KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Selymes BHA hámlasztó krém Betaine Salicylate-tal és nyugató összetevőkkel, melyek tisztítják a pórusokat, csökkentik a bőrpírt, javítják a bőr tónusát és textúráját, valamint hihetetlenül sima, ragyogó bőrt eredményeznek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PAncsi79

2017. január 13.

A folyékony változatot nagyon szerettem, így gondoltam a téli időszakra jobb lenne a krém változat, de engem sajnos nem győzött meg.
Először is az illata miatt nem szívesen kenem az arcomra, mert sokkal erősebb, mint gondoltam (és hát annyira nem vagyok oda a teafaolaj illatáért), másrészt pedig eléggé ragacsos az állaga. Emellett nem érzem olyan hatékonynak sem, mint a folyékony változatot.
Viszont nem bántja a bőrt, szinte mindennap is tudnám használni.
A végét inkább a dekoltázsomra és a hátamra használtam el, az arcomra számomra nem ideális.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Viszont nem bántja a bőrt, szinte mindennap is tudnám használni.

mnodulus

2017. január 13.

Nem rossz, hozta a tőle elvártakat, heti 3-4x is használom, de felkenve nekem kellemetlen ez a ragacsos krémes érzés, legközelebb inkább a folyékony formát veszem. A csomagolás mondjuk hiányozni fog, ezt könnyű bármikor csak bedobni a táskába.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

jemelja

2016. július 9.

Egy-egy konkrét helyre alkalmazom gyulladáscsökkentőnek, illetve ha utazom és a folyékony verzióját nem szívesen viszem, akkor is ezt pakolom el inkább. Bevált, ugyanúgy kíméletesen hámlaszt és csökkenti a gyulladást, mint a folyékony verziója. Nem szárít ez sem.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

clara12

2016. május 2.

Ennek a folyékony verzióját nagyon szeretem, de fogyóban volt így gondoltam kipróbálom ezt is. Ugyanolyan gyengéd mint a folyékony, én kicsit kevésbé érzem eddig hatásosnak (bár még csak 3szor használtam) de ez lehet azért van mert már sokkal kevesebb csúnyaság van az arcomon. Mivel krém, ezért szárazabb bőrűeknek telitalálat lesz, a hideg időszakban imádni fogom, de a kánikulában szerintem maradok a folyékonynál. Jó kis termék, nem irritált, ár-érték arány kiváló mint minden cosrx-nél.

Update: Imádom <3 Nagyon szép a bőrképem másnapra. Pattanásokat nem tüntet el teljsen, de a gyulladást csökkenti. Mivel hidratál a bőröm selymes és pihepuha utána.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

orybea

2016. április 29.

Kellemes használni. Nem szárít, sőt, hidratál. Csak a vörös kialakulatlan pattanás dudorokra kenve elősegíti a gyosabb lefolyásukat.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Pöti

2016. március 18.

Elsők között csaptam le rá, nagyon örültem, hogy végre krém formában is elérhető lett a termék. Már túl vagyok a próbán, persze nem lett olyan babapopsi bőröm tőle mint egy 3 évesnek, de határozottan javított az összképen a termék. Nem csíp, nem érzem rosszabbnak mint a PC hámlasztóját. Majd még frissítek :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Hidratálók: Betaine
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm