KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RenataB

2017. november 18.

Sokáig vártam a véleménnyel, mert nem akartam, hogy úgy hangozzon mintha egy tini írna az első szerelméről. Meglátjuk. :)

Szóval előtte rengeteg mást is kipróbáltam, főleg drogériásakat, de úgy tönkretették a bőröm, hogy az utánuk való kezelés árából egy raklap EL Doble Wear kijött volna.
Amikor először megvettem, tudtam már melyik szín kell nekem, nehéz volt találni, mert főleg a semleges és a rózsaszínes árnyalatokat találtam mindenhol (jó Mo-n inkább ilyen bőrüek vannak, de na!). Szóval megvettem a 2w1 sand árnyalatút. Alig vártam, hogy másnap legyen és magamra kenhessem. Amikor végre megtörtént úgy éreztem magam, mint egy gyönyörű modell, akinek olyan babapofija van, hogy öröm ránézni, pedig elég önbizalomhiányos vagyok. Jó volt magamon viselni, mint egy bársonyos masz. A tartóssága valami hihetetlen, ha nem mosnám le este 9-kor, szerintem simán bírná 24 órát is. Rendesen alá kell hidratálni, de a másik nagy kedvenc termékemmel, a Clinique Moisture Surge-dzsel nagyon együttműködnek.
Elkövettem azt a hibát, hogy őszre keresni akartam egy nála lazább, hidratálóbb alapozót és sokáig kerestem (Mac Studio Sculpt, Shiseido Synchro Skin Glow, stb.), de egyszerűen nem ment velük. Nem mondom, hogy rosszak voltak, de nem éreztem úgy magam, mint a DW-rel. Ezért Glamour napokon vásároltam is egyet, ezúttal 1w1 Bone árnyalatban. Nyálasnak hangzik, de amikor másnak feltettem, majdnem elbőgtem magam, hogy miért miért "csaltam meg" valaha is és hogy ennél soha nem lesz jobb alapozó. Remélem soha nem tiltják be!
Nagyjából ennyit tudok róla most írni, már így is túl ömlengős. :)

Én is kitöltöttem a kérdőívet.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyjából ennyit tudok róla most írni, már így is túl ömlengős. :)

Én is kitöltöttem a kérdőívet.

Merengo95

2017. november 17.

Ahhhhhh,még nagyon barátkozunk. Ennyi pénzért és az itteni vélemények alapján azért jobbra számítottam. Yves Rocher ecsettel kenem el,de valahogy mégse olyan tökéletes. A színt sikeresen eltalálta az eladó,azzal nincs is probléma. Tartós és nem fénylik át,de borzasztóan kiemeli a hibákat,a tág pórusaimat és mitesszereket. Alváshiány miatt most kicsit ráncos lett a bőr a szemem alatt és hihetetlenül beleül. Primert még nem vettem hozzá,hidratáló után kenem fel,lehet ez lesz a probléma. Nem hiszem,h újra venném,szerintem kipróbálom a Mac-et inkább.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

sztundu

2017. november 15.

a legjobb! 10 éve ezt használom, mindig próbálgattam közben más alapozókat, de ennél jobbat nem találtam még. Úgy fedi tökéletesen az egyenetlen színű bőröm, hogy közben nem maszkszerű, nem szárítja a bőröm, és nap végén is tart

sztundu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Joaninha

2017. november 15.

A Lancôme 24 órás alapozója után, felbátorodtam és gondoltam kipróbálom az alapozók királynőjét. Nagyon jól tettem! IMÁDOM! Ez az alapozó TÉNYLEG a helyén marad, mégpedig a nap végéig, amíg le nem szedem valami extra erős sminklemosóval. :) Télen-nyáron tartós, nem csillog a fejem és nem mászik el. Sőt korrektornak is tökéletes! Egyszerűen annyira gyönyörű, egységes bőrt kölcsönöz, hogy ember nem mondaná meg, hogy egyébként van egy tűzfoltom. Nagyon szépen lehet rétegezni, a tűzfoltomnál kell is, de az arcom többi részén csak egy vékony rétegben szoktam felkenni egy ecset segítségével. Mivel ecsettel dolgozom, ezért engem nem zavar, hogy nincs hozzá pumpa, akkor is a kézfejemen kötne ki. Több rétegben sem kelt egyébként maszkos hatást akkor, ha a szín el van találva. Szerencsére pedig nagyon sok árnyalatban kapható és kivételesen a nagyon világos bőrűekre is gondoltak, illetve nem csak sárgás és semleges, de rózsaszínes árnyalatok is vannak, ami külön öröm. Az egyedüli dolog amit muszáj megjegyeznem, hogy baromi gyorsan kell vele dolgozni, különben elkezd megkötni az arcon, aztán viszont baromi nehéz korrigálni. Szóval rá kell jönni a technikájára, de aztán egy álom komolyan! Már többször újra vásároltam és újra is fogom.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

gklara

2017. november 14.

Muszáj voltam beregisztrálni, hogy elmondhassam, ez valami csoda! Estére sem csillog az arcom, nem túl maszkos, beauty blenderrel szépen és nagyon könnyen el lehet dolgozni. Abszolút megér az árát és újravevős!!! Az Arénában vettem, az eladók nagyon kedvesek voltak, az árnyalat is tökéletes.

gklara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Tchibe

2017. november 14.

Nagyon érzékeny, fehér, száraz, rozaceás arcbőröm van. Rengeteg alapozót próbáltam az olcsóbb drogériástól elkezdve a drága nagy nevű márkákon át de se fedés ügyileg nem váltak be, valamint tuti, hogy előbb utóbb lángolt tőlük a fejem.. Ez viszont egy CSODA! Reggel kenem fel,este 9ig biztos nem mosom le és nem kopik meg egyáltalán! Úgy nez ki a bőröm,mint egy 16 évesnek egész nap :) Semmilyen szinten nem irritál! Ha ezt tudom hamarabb... a notino.hu ról rendeltem 1n1 ivory színben,mert akkor épp még az estee lauder magyar weboldalán se találtam ezt az árnyalatot. 2nap alatt megérkezett!

Tchibe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

nicolebunny

2017. november 14.

Végre szépnek érzem magam!!! Annyi önbizalmat ad ez az alapozó, hogy a világot rózsaszín ködben látom :) régóta kinéztem magamnak, de az ára mindig visszatartott.. plusz megmondom őszintén, hogy kicsit féltem, hogy nem vesznek komolyan az üzletben, de végül inkább a müllerben vettem meg, kedves volt a hölgy, és jó árnyalatot választottunk (fresco)

a fedése valami eszméletlen, könnyed, folyékony, selymes érzés az arcomon, totális photoshop!!!! Nálam van mit takargatni: vörös hegek, ronda pattanások, foltok... és teszi a dolgát szépen, a bibisebb helyekre tettem még egy kicsit, mert egy réteg nem volt elég. De még ígyis lényegesen kevesebbet használtam, mint más alapozókból!

Körülbelül 100 alapozó megvásárlása után határoztam el magam, hogy a sok jó vélemény, a sok youtube-os videó, és a google-képek ezreinek megtekintése után megvegyem életem első high-end sminktermékét... és egyetlen problémám van: miért nem tettem meg előbb???!! Ez az alapozó komolyan mondom hihetetlen.. eddig minden drogériás vagy patikai alapozó csalódás volt, mert vagy nem fedett elég jól, vagy nem volt tartós... vagy amelyik meg egész jó lett volna, attól kipattogtam... :D

egyébként meg már ott tartunk, hogy két-három alapozó árából kijönne ez a kis csoda!!! Ma teszteltem először. Tudni kell, hogy nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom izomból, hapcizok, folyik a könnyem, izzadok (bocsi a részletes leírás miatt :D) és UGYANÚGY NÉZ KI A FEJEM, MINT 9 ÓRÁVAL EZELŐTT!! (Hogy minek festem ki magam betegen, itthon fekve? Mert tegnap vettem meg ezt a csodát, és mindenképpen ki akartam már próbálni :D)

Egy szó mint száz: minden egyes forintot megért. Nagyon remélem, hogy a bőrömnek is tetszeni fog. :)

update: Már egy hónapja használom, és imáim meghallgattattak: nem okoz pattanást az én extra kényes, mindentől kipattogó bőrömön!!! Amióta megvan, minden áldott nap használtam, és szerencsére nem fogyott sok belőle! :) Egyébként én úgy figyeltem meg, hogy ha egyből hidratálóra kenem, akkor nem tudok vele olyan könnyen bánni, tehát száraz (értsd:krémmentes, nem csúszós) bőrön viselkedik a legjobban. Mindig ujjal viszem fel, kicsit több odafigyelést igényel így, mint más alapozók. Ecsetet sajnálok használni hozzá, nem akarom, hogy akárcsak egy csepp is kárbamenjen!!! :) Még mindig nagy a szerelem, 100%, hogy amíg sminkelni fogom magam (önértékelési problémáim és pattanásaim, hegeim miatt valószínűleg örökké) a sminkes repertoárom kemény magja lesz!!! :)))

update2: Vissza kellett jönnöm dicsőíteni!! Kőkemény kánikulában vagyunk ugyebár, klímás helységből ki a 35 fokba, felszállni az 50 fokos elővárosi buszra-tehát az arcomon a vékony réteg Doublewear igencsak próbára van téve. Amikor az arcomról már csöpög a víz, olyan melegem van, gondoltam ez az alapozó ugyanúgy megadja magát, mint az olcsóbbak. De nem. DE NEM!!! A fedése leheletnyit kopik, de nem tűnnek elő az ősrégi hegek, foltok alóla. Nem folyik, nem fullasztó érzés a bőrön. Minden egyes nap boldog vagyok, hogy beruháztam erre a termékre. Életem egyik legjobb döntése volt. :D :)

update3: Konkrétan 6 hónap alatt fogyott ki. FÉL ÉV ALATT. Hihetetlen, márciusban vettem, szeptember elején fogyott el, pedig én a fent említett önértékelési zavaraim miatt még a sarki kisboltba is sminkben megyek. Ezután sajnos nem álltam úgy anyaglag, hogy beleférjen egy 13.000Ft-os alapozó, úgyhogy "megcsaltam" őt a Catrice HD-vel és egy hatalmas pattanásokat okozó Trend it Up Camou alapozóval. A kettő ára konkrétan fele ennek, és pénzkidobás volt mindkettő, úgyhogy ezeket nagyon megbántam. De most, majdnem két hónap nélkülözés után újra Doublewear van az arcomon, és sokkal boldogabban indulok el korán reggel, mert tudom, hogy az alapozóm tökéletes, megtartja nap végéig a pirosítómat, ugyanúgy fogok kinézni egész nap, a rusnya bőröm photoshoppoltnak hat. Innentől kezdve SOHA nem veszek mást, de tényleg, SOHA.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

fanni191

2017. november 12.

Életem legjobb alapozója! Nagyon szeretem, mivel jól elfedi a bőrproblémáimat és iszonyat tartós, a nap végén alig tudom lemosni magamról. Sminkelés előtt mindig hidratálok és primert használok, majd az alapozás után púderrel fixálom.Nagyon sokáig elég, keveset kell belőle használni. Ha elfogy biztosan újraveszem. Hatalmas csillagos ötös neki!

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Lolychan

2017. november 12.

Nekem a rózsaszínesebb árnyalat jött be, ami vicces, mert sárgás a bőröm. :D Jól tart, bár én púderrel használtam (szintén mintám volt). Ő jobban átfénylik, mint a MAC Studio Fix Fluid, úgyhogy csak ezért 4*.

Lolychan

tara95

2017. november 11.

Mintákat próbáltam, amiket Pestről kaptam. Sárgás árnyalat lesz nekem a tuti, vagyis inkább semleges lenne jó...de végül is ez sem volt rossz. Amit észrevettem, hogy durván kiemelte a száraz részeket az arcomon, sőt, generált is. Kissé kopott is, de szépen tartotta magát és nem fényesedett át. Egyelőre inkább pozitív mint negatív, gondolkodom rajta, de majd meglátjuk.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.