KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

nicolebunny

2017. július 20.

Végre szépnek érzem magam!!! Annyi önbizalmat ad ez az alapozó, hogy a világot rózsaszín ködben látom :) régóta kinéztem magamnak, de az ára mindig visszatartott.. plusz megmondom őszintén, hogy kicsit féltem, hogy nem vesznek komolyan az üzletben, de végül inkább a müllerben vettem meg, kedves volt a hölgy, és jó árnyalatot választottunk (fresco)

a fedése valami eszméletlen, könnyed, folyékony, selymes érzés az arcomon, totális photoshop!!!! Nálam van mit takargatni: vörös hegek, ronda pattanások, foltok... és teszi a dolgát szépen, a bibisebb helyekre tettem még egy kicsit, mert egy réteg nem volt elég. De még ígyis lényegesen kevesebbet használtam, mint más alapozókból!

Körülbelül 100 alapozó megvásárlása után határoztam el magam, hogy a sok jó vélemény, a sok youtube-os videó, és a google-képek ezreinek megtekintése után megvegyem életem első high-end sminktermékét... és egyetlen problémám van: miért nem tettem meg előbb???!! Ez az alapozó komolyan mondom hihetetlen.. eddig minden drogériás vagy patikai alapozó csalódás volt, mert vagy nem fedett elég jól, vagy nem volt tartós... vagy amelyik meg egész jó lett volna, attól kipattogtam... :D

egyébként meg már ott tartunk, hogy két-három alapozó árából kijönne ez a kis csoda!!! Ma teszteltem először. Tudni kell, hogy nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom izomból, hapcizok, folyik a könnyem, izzadok (bocsi a részletes leírás miatt :D) és UGYANÚGY NÉZ KI A FEJEM, MINT 9 ÓRÁVAL EZELŐTT!! (Hogy minek festem ki magam betegen, itthon fekve? Mert tegnap vettem meg ezt a csodát, és mindenképpen ki akartam már próbálni :D)

Egy szó mint száz: minden egyes forintot megért. Nagyon remélem, hogy a bőrömnek is tetszeni fog. :)

update: Már egy hónapja használom, és imáim meghallgattattak: nem okoz pattanást az én extra kényes, mindentől kipattogó bőrömön!!! Amióta megvan, minden áldott nap használtam, és szerencsére nem fogyott sok belőle! :) Egyébként én úgy figyeltem meg, hogy ha egyből hidratálóra kenem, akkor nem tudok vele olyan könnyen bánni, tehát száraz (értsd:krémmentes, nem csúszós) bőrön viselkedik a legjobban. Mindig ujjal viszem fel, kicsit több odafigyelést igényel így, mint más alapozók. Ecsetet sajnálok használni hozzá, nem akarom, hogy akárcsak egy csepp is kárbamenjen!!! :) Még mindig nagy a szerelem, 100%, hogy amíg sminkelni fogom magam (önértékelési problémáim és pattanásaim, hegeim miatt valószínűleg örökké) a sminkes repertoárom kemény magja lesz!!! :)))

update2: Vissza kellett jönnöm dicsőíteni!! Kőkemény kánikulában vagyunk ugyebár, klímás helységből ki a 35 fokba, felszállni az 50 fokos elővárosi buszra-tehát az arcomon a vékony réteg Doublewear igencsak próbára van téve. Amikor az arcomról már csöpög a víz, olyan melegem van, gondoltam ez az alapozó ugyanúgy megadja magát, mint az olcsóbbak. De nem. DE NEM!!! A fedése leheletnyit kopik, de nem tűnnek elő az ősrégi hegek, foltok alóla. Nem folyik, nem fullasztó érzés a bőrön. Minden egyes nap boldog vagyok, hogy beruháztam erre a termékre. Életem egyik legjobb döntése volt. :D :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

szmelinda01

2017. július 19.

A legjobb alapozó . Már 5 éve annak , hogy elkezdtem használni. Próbáltam közben más alapozókat is (pl. chanel, clinique), de ez felülmúlhatatlan. Reggel sminkelek és estig meg se mozdul az arcomról, még edzést is simán kibír. Maximálisan megéri az árát, nekem sokáig elég, félévente szoktam venni.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

farkasviri

2017. július 19.

Életem legjobban fedő alapozoja, maximálisan megéri az arat.

farkasviri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Életem legjobban fedő alapozoja, maximálisan megéri az arat.

Kataaaaa27

2017. július 13.

Imádom ezt az alapozót!Ennél jobb alapozóm sohasem volt pedig rengeteget próbáltam már,drágább árkategóriában is,de megtaláltam a tökéletes alapozót úgyhogy nem kell tovább keresgélnem.És hogy miért magasztalom az egekig?Tökéletes fedés(nincsenek nagy bőrhibáim,pattanások v ilyesmi de a bőrtónusom elég egyenetlen).Ezenkívül ami a legnagyobb meglepetést okozta az a tartóssága volt.Nyáron közel 40 fokban teljesen a helyén maradt,kicsit sem folyt vagy kenődött el,egyáltalán nem maszatolódott,nem hagy foltot sem.Egyedűl, napszemüveg viselésekor kopott meg az alapozó az orromnál,két kis pontban de azt hiszem ez megbocsátható, mert ilyen meleg,hosszú,akár kirándulós,strandolós napokon is simán a helyén maradt.Gyorsan kell eldolgozni mert hamar szárad,és utána tényleg porcelán bőr hatása van.Én szivaccsal tudom a legjobban eldolgozni.Kicsit szárít de alapos hidratálás után ez nem probléma.

Update:még mindig ugyanaz a véleményem amit a fentiekben leírtam,viszont ami a szín választást illeti már másodszor fogtam melé,úgy hogy az eladó segített.A mostani árnyalat a 3W2 Tawny(homokszínű) ami konkrétan narancssárga.A színek nagyon nehezen meghatározhatók,főleg hogy oxidálodás után közel se olyan mint amikor fel viszem,úgyanis akkor kifejezetten sárgás tónusú volt aztán teljessen átment narancsba.Az eddig próbált színek nagyon természetellenessek,nem csak rajtam hanem egyébbként is:😡

Kataaaaa27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Babika20

2017. július 4.

06,30-ig 30% akció volt rá, így 8000 Ft-ért vettem meg, ami nagyon jó ár érte!! Mintát lányok vásárlás előtt kérjetek, nekem a westendben adtak és a színt is eltalálták, a sárgás tónus legvilágosabbját kaptam meg. Nos, nem tudom. Többet vártam volna tőle, picit csalódott vagyok..lehet csak én nem viszem fel jól? RT ecsettel dolgozom, meg kéne próbálni blenderrel is...alá kell hidratálni, mert az én zsíros de felszíni vízhiányos bőrömet is néhol szárítja. Jó a fedése, korrektort nem használok mellé, pedig van most mit elfedni sajnos, vannak pirosságok, pattik és maradék foltok is. Néha úgy érzem könnyed viselet, néha úgy érzem aahh le akarom mosni.Nekem nagyon hamar kifénylik a bőröm, ezzel 1 fokkal jobb a helyzet talán, mint más alapozókkal. Lényeg a lényeg: elő kell jól készíteni a bőrt és kérjetek vásárlás előtt mintát, hogy lássátok nektek való e ez a termék.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

maszatkaanna

2017. június 29.

Nagyon régóta kerestem a tökéletes alapozót. Kicsit fájt ennyit költeni rá, de úgy voltam vele, hogy ha ez a tökéletes akkor megéri az árát. Színválasztás majdnem sikerült, egy kicsit sötétebb lett mint az arcom, most, hogy nyár van nem feltűnő. Nagyon sokáig bírja az arcomon, a homlokomon azért kicsit átfénylik 8 óra után, de lehet ez azért van mert az üzletben ahol dolgozom nagyon sok, és erős a fény. Este lemosni elég nehéz, két vatta elfogy a lemosásnál, micellás vizet használok hozzá. Nagyon jól fed, ha kenek alá hidratálót akkor egyáltalán nem ül bele az apró ráncokba a szemem körül, primerrel szépen fedi a pórusokat. Én nedves smink tojással szoktam használni, apró ütögető mozdulatokkal viszem fel, nagyon szép egyenletes bőr lesz az eredmény. Napközben nem érzem, hogy rajtam van, nem fulladozik alatta a bőröm. Nem szárít. Újra fogom venni, tökéletes.

maszatkaanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

handig

2017. június 27.

Régebben használtam, imádtam majd sajnáltam rá a pénzt így nem vettem újra, helyette több 10E-ket elköltöttem drogériás alapozókra amiket 5x használtam max. Márciusban vettem újra, ahogy előszőr felkentem mintha haza értem volna érzés volt. Imádom!! Tökéletes a fedése, imádom az állagát egyszerűen tökéletes. Ha nem vagyok nagyon kialvatlan / stresszes akkor korrektor nem is kell a szemem alá mert a karikákat is szépen fedi. Én mindenképp szaküzletet ajánlok hogy ott vegyétek meg, én 2x mentem be és nézettem meg géppel a színemet es tettük fel az arcomra fele-fele arányban egy másik színnel hogy tényleg lássam melyik passzol. Nekem most a tökéletes szín van, az ott dolgozok tényleg profik voltak. Ekcémára hajlamos bőrőm miatt mindig aláhidratálok de alapvetően nem szárít.

handig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

kovexti

2017. június 9.

Legjobb alapozó amit használtam. Sajnos a színt nem találtam el, ezért kicsit világosítanom kell rajta, vagy hidratálóval hígitom. Mire pedig elég barna leszek hozzá, addigra már csak alkalmakra fogom tudni használni, mert nagyon erős a fedése, és melegben nem szívesen viselek ilyesmit. Az adagolásra rá kell érezni, nagyon könnyű véletlenül pazarolni. Nekem csak szivaccsal működik, ecsettel nem lesz szép a végeredmény, de ez nem tragédia.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Mayah33

2017. június 7.

Számomra a legjobb, már egy ideje csak ezt használom. Eleinte ki kellett kísérleteznem, hogy hogyan fed a legszebben. Csak nagyon keveset kell belőle használni, és nekem ecsettel eldolgozva tetszik a legjobban. Tartós, nincs maszkhatás, és nem, nem ül bele a pórusokba, ha ecsettel körkörös mozdulatokkal dolgozom el az arcomon. Én imádom :)

Mayah33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Dorka2121

Korcsoport: < 18
2017. június 6.

<3!

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 6.

<3!

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.