KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 6500 vagy csere , Eladó: Skincaremania
Állapot: Hasznàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel; posta
8990Ft ÚJ, Bontatlan! Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8990Ft! , Eladó: dido88
Állapot: Új, Bontatlan!, Helyszín: --, fizetés: Utalás->posta

nixiangel

2018. június 19.

Nagy kedvencem ez az alapozó. Hihetetlenül jó a fedése, természetes hatású a bőrön. Minden nap ugyan nem használom, mert nincs szükségem ekkora fedésre, de sokszor keverek belőle egy picit másik alapozóhoz. Emiatt nálam elég sokáig bírja egy üveg. Az egyetlen hátrányának én is csak azt tudom megemlíteni, hogy nem pumpás a kiszerelése.

nixiangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

zsoficc

2018. június 18.

Két üveget használtam már el belőle. Egyszerűen tökéletes! Nekem nagyon sokáig kitart, egyszerre kevés is elég belőle, mégis tökéletes fedést érhetünk el. Alapvetően nekem nincs sok pattanásom/bőrhibám, de mégis amikor ezt használom rengetegen megdícsérik rajtam. Az igazi babahatás, porcelánbőr garantált.
Negatívum: nyárra talán egy kicsit sok,mert azért tényleg "full coverage" + az orrom környékén néha a mitesszereimnél pöttyökben kiül. De ezek mellett is 5/5ös alapozó.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Nooraple

2018. június 18.

Nagyon sokan dicsérik de nekem valamiért annyira nem vált be. Miután felkenem fél órára rá mintha oxidálódna és sárga lesz a fejem tőle. A fedése tényleg szép, vagyis jól alá kell hidratálni ,mert különben kiemeli a kisebb száraz részeket. Nekem pénzkidobás volt.

Nooraple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

zivette

2018. június 18.

Ennél jobb alapozót még nem sikerült találnom, szépen fed szerintem nincs maszkos hatása. A nagyon csúnya pattanásokat is képes elfedni.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

stella97

2018. június 16.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, mert tényleg nagyon jó a fedése. Nem zsírosodik, nem kenődik el. Nekem sokáig tart 1 üveg, mert szerintem kevés is elég a tökéletes fedéshez. Sajnos eléggé drága, illetve azt sajnálom, hogy nincs hozzá pumpa (M.A.C boltban lehet kapni hozzá pumpát).

stella97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

whitemerci

2018. június 14.

Hihetetlen módon, de eddig soha nem próbáltam ki ezt az alapozót. Volt régebben a szaküzletben műszeres bőrszín felmérésem, ahol megállapította a műszer a színtartományomat, amibe több szín is belepasszol nem csak 1. Eredetileg a műszer az 1W2 Sand színt hozta ki tökéletesen passzolónak, de ebbe a színtartományba sorolták nekem még a 2W2 Rattan, 2N1 Desert Beige árnyalatokat is. Más EL alapozóból még a 3N1 Ivory Beige -t is :). Mivel akkoriban annyira ki volt fogyva a szaküzlet, hogy csak a 2W2 Rattan állt rendelkezésre, ezért azt hoztam el. Hazaérve (pár nap múlva) azért csak rá kerestem a neten, hogy milyen árnylat is ez egész pontosan. Teljesen ledöbbenve láttam, hogy az annyira nagyon sárga, hogy ilyen sárga ember nem is létezik a földön. Ahogy az lenni szokott, a vásárlási nyugtám, már nem volt meg, így teljesen bontatlanul hagytam heverni a sminkesfiókomban. Próbáltam eladni is, de esély nem volt rá, így fogtam magam és elkezdtem tesztelni :). Milyen jól tettem, mert vékony rétegben a szín beleolvadt a bőrömbe, eggyé vált vele, és egyáltalán nem volt sárga, legalábbis nem olyan sárga, mint ahogy azt kiöntéskor tapasztaljuk, mert az több, mint para :).
Ennek tudatában, már bátran használtam utcára is. Nekem az ecsetes felvitel nem vált be, csúnya, vastag, nehéz, maszkos eredményt kaptam, és így színben is jócskán eltért a bőrömtől. Vékony rétegben Beauty Blender-el szépen a bőrbe dolgozva viszont egészen szép eredményt kaptam. Reggeli rutin után, több különböző primerrel is kipróbáltam, szigorúan csak Beauty Blender-el eldolgozva. Mindegyik esetben 2 kivételtől eltekintve ugyanazokat a termékeket használtam, vagyis a sminkelést megelőző hidratáló krém és a primer volt más, az összes többi viszont ugyanaz. A Guerlain L'Or Radiance Concentrate primer-rel is szép, egységes, természetes közeli eredményt kaptam, a szememnél az enyhe szarkalábakba nem ült bele, nem hangsúlyozta ki, a homlokomon lévő 3 ráncot természetesen remekül ki lehetett venni. Rajtam nem lett teljesen matt a végeredmény, valószínűleg a kencéknek, és a primernek is köszönhetően. Csak púderes fixálással nekem délután 4 órára rendesen kifényesedett, de amitől leesett az állam, hogy elképesztő módon oxidálódott, ennyire még soha egy alapozó nem oxidálódott rajtam. Természetesen ekkorra már a szarkalábak is jobban kirajzolódtak, és az összes, hatalmas és tág pórusomat egyesével olyan szintan kiemelete, hogy még a Marsról is simán látni lehetett őket. A Hold kráterei simán elbújhattak ez én tátongó pórusaim mellett. A Smashbox Photo Finish Pore Minimizing primer-el, később és picit enyhébben fényesdett ki az arcom, a pórusaim szolidabban voltak láthatóak, és most egyáltalán nem oxidálódott az alapozó, fogjuk rá, hogy olyan volt este is, mint reggel. Az állam alatt, és a nyakamon napról napra ismét erős, gyulladt, hatalmas és nagyon piros pattanások jelentek meg, azért ott vastagabb, és több rétegben vittem fel az alapozót, de nem lett szebb az eredmény. A vastagabb réteg ellenére is határozottan látszott a pirosság, és határozottan maszkos hatása volt, vagyis semmi köze nem volt a természetes közeli eredményhez. Ha igazán szép, természetes közeli eredményt akartam elérni, ahhoz viszont nem lehetett gyenge-éppen csak közepes fedésnél többet felvinni, már közepes fedésnél is nagyon enyhén maszkos lesz a végeredmény. Öregedő bőrre pedig végképp nem ajánlom ezt az alapozót.
A kifényesedés tekintetében rajtam kifejezetten rosszul produkált, a Josie Maran Cosmetics Argan Matchmaker Serum alapozója fényévekkel jobban teljesít nálam ezen a téren. Sajnos a ruha összefogásában ez a szérum alapozó viszont sokkal rosszabbul teljesít mint ez double wear alapozó, bár nekem még a tartóssággal is voltak gondjaim az El-el, a szemöldök felett, az orrnyeregnél, orrtő közvetlen közelében, a szám felett, orr alatti részen (itt főleg az evés-ivás, csücsörítés, és mimika miatt) és az örök kritikus ponton, az államon is hamar lekopott, eltűnt az alapozó, ráadásul csúnyán, foltosan.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Iceburner

2018. június 11.

Megvettem 6 hónap tanakodás után a kimondottan száraz bőrre,mert annyira dícsérték.Számomra egy kalap ****!Ha aláhidratálok,ha nem: maszkos,rettentően beleül a pórusokba/ráncokba és pár óra után ill. ebben a melegben alig 1 óra után olyan a bőröm,mintha szétrepedezett volna.Abszolút pénzkidobás volt...

Iceburner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

RarityRose

2018. június 3.

3 hónapja megvan ez az alapozó, gondoltam várok, hogy normális véleményt tudjak írni :)
Hol is kezdjem először... Mindenképpen használjatok primert felvitelkor, mert a száraz részeket és apróbb ráncokat kiemeli. És nagyon száraz bőrüeknek nem ajánlom. Nekem egy közepes sárgás barnás árnyalat van meg belőle. Fedése közepes, a hegeket nálam nem nagyon tuntette el, kilátszottak alatta. Viszont nagyon szépen kisimitotta a bőröm, egységes hatast kelt. Tartosságáról pedig azt kell mondjam akár 10 órat is kibír. Alig lehet levakarni. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni mert hamar szárad, es ha már egy kicsit is megszáradt nem lehet tovább kenni mert csúnya foltot hagy. És ez az öntögetős megoldás nem túl higénikus és ez megneheziti az elkenést, mivel így hamarabb szárad ennyi penzert adhattak volna hozza valamit. Ár-irány értékben szerintem túl árazott. Maximum 7 ezret ér. Nem nagy szám én jobbra számitottam. Összeségében szerintem ez a termék csupán csak 'nem rossz'

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Spvirgi

2018. május 29.

Ez az alapozó valami fantasztikus, legalábbis számomra. Tényleg tartós nagyon tartós :) de mégsem maszkos hatású!! Jól fed és találtam az arcom színéhez megfelelő árnyalatot!!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

jamienn

2018. május 23.

Számomra ez a tökéletes alapozó :) Jól fed, mégsem lesz maszk-hatású a végeredmény, és egész nap a helyén marad. Télen hidratáló krémre, nyáron primerre vagy "vizesebb" hidratálóra viszem fel. Mondjuk nem olcsó, de legalább sokáig elég az erős fedése miatt :)

jamienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.