KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Samponok

A Dove Regenerate Nourishment termékcsalád tagja, Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. A sampon különleges formulájának köszönhetően még az erősen károsodott haj is erős, sima és fényes lehet. Mélyen táplálja a hajat, segít csökkenteni a károsodás jeleit és pótolni a tápanyagokat is. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyenhőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

Ár: 1000Ft vagy csere Helia-D 26 gyógynövényes samponra , Eladó: HFanni22
Állapot: Kb. 3-szor használtam., Helyszín: Budapest, XIV. kerület és környéke, fizetés: Személyes átvétel

Gizzyyy

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Nagyon pocsék hajam van. Kócolódik és száraz is eléggé. Ugyan az a véleményem mint a tobbi samponnál. Megvehetem akár a legdrágábbat is, lényeges változás nem lesz. Annyi talán hogy ennél a samponnál kicsit fényesebb és erősebb lett a hajam. Nem volt olyan rossz. A balzsamjával együtt használtam.

Gizzyyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

Anheszenamon

2018. május 6.

Már néhány használat után nagyon megszerettem. Nekem nem zsírosítja a hajamat, pedig hajlamos rá a töve, de ez a sampon számomra nagyon jó. Mivel nagyon hosszú hajam van (derék alá ér) hetente csak egyszer vagyok hajlandó megmosni. De ezzel a samponnal ki is húzom az egy hetet, és bőven vállalható a hajam. Szárazsampon után is igen ritkán kell nyúlnom. Az illatát imádom, nagyon jól habzik, ami nálam fontos szempont ekkora hajtömegnél. Volt olyan samponom, ahol kb 1/3 flakonnal a hajamra kellett locsolnom, hogy rendesen fel tudjam habosítani és átmosni vele a teljes hosszát. Glamour napokon szereztem be 25% kedvezménnyel, és Joy napokon is le fogok csapni rá, mert nekem abszolút bevált.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

buzavirag

2018. május 5.

A balzsamjával együtt használom, érezhetően puhább és fényesebb tőle a hajam, azonban mintha gyorsabban is zsírosodna... :/

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

farkasdorii98

2018. március 22.

Nagyon rossz, 2 nap után zsíros volt a hajam, amit eddig egyik sampon se váltott ki. Kb a felét sem tudtam elhasználni.

farkasdorii98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

RarityRose

2018. január 1.

Egyszerűen imádom! Rengeteg sampont próbáltam már ( loreal,baba,nivea,balea,koffein sampon, dove-nak mas változatait,elseve,syoss,) mindent amit eltudtok kepzelni, de ez igazi csodaszer! Minden nőnek más a haja, máshogy reagál kulonboző samponokra,( nekem pl a loreal szaritja, )nem szeretem, minden nőnek más válik be, de én ezt bátran ajánlom, mert nagyon jó! Krémes, sokáig rajta szoktam hagyni, es 2-3 napig nagyon fényes és szep tőle. 😍 a többi fajtait is kipróbáltam már, azok is nagyon jók, de ez a legjobb es az olajos 'testvére' 😍😍

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

andrea612121

2017. december 29.

Véletlenül vásároltam meg ezt a sampont, mert balzsamnak hittem, de életem egyik legjobb tévedése volt. Teljesen meg vagyok elégedve vele, a hullámos hajamnak szép, egyenletes, fénylő hullámokat ad. Az illata is nagyon jó. A ragyogás az ismerőseimnek is feltűnt, sokszor dicsérik.

andrea612121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

xfxff349

2017. december 2.

Termékmintát próbáltam belőle még a legelején, amikor kijött a boltok polcaira. Hát annyira nem voltam se a sampontól se a balzsamtól elájulva. Igazából semmi extrát nem csinált a hajammal, sőt picit el is zsírosította. Ennyi pénzért főleg nem venném meg...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

gumibogyo11

2017. november 26.

Sampont én balzsamot is megvettem, sőt még az olajat is. Első használatra úgy tűnt valami jó dolog, de aztán hamar elillant a hatása, végül elajándékoztam a sampont és a balzsamot is. Az olaj kb félig van azt elhasználom, bár nem igazán látom annak se a hatásait.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

HFanni22

2017. október 30.

Nagy reményekkel próbáltam ki ezt a sampont. A pajzsmirigyproblémáim miatt nagyon száraz lett a hajam, és elkezdett "szöszösödni". Emiatt vásároltam meg, hátha szépen táplálja majd a hajam. Ez meg is történt, a hajam szerkezete nagyon szép lett tőle,és többé már nem száraz. Az illata is csodálatos, (bár nem érzem annyi ideig mint a Fructis sapmonokét). De... a hajam tömege valahogy jóval kevesebbnek tűnik tőle, és ez határozottan nem tetszik. Túl drága ahhoz, hogy a hajam volumenjét elvegye... Ezért csak 3 csillagos termék nálam, még mindig keresem az igazit, ami talán a hajhullásomat is megállítja. :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Kingácska0807

2017. szeptember 22.

Nagy gondban vagyok az egész vörös algás termékcsaláddal. Az első 1-2 mosás után valóban gyönyörű, illatos, puhi volt a hajam. Az azt követő mosások után viszont száraz,sprőd lett. Ezt tetőzve még a fejbőröm is kipattogott,irritált lett. Soha többet. Buta voltam, összetevők alapján gondolhattam volna,hogy erős lesz az én érzékeny fejbőrömnek. Csalóka mostanság a Dove minden terméke számomra..az összetevőket inkább hagyjuk, az áruk meg már kissé magas drogériás árakhoz viszonyítva.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, PEG-4, Propylene Glycol, Trehalose

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.