KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Dezodorok

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 1790 , Eladó: hilireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes: 1051 Nádor u. 34. Zöld Zug
Ár: 1.000,- , Eladó: monika.t
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki utalás/befizetés után postán küldve
Krémmánia Kedvencek a -től
piroslili

2017. május 13.

Sokáig használtam, és most megint elővettem. Hát... technikája van :) Napi 2-3x újrakenős.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

angie91

2017. április 21.

Büdös és nem hatásos. Nem veszem újra.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Büdös és nem hatásos. Nem veszem újra.

titinem

2017. április 12.

Tényleg teljes pénzkidobás:egyedül az illata ami jó
Amúgy folyós állagú, drága,teljesen haszontalan mint dezodor,és még hamar el is fogy.

titinem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Tényleg teljes pénzkidobás:egyedül az illata ami jó

Evelin2525

2017. március 22.

Az hasznàlatkor megcsapò kellemes citrusos illat remek, a minden mentessèg is, kàr hogy 1 òra(!) utàn olyan, mintha semmit nem hasznàltam volna!!!!

Evelin2525
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

lkm

2017. március 14.

Számomra ez az egyetlen olyan természetes hónaljstift, ami valóban meggátolja az izzadságszagot (a verejtékezést nem, de arra nincs is szükség).

lkm
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Biloba

2017. február 12.

Nagyon tetszett a barátságos összetevők miatt, bio boltban találtam rá először, ahol csak két fajta volt, de végül emelett döntöttem. Nagyon megbántam. Iszonyatos savanyú szaga van, esélytelen, hogy ezzel utcára menjek, de még itthon is kellemetlenül érzem magam, ha ez van rajtam. És nem is működik. Az, hogy enged izzadni nem zavarna, de a szagokat nem győzi le. Sajnos nem tartozom a szerecsések közé, akiknek ez bevált. Kidobni nem merem, drága volt. Még szenvedek vele egy kicsit.

Biloba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

mariska6

2017. január 25.

Nagyon jó, kellemesen hűsíti a bőröm, nekem az illata is tetszik, egyáltalán nem leszek büdös tőle. Kb 8-10 órásnak mondanám, semmiképp sem 24, de egy munkanapot simán ki lehet húzni vele.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

svivko

2016. szeptember 27.

Ez az a termék, ami miatt elpártoltam a Dr. Organic alumentes deóitól. Egyszerűen nem használt. És a szaga... Förtelmes, savanyú citromszag, egy enyhe poshadt beütéssel, egyáltalán nem csábító, vagy kellemes. Utáltam. Nagyon nehezen fogyott el, borzasztó volt, hogy frissen, fürdés után is savanyú szagom volt. A gránátalmás ehhez képest parfüm költemény, és működik is.
Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Brr.... Vakvásárlást ebben az esetben senkinek nem ajánlom, meg úgy sehogysem.

tottimejja

2016. szeptember 18.

Elég vegyes érzelmeim vannak a deo iránt....Először is, tetszik az illata, hamar megszárad, üde a hónaljam egész nap és nem izzadok tőle! De!! Eddig kétszer tudtam használni, első nap mikor megvettem, és pár héttel később próbaként....Ugyanis első alkalommal borzasztó viszketés jött rám a hónaljamra korlátozódva, amire napokig allergia gyógyszert kellett szednem és gyulladáscsökkentőt kenni rá. Aztán tegnap szűk másfél hónappal az eset után ismét magamra kentem hátha nem ezzel van a baj..De a tünetek ismét jelentkeztek...Megszakad a szívem érte :(

tottimejja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Boncukpare

2016. szeptember 17.

Azért akartam kipróbálni ezt a terméket mert a bőröm nagyon érzékeny,néhány dezodortól pedig bőrbetegségem is lett.Az illata először furcsa volt,de később hozzászoktam most már nem is zavar sőt......Azért kap csak 4 csillagot, mert a golyója nagyon nehezen akar forogni :/ nem tudom hogy csak gyári hibásat vettem-e vagy tényleg ilyen.......Az árával kapcsolatban annyit mondanék,hogy tényleg elég drága de ha az összetevőket és a hatását nézem eddig ez a legjobb amit eddig vettem.

Boncukpare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!