KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 2390, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1790 , Eladó: hilireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes: 1051 Nádor u. 34. Zöld Zug

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cybio

2017. október 26.

Jól teszi a dolgát, nagyon kellemes az illata, szépek az összetevői. Nyári melegben volt, hogy egy nap kétszer kentem fel belőle, de még így is sokáig elég.
Az ára nekem kissé magas, ráadásul külföldi márka, jobb szeretem a magyar termékeket venni egy adott kozmetikumtípusból, ha van köztük jó, de ez volt az első "mindentől mentes" bio golyós dezodor, amit kipróbáltam, és nagyon elégedett voltam vele, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Más illatot is próbáltam ettől a márkától, az is ugyanúgy bevált, sőt a pasimnak is megtetszett, így ő is ezt a márkát használja már egy ideje.
A picit magas ára mellett még azt sajnálom cseppet, hogy teljesen műanyag a csomagolása, ezért csak 4 csillagot adok.

cybio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nap

2017. július 22.

Nagyon szeretem a Dr Organic dezodorokat, az alumíniummentesek közül egyedül ez a márka vált be. Nem vagyok különösebben izzadós típus, így egy átlagos napon egész nap kitart a hatása. Kivétel nyáron extra melegben, illetve intenzív sportoláskor. Könnyed, kellemes citrusos illata van, nyáron kifejezetten üdítő szaglászni. Tény, hogy kb. 2-3 perc alatt szárad meg, utána viszont egész nap tart a hatása, így számomra megéri kivárni azt a pár percet. (Az is igaz, hogy, ha nem várjuk ki, amíg megszárad, akkor öltözködés közben rákenődik a ruhára, és akkor valóban kevésbé hatásos.) Cserébe viszont nem irritálja a bőrt, szépek az összetevői, és hatékonyan semlegesíti a testszagot.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Dhewilgirl

2017. július 18.

Pont gondolkoztam a megvételén a márkának (alumentes CF deót kerestem), és pont ez volt a Pixiboxban - sose jött még ilyen jól a próba. Pozitívum: nem vagyok tőle büdös, kellemes citromos illatú. Negatívum: az istennek se akar megszáradni (reggeli készülődés közben 10-15 percig hagyom, aztán letörlöm a felesleget), úgy izzadok, mint egy ló - van, hogy délután a felkaromon folyik végig, amit már nagyon gusztustalannak érzek (mindig is inkább a szagokkal volt gondom, mint a mennyiséggel, így ez iszonyatosan furcsa), folyik ki össze-vissza a kis tégelyéből (ami nem hiszem, hogy egy majdnem 3ezer forintos dezodornál tolerálható konstrukciója a tégelynek)... Egészen új dimenzióját nyitotta meg nálam az izzadásnak, a lehető legnegatívabb formában. Biztosan nem fogom újravenni. A 2 csillagot a szagsemlegesítő hatására kapja, mert az nálam fontos, de ennyi.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Serenity87

2017. július 2.

Kicsit folyékony, de nagyon kellemes illatú és meggátolja az izzadságszagot. Kb. fél napig tart a hatása.

Serenity87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

NickyWalmont

2017. június 29.

Eleinte hasznalt, de par nap utan sajnos nem tette a dolgat ugy ahogy azt vartam es nem mellesleg nagyon draga.

NickyWalmont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Leonie

2017. június 10.

Én már nagyon régóta ezt használom.Számomra sokkal jobb érzés,hogy tudom természetesebb dolgokat kenek magamra.A golyós dezodorokon kívül mást nem is szeretek használni.Utálom a stiftes és a spray dezodorokat.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

KisGigi

2017. május 31.

Nagyon folyékony, sokszor előfordult, hogy kicseppent a golyóról, ahogy lefelé fordítottam, ráadásul egyáltalán nem hatékony! Gyakorlatilag két óra után büdös voltam. Pedig sokáig szemeztem vele, az ára tartott vissza attól, hogy megvegyem, végül egy meglepetésdobozban volt. Nagy mázli, hogy nem vettem meg korábban külön.

KisGigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

piroslili

2017. május 13.

Sokáig használtam, és most megint elővettem. Hát... technikája van :) Napi 2-3x újrakenős.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

angie91

2017. április 21.

Büdös és nem hatásos. Nem veszem újra.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Büdös és nem hatásos. Nem veszem újra.

titinem

2017. április 12.

Tényleg teljes pénzkidobás:egyedül az illata ami jó
Amúgy folyós állagú, drága,teljesen haszontalan mint dezodor,és még hamar el is fogy.

titinem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Tényleg teljes pénzkidobás:egyedül az illata ami jó

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!