yves Rocher-hoz viszonyítva az ecset (és a szivacs is) szépen "működik".
Kicsit segít a helyzeten a nedvesített ecset. De csak kicsit. Legalább négyféle lilát kellett egymásra húznom mire mélysége, tömörsége, sűrűsége lett a színnek. Pedig önmagukban nagyon-nagyon szépek a színek!
A szivacsos megoldással még rosszabb a helyzet. A hozzá csomagolt aplikátorokkal sem és más minőségibb szivacsokkal sem lehet vele dolgozni. (A szivacsot nagyon megfogja, bele is tapad és a szemre alig-alig visz át, ég és föld a bőrön mutatott pigmentáltság és ami korongokon van. Silány.
Kár, hogy nem lehet termékmintát kérni. Legalábbis nem tudok róla.
A csomagolás jó, szép. Bár ha így porzik akkor hiába a fedőfólia, össze fog gányolódni az egész paletta.
Összegezve: kár érte! Aki teheti még keresse az igazi szerelmét, és abból állítson össze palettát magának.

Vénuszakadémai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

Kár, hogy nem lehet termékmintát kérni. Legalábbis nem tudok róla.

Ichigo94

2013. augusztus 24.

Az áráért bőven megéri, de ha az árát nem nézzük nekem kicsit csalódás volt. Próbáltam vele bulis sminkeket csinálni és amikor satíroztam össze a két szín között nagyon ronda szín lett, furcsa állaggal és a két szín is megkopott. Úgy érzem, hogy nem lehet a színeket túl jól összesatírozni. Szemhéjpúderalap nélkül max. 3-4 órát bírt ki nálam. Utána csúnyán összeállt. Ha szemhéjpúder viszek fel alapnak, hiába viszek fel rá bármilyen színt egyszerűen ledobja magáról. Amit sajnálok, hogy mindegyik színnek más a minősége. Van ami iszonyatosan porol, van ami alig látszik, illetve túl sok benne az egyforma szín. 4-est adok rá, mert olcsó és nagyrészt mindegyik jól pigmentált.

Ichigo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Dalmaa_

2013. július 23.

Nagyon szép élénk, pigmentált színei vannak. Teljesen megérte az árát :)

Dalmaa_
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 23.

Nagyon szép élénk, pigmentált színei vannak. Teljesen megérte az árát :)

Yndre

2013. június 2.

Mióta megvan ez a palettám szinte csak ezt használom. Egyszerűen csodálatos színei vannak, nagyon szép selymes és metálfényű szemfestékekekel. Mondjuk talán annyi apró negatívumot találtam, hogy néhány szín szinte teljesen ugyanolyan, illetve nem mindegyik egyformán jól pigmentált, de 88 féle árnyalatnál ez megbocsátható. Egyébként kiváló ár/érték arányú és remek minőségű paletta.

További leírás és tesztfotók:

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

További leírás és tesztfotók:

Ancsi4852

2013. május 27.

Tökéletes elégedettség! Mióta megjött folyamatosan ezt használom. Gyönyörűen pigmentáltak a színek nem mellesleg pedig iszonyatosan csillogóak.

Ancsi4852
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.