KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lucintaa

2017. szeptember 21.

Véégre én is hozzájutottam, sokáig csak plátói szerelemben tudunk egymáséi lenni, de most már én is magaménak tudhatom a legvilágosabb, 1C1 Cool Bone nevezetű árnyalatot.
A fedése meseszép, ez nem vitás. A tartósságára sem lehet panasz, ez sem vitás. Azonban ez a legvilágosabb árnyalat, amolyan majdnem fehér színűnek képzeltem, de inkább gyengén közepes nude-nak mondanám. Szerencsére, nem oxidálódik , szépen passzol a bőrömhöz. Illatra kellemes, nem irritál. Még egyelőre ismerkedünk, próbálgatom megtalálni a nekem legmegfelelőbb felviteli módszert, illetve meg kell tanulnom annyi alapozót kinyerni az üvegből, amennyi kell. Ez kicsit zavar, hogy nem pumpás, vagy kinyomós kiszerelés...ez az öntögetés nem a legsporólósabb és nem a legpraktikusabb.
Maximális pontot nem adok rá, mert hiába volt hatalmas vágyam. Egyelőre nem ő lett a kedvenc.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Dinakimou

2017. szeptember 11.

Egyszerűen imádom!!!!! És azt senki ne felejtse el, aki ezt az alapozót szeretné megvenni, hogy ez egy vízálló termék, tele szilikonos cuccal, azért viselkedik úgy, ahogy.... azért nehézkesebb (itt olvastam ilyet) a használata és azért szárít bitang módon :) Viszont le nem robbantod egész nap :) És mindent elfed.....esetleg meg kell próbálni jobban aláhidratálni annak, akinek ez gondot okoz, mégis szeretné használni. Ki kell tapasztalni, kinek milyen és mennyi hidratálás szükséges kimondottan ez alá az alapozó alá. Sokszor kérdezték már meg, milyen alapozó van rajtam, amikor ezt viseltem :) Nem mondom, hogy nem volt ará példa, hogy kapott az arcom egy kis frissítő evian permetet, úgy szomjazott szegény bőröm, de én ezt teljesen elnézem ennek a csoda alapozónak, hosz tudtam, mire számítsak..... :)

Dinakimou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Bog

2017. szeptember 7.

Update: Megtaláltam a megfelelő kombót, hogy használni tudjam ezt az alapozót. Még mindig csak használható kategória és nem hűhadejó! Akinek hasonló problémája van ezzel a termékkel, talán segíthet:
Alaposon hidratálom a bőröm Vichy Slow Age krémjével és az alapozóba MAC Strobe cream-et keverek kb. 2-1 arányban. Ezt az elegyet viszem fel egy nedved blenderrel, amire előtte egy csepp arcolajat cseppentettem és belemasszíroztam. Így vállalható a bőröm és nem szívja ki az életet belőle!

Három hete igen intenzíven tesztelem a terméket (volt hogy naponta kétszer is felkentem), úgy gondolom, hogy most már tudok hasznos véleményt írni róla.
Első high end-es alapozóm, de többet vártam tőle. Nem rossz termék, de irtó nehéz használni és ez nem tetszik. Nem szívesen nyúlok őérte a polcon. Biztos, hogy nem fogom újra venni!
3 hétbe telt, mire kitapasztaltam, és bizony a köztes eredmények rettentőek voltak. Szerintem nem szabadna ilyennek lenni egy high endes terméknek.
Na de nézzük is a tényeket: kezdjük azzal, hogy iszonyúan oxidálódik a színe, felkenve legalább egy árnyalattal sötétebb lesz, ráadásul a tónusa is megváltozik natúrból rózsaszínesre. (Az üvegben is látszik az oxidáció a termék tetején) Ezt nem engedhetnék meg ilyen ár kategóriában, de minimum az üzletekben az eladóknak tudniuk kéne, és eszerint ajánlani árnyalatot!
Másodszor: nagyon gyorsan kell dolgozni vele, mert irtó gyorsan rászárad a bőrre, és lehetetlen elkenni és foltos, maszkos lesz. Nagyon nehéz úgy eldolgozni, hogy ne legyen maszkos. Legerősebb fedést ecsettel felvive lehet elérni, de akkor nagyon mű hatása van, nekem nedves blenderrel jött be a legjobban, így a legtermészetesebb.
Egy-egy használatnál meglepően sok terméket kell használni (szerintem a háromszorosát egyéb alapozóknak!), így jóval gyorsabban fogy.
Ugyan olyan könnyen átzsírosodik a bőröm, mint bármilyen más alapozóval, ezzel fordult elő először, hogy a férjem megjegyezte a nap végén, hogy hogy fénylik az arcom… és nem jó értelemben! Pff!
Ráadásul ez mintha mellette szárítaná is és valahogy azt érzem, hogy öregíti a bőröm! Lehet hogy öreg vagyok ehhez az alapozóhoz? Ja! És a pórusaim borzasztóan mutatnak, pedig nincsenek extrém nagy pórusaim! De ez nem, hogy kicsit fedne belőlük, talán még ki is emeli őket!
De hogy pozitívat is mondjak: az tény, hogy nagyon tartós! Maga az alapozó is szépen fent marad a bőrön 12 órán keresztül és a bronzosítót, pirosítót remekül tartja. Ezt imádom azért benne, hogy a pirosítóm ugyan olyan szép este is, mikor lemosom, mint reggel amikor felkentem.
De mindent összefoglalva nekem csalódás volt, és biztos, hogy más termékek után fogok nézni, ha ez elfogy.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Shinejuci

2017. augusztus 31.

Hat sajnos nekem nagyon nem jott be.
Mint egy agyagmaszkot olyan erzes a boromon hordani. Szornyen nehez es huzodik mindenhol tole az amugy kombinalt borom. A kis lanugokat az arcon olyanna tette mintha helyenkent remes szakallam lenne, az apro borhibak szazszorosara nottek. Poros puderes a finishe.
A fedese magas a tartossaga nagyon eros,ezek miatt a ket csillag.

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Hat sajnos nekem nagyon nem jott be.
A fedese magas a tartossaga nagyon eros,ezek miatt a ket csillag.

Milaa

2017. augusztus 30.

Nem próbáltam még nála jobb alapozót, egyszerű a használata, nincsen maxhatás mégis tökéletesen fed. Kiemelném, hogy tényleg baromi tartós, nekem a legnagyobb melegben is fent marad. Sajnos drága és a beszerzése is macerás. Amibe viszont belekötök a kiöntős adagoló, bár már lehet hozzá pumpát venni, de könyörgöm ennyit kifizetek és még vegyek rá pumpát is, ez elkeserítő.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Manori

2017. augusztus 18.

Meg csak par napja szereztem be Spanyolorszagban a Druniban es nagyon olcso volt 25 euro. Egyellore ugy gondolom hogy verhetetlen, nagyon szepen fed. Egyedul a kupakos csomagolas fura, de nem zavar, a pumpaba elvileg beleszarad.

Manori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Nikksike

2017. augusztus 10.

Ezt az alapozót annyira elkapták, hogy sosem fogok lemondani róla.. Nem épp mindennapi használatra való, arra picit erős szerintem a fedése, főleg ha nincs sok bőrhibád, amit el akarsz takarni.. 100% tökéletes

Nikksike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Clinique

2017. július 28.

Fogalmam nincs, hogy írtam-e véleményt erről a csodáról, de most megteszem. Ha igen, akkor update lesz :D Rengeteg drogáriás alapozót használtam életem során, de ez a világ legjobb alapozója! Próbáltam már Clinique-et, Clarins-et, Lancome-ot, MAC-et, de csak-csak az EL a nyerő! Tökéletes fedés, nem maszkos a hatása, nem ül bele a ráncokba, fényvédős, el lehet találni a színt, beleolvad a bőrödbe, nekem kicsit fénylik a T-vonalon, de púdert használok.

A kiöntős kiszerelésre is találtam megoldást, a MAC-ben vettem pumpát. Hiába fintorogtak a lányok ott, hogy kipróbálták és nem jó. DE JÓ! Csak nem csavarni kell, hanem rápattintani és akkor már tökéletes. Így van több színben és évszakoktól függően tudom keverni. Nem kopik le foltokban. Az ára húzós...igen...DE a többiből is megveszi az ember a silány minőséget, és azt meg kidobhatja, ha nem jó.

Mindenki dicséri milyen tökéletes bőröm van, pedig dehogy! Sőt pár éve középsúlyos aknéval küszködtem. Pattanások után hegeim még mindig vannak, de ez baba bőrt csinál. Sleek higlighterrel meg egyszerűen meseszerű.... Igen, ez kell a léleknek, hogy az ember szépnek érezze magát, rengeteget dobott az önbizalmamon.... Nap végén is ugyanúgy tart, Balatont is kibírta, pedig fröccsent a fejemre víz, napozás, izzadás. Megtaláltalak, nem keresek tovább! :) 5 csillag!

Clinique
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

hixux

2017. július 27.

Hát megmondom őszintén nálam ez a termék nagyon vegyes hatásokat váltott ki. Szerencsétlegségemben 2 darabnak is a tulajdonosa vagyok, mivel sikerült elsőre elnéznie a gépnek és az eladónak is az árnyalatot....Most van 1 télre, meg egy nyárra, de amilyen fehér vagyok a sötétebb még most is sötét, csak estékre használom :D. Nagy szomorúságomra vagy 5 évet öregít rajtam ha felkenem szemkörnyékre is, olyan ráncokat csinál hogy "öröm" nézni! Én csak maximum korrektort kenek a szemem környékére, ezt az alapozót eszembe nem jutna oda kenni az előbb említettek miatt.....Tartósnak tényleg tartós, könnyen fel lehet vinni, de gyorsan szárad, azért igyekezni kell vele. Tényleg szép egységes képet ad, de ennyi pénzért az biztos hogy ha elfogytak újra nem veszem még akciósan se.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

nicolebunny

2017. július 20.

Végre szépnek érzem magam!!! Annyi önbizalmat ad ez az alapozó, hogy a világot rózsaszín ködben látom :) régóta kinéztem magamnak, de az ára mindig visszatartott.. plusz megmondom őszintén, hogy kicsit féltem, hogy nem vesznek komolyan az üzletben, de végül inkább a müllerben vettem meg, kedves volt a hölgy, és jó árnyalatot választottunk (fresco)

a fedése valami eszméletlen, könnyed, folyékony, selymes érzés az arcomon, totális photoshop!!!! Nálam van mit takargatni: vörös hegek, ronda pattanások, foltok... és teszi a dolgát szépen, a bibisebb helyekre tettem még egy kicsit, mert egy réteg nem volt elég. De még ígyis lényegesen kevesebbet használtam, mint más alapozókból!

Körülbelül 100 alapozó megvásárlása után határoztam el magam, hogy a sok jó vélemény, a sok youtube-os videó, és a google-képek ezreinek megtekintése után megvegyem életem első high-end sminktermékét... és egyetlen problémám van: miért nem tettem meg előbb???!! Ez az alapozó komolyan mondom hihetetlen.. eddig minden drogériás vagy patikai alapozó csalódás volt, mert vagy nem fedett elég jól, vagy nem volt tartós... vagy amelyik meg egész jó lett volna, attól kipattogtam... :D

egyébként meg már ott tartunk, hogy két-három alapozó árából kijönne ez a kis csoda!!! Ma teszteltem először. Tudni kell, hogy nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom izomból, hapcizok, folyik a könnyem, izzadok (bocsi a részletes leírás miatt :D) és UGYANÚGY NÉZ KI A FEJEM, MINT 9 ÓRÁVAL EZELŐTT!! (Hogy minek festem ki magam betegen, itthon fekve? Mert tegnap vettem meg ezt a csodát, és mindenképpen ki akartam már próbálni :D)

Egy szó mint száz: minden egyes forintot megért. Nagyon remélem, hogy a bőrömnek is tetszeni fog. :)

update: Már egy hónapja használom, és imáim meghallgattattak: nem okoz pattanást az én extra kényes, mindentől kipattogó bőrömön!!! Amióta megvan, minden áldott nap használtam, és szerencsére nem fogyott sok belőle! :) Egyébként én úgy figyeltem meg, hogy ha egyből hidratálóra kenem, akkor nem tudok vele olyan könnyen bánni, tehát száraz (értsd:krémmentes, nem csúszós) bőrön viselkedik a legjobban. Mindig ujjal viszem fel, kicsit több odafigyelést igényel így, mint más alapozók. Ecsetet sajnálok használni hozzá, nem akarom, hogy akárcsak egy csepp is kárbamenjen!!! :) Még mindig nagy a szerelem, 100%, hogy amíg sminkelni fogom magam (önértékelési problémáim és pattanásaim, hegeim miatt valószínűleg örökké) a sminkes repertoárom kemény magja lesz!!! :)))

update2: Vissza kellett jönnöm dicsőíteni!! Kőkemény kánikulában vagyunk ugyebár, klímás helységből ki a 35 fokba, felszállni az 50 fokos elővárosi buszra-tehát az arcomon a vékony réteg Doublewear igencsak próbára van téve. Amikor az arcomról már csöpög a víz, olyan melegem van, gondoltam ez az alapozó ugyanúgy megadja magát, mint az olcsóbbak. De nem. DE NEM!!! A fedése leheletnyit kopik, de nem tűnnek elő az ősrégi hegek, foltok alóla. Nem folyik, nem fullasztó érzés a bőrön. Minden egyes nap boldog vagyok, hogy beruháztam erre a termékre. Életem egyik legjobb döntése volt. :D :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.