KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Samponok

A Dove Regenerate Nourishment termékcsalád tagja, Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. A sampon különleges formulájának köszönhetően még az erősen károsodott haj is erős, sima és fényes lehet. Mélyen táplálja a hajat, segít csökkenteni a károsodás jeleit és pótolni a tápanyagokat is. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyenhőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

Dove Regenerate Nourishment Sampon + hajolaj
Ár: 990.- (együtt) , Eladó: kiralykislany
Állapot: A samponnal 2-szer mostam hajat, az olajnak az egyharmada hiányzik, Helyszín: --, fizetés: --
AKCIÓ Dove Regenerate Nourishment Sampon - 250ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

revontulet

2017. július 7.

Ajandekba kaptam egy csomagban, ezert kezdtem el hasznalni. Alapvetoen nem vagyok oda a Dove termekekert, de mivel festett a hajam, gondoltam kiprobalom. Semmi extra hatast nem vettem eszre, az osszetevok listaja nem is a legszebb, nem is vartam kulonosebben csodat. Viszonylag puha tapintasu es fenyes lesz tole a hajam, de ha nem hasznalnek balzsamot, valoszinuleg nem lenne eleg csak a sampon. A hajszin vedelme rendben van, ugy vettem eszre, de semmi extrat nem tud.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Dea

2017. május 1.

Csak egy mintát próbáltam, az állaga olyan ,mint egy gliss kur samponnak, az illata elég gyenge, puha lett a hajam utána ,de az illata annyira nem jött be, ezért nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

A balzsammal együtt jolly joker, fényes, puha, bársonyos tapintású lesz a hajam a használatuk után, az illatuk pedig akár két napon keresztül is érezhető a hajban. Látványosan javult a hajam szerkezete amióta ezeket a termékeket használom, kevésbé tűnnek igénybevettnek.
Könnyen ki lehet mosni a hajból, nem gubancolódik össze tőle a hajam, és egyáltalán nem zsírosítja jobban, pedig aztán az én hajam brutál módon hajlamos a zsírosodásra. Bátran ajánlom. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

lexyusz

2017. április 13.

Még tavaly vettem meg a sampont és a balzsamot, mondjuk az pont nem vettem észre rajta, hogy festett hajra való, csak itthon, de gondoltam adok neki esélyt, hátha jó lesz az én hajamra is. Azt tudni kell, hogy most már a hátam közepe alá ér, és minél hosszabb annál kevésbé göndörödik hátul. Na nekem ez a sampon meg a balzsam valahogy elérte, hogy ne is legyen olyan dús hatású a hajam ( ennek azért örültem is kicsit), de másrészről meg inkább hullámossá tette a hajamat mint göndörré, ráadásul hátul majdnem teljesen egyenessé. Volt aki megjegyezte, hogy jobban állt a göndör haj, pedig nem csináltam vele semmit, csak ezt a sampont meg balzsamot használtam...Egyébként meg mást nem módosítottam, annyi, hogy akkor pont szedtem a szépségvitaminomat, de mikor elfogyott utána sem lett más hajmosás után. Szóval szerintem többet nem veszem újra ezt a terméket. Amúgy nem volt rossz a hatása, puha volt a hajam is, meg fényes, de nem ezt vártam volna.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

kisvirci

2017. április 10.

Én ezt a sampont kúraszerűen használom, mivel állandó használata sok lenne. Így viszont, havi 2-3 alkalommal nagyon jó. Szeretem az illatát és ami a lényeg hogy nem szárítja a hajat! Ár-érték arányban megéri, én biztosan újraveszem ha elfogy a balzsamával együtt!

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Nicolett022

2017. április 2.

Mivel a kék, oxigénes fajta sampon nagyon bejött, gondoltam most kipróbálom ezt is. Balzsammal együtt használtam, de a várt hatás még így is elmaradt. A hajam semmivel nem lett szebb, fényesebb, egészségesebb, ráadásul még gyorsabban is zsírosodott, a végét már el sem használtam. Plusz ráadás az ára, még akkor is túl lenne árazva, ha jó lenne, de így. :(

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

Eszter1101

2017. március 15.

Még a dm boxomban volt tavaly, de nagyon tartogattam így csak nem rég mondtunk búcsút egymásnak. Az illata isteni és nagyon puhává teszi a hajamat. Bár nem festett a hajam vagy különösen károsodott, nem passzoltam el és nem bántam meg. Most kék társát vettem meg, kíváncsi leszek én mire megyek vele. Balzsamjával együtt használom. Bírta a hajam 4-5 napig és fényes is volt. Nálam 5 csillag.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Reka05

2017. március 2.

Nagyon felkapták ezt a Dove sampon termékcsaládot amikor kijött vele a márka, Glamour napok lehettek talán amikor én is beszereztem kedvezménnyel őket. Sampon+balzsam+hajolaj kombó jött velem haza, először teljesen el voltam tőle ájulva, finom volt az illata, selymes volt a hajam tőle. Már szerintem jó félig elhasználtam a sampont és a balzsamot mikor Joy napok következtek, és persze mivel akció volt megvettem az új garnitúrát belőlük...hát bár NE tettem volna. Mire az első adagnak a végére értem konkrétan szanaszét szárította a fejbőrömet a sampon...viszketett, korpás lett...egyszóval borzalmas volt. Alig vártam, hogy végre elfogyjon...de persze ott volt már a következő kiadás belőlük...jó sokáig nem is nyúltam feléjük, inkább mindig vettem másikat. Aztán sok idő után rászántam magamat és végre elhasználtam szenvedések árán, de felváltva más samponnal természetesen...SOHA de soha többet nem fogom újra venni ezek után az tuti...
Ja és egyébként nem értem mi kerül rajtuk 1600Ft-ba...eléggé túl van árazva véleményem szerint (na de az olajuk is...). Az olajat egyébként megszerettem, kuponnal 1000 Ft, annyiért inkább megvettem, mint dupla ennyiért :/ De legalább sokáig elég, igaz nem tudom ténylegesen mit érnek a hajvégápolók és a hővédők de kenem és fújom őket hátha védik is valamennyire a hajat....

Reka05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

matekinga

2017. február 27.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már, de ez az egyik olyan, amitől mindig nagyon szépen fest a hajam. Puha lesz és selymes, nem zsírosodik túl hamar. Balzsammal és olajjal együtt remek, látványos az eredmény.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

dori96

2017. február 27.

A hozzávaló balzsammal és olajjal együtt vettem meg.Együtt használva tényleg látványos eredményt érhetünk el.De a sampont ettől függetlenül nem fogom újra venni, várom ,hogy elfogyjon.Nagyon zsírosít.
A balzsam és az olaj jó, de a sampon annyira nem jött át.
Hiába regenerált,puha a hajam ,ha már másnap zsírosodik. Inkább mosok mással,de ott legalább még 2.vagy 3. nap is vállalható a hajam.
Az ára szerintem elég sok külön, én szettben vettem 2300ft-ért, úgy megérte ez a 3 termék.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

A balzsam és az olaj jó, de a sampon annyira nem jött át.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, PEG-4, Propylene Glycol, Trehalose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.