KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

KERESEM! Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Pár alkalomra elég mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Személyesen Szegeden vagy postázás
Ár: 5000 , Eladó: Hamarv
Állapot: Kicsivel tobb, mint a fele, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy szemelyes atvetel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

asdf27

2018. augusztus 21.

nekem csak próbaként tették fel, de ez nagyon durva anyag. Rászárad az emberre mint a vakolat, az arcizmaid nem mozognak alatta. Az igaz, hogy, tökéletesen fed, de gyakorlatilag mivel nem voltam aláalapozva 5 réteg szérummal, hogy előre kisimuljanak a ráncaim, ezért minden rögöcskét, mindent ráncot megmutatott.
Az eladó csajszi feltételezem, hogy feltette az 5 rétegnyi szérumot, de még mindig úgy nézett ki, mint aki Halloweenre készül vámpírmenyasszonynak, mert ahogy beszélt, az arcán repedezett a vakolat. Nagyon rémisztő volt ahogy a ráncait a Grand Canyon-hoz hasonlóvá tette ez a dolog.
Aki természetes hatást keres, annak nem ajánlom.

Még valami: akkor nagyon szerettem volna egy jó alapozót és vettem is egyet a Lancome-tól, amit ugyanúgy nem használok. a tanulság, hogy a jó smink a szép bőrnél kezdődik. soha többet ilyen cuccot nem veszek, kivéve a szemem alá a la prairie highlightert (az is csak egy bizonyos pontig segít, utána már hyaluron savas feltöltés kell). ha szép bőrt akarok, akkor elmegyek télen egy frakcionált lézeres kezelésre, ahol szinte megújul a bőrom, és beadatom a fél évente a botoxomat.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Aki természetes hatást keres, annak nem ajánlom.

farkasszaszi

2018. augusztus 14.

Imadoom. Megmondom oszinten h majdnem egy evig az ara mellett az tartott vissza a megvasarlsatol, hogy tobben irtak, hogy olyan mint a Catrice HD alapozoja, nekem pedig pont az volt, igy nem mertem megvenni. En nem voltam elegedett a Catrice-szel, hamar atfenylett, atzsirosodott, elfolyt, minden baja volt. Viszont ez az Estee Lauder szerintem kicsit sem hasonlit ra, nem folyik el, nem fenylik at (ami nalam nagy szo), egyenletes bort biztosit. Persze a nap folyaman ez is kopik, de egyaltalan nem hasonlitanam a Catricehoz. Nekem nagyon bejott ez a termek, mostmar biztos nem veszek mas alapozot, megeri az arat :)

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Petyuska

2018. augusztus 13.

Ugyanazt tudom leírni, amit előttem majdnem 500-an. Próbáltam olcsóbbtól a drágább kategóriás alapozóig rengeteg típust. Nincs különösebben extra problémás bőröm, de sajnos szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb színválasztás, és sok-sok minőségbeli mellényúlás miatt, már nagyon el voltam keseredve. Gondoltam teszek egy próbát, így hozzájutottam egy pici teszterhez, így indult a próba üzem. Hát mit ne mondjak, nem akartam hinni a szememnek, hogy ez ÉN VAGYOK?!? :D Mit nekem beauty blender, ilyen-olyan szivacs, ecset..az ujjaimmal egy minimális mennyiséget vittem fel, előzőleg hidratált arcbőrre. Gyorsan kell vele dolgozni, mert mattra szárad, elég gyorsan. Egyszerűen tökéletes ez az alapozó. Most ruházok be egy rendes üvegcsébe, ismerősöm szerint mindennapi "locsolás" mellett is 4-5 hónapig simán kitart. Azt sajnos - egyenlőre- a számlájára kell írnom, hogy a tökéletes fedés mögött picivel több mitesszerem lett, de az is lehet, hogy a nagy meleg az oka, erről később tudok nyilatkozni. Próbáljátok ki Lányok, nem fogtok csalódni. Szerintem abszolút megéri az árát.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

casa17

2018. augusztus 12.

Szuper alapozó,aki teheti próbálja ki, viszont szerintem (is) pontosan ugyanazt tudja, mint a Catrice HD alapozója, ami konkrétan ötöd annyiba kerül, ezért is az -1*...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

BarbiiPLS

2018. augusztus 12.

Nem vagyok egy nagy sminkmester és valahogy az időt és a pénzt is sajnálnám arra, hogy mindenféle alapozót kipróbáljak, ezért céltudatosan vettem meg ezt az EL alapozót az itteni vélemények alapján. Előtte Clinique Anti Blemish Solution alapozóm volt, az nem vált be annyira, szerintem ez sokkal jobb.
Nagyon egyszerű felkenni, szinte beleolvad az ember bőrébe, nagyon jól is fed. Nekem a homlokom szokott zsírosodni, vagy legalábbis befénylik, de ennél az alapozónál ez meg sem látszik, max egy nagyon kicsit, de az nem zavaró.
Lehet, hogy egy kinyomó pumpát be kellett volna szereznem, mert nem a legjobb az adagolása így, de én meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval, le nem cserélném másra.

BarbiiPLS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bonnie13

2018. augusztus 7.

Túl sok újat már nem lehet mondani erről a termékről. Egyszerűen imádom és kész. T vonalban zsírosabb a bőröm, a pofimon meg szárazabb, de megoldja. Ráadásul púder sem kell. Olyan mintha ott sem lenne, egyszerűen csak szép egységes végeredményt ad.
Az kicsit bosszantó, hogy a pumpa már nem fért bele ebbe az árba, de meg lehet szokni a használatát így is, bár szerintem mikor a legközelebbi "adagomért" megyek szerintem kérni fogok hozzá azt is, mert úgy mégiscsak gazdaságosabb.

Bonnie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

Ennél az alapozónál egy percre sem gondoltak a fehérbôrûekre, csak a sárgaság meleg színére az tuti. Nagyon nehéz és bárhogy kentem, csak sárgaság.

CherryCoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Veronika8614

2018. július 30.

Szép babaarcot csinál, gyönyörűen passzol rám a Rattan nevű árnyalat, egy csepp arcolajat keverek bele mert szárít. Még így sem kell púderrel fixálnom. Mégis, a hétköznapokban nem szeretem használni, amikor dehidratáltabb a bőröm, kifejezetten szárít, szívesebben nyúlok valami könnyedebb CC BB színezett hidratálóhoz, még akkor is, ha azoktól kifényesedik az arcom. Jó alapozó, csak nekem egyszerűen sok.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

duchess_g

2018. július 26.

Nagyon nehéz alapozó, nekem kicsit maszkos. De ami a legrosszabb, hogy iszonyatosan szárít, pedig nekem zsíros bőröm van. Én a MACre szavazok.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

AlexandraJ

2018. július 23.

Rajtam a legtöbb alapozó sárgásnak hat, így mikor új alapozót vadásztam folyton ilyen problémába ütköztem. Ennél is nagyon sokat kutatott az eladólány mire megtaláltuk A TÖKÉLETES (soha semmi nem passzolt ennyire hozzám) árnyalatot: 1C0 Shell
Csatlakozom a rajongók táborához, csoda egy alapozó. Sok újat nem tudok mondani, tökéletes a fedése, a tartóssága, engem nem zavar a kiöntögetős verzió sem.

AlexandraJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.