KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
erynis

2017. január 20.

Én is csatlakozom a rajongók táborához, ugyanis az én bőröm számára tökéletes ez az alapozó. Nem szeretem a túl erős fedést, neki kb. közepes fedése van, de abszolút építhető. Nagyon természetes a finishe, nem is látszik, nincs maszkhatás, jól passzol a bőrömhez. Könnyű viselni, eddigi legkönnyebb alapozóm, majdnemhogy BB-szerű érzés, minimálisan nehezebb. És ami a lényeg, primerrel és púderes fixálással ugyan, de 12 órán át meg sem mozdul rajtam! Más alapozók eddig valahogy eltűntek néhány óra alatt rólam, de ez kiválóan tart. Szerintem megéri az árát, különösen, ha van kupon hozzá (Pl. Aréna szerdák). Jól meggondolom, ha high-end terméket veszek, de ez jó vétel volt!

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

MenViki

2017. január 13.

Régóta kerestem alapozót.Kipróbáltam nagyon sokfélét.Novemberben itt olvastam rengeteg jót róla.Végül kuponos akcióban közel tízezer forintért vettem meg.Telitalálat!Szuper!Őszintén szólva nem nagyon tudok róla mást írni.Úgy örülök,hogy rátaláltam!Még a színt is kb 10perc alatt választottam ki.2gyerkőccel mentem be a Mammutba...Nagyon kedvesek voltak a pultnál,segítettek a gyors döntésben is ☺Tökéletesen fed egész nap,nem fénylik tőle a bőröm.Több helyen olvastam,hogy ne szivaccsal vigyem fel,hanem ecsettel.Jó ötlet volt nagyon ☺ Másoknak is ajánlom ezt a jó kis alapozót!

MenViki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Trixi

2017. január 13.

Tavaly sokáig vacilláltam, hogy ezt vagy a light változatot vegyem-e meg. A light mellett döntöttem, de csak közepesen voltam vele elégedett, ezért adtam egy esélyt ennek is. A foundation finder a 3-as intenzitású light alapján a 3W1 Tawny színárnyalatot ajánlotta, illetve a 3W2-t is, de én a 3W1-et vettem meg, szerencsére, mivel még ez is jóval sötétebb és sárgásabb a 3-as lightnál, azt hiszem, inkább 2W1 vagy 2W2 lenne a jobb találat számomra, szóval ennyire lehet megbízni a foundation finderben az EL oldalon. Nos, ezt a sima 3W1-et először rövidszőrű, vágott, tömöttfejű ecsettel próbáltam ki, de meglepetésemre gyengébb fedése volt így, mint a light verziónak. A piros ereim eltüntetése miatt még egy réteget vittem fel az alapozóból, de már blenderrel, és így már sikerült elérni a kellő fedést, túlságosan is. Viszont, szintén meglepetésemre, nagyon nehezen tudtam az alapozót foltmentesen eldolgozni a blenderrel, erős fénynél nézve foltos is maradt, valamint ez a második réteg már cakey-vé tette az alapozásomat. A színe pedig 2 rétegben már az NC 35-ről kb. NC40-42-re oxidálódott, ami sajnos már elüt a nyakamtól. Későbbiekben, úgy fél-egy óra múlva kissé asszimilálódott a szín, beolvadtak a foltok, természetesebb lett a látvány, eltűnt a cakey-ség, alapjában véve egy szép bőrkép lett belőle, nem ült be a pórusokba, nem emelte ki a ráncokat, nem volt túlságosan matt, sőt a T-vonalban picikét átfénylett, de szerencsére púderezést nem igénylően. Tulajdonképpen, ha jobb árnyalatot választottam volna, még jó is lehetne. Az öntögetős üveggel meg tudok békülni, egyszerre csak keveset öntök ki az üvegből, és 2-3 kis öntéssel jól tudom adagolni, azután lezárás előtt megtörlöm az üveg száját, és rendben van, tudok vele élni, bár sajnos nem utazásbarát az üveg. Mivel a light-ra 3-ast adtam, ezt a verziót 4-esre értékelem.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

rreeika

2017. január 12.

Régóta szemezgettem vele, végül egy nyári munkanap végén szereztem be, úgy éreztem, már csak a csoda segíthet... A sminkem ezután a 30-35 fokban sem kopott, ha leitatom a nap közepén, ugyanolyan mint az első percben, nem kopik. Télen pedig egész nap matt. Az egyetlen nehézség vele, hogy ki kell tapasztalni, hogy mekkora mennyiséget és milyen módszerrel a legjobb felvinni.

rreeika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

peto.kittus

2017. január 5.

Azon hölgyek táborát erősítem, aki megunta a kísérletezést a drogériás, katalógusos, ilyen-olyan helyről szerzett alapozókat, még akkor is ha azok "olcsóbbak" de ha belegondolunk abba, mennyi pénzt kísérleteztem már el, már 5x megvehettem volna ezt az alapozót.
Azt az alapozót kerestem akár magasabb kategórás árban is, ami egész nap szépen fed s nem kell óránként ellenőrizgetni. Na, ez az!
Mint mindent, ezt is itt találtam, s a vélemények kiértékelése után buzgón csattogtam be a Pólusi Douglas-be, s kértem lelkesen az eladóhölgyet, hogy keressünk nekem megfelelő színt. Először is, az eladó hölgy nagyon kedves és segítőkész volt ( oké, ez nem a krém pozitívuma, de akkor is ide kötöm az élményt :D) Lelkesedéssel forgattuk át az összes színt és teszteltük le a kézfejemen. Elsőre meglett a színem!
Mivel épp arckezelés után voltam, így még pár napig pihentettem a bőröm, de utána beledobtam a mélyvízbe, mivel hegek és foltok voltak rendesen az arcomon.
Meglepetésemre nagyon szépen lehet vele dolgozni, nagyon szépen fed. Persze az erősebb dudorokra kell a korrektor mellé, de nagyon pozitívan csalódtam.
Zsíros/kombinált bőröm van, így kicsit megijedtem, hogy nehogy zsírosabb hatást keltsen a bőrömön, de nem. Nagyon szépen idomult és nem csillogott.
A kedvenc részem viszont még csak most jött.. felkentem és egész nap nem kellett ráigazítani :O tartott, s tart egész nap!
Nagyon nagy kedvenc lett, s innentől egy életre megtanultam, hogy nem minden az ár.
Egyetlen hátrányt tudnék csak felhozni énis, az pedig a kiöntős formája. Néha kicsit több szalad ki mint kellene, de már szépen tanulgatom mennyi az annyi, hogy ne pocsékoljak! Egy pumpás változat és csillagos 10-est adok neki! :) Addig pedig max pontos és a legújabb boldogságom! :)

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Funnyface

2016. december 28.

Ajándékba kaptam, de sokáig kerülgettem. Eddig koreai párna alpozót használtam, amit egy szempillantás alatt fel lehet vinni. Megijesztett a kiöntős üveg, egy pumpa igazán elférhetett volna...Ahogy kitaláltam hogyan használjam, beleszerettem. Amúgy a hüvelykujjamat ráteszem az üveg szájára, és megdöntöm. Nekem ez vált be, így egészen adagolható. Az ujjaimmal osztaltom el a bőrömön.

Előnye: egészen erős a fedése, tartósan matt hatású, szépen beleolvad a bőrömbe. Mások észre sem veszik, hogy alapozót hordok, mindig rácsodálkoznak, ha mondom. Izzadást is állja, nem csomósodik össze. Csak nehogy kihagyjam, hogy hiper-szuper, fantasztikusan mega hosszú ideig bírja. Estére is szinte olyan a bőröm, mint reggel. A korrektort is jól tartja. Nem irritálja, nem szárítja a bőrömet.

Hátránya: Azért ezt nem nevezném teljesen hátránynak, hogy melegebb napokon, 25 fok fölött természetes fénye le a bőrömnek délutánra, az orromon kicsit hamarabb. Ettől függetlenül az orromat kivéve, a helyén marad. Bizony azért matt hatású alapozó lévén enyhén kiemeli a száraz foltokat, és beleül a pórusokba. Vizbázisú primert használok hozzá, ezzel kevésbbé látványos. Bizony próbálgatós darab, meg kell találni, hogy mely termékekkel működik szépen együtt. Az illata...inkább nem próbálom meg leírni, de szerencsére felvitel után nem érezhető.

Összeségében a hátránya ellenére is rabul ejtett. Szerencsére, nem üvöltő módon ül bele a nagyobb pórusokba. Határozottan újravevős.
Update: és megtaláltam hozzá a számomra tökéletes primert, amivel nem ül bele a pórusaimba (!), az etude house baby choux primerje...tökéletes az összhang közöttük.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

médea

2016. december 26.

Mikor megjelent mintából próbáltam párszor, de akkor nem nagyon tetszett. De most rászántam magam, hogy újból kipróbáljam és végre megvettem. Ez min. egy 10 éves alapozó és szerintem változtattak rajta egy kicsit, jobb lett. Mindenesetre a bőrömnek most jobb. Könnyen eltudom oszlatni a bőrömön, és egész természetes a hatás is. Nagyon jól fed, és vele korrektorra sincs szükségem a szem alatti karikákra, a bőröm színe szép egységes eltünteti a kis kipirosodásokat és valóban nagyon tartós. Gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon gyorsan szárad. A kis Shiseido ecsettel használtam, azzal nem túl könnyű eldolgozni. Vegyesek az érzéseim iránta. Nem okozott bőrproblémát, de egy viaszos fényt hagy az arcon (amit mindig púderrel tüntettem el), számomra nem volt túl szimpatikus.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

nagyer78

2016. december 8.

Tényleg mindent elfed, nagyon tartós, de két hátránya azért van: nekem zsíros, de vízhiányos a bőröm, ami ezt jelenti, hogy télen sokszor feszül, húzódik, és ha napközben nem iszok eleget, akkor hiába hidratálok reggel, délutánra az orromon kis hámlások lesznek. Ezeket ez iszonyatosan felnagyítja, illetve a száraz részeket kiemeli, és ilyenkor még borzaszó maszk hatása is lesz. Tehát vagy nagyon alá kell hidratálnom, vagy télen nem kellene használnom, viszont nyáron meg nem szeretem az ilyen erős fedésű alapozókat. Úgyhogy én jelenleg korrektornak használom, annak elég lesz jó pár évig, ha közben meg nem romlik.

nagyer78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Maja92

2016. december 2.

Már egy ideje szemeztem vele és nemrég megvettem. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, ilyen jó alapozóm még nem volt, (bár ilyen drága se :D ) de megéri az árát. Ami fontos, hogy nem okoz pattanásokat, nem írritál, a nap végén sem csillog vészesen a homlokom, pedig nem használok púdert rá. Vékony rétegben is szépen fed, mégsem maszk szerű. Notino-ról rendeltem de sikerült eltalálni a színt, tökéletes!
Egyetlen hátránya az öntögetős kiszerelés, kicsit kényelmetlen de kezdem megszokni.
Gyorsan szárad így igyekezni kell az eldolgozásával. Sok alapozónál szép a végeredmény de csak 1-2 óráig,
ennél viszont egész nap. :)

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

ennél viszont egész nap. :)

Mintia

2016. november 30.

Nem akarok most ódákat zengeni róla (habár lehetne) csak annyit, hogy ez életem legjobb alapozója, pedig már jó párat kipróbáltam. Finom illat, jó állag, könnyű elkenni, majd miután odaszárad, semmi nem mozdítja el a helyéről. 12 órás munkát végig bírja :)

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)