KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
jituszka

2017. február 23.

Eddig még soha nem sikerült olyan alapozót találnom, aminek az árnyalata tökéletesen illeszkedik az arcbőröm színéhez, anélkül, hogy maszk-hatású lenne. Éppen ezért, külön örültem, amikor láttam, hogy a boltban egy kis kütyü segítségével megnézik az eladók, hogy melyik a megfelelő árnyalat. Először mintát kértem belőle, és azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált, úgyhogy a teljes kiszerelést is megvettem nemrég. Nekem külön tetszik, hogy nem pumpás, mert így könnyebb visszatenni az üvegbe, ha esetleg túl sokat sikerül belőle kiönteni. Nem melleseleg az összetevői is barátságosak. Az előzetes hidratálás természetesen elengedhetetlen.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

szysszy

2017. február 22.

Update: Felül kell bírálnom a korábbi véleményemet. A tavalyi év óta elég sok más alapozót is kipróbáltam ebben az árkategóriában, és be kell ismernem nem találtam ehhez fogható tartós, szépen fedő kencét, ezért jár az 5 *.

1 hónap használat után most már megalapozott véleményt tudok róla írni. Nagyon szeretem a gyártó arcápolási termékeit. A sminkes termékek közül ez a második amit kipróbáltam.A zsíros részein a bőrömnek tökéletesen mutat viszont a szárazabb részeket tovább szárítja. Ha jó sok primert használok alá akkor kb rendben van.

szysszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Andita

2017. február 20.

Régóta kerestem a tökéletes alapozót, az itt olvasott vélemények után kihasználtam a Mülleres 15%-os kedvezményt, és beruháztam rá. Nem bántam meg, imádom már most!
A T-vonalam nagyon hamar és brutális módon zsírosodik. A hétvégi buliban fel is avattam az alapozót, és amikor kimentem a mosdóba, nem hittem a szememnek, az arcom órák múlva is tökéletesen matt volt. Nekem ez volt az elsődleges szempont. Könnyen lehet vele dolgozni, és szépen fed. A pumpa valóban hiányzik belőle, de megbocsátható, annyira jó a termék. Az ára ugyan húzós, így hétköznapra nem ezt fogom használni, de az biztos, ha elfogy, újra fogom vásárolni. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Andita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Izabel

2017. február 19.

Régóta "kerülgettük egymást", aztán a születésnapomra kapott ajándékkártya és a Müller 15%-os szombatja eldöntötte a sorsunkat. A "Fresco" árnyalat mellett döntöttem, ami szépen illeszkedik az arcszínemhez. Könnyű egyenletesen felvinni; szépen lehet építgetni, rétegezni. A biztonság kedvéért kőpúderrel fixáltam, de anélkül is megállja a helyét. Tetszik, hogy illatanyagmentes, és hogy van benne fényvédő (bár azt most már külön is használok). Abszolút elégedett vagyok, egyedül talán a külcsínben találok kivetnivalót - egy pipetta/pumpás adagoló nagyban könnyíteni az anyag kinyerését az üvegből. Ugyanakkor ez nem von le a termék értékéből! A Double Wear egy olyan ikonikus alapozó, amibe mindenképp megéri befektetni! Biztos, hogy újraveszem!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Rosefan

2017. február 19.

Én csak a boltban próbáltam ki az arcomon. Meglepett,hogy mennyire természetesen néz ki, ahhoz képest,hogy mennyire fed. Nagyon nagyon. Este viszont két kör habzó lemosó után is éreztem, hogy még rajta van az arcomon. Nagyon elgondolkodtat, hogy mégis mivel ragad ennyire az arcomhoz, és hogy az mennyire egészséges a bőrömnek... Nincs még egy alapozó a Földön, ami ezt tudná...pedig gyakorlatilag már mindet próbáltam.
Be fogok szerezni belőle egy üveggel a "rosszul keltem" napjaimra. Ha valami, akkor ez tökéletes arcot varázsol.

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

xadriennx

Imádom, csoda, fantasztikus!
Eleinte azt gondoltam, hogy én azon kis százalék egyik balszerencsés tagja vagyok, akinek a bőre sajnos nem reagál rá jól.. Pattanásos lettem az első használat után, így nem is mertem egy ideig újra alkalmazni. Aztán kiderült, hogy szerencsétlen egybeesés történt: stressz, lelki okok és valószínűleg az ezzel összefüggésbe hozható helytelen táplálkozás volt a ludas, nem pedig ő.. Istenem, de jó, hogy nem váltam meg tőle!!! Pedig először nagyon haragudtam rá, bejegyzést is írni akartam ide Nektek, de még jó, hogy vártam egy kicsit és nem hirtelenkedtem. :)

Szóval az alapozó mesés, én szivaccsal dolgozom el az előzőleg hidratált bőrömön, megvárva, hogy az arckrémem teljesen beszívódjon. A Shell beige árnyalatot használom, egészen pici (egy szivacsra-löttyintésnyi) kell az arcom egyik felének lealapozásához, egy másik a másik oldalra, és a homlokomra is jut elég. A szemem környékét is gond nélkül le tudom vele alapozni, nem vagyok rá allergiás hála Istennek, nem könnyezem és így garantált, hogy a szemsminkem is nap végéig ugyanott marad.
És ez igaz a kontúrra és pirosítóra is!
Az én arcom nagyon hamar leolajosodik és fellép a zavaró biliárdgolyó-effektus, úgy festek, mint akit lefújtak olajjal. Utálom! De ez az alapozó bírja, talán napi 1-2x kell óvatosan leitatnom a felesleges csillanást (nem 10 percenként), de igazából az óvatosan szó is szükségtelen, ugyanis ez az alapozó nem maszatolódik!!! Nem hagy nyomot a ruhán, ha este vízzel elkezdem lemosni, akkor is tart - csak sminklemosóval tudom maradéktalanul eltávolítani.
Ennek ellenére nem miteszerképző, én edzés alatt is viselem, és ugyanúgy áll, mint előtte (pedig megizzasztom magam rendesen! :) ).

Tényleg hihetetlen, hogy az ember hazaér a munkából és ugyanaz az arc néz vissza rá, mint amit reggel "feltett" :D (aztán persze lemosás után látszik, hogy mennyit dob egy jó kozmetikum a viselőjén.) Nagy mennyiségben maszkszerű szerintem, de tény, hogy a nagyon problémás bőrt is képes korrigálni, mert remekül építhető.

Én a borsos ára ellenére is biztosan újra veszem, sőt! Nem is tervezek soha többé más alapozóval kísérletezni - maximálisan megéri befektetni rá! Jelenleg a kedvenc kozmetikumom! *****

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Imádom, csoda, fantasztikus!

És ez igaz a kontúrra és pirosítóra is!

senskin

2017. február 16.

Régebben nagyon nem tetszett, de kaptam belőle egy kisebb kiszerelést ajándékba a parfümhöz és hihetetlenül jó ez az alapozó! Csak tudni kell jól használni! Lényeg, hogy kezeljük szépen a bőrünket, hidratáljuk és ezt az alapozót használva egy perfect sminket alkothatunk! Ha valami tökéletes az ő, szerintem egy szuper termék! :) Alapozó ecsettel dolgozom el, vagy ujjakkal, és működik! Nagyon könnyen eloszlik. Matt. Vigyázni kell a mennyiséggel. Nagyon mattit! Ha valaki nem tűri, hogy kivan alapozva alaposan , de úgy tényleg mesterien az kerülje. Ez az alapozó valóban hajlamos a maszkolásra, ha a bőr száraz! Tág pórussal rendelkezőknek kell alá szérum, vagy összehúzó! AHA és BHA segít esténként. Próbáljátok ki, mielőtt megveszitek!:) Szuper!!!

UP: egyszerűen tökéletes!!!
Be kell szerezzek egy egész adagot belőle, nem maszkol, ha szépen eldolgozom, nem is látszik, de eredmény: szép, feszes bőr és nem jön le az alapozó! Tartóssága felülmúlhatatlan. Ha lehetne 10* -ot adnék...

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

UP: egyszerűen tökéletes!!!

carmenjade

2017. február 16.

Sok alapozót használtam/használok, de ez a legjobbak között van. magas fedésű, néha túl soknak is találom hétköznapi használatra, mive nem igazán vannak bőrhibáim. Stipple brushal használom, amit MAC Fix+-al nedvesítek be, így egységes fedést biztosít és nem lesz foltos. Kézzel felvive kicsit csúszkálós, az orromról hamar eltűnik, ezért mindenképp ecsetet kell használnom hozzá. Kár, hogy egy ilyen remek formulájú alapozó ilyen kényelmetlen csomagolást kapott, nem értem miért nem lehet hozzá legalább árulni egy pumpát. Sajnos így az előző üveget is úgy kellett kidobnom, hogy még biztos volt benne pár használatnyi, de egyszerűen nem tudtam sehogy kiszedni a csomagolásból.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

motiviana92

2017. február 14.

Próbáltam nem behódolni... de ez tényleg tud. 3 hétig kerestem az igazit, 3 alapozóból próbáltam kiválasztani a legjobbat: Dior Forever, Clarins ever matte és ez. Ez a LEGJOBB. Nem könnyű felvinni annak akinek nincs gyakorlata az tény, szárazabb bőrre kell mellé egy jó hidratáló DE nem zsírosodik át, a múltkor 20 óra után is matt volt a T-vonalam ez egy másik alapozóval elképzelhetetlen volt ... sima Artdeco átlátszó púderrel fixáltam eleinte, most megvettem hozzá a saját púderét ( hátha lehet a nagyon jó még jobb) egy fokkal szebb az összhatás de önmagában az alapozó mindent visz ... az árnyalat amit ajánlottak kicsit sápaszt (Fesco) de egy kis pirosítóval orvosolható... engem nem zavar,hogy öntögetni kell, sajnálnám a csúnya fekete MACes pumpát beledugni

motiviana92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

bocika09

2017. február 12.

Nagyon maszkos hatása van, es nem is jo szint választottunk, nem is ertem az egészet. Ahh .. aki esetleg szeretne egy 2C2 t vadonat uj, most vettem, egyszer próbáltam. 7000.-ert meg válnék tőle.

bocika09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.