KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 8000 Ft , Eladó: Benny
Állapot: Újszerű, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás
4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DNM

2018. október 14.

4 csillag a pumpa hiánya miatt, mert egyébként szuper termék. Most vettem, pici utazó alapozós ecsettel szedem ki az üvegből, nem tudom, ha fogyni kezd, mivel varázsolom majd ki... Ez az apróság kényelmetlenné teszi a használatát és valószínűleg nem is túl gazdaságos. Sápadt bőrömre a legvilágosabb árnyalat tökéletes. Jó a fedése, de nem maszkos (nem sok a bőrhibám, inkább csak egyenletlen a bőrszínem és a szemem alatt sötétebb karikák vannak), az állaga megfelelő. Kevés kell belőle. Az illata kellemes. Szuper tartós (szemüveges vagyok, a keret alatt eddig mindegyik alapozóm összefolyt 3-4 óra múlva, de ez tartós, és az orrom sem fényesedik át még 8 órával később sem, ami szinte csoda..).

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

brieb

2018. október 14.

Pár hete használom csak, de szerintem Ő az, akit eddig kerestem:) Az én érzékeny, mégis zsíros bőrömömön tökéletesen működik. Nem szárít, nem mozdul el, nem okoz pattanásokat. Nekem abszolút megérte az árát.

brieb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Anett0721

2018. október 14.

Az árának megfelelően egy felső kategóriás alapozó, tökéletesen fed, sőt, ha őt használom, mindenképp kontúroznom kell mert olyan porcelán arcot csinál, hogy teljesen eltünteti az arc kontúrjait. Gyorsan kell vele dolgozni mert hamar köt, de valóban szép. Az érzékeny bőrömet nem irritálja, azonban oxidálódik tehát sötétebb lesz kis idő elteltével (mint az alapozók általában). Én azonban szeretem, mert nagyon tartós, estig fent van, szép bőrképet csinál, nem allergén számomra, és az illata sem túlzó vagy rossz. Nedves beauty blenderrel lehet eldolgozni legjobban, de tényleg gyorsan kell és figyelni az egyenletességre, mert testes, masszív állaga van, nem egy folyós-vizes jószág. Amikor ez volt rajtam és úgy készültek rólam fotók, hát mintha retusálták volna, elképesztő.

Upd. 2018 okt.: általában 1W2 (Sand) árnyalatom volt belőle (plusz vmi amilyet az USA-ban vettem, ott más a számozása vagy több az árnyalat), de most egy fél árnyalattal világosabbat kerestünk a sminkeslánnyal a boltban: 1W1 (Bone). Csodás porcelánbőr, tartós és elegáns továbbra is. Már 5-ötödjére vettem újra.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

banita4

UPDATE 2018. október
Mivel első körben nem lett szerelem, mostanában fogok a végéhez érni és bizony most már annyira megszerettem, hogy valószínűleg újra fogom vásárolni. Próbálkoztam közben más alapozóval, BB krémmel de rá kellett jönnöm, hogy a nekem leginkább tetsző és legtartósabb eredményt csak ezzel tudom elérni. Szerencsére nem problémás a bőröm, nem is ezért vettem meg ezt az alapozót hanem azért mert egyszerűen az összes eddig próbált pár óra után eltűnt az arcomról. Keveset használok belőle így egyáltalán nem maszkos, szép természetes bababőrt csinál és nem kopik le 3 óra múlva. Emiatt megbarátkoztam a ténnyel, hogy télen nálam még extrább hidratálást igényel mint más alapozók. Nyáron egyébként tökéletes volt a normál arcápolási rutin mellett. Megy az 5* :)

2018. február
Kb. 2 hét használat után nagyon vegyes érzéseim vannak. Mintát kaptam a Douglasben amit nagy örömmel próbáltam ki mivel már egy ideje szemeztem ezzel a sokak által imádott alapozóval. Szerencsére elég sok volt a minta mennyisége így pár napig tesztelgettem. Tökéletesnek tűnt, tartós volt, lerobbanthatatlan így el is robogtam megvenni a teljes kiszerelést. Na, ez után már nem voltam olyan lelkes... Télen sajnos eléggé ki szokott száradni a bőröm annak ellenére, hogy figyelek a hidratálásra, de ettől annyira száraz lett az arcbőröm mint még soha semmilyen alapozótól. Előttem már páran tökéletesen megfogalmazták a problémámat, mintha azon nyomban kiszívta volna az életet az arcomból amint felkentem. Estére még mindig jó választás mert tényleg iszonyat tartós de nappali használatra félreteszem a melegebb időre amikor már nem lesz ilyen száraz a bőröm, addig 3 csillag.

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

UPDATE 2018. október

2018. február

katalinmester13

2018. október 6.

1 ml 3N1 ivory beige mintát taĺáltam egy női magazinban. Ez az árnyalat elég sötét nekem, pedig a hajam színe szinte fekete (festés nélkül is), és a bőröm könnyen barnul. Ehhez a színhez 3 hét tengerparti nyaralás szükséges. Ezenkívül mintha llilás rózsaszínes barna lenne rajtam. A fedése nagyon jó. Ezt a fedést az 1000 Ft-os Alverde alapozóm is hozza. A leszáradóban lévő hegeken nem mutat jól. Bár azokkal a legtöbb alapozó nem tud mit kezdeni. A ráncok? Azokat is mutatja egy idő után. Ahogy a többiek is. Az összkép valahogy mégis nagyon szép. Tehát mindent tud, amit a többi alapozó is tud. Erős fedés, száraz részek és ráncok láttatása. Zsenialitása tartósságában rejlik. 17 óra viselet után meg sem mozdult, nem párolgott el, nem szívódott fel. Nem változtatta meg a színét sem. Semmi átfénylés. Ez az, ami miatt gondolkodóba estem. Eddig eszembe sem jutott a megvásárlása. Valószínű, ha a minta árnyalata tökéletesen illett volna a bőrömhöz, már rendeltem volna. De így, hogy kb. 100 km-t (vagy többet) kell utaznom egy színmintáért, nem hiszem, hogy az enyém lesz. Az Estēe Lauder oldalán nem láttam, hogy rendelhető lenne kis minta. Remélem, nem csak a figyelmetlenségem miatt gondolom így. Gyötrődöm. De az idő mindent megold. Mondják az öregek. Majd meglátjuk.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

Rebeka020

2018. október 1.

Ezt az alapozót most már nem vagyok hajlandó soha többé, semmire lecserélni! Marad örökre!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Orsolyakiss15

2018. szeptember 18.

Életem alapozója. Eddig MAC alapozót használtam, nem problémás az arcbőröm, néha megjelenik egy-egy pattanás, de az itt olvasott vélemények alapján úgy döntöttem kipróbálom ezt is. Azóta ez a kis üvegcse a legjobb barátnőm. A MAC össze sem hasonlítható vele. Gyönyörű fedése van, építhető. A meleg, a párás levegő sem rontja el az összhatást. Estére kicsit átfényesedik, de még akkor is szépen fed. Örök kedvencem lesz

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Ha egyetlen egy alapozót szeretne valaki választani, amit egy életen át használ, ez legyen az. Glamour napokon vettem, nagyon megérte a szerintem csillagászati árát (kb. 10000 Ft) !!! Vigyázni kell az árnyalattal, megéri arcon kipróbálni, amennyiben van rá lehetőség. Csillagos ötös!

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mazsola00

2018. szeptember 4.

Imadom :) Az en erzekeny, nehol zsiros, de nehol szaraz boromre is tokeletes. Hatranya az ara, de szerintem megeri, ha nem is mindennapra, de fontosabb alkalmakra szamomra nelkulozhetetlen :)

mazsola00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

Nekem nagy csalódás volt. Annyira hypeolják, hogy mennyire jól fed és tökéletes, hogy hatalmas reményekkel mentem neki.
Nekem tűzfoltom van, ahhoz tényleg kell a fedés, de abszolút nem hozta a várt szintet e tekintetben sem.
A boltban a gép kiadott egy árnyalatot, majd az eladó úgy döntött hogy az mégse lesz jó nekem, mert túl sötét ezért másikat adott, amivel konkrétan hulla vagyok, csak keverve tudom használni BORZASZTÓ.
Maszkhatás, nem természetes, az egyetlen járható út a felvitelre a blender, ecset szóba se jöhet, szárít, természetellenes, rossz vele dolgozni.
Más alapozók ebben a kategóriában többet tudnak. Ha valaki jó fedésre vágyik vegyen filmes és színházi alapoozót, Dermacol 2900 a notinoban, 15x jobban tud mint ez.

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.