KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 2390, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1790 , Eladó: hilireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes: 1051 Nádor u. 34. Zöld Zug

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

piroslili

2018. május 16.

Sokáig használtam, és most megint elővettem. Hát... technikája van :) Napi 2-3x újrakenős.

Update:
Nem jó nyáron, edzéskor is kevés.
Télen elviselhető, de meg kell szokni, mert ragad és furcsa, erős illata van.
Itthonra elhasználom :)

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Update:
Nem jó nyáron, edzéskor is kevés.
Télen elviselhető, de meg kell szokni, mert ragad és furcsa, erős illata van.
Itthonra elhasználom :)

Erina

2018. május 2.

Kellemes citrusos illata van, egész jól teszi a dolgát, sokáig elég. Egyetlen negatívum számomra (is) hogy nagyon lassan szárad, de legalább nem hagy foltot.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

svivko

2018. április 18.

Update: Véletlenül ezt vettem meg mert aszkásom a legutólsót levenni a polcról, és a gránátalmás sorban volt ez az utolsó darab. Brr... Mostmár megszoktam, hogy legalább 5 percet adni kell neki, hogy beszívódjon, de ez az üveges citrom ÍZESÍTŐ szag még mindig távol áll tőlem. RÉgen üveg volt a csomagolása, ami nem volt utazásbarát, mostmár műanyag, sokkal könnyebb, kap plusz egy csillagot.

Ez az a termék, ami miatt elpártoltam a Dr. Organic alumentes deóitól. Egyszerűen nem használt. És a szaga... Förtelmes, savanyú citromszag, egy enyhe poshadt beütéssel, egyáltalán nem csábító, vagy kellemes. Utáltam. Nagyon nehezen fogyott el, borzasztó volt, hogy frissen, fürdés után is savanyú szagom volt. A gránátalmás ehhez képest parfüm költemény, és működik is.
Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

topsminkotti

2018. február 26.

Szerettem volna természetesebb dezodort használni, ezért próbáltam ki. (Végül a Crystal tömb deója lett a befutó)
Tényleg folyós. Nagyon nagy nyári melegben, sportoláshoz már kevés. Én igazából csak otthon mertem biztonsággal használni. Nekem aránylag hamar, vállalhatatlanul megromlott. Drága.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

rekashce

2018. február 8.

Elég sokáig használtam, kb. háromszor vagy négyszer vettem újra, örültem, hogy működik és natúr is, viszont az utolsó adagot már nem használtam el, keresnem kellett sos egy új megoldást.
Eleinte nagyon bevált (persze az izzadást nem gátolta ?szerencsére?) natúrságához képest főleg. Az illata isteni, az állaga viszont túl folyós, de ez a kompromisszum belefért. Talán fél éve volt egy váltásuk üvegről műanyag tégelyre (amikor megemeltem a polcról, azt hittem félig üres :D ) és gyanítom, hogy valami az összetételben is változhatott. Szenvedés volt már ez az utolsó tégelyes időszak, minden nap nagyon kellemetlen volt. Tiszta lucsok lett, szinte egyátalán nem szívódott be vagy száradt meg, inkább mintha összeadódott volna az izzadsággal...a szagot sem sikerült semlegesítenie többé. Kicsit bennem volt, hogy talán én változhattam, de nem, mert az új dezodor (Magister products) álomszépen teszi a dolgát...
Azért adok nagylelkűen egy második csillagot, mert régebben tényleg bevált, és azért csak 1 csillag a jelenlegi tapasztalatom után, mert a minősége romlott, viszont az ára változatlanul magas, továbbá nem gondolnám, hogy egy ekkora cégnek ilyen módszerekkel spórolgatnia kéne, kicsit az arcátlan haszonlesés érzékelhető, ahogy a legtöbb helyen.
Kiváncsi vagyok egyébként az újabb véleményekre, hogy vajon csak én tapasztaltam ilyen minőségbeli változást?

rekashce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

cybio

2017. október 26.

Jól teszi a dolgát, nagyon kellemes az illata, szépek az összetevői. Nyári melegben volt, hogy egy nap kétszer kentem fel belőle, de még így is sokáig elég.
Az ára nekem kissé magas, ráadásul külföldi márka, jobb szeretem a magyar termékeket venni egy adott kozmetikumtípusból, ha van köztük jó, de ez volt az első "mindentől mentes" bio golyós dezodor, amit kipróbáltam, és nagyon elégedett voltam vele, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Más illatot is próbáltam ettől a márkától, az is ugyanúgy bevált, sőt a pasimnak is megtetszett, így ő is ezt a márkát használja már egy ideje.
A picit magas ára mellett még azt sajnálom cseppet, hogy teljesen műanyag a csomagolása, ezért csak 4 csillagot adok.

cybio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nap

2017. július 22.

Nagyon szeretem a Dr Organic dezodorokat, az alumíniummentesek közül egyedül ez a márka vált be. Nem vagyok különösebben izzadós típus, így egy átlagos napon egész nap kitart a hatása. Kivétel nyáron extra melegben, illetve intenzív sportoláskor. Könnyed, kellemes citrusos illata van, nyáron kifejezetten üdítő szaglászni. Tény, hogy kb. 2-3 perc alatt szárad meg, utána viszont egész nap tart a hatása, így számomra megéri kivárni azt a pár percet. (Az is igaz, hogy, ha nem várjuk ki, amíg megszárad, akkor öltözködés közben rákenődik a ruhára, és akkor valóban kevésbé hatásos.) Cserébe viszont nem irritálja a bőrt, szépek az összetevői, és hatékonyan semlegesíti a testszagot.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Dhewilgirl

2017. július 18.

Pont gondolkoztam a megvételén a márkának (alumentes CF deót kerestem), és pont ez volt a Pixiboxban - sose jött még ilyen jól a próba. Pozitívum: nem vagyok tőle büdös, kellemes citromos illatú. Negatívum: az istennek se akar megszáradni (reggeli készülődés közben 10-15 percig hagyom, aztán letörlöm a felesleget), úgy izzadok, mint egy ló - van, hogy délután a felkaromon folyik végig, amit már nagyon gusztustalannak érzek (mindig is inkább a szagokkal volt gondom, mint a mennyiséggel, így ez iszonyatosan furcsa), folyik ki össze-vissza a kis tégelyéből (ami nem hiszem, hogy egy majdnem 3ezer forintos dezodornál tolerálható konstrukciója a tégelynek)... Egészen új dimenzióját nyitotta meg nálam az izzadásnak, a lehető legnegatívabb formában. Biztosan nem fogom újravenni. A 2 csillagot a szagsemlegesítő hatására kapja, mert az nálam fontos, de ennyi.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Serenity87

2017. július 2.

Kicsit folyékony, de nagyon kellemes illatú és meggátolja az izzadságszagot. Kb. fél napig tart a hatása.

Serenity87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

NickyWalmont

2017. június 29.

Eleinte hasznalt, de par nap utan sajnos nem tette a dolgat ugy ahogy azt vartam es nem mellesleg nagyon draga.

NickyWalmont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!