Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder ecset -új
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
jnicole

2019. február 20.

Update: Aztán mégis újravettem. :D Visszatértem hozzá , mert nem találtam még nála jobbat. Most a színt is jobban eltaláltam, elsőre nem választottak jó árnyalatot nekem. Sajnálom ,hogy legutóbb csak 3 pontot adtam neki, mert azért annál jobb :)

A rengeteg pozitív értékelés hatására esett erre az alapozóra a választásom. Őszintén szólva én többet vártam tőle, de ez sem "csodaszer". Alapvetően tartósnak mondanám, de nekem 2-3 óra elteltével nagyon átfénylett a homlokom, bármilyen krémet vagy primert is kentem fel alá. Valamint a pórusaimba is nagyon beleült. Pozitívum viszont hogy kevés kell belőle, és sokáig elég, napi használat mellett is. De nem venném újra...

jnicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Moncsika73

2019. február 17.

Nem is tudom hol kezdjem😊 nem vagyok már fiatal, és nagyon sok alapozót volt már szerencsém kipróbálni. Lancome, chanel, shiseido, Mac ... a múlt hétig azonban folyamatosan kerestem a tökéletes alapozót, és most végre megtaláltam😊😊😊 a nyáron a Douglasban kipróbáltam , azonban vagy a szín nagy a felvétel módja nem volt jó, de mint a hulla úgy néztem ki, le is tettem róla mondván ez igazán fiataloknak tökéletes alapozó. Aztán itthon kezembe akadt egy régen kapott minta, gondoltam megpróbálom. És milyen jól tettem😊 megtaláltam a tökéletes alapozót😊 nem szárít, nem szükséges korrektor alá, a pigment foltomat gyönyörűen fedi, nedves Beautyblenderrel vékonyan lehet felvinni, és csodás a végeredmény . Megjegyzem a MAC duó fibre ecsettel is természetes lesz a végeredmény . Igen alá kell hidtatálni, bár a hidratalás nem csak akkor szükséges amikor alapozunk hanem minden nap. Szerintem igaz, hogy minden alapozó csak megfelelően ápolt bőrön mutat szépen. Mindenképp jár az 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

voribius

2019. február 15.

Sokáig hezitáltam az ár miatt. Nagyon könny vele dolgozni, picit használok belőle, így sokáig elég is lesz :) Megéri minden cseppje :))

voribius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

googles

2019. február 15.

Update:
Zsiros, pattanasos, problemas borre idealis lehet, mert engem annyira szarit, hogy pattanasok leszaritasara hasznalom. 😂
Arra kivalo!

Soha nem vettem EL alapozokat, eddig elkerult ez a laz es kivalo alapozokat talaltam olcsobban is de dragabban is 😊

Most kiprobaltam a gepi szinbemerest, ami regota erdekelt.

A vicc az, hogy meggyozodesem, hogy sotetet es rossz arnyalatot is ajanlottak. A nyakamon nem volt semmi, igy ott mertek 3 pontot es a 1w2-es Sand nevre hallgato meleg/sargas arnyalatot ajanlottak.

Update: masik helyen szerencsere ram is neztek es ehy arnyalattal vilagosabb semlegeset javasoltak, 1N1.

Vilagos es rozsaszines a borom, kekek a venaim, szerintem hideg tonusu vagyok inkabb, de en biztosan semleges arnyalatu alapozot valasztottam volna de a gep az 1W2-t dobja ki.

Ez most bizonyitasra is kerult: az ajanlott arnyalat 1W2 sargaja elut a boromtol es tul sotet is rajtam. Kovetkezonek egy arnyalattal vilagosabb semlegeset probalok.

Maga az alapozo zsirosabb borre vagy nyarra lehet idealis. Nekem egyelore harmaska, mert jo sok arnyalat van es ahogy a L'Orealnal, itt is szeretem a hideg-meleg-semleges felosztast. De eddig a True Match all nyeresre, ugy tapasztaltam, az minden boron mukodik, ez a Double Wear nagyon szarit.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Update:
Arra kivalo!

Most kiprobaltam a gepi szinbemerest, ami regota erdekelt.

96viktoria

2019. február 13.

Nagyon sok alapozót próbáltam már mire megtaláltam a tökéleteset!
Számomra ez a legjobb alapozó, zsíros borom van és ez az alapozó szépen kontrollálja és nem mozdul el a helyéről a napom végére sem és nagyon erős a fedese is amit en imadok!
Nem vagyok pattanásos, nincs is különösebb dolog az arcomon amit el kene fednem de en mégis szeretem a teljes makulátlan fedest ha sminkelek! Még egy nagy pozitívuma, hogy nagy a szín választék, ugyanis sok alapozó ugyanilyen ár kategóriában kb. 5 szín közül lehet választani amiknek a legvilágosabb színűk is sötét pl. Clinique, Lancome...🤷🏼‍♀️

96viktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon sok alapozót próbáltam már mire megtaláltam a tökéleteset!

vinetta

2019. február 4.

Nagyon maszkos a hatása. Részemről pénzkidobás volt.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Nagyon maszkos a hatása. Részemről pénzkidobás volt.

Cusika30

2019. január 29.

Sajnos annyira nem jó mint amennyire dicsérik.Iszonyatossan szárítja a bőrt.Az eladó hölgy kedves volt nagyon.Viszont a szín nagyon világos lett.Szerintem ebben az árban lehet jobbat is kapni.Kuponnal is 10000 Ft volt.

Updete: Hát imádom ☺Nagyon kellemeset csalódtam 😊A legjobb eddig.5*

Cusika30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Updete: Hát imádom ☺Nagyon kellemeset csalódtam 😊A legjobb eddig.5*

Petravagyok

2019. január 29.

Mar nem is hetek, hanem hosszu honapok ota vagyakoztam utana, de sosem akartam ennyi penzt kiadni egy alapozoert. Mignem egy nap ravettem magam, hogy pobaljam ki egy dougles-ban, hogy egyaltalan van-e az en szinemben es hogy hogyan allna mégiscsak rajtam... Szerelem lett elso latasra! Pale almond arnyalattal lett teljes az eletem :D Tokeletes a fedese es gyonyoru termeszetes hatast er el. Nekem az adagolo sem okoz gondot, mert a kisujjammal amit a szelerol letorlok az eppen eleg, hogy vekonyan teritsem az arcomon. Imadom! Remelem hosszú távon is mukodni fog a kapcsolatunk!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

FabianFanni

2019. január 28.

Egyértelműen az egyik legjobb, de vészes az ár.
Ki lehet hozni kupon napokon, peak időszakban 20-30% -al olcsóbban.
Megéri kiprobálni.

FabianFanni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Egyértelműen az egyik legjobb, de vészes az ár.
Ki lehet hozni kupon napokon, peak időszakban 20-30% -al olcsóbban.
Megéri kiprobálni.

aniko19

2019. január 25.

Lehet velem van a baj, de én egyáltalán nem gondolom, hogy ez az alapozó valami csodaszer lenne. Oké, nem rossz alapozó, de a negyed annyiba kerülő Revlon alapozóm messze meghaladja mind fedésben, mind tartósságban. Számomra nem volt egyszerű eldolgozni, beauty blenderrel talán egy fokkal jobb, de....Szerencsére már egész szép a bőröm, de a pár pattanás utáni piros foltomat sem tudta eltüntetni, korrektor kell. Ezzel nem is lenne baj, csak ennyi pénzért kicsit többet várna az ember. Nekem ugyanúgy átfényesedik rövid után, mint az elvileg gyengébb minőségű alapozóknál. Nem mondom,hogy nem fogom elhasználni nagy nehezen, de az árát biztosan nem éri meg, vannak ennél jóval olcsóbb és jobb alapozók. Nem szeretném annyira lehúzni, mert attól, hogy nekem nem vált be, sokmindenkinek igen, de nagyon max 3*.

aniko19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.