KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
lydiadeathtrance

2017. március 26.

Sajnos én lepontoznám azt az alapozót, ugyanis ennyire rossz alapozóval én még nem találkoztam :( Csak kipróbáltam egyszer, de valami borzalmas. Iszonyatosan égette a bőröm egész nap, nagyon rossz érzés volt viselni, alig bírtam estig. Abszolút kellemetlen érzés volt, arról nem is beszélve, hogy hiába kapható belőle sok árnyalat, a legvilágosabb is csoki barna volt az arcomon.

lydiadeathtrance
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

viirag99

Korcsoport: < 18
2017. március 24.

Az első komolyabb high-end alapozóm viszont biztos vagyok benne, hogy van olyan jó mint Dior, Armani, Chanel alapozók. Sok bőrhibám van, azokat nem teljesen tünteti el, kell mellé használni egy korrektort is. Viszont biztos, hogy minden egyes forintot megért. A fedése és a tartóssága szerintem a legjobb a piacon kapható alapozók közül. Nekem kb. 4-5 hónapot bír ki egy 30 ml-es üveg mindennapi használat mellett. 1N2-es Ecru árnylatban van meg ami szerintem se nem sárgás, se nem pinkes, hanem pont jó natúr szín. A színválaszték is hatalmas így biztos, hogy mindenki megtalálja a leginkább passzolót. Nem véletlenül a legnagyobb youtube guruknak is az egyik kedvenc alapozójuk. Ez az első Estée Lauder termékem de ezután szívesen kipróbálok több terméket a márkától. Az egyik legikonikusabb termék a szépségpiacon!! <3

viirag99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 24.

-Agi-

2017. március 24.

Update:
Körülbelül két éve használom, sajnos a legvilágosabb meleg árnyalatot (1W1) még mindig nem lehet itthon beszerezni, így télen általában lecserélem másra. (Jövő télre tuti megrendelem neten.)

Csomagolás: anno beszereztem hozzá a Mac pumpáját, ami kb. 2 hét után eldugult/beszáradt. Szerintem az alapozó állaga miatt nem gyártanak hozzá pumpát. A kiöntögetős módszer nem jó, lehetne tubusos kiszerelése, mint a light-nak, de úgy meg gondolom kevésbé tűnne igényesnek.
Szín: mivel elég erős a fedése, mindenképpen próbálkozni kell pár árnyalattal a vásárlás előtt, és lehetőleg kérni egy kis mintát, mert az áll vonalába felkent hangyányi alapozó neonfényben közel sem úgy néz ki, mint az egész arcra kenve nappali fénynél.....
Használat: sokkal jobban szeretek ecsetet vagy szivacsot használni alapozáshoz, de ez bizony kézzel felkenve a legtermészetesebb. Mivel sűrű, és gyorsan szárad, a kéz melegétől egyenletesebb lesz a fedés, könnyebb eloszlatni és kevesebb is kell belőle.
Eredmény: nem oxidálódik, nem szárít, de szárazabbnak tűnik tőle a bőr, így alapos hidratálásra van szükség. Nálam ez reggelente egy könnyű szérum, egy jól felszívódó hidratáló, majd egy könnyű primer (fényvédős, vagy pl. Mac strobe cream). Felkenés után kell neki egy kis idő, mire egybeolvad a bőrrel, fél-egy óra után sokkal természetesebb, nincs maszk hatása. Sok bőrhibám van, mindent azért nem tüntet el, de egységes, nagyon szép, mégis természetes tőle az arc.
Tartósság: lerobbanthatatlan, mindent kibír, vízálló. Nap közben átfényesedik ugyan, de ettől szerintem csak természetesebb a hatása. Lehet púderezni, vagy kendővel picit mattítani, ha zavar. Hétköznapokon használom a tartóssága és a fedése miatt is, rohangálós napokon, hétvégén viszont szívesebben választok egy könnyebb állagú, kevésbé tartós alapozót.

Végre sikerült beszereznem a megfelelő árnyalatot (1W2 Sand), nekem sem jött össze elsőre. A legjobb alapozó, amit eddig próbáltam, hiába tesztelem a drogériás alapozókat, egyik sem jó, így előbb-utóbb elköltöm rájuk egy Double Wear árát, szóval nem kísérletezek tovább. Ennek legalább megfelelő a színe és egész nap tart. Jó a fedése, közepestől erősig építhető, a pirosítót, bronzosítót is tartósabbá teszi, púderre nincs is szükségem. Mivel elég ragacsos az állaga, és nagyon gyorsan szárad, kézzel vagy nedves szivaccsal (Ebelin márkájú "beauty blender") tudom felkenni, ecsettel borzalmas lett az eredmény (foltos, maszk hatású stb.). Vettem hozzá MAC pumpát is kb. 1300 Ft-ért, igaz elég felháborító, hogy egy ilyen drága alapozót pumpa nélkül adnak. Eltávolítani egy nedves törlőkendővel szoktam, majd alapos -arctisztítós- arcmosás következik, ennyi bőven elég.

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Update:

myvettsoprano

2017. március 20.

Szuper!!!

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Szuper!!!

fairyqueen

2017. március 20.

A tökéletes alapozó!!! Ha lehetne, millió csillagot adnék rá :) Maximálisan elfedi minden bőrhibám, mégse nehezíti el az arcomat, és hihetetlenül tartós!! Nem szoktam áradozni termékekről, de ez maga a tökély! Nem hagy nyomot sehol (pl. amikor telefonálok, nem kenődik fel a telefon képernyőjére, ami még egyetlen alapozónál sem fordult elő nálam) és nap végéig kibírja, olyan állapotban, mintha frissen sminkeltem volna magam...hihetetlen, tényleg "stay in place". Annyira szép lesz tőle a bőröm, hogy komolyan úgy érzem, ha semmi más sminket nem használnék, önmagában is elég lenne. Még a száraz foltokat és elfedi, mintha ott se lennének. Amikor náthás voltam és a sok orrfújástól teljesen kiszáradt és kipirosodott az orrom, még azt is elfedte... teljes ámulatban voltam. Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de miután a Douglasban kisminkeltek vele, és belenéztem a tükörbe, rögtön tudtam, hogy nem hagyhatom ott. A Fresco árnyalatot választottuk. Ég és Föld a többi alapozóhoz képest, amit használtam eddig....egyik drogériás alapozó se, sőt a Mac-es Studio Fix sem nyújtotta nekem ezt, sőt a közelét sem!! Ha elfogy, biztosan újraveszem, mert ez az első alapozó, ami tényleg azt nyújtja amit ígér. Egyébként érdemes megvárni az akciókat, kupon napokat, mert szokott rá lenni 20%.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Mundow

2017. március 19.

Természetes, tartós mattító hatás, közepes fedés és könnyed állag. Drága, de kevés kell belőle. Könnyű felkenni - én az ujjaimmal viszem fel. Gyorsan érdemes dolgozni, mert könnyen szárad. A szép eredményhez fontos jól aláhidratálni. Néha csak önmagában használom, néha púderrel fixálom. Reggel felkenem és napközben egyáltalán nem kell figyelnem rá, mintha nem is viselnék alapozót. Akár púder nélkül is a helyén marad estig, kopás nélkül. A 3C1 pebble 04 árnyalat van meg.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

beuska89

2017. március 19.

Nagyon jó a fedése, a hosszantartóssága is nagyon jó! Edddig nem volt alapozó amire ugyanezt elmondhattam volna, pedig kipróbáltam egy párat. Nem éreztem nehéznek. Gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon hamar szárad. Én ecsettel használom és nagyon szép a végeredmény!

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

nicolebunny

2017. március 17.

Végre szépnek érzem magam!!! Annyi önbizalmat ad ez az alapozó, hogy a világot rózsaszín ködben látom :) régóta kinéztem magamnak, de az ára mindig visszatartott.. plusz megmondom őszintén, hogy kicsit féltem, hogy nem vesznek komolyan az üzletben, de végül inkább a müllerben vettem meg, kedves volt a hölgy, és jó árnyalatot választottunk (fresco)

a fedése valami eszméletlen, könnyed, folyékony, selymes érzés az arcomon, totális photoshop!!!! Nálam van mit takargatni: vörös hegek, ronda pattanások, foltok... és teszi a dolgát szépen, a bibisebb helyekre tettem még egy kicsit, mert egy réteg nem volt elég. De még ígyis lényegesen kevesebbet használtam, mint más alapozókból!

Körülbelül 100 alapozó megvásárlása után határoztam el magam, hogy a sok jó vélemény, a sok youtube-os videó, és a google-képek ezreinek megtekintése után megvegyem életem első high-end sminktermékét... és egyetlen problémám van: miért nem tettem meg előbb???!! Ez az alapozó komolyan mondom hihetetlen.. eddig minden drogériás vagy patikai alapozó csalódás volt, mert vagy nem fedett elég jól, vagy nem volt tartós... vagy amelyik meg egész jó lett volna, attól kipattogtam... :D

egyébként meg már ott tartunk, hogy két-három alapozó árából kijönne ez a kis csoda!!! Ma teszteltem először. Tudni kell, hogy nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom izomból, hapcizok, folyik a könnyem, izzadok (bocsi a részletes leírás miatt :D) és UGYANÚGY NÉZ KI A FEJEM, MINT 9 ÓRÁVAL EZELŐTT!! (Hogy minek festem ki magam betegen, itthon fekve? Mert tegnap vettem meg ezt a csodát, és mindenképpen ki akartam már próbálni :D)

Egy szó mint száz: minden egyes forintot megért. Nagyon remélem, hogy a bőrömnek is tetszeni fog. :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Mendyke

2017. március 15.

A legjobb, legtartósabb alapozó. Ha strandra megyek, még akkor is tart. Viszont tényleg jól alá kell hidratálni, mert egyébként kihoz olyan redőket, ráncokat amikről nem is tudok.
Szeretek új termékeket kipróbálni, de ehhez mindig visszatérek.
Jobbat még nem találtam ettől. Megéri az árát.

Mendyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Szeretek új termékeket kipróbálni, de ehhez mindig visszatérek.
Jobbat még nem találtam ettől. Megéri az árát.

Rendoca

2017. március 12.

Fantasztikus, hosszantartó, nagyon szép fedést biztosító alapozó. Nagyon szeretek új termékeket kipróbálni, de mindig visszatérek hozzá. Állandó darabja a sminkkollekciómnak. :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.