KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

cseri88

2018. szeptember 2.

Tavalyelőtt vásároltam dezodorból kettőt, egyik ez volt. Nekem nem vált be. Izzadtam nyáron ugyanúgy és még büdös is voltam és, nem úgy, hogy előtte alusat használtam és ez indította be a tisztítást, hanem már ezelőtt is alumenteset használtam, szóval nekem egyik Organic deo sem jött be.:( Viszont majd adok neki még egy esélyt, hátha majd most, mert még nem találtam meg a tökéletes CF dezodort, ami jó lenne . De kap 4 *-ot, mert Cruelty-free és más termékeit nagyon szeretem.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

lepetak

2018. július 18.

Adtam neki egy esélyt, mert nagyon sokan dicsérték. Sajnos nekem nem vált be, el se használtam. Lehet nem nyáron kellett volna kipróbálni, de sajnos nem bánt el az izzadással, és a szagokkal sem.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Pagica

2018. július 12.

2 évvel ezelőtt álltam át az alumíniumentes natur dezodorokra. Eleinte nem volt egyszerű,mert nem volt hozzászokva a szervezetem és én úgy éreztem,hogy jobban izzadok mint előtte.Talán nem nyáron a legnagyobb hőségben kellett volna elkezdenem az átállást:)) De aztán ez a folyamat lezajlott és azóta nincs ilyen probléma. Szagokat semlegesíti, pórusokat nem tömíti el. Kedvenc dezodorom a dr. Organic levendulás mellett.Felkenés után hagyni kell időt a száradásra,de szerintem ennyi belefér.

Pagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Alice83

2018. június 26.

Szép összetevők és kellemes illat, de nyári melegben nem teljesít teljesen sajnos..az izzadást nem gátolja (igaz nem is ígéri) de a szagokkal sem bánik el,..télre oké lesz, igaz akkor szinte nem is izzadok..sajnos a timsó tömböm többet tud, úgy tűnik azt leváltani nem tudom..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

nayliey

2018. június 16.

Nagyon kellemes az illata, csupa-csupa jo osszetevo. Nem tesztelnek allatokon, mi kell még? 😊 (az egy pont minusz, mert sajnos akarmilyen jo is izzados vagyok, es nem er fel egy aluminius deoval de olyat meg már nem hasznalok)

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

netti74

2018. június 15.

Sokáig használtam, de meguntam, mást vettem, kár volt. Nekem ez az egyetlen hatásos alumíniummentes dezodor, ami mellett nem leszek izzadság-szagú.
Az illata is jó, még az aloe verásat próbáltam, az is bevált.

netti74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Az illata is jó, még az aloe verásat próbáltam, az is bevált.

Inumyra

2018. június 3.

Borzalmas. Elsőre tetszett az illata a boltban és az, hogy "minden-mentes".
Viszont: ez az első dezodor amitől azonnal izzadok, mintha futottam volna a tűző napon, pedig próbáltam már egy csomó alumínium mentes deot.
+ nagyon-nagyon sokat kell várni, hogy megszáradjon.
Sajnálom a pénzt amit kidobtam rá, mert így elhasználni sem tudom. :(

Inumyra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Borzalmas. Elsőre tetszett az illata a boltban és az, hogy "minden-mentes".
+ nagyon-nagyon sokat kell várni, hogy megszáradjon.
Sajnálom a pénzt amit kidobtam rá, mert így elhasználni sem tudom. :(

kfruzsi1

2018. május 28.

Nagyon jó az illata és tényleg nagyon jól működik.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Nagyon jó az illata és tényleg nagyon jól működik.

smani8710

2018. május 14.

Már évek óta használok aluminium mentes bio dezodorokat. Váltogatni szoktam, hogy ne szokjon hozzá a testem, most pont ezt kezdtem el használni! Új műanyag üvegben van, sokkal könnyebb, mint a korábbi verzió. Kellemes illat, egészen jól megküzd a szagok ellen edzés közben is. 1 óra után azért már kezdi feladni, de ebben a melegben egy kemény edzés minden bio deón kifog. Én maximálisan elégedett vagyok vele!

smani8710
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

szaboszilvia28

2018. május 8.

Hát először is, dögnehéz az üvege, könnyen törik.
Az illata jó, gyorsan elillan, ami azért talán nem is baj...
A hatása némi rohangálás után felejthető, egy óra múlva újra kenhetem...

Drága, egyáltalán nem jó hatásfokkal működik.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Hát először is, dögnehéz az üvege, könnyen törik.
Az illata jó, gyorsan elillan, ami azért talán nem is baj...
A hatása némi rohangálás után felejthető, egy óra múlva újra kenhetem...

Drága, egyáltalán nem jó hatásfokkal működik.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!