KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
dorkka

2017. május 25.

Nekem is a kedvenc alapozóm, illetve talán az egyetlen kozmetikumom, amivel teljesen elégedett vagyok, bármilyen a hangulatom, bármilyen időszakomat élem éppen, lehet tél, nyár, hétköznap, alkalom, ez a termék mindig jó! Gyakorlatilag minden nap, amikor amikor sminkelek, ezt használom - és ez néha heti 7 nap - mégis az első üveg egy egész évig elég volt. Ha nem velem történne, nem hinném el, hogy ilyen sokáig elég lehet 30 ml. Kézzel szoktam felvinni, nekem így működik a legjobban, de púdert mindig teszek fölé, így végül is ecsettel is átmegyek rajta, húzó mozdulatokkal, nem ütögetem. (MAC Mineralize Skinfinish Natural - szintén baromi jó cucc, a két termék teljesen jó együtt) Mióta ezt az alapozót használom, nem vettem semmilyen másikat, ami hatalmas szó, mert ezelőtt havonta vettem az újakat, vagy mert gyorsan fogytak, vagy mert egyszerűen kerestem a jobbat. Soha nem tartottam ki egy termék mellett ilyen hosszan, és egyszerre vagy 5 alapozóm volt, mindig rájöttem, hogy valami nem stimmel velük. A Double Wear természetes végeredményt ad, de közben rendesen elfedi a bőrhibákat. Egyetemi fiúcska csoporttársaim említették nekem, hogy mennyire észreveszik ők is a lányokon a túl sok alapozót, a foltokat, borzasztóra rajzolt szemöldököket, a természetellenes színeket stb., és minek sminkelnek ennyit a lányok, ennél természetesebben is sokkal szebbek lennének. Mikor a téma kapcsán megemlítettem, hogy bizony rajtam is bőséges mennyiségű smink van, például 3 réteg ebből az alapozóból, úgyhogy vigyázzanak a szájukra, teljesen ledöbbentek, azt gondolták, nekem természetesen olyan egységes a bőrképem, amit ők látnak, vagy valami kis leheletnyi cucc lehet rajta. (Jó, nyilván a srácok tökéletesen inkompetensek voltak, de a beszélgetés során legalább őszintén bunkók.) Szóval rosszul tippeltek, ugyanis bár sima a bőröm, nem rücskös, de tele van sötét foltokkal, régebbi pattanások nyomaival, amik smink nélkül nagyon is szembetűnőek, rózsaszínes, barnás, ami csak kell, az arcom minden részén...
Ezt tudja a Double Wear nálam. Feltűnés mentes, természetes, de teljesen megszépít, eltünteti a bőröm rossz időszakainak az emlékeit. Mindenkinek nagyon ajánlom. Sajnálom, hogy drága, de egy percig sem kérdés, hogy megéri az árát. Ki kell böjtölni, én is úgy szoktam, ha máshogy nem megy... de megéri! :)
Ui. Egyébként egész nap tartós, mosolyráncba viszont beleülhet, ha túl sokat teszünk fel, bár ha így járunk, egy ujjhúzással eltüntethető, és nem fog elkezdeni maszatolódni.

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

petra94

2017. május 21.

Régóta vágytam erre az alapozóra a sok youtube-os videót látva. Még csak pár napja használom de imádom! Az üzletben egy kedves eladó hölgy segített kiválasztani az árnyalatot, végül a kicsit barnás bőrömhöz az Ivory Beige árnyalatot választottuk, ami egy nagyon szép natúr szín, tökéletesen passzol! Sajnos eléggé zsíros, problémás a bőröm (tehát van mit eltakarni), és ez az alapozó a tökéletes számomra, ugyanolyan szépen mutat az arcon egy egész napos rohangálás után is mint reggel amikor felrakom:) olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, szépen egységesíti a tág pórusú bőröm, nem fénylik át, egy szóval KEDVENC!!!

petra94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

erika81

2017. május 18.

Kb. 1 éve vettem meg Ecru árnyalatban. Az eladók nagyon segítőkészek voltak az árnyalat kiválasztásával kapcsolatban és szerencsére jót választottunk.
Az EL szakboltból a Mac felé vettem az irányt és vettem hozzá egy pumpát, így nem kell öntögetnem az üvegből.
Mivel ez egy sűrű alapozó, így ha 1-2 hétig nem használom, akkor picit beleköt a pumpába, de az a pici anyag könnyen eltávolítható, de megoldás az is a problémára ha heti 1-2 alkalommal használva van. Ezért nem adnak hozzá szerintem hivatalosan pumpát! ;)
Az alapozó a kedvencem. Minden napra még mindig soknak tartom, de ha rossz állapotban van a bőröm, illetve alkalmakra a legjobb választás. Télen igényli az alaposabb hidratálást, de megfelelően előkészített bőrön egész nap csodásan mutat!
Nem olcsó mulatság, de inkább egy jó alapozó mint sok, amit idővel úgyis kidobunk a kukába mert használhatatlanok!

2015.10.18.
Régóta ki szerettem volna próbálni, mert nagyon jók a vélemények róla. Így nagyon megörültem amikor kaptam egy mintát belőle, igaz sajnos nem az én árnyalatomban. A kíváncsiság hajtott, így amikor már garbót lehetett fölvenni kipróbáltam. Annyira nem is ütött el, mint amilyenre számítottam. Olyan volt, mintha igazodott volna a saját bőrszínemhez. Ilyen erősen fedő alapozóval én még nem találkoztam. Kézzel vittem fel gyors mozdulatokkal. Egész nap úgy néztem ki, mintha nemrég sminkeltem volna. Mindennapi alapozónak sokknak tartom, de alkalmakra biztos pont lehet.

erika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

2015.10.18.

BokaEdina

2017. május 13.

Nagyon akartam szeretni, de nem sikerült. Akárhogyan aládolgozom primerrel vagy nélküle nekem egy kis idő után darabos lesz az arcomon. Ráadásul úgy beleül a pórusaimba és a kis ráncaimba. A barátnőm közölte, hogy sokkal öregebbnek tűnök. És nagyon drága ahhoz, hogy ezek megtörténjenek. A kiszerelése meg termékpocsékoló.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Katulin

2017. május 13.

Huhh hát hol is kezdjem... Mint sokan mások, én is a hype hatására vettem meg, hát nem kellett volna. Normál, nyáron nagyon enyhén olajosabb bőröm van, de ez az alapozó mégsem mutat jól rajta. Alapvetően mindig fiatalabbnak néznek a koromnál, ha nagyritkán veszek valami alkoholt, még a személyimet is virítanom kell, ez a termék viszont kiemel olyan ráncokat és pórusokat az arcomon, melyek létezéséről nem is tudtam.

Menjünk tovább a színekre: javaslom minden Hófehérkének, hogy tartsa magát távol ettől az alapozótól, mert az 1c1 is elég sötét, nagyon erőteljes pinkes behatással, nem mutat jól (referenciaként: jóval sötétebb az 1c1, mint a true match n1 vagy a catrice hd legvilágosabb árnyalata, nincs az a csepp, krém, vagy másik alapozó, ami elegendőt világosítana rajta, ne is próbálkozzatok, mert csak sok-sok pénz repülne ki feleslegesen az ablakon). Az ecru (1n2) sárgásabb bőrűeknek egy fokkal jobb, de nagyon világos bőrűeknek ez sem lesz jó.
Saját tapasztalataim után erősen megkérdőjelezem a "bababőr" hatást, amiről annyian írnak, mert fura lenne, ha normál-enyhén olajos bőrrel nem tudna megbírkózni, a hatalmas vörös pattanásokkal és egyebekkel meg igen. Mellesleg nyitott szemmel járok, de az életben nem láttam még olyan bőrű embert, amik a vlogvideók többségéből meg a képekről néznek vissza ránk az ilyen agyonhypeolt termékek használata után... Szóval akinek nincs olyan sok bőrhibája és nem zsíros a bőre, az szerinten a saját lelki békéje érdekében inkább próbálkozzon mással. :)
Képeken lehet jól mutat ilyen-olyan szűrőkkel meg fényviszonyokkal, de amit ez a termék nyújt, azt bármelyik drogériás alapozó is tudja.
Remélem hasznos lesz számotokra, amiket leírtam.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Remélem hasznos lesz számotokra, amiket leírtam.

Timky

2017. május 10.

A sok dicséret miatt vettem meg ezt az alapozót. De sajnos nem vált be,nagyon szárít ,maszkszerű képet ad, tág pórusú bőröm van és nagyon beleül szinte kiemeli azokat a részeket amiket nem kellene. Nagyon drága,nem újravevős. Nem jöttünk be egymásnak!

Timky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Kriszti1991

2017. május 10.

Imádom:) kb 1 éve ismertem meg ezt az alapozót, a 2c2-t használom, egy világosabb barna szín, de felveszi az arcom színét szinte egybeolvad vele. Most fogom venni úgy emlékszem a 3. üveggel, mivel kb 4 hónapig használom!! Ami szerintem nagyon jó, pici kell csak belőle. Egyik barátnőm még régebben elképedett hogy mennyit költök erre az alapozóra, neki jó a 2000ft-os is. Ha leosztjuk hogy 4hónapig elég akkor szerintem egyáltalán nem drága...és nekem az se mindegy hogy mit kenek az arcomra minden nap... :) Mindenkinek ajánlom aki szeretne tartós fedésű,tökéletesen fedő és nem károsító alapozót!

Kriszti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Chayenne

2017. május 7.

Update:
A mintákat, amiket a márkaboltban kaptam kipróbáltam és úgy éreztem nem az én arcom néz vissza a tükörből. Igaz pont volt egy kis napsütés és lett egy icike-picike színem. Tettem egy újabb kört egy másik márkaboltban és láss csodát ott már a Tawny árnyalatot hozta ki a kütyű. Most ez lesz próbaidőre fogva.
Egyébként az érzés, amikor rajtam van nagyon kellemes. Mintha nem lenne rajtam semmi. Van illata, ami nekem picit fura, de hamar eloszlik, vagy megszokja az orrom. Ránézésre sem látszik, hogy ki vagyok vakolva, nekem valszeg csak a szín miatt volt picit természetellenes.

Sziasztok,
én tegnap voltam a márkaboltban és kiderült van nekik valamiféle eszköz, ami megmondja milyen tónusú a bőröm és javasol is hozzápasszoló árnyalatot. Kiderült, hogy az én bőröm sárgás tónusú és kétféle árnyalatot javasolt: 2c2 pale almond vagy 2w2 rattan-t.
Mindkettőből kaptam mintát.
Nagyon kíváncsi vagyok melyik lesz a jó és tényleg passzolni fog-e.

Chayenne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Update:

Sziasztok,
Mindkettőből kaptam mintát.
Nagyon kíváncsi vagyok melyik lesz a jó és tényleg passzolni fog-e.

Larababa89

2017. május 6.

Tökéletes alapozó, nekem ez vált be eddig a legjobban.
Évek óta használom, nagyszerűen fed az ára kicsit húzós de az én véleményem szerint megéri.

Larababa89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Tökéletes alapozó, nekem ez vált be eddig a legjobban.

abigel17

2017. május 3.

Egy nyereményjáték során jutottam ehez a kis csodához. Már korábban is fontolgattam, hogy megveszem de elég borsos az ára és nem gondoltam, hogy megérné a pénzt... pedig nagyon is! Kb 5-6 éve használok alapozót és folyamatos kísérletezésben voltam mindeddig. Alapvetően problémás a bőröm, így nekem egy magas fedésű, tartós, matt alapozóra volt szükségem. Ez tökéletes erre a célra. Nagyon nagyon megszerettem. Sok színből lehet válogatni és csak ajánlani tudom a Budapesti Aréna Pláza Estee Lauder üzletét, nagyon kedvesek az eladók és segítenek kiválasztani a legmegfelelőbb árnyalatot. Szóval összességében ez egy must have darab és nagyon újravevős :)

abigel17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.