KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10 4c2 auburn
Ár: 7900 , Eladó: peppi
Állapot: 95% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

vasariandi

2018. december 18.

Rengeteget hallottam az alapozóról, így bátorkodtam én is beszerezni. Nagyon szép a fedése, eltűntetni a bőrhibákat, természetes fényt ad az arcbőrnek.
Ami nem tetszik benne, hogy nem pumpás kiszerelésben kapható, emiatt kicsit nehezebb a használata.
Ettől a terméktől én egy picit többet vártam, viszont így is megérte az árát!

vasariandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ettől a terméktől én egy picit többet vártam, viszont így is megérte az árát!

MissKenedy

2018. december 15.

Itteni vélemények és youtube videók alapján muszáj voltam kipróbálni. Először is le a kalappal a mammutban lévő boltjuk előtt. Az eladók nagyon aranyosak, segítőkészek, egyáltalán nem éreztetik veled, hogy itt azért ha már segítséget kérsz illene is vásárolni. Megnézték a bőrömet a kis kütyüvel, a két ajánlott színből pedig kaptam mintákat, hogy otthon nyugodtan próbáljam ki. Egy mintát simán 3 sminkelésre használtam el. Az alapozót dicsérnem szinte felesleges, megtették előttem majd 500-an :)
De igen, valóban tökéletes. Nem maszk hatású, ha finoman bánsz vele és nem pacsmagolsz fel felesleges mennyiséget. A környezetemben nem egy férfi van aki allergiás a sminkre, főleg ha nagyon feltűnő és egyik sem vette észre hogy egy ilyen max fedésű alapozó van rajtam. Matt, de nem zavaróan, csak annyira, hogy szinte nem is kell púder. Tartós. Telefon kijelzőn nincs smink, kézzel nem tudod elkenni, ha fogdosod magad. Ha odabújok páromhoz, nincs folt a pólón. Kibírt az arcomon igazítás nélkül egy teljes munkanapot 9-19-ig.
Első benyomás abszolút rózsaszín ködös szerelem, bár az árnyalat nem lett tökéletes, lehet visszamegyek kifestve a csajokhoz, hogy csak én látom a bajt? natúr árnyalatot dobott ki a gép, de nyaktól lefele a szolitól és barnítótól eléggé sárgás a bőröm így azért van kontraszt. Drága, de ha valaki megteheti próbálja ki. A sok vakvágány olcsóbb alapozó is drága ha összeszámoljuk :)

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

lizavetta

2018. december 5.

Se veled, se nélküled a viszonyunk. Nekem nem tetszik a finise és a maszkos fedése, viszont az olajos, problémás bőrömre ennél még nem találtam jobbat, pedig számtalan alternatívát kipróbáltam már. Ha valakinek van ötlete, mi veheti fel vele tartósságban a harcot, ami kicsit természetesebb fedést biztosít, ugyanakkor garantálja, hogy ne úgy nézzek ki 6-7 óra után, mint egy diszkógömb, akkor ne legyen rest velem megosztani:)

lizavetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

nanne

2018. december 4.

Egy ideje csak ezt használom alkalmakra, mert szépen mutat a normál bőrömön és tutira tartós. Én nem vettem hozzá pumpát, nem tudom más írta-e már, de szerintem szebb az arany kupakkal, és mivel nem napi szintű használatban van, így nem zavar.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

ziina

2018. december 3.

Annyira jókat hallottam róla, hogy hosszas gondolkodás nélkül végül beruháztam egyre. Az eladólány is a lelkemre kötötte, hogy jól hidratáljak alá, a primer nem elég. Valóban, a felvitel előtt 10-15 perccel hidratálni kell, hogy a matt finish miatt ne üljön bele csúnyán a szárazabb részekbe. Kézzel szoktam felvinni, és egyszerűen tényleg olyan mintha egy második bőrréteg lenne. Nem húzza a bőröm, nem maszkos és egész nap tart.
Ezeket összesítve úgy gondolom megéri az árát, biztosan újra veszem.

ziina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Ezeket összesítve úgy gondolom megéri az árát, biztosan újra veszem.

Lussi

2018. december 2.

Más high end alapozót nem próbáltam, de nem is akarok. Már többször újra vettem, a kombinált bőrömet remekül kordában tartja a púderével együtt és nyáron sem folyik le az arcomról. Télen ugyan egy picit szárít, de ezt megoldom egy táplálóbb arckrémmel. A primert sem igényli, nem ül bele sem a pórusaimba, sem a ráncaimba. Néha megfordul a fejemben, hogy más alapozót is ki kellene próbálnom, de annyira bevált, hogy nincs nagy kedvem kísérletezgetni.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Szimica

2018. november 29.

Ez a legeslegjobb alapozó a világon! Nagyon tartós, jól fed, bár a sebesedésre hajlamos bőrűeknek kicsit extrázni kell korrektorral a fedést. RT szivaccsal dolgozom el, nekem nagyon jól működik. Végre egy alapozó, amire ha felaplikálok valamit az a nap végén is látszódik, ugyanis imádok "kocsmárosan" fejtámasztósan könyökölni és tapizni az arcom. Legnagyobb csalódottságomra a Douglasban szinte kötelezően nem találták el a színemet, úgyhogy a TBS világosító cseppjeivel korrigálom, nagyon jól működik a kettő együtt. Fekete pont, hogy alapból nem pumpás a kiszerelése és külön rendelnem kellett hozzá. Bár halkan megsúgom, az EL oldalon még egy pumpához is luxus mintát adnak. Mellesleg nekem korábban Clinique BP alapozóm volt és az sokkal-sokkal jobban elnehezítette a bőröm és beleült, ahhoz képest ez csudakönnyű.

Szimica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

hencyta

2018. november 29.

Érzékeny, T vonalban zsírosodó bőröm van de ez az alapozó egy CSODA. A legjobb amit valaha használtam.

hencyta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

CNiki

2018. november 28.

Hol is kezdjem ...olyan igenis meg nem is. Nagyon szép összképet ad a hibákat elfedi,matt hatás nekem 8-10 órán át nem fényesedik a T vonalban. Rengeteg kommentet olvastam el mielőtt meg vettem rendesen hidratálok előtte, de még igy is nehezen dolgozom el iszonyat gyorsan szárad.

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Lyne

2018. november 28.

Mindenképp szerettem volna pontozni ezt a "csodát" és utálom, ha valaki nem fejti ki részletesen miért használt vagy épp nem vált be neki egy bizonyos termék, mert abból semmit nem tudok meg, de az a helyzet, hogy ahogy olvastam alább, aki oda van érte, az már mindent leírt..:) Azért röviden, fészavakban, nekem is muszáj, :P mert megérdemli: tényleg mattít, tényleg lélegzik alatta a bőrőm, tényleg bírja estig anélkül, hogy "szétcsúszna" a pofim :P, persze egy hosszú nap után már valamelyest fényesedik, de tényleg minimálisan.. a fedése egész egyszerűen kiváló (!!), ha nincs mit takargatnom, akkor épp csak egy icipicit használok belőle, mert sokkal egységesebbnek tűnik a bőröm, de ha előjön esetleg egy pati, akkor azt is szépen el lehet fedni vele. Könnyen és gyorsan felvihető, nem ül bele a ráncokba és ami nekem még irtóra tetszik benne, hogyha pl leveszem este a pulcsim, nem marad rajta a fele alapozó!!!!! Az egyetlen hátránya, hogy külön meg kell venni hozzá a pumpát..igazán bedobhatnának a dobozba egyet, már csak azért is, mert nem mindig lehet kapni, DE ez az egy negatív dolog, igazán eltörpül a többi mesés tulajdonsága mellett!! Na, röviden és tömören, ennyi..;))) Jaa, annyit még megjegyeznék, hogy aki a sárgaságát vagy az akármilyen nem tetsző színét kritizálja, az nálam már csak azért sem hiteles, mert ilyen sok árnyalatú alapozóval még nem találkoztam, uh ha valaki nem találta meg elsőre az arcához illőt, azért ne a terméket húzza le..

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.