KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. december 30.

Kiszerelés:   8,5 ml

Natúrkozmetikum. Az illatanyag természetes kozmetikumokból származik.

Ár: 500ft+pk , Eladó: vandanikoletta
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta vagy személyes átvétel

AnnaR

2017. november 11.

Nekem bevált. A legvilágosabb árnyalat van meg, egy Alverde alapozó fölé használom a szem alatti karikák eltüntetésére és a szám körüli halvány pigmenthiány elfedésére. Eddig tetszik :)
Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, valószínűleg igen.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, valószínűleg igen.

KekHajuLany13

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nos ez a világ legrosszabb dolga. Nem volt eleg sötét a szín es tiszta csillám. Alig fed es borzasztó szaga van. Rettenet.

KekHajuLany13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Bogg

2017. július 9.

Nagyon szép összetevői vannak és jók a színei is. Bár problémás bőrre szerintem kevés lenne, mert gyenge-közepes a fedése. "Pórust el nem tömítő, bőrt ki nem szárító" alternatívának tökéletes, én nagyon szeretem. 5*

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Arrowette

2017. június 2.

Nem jó, könnyen beül a ráncokba nem túl erős a fedése. A kis tubusából a fele terméket nem lehet kiszedni. Hamar szárad, nehéz eldolgozni.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Timootea22

2017. május 3.

Aki eros fedesre szamit annak semmikeppen nem ajanlom. En csak szemoldokom ala huzom kiegyenliteni, de meg ott sem vagyok vege maximalisan elegedett. Tul gyorsan szarad, illetve a szinek sem a legjobbak. Annak ajanlanam aki egy atlagos alacsony fedesu es nem utolsosorban szep osszetevoju korrektorra vagyik. Nalam ez csak 3* most. Visszavaltok a catrice-re.

Timootea22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

barabara

2017. április 13.

Sokkal jobbra számítottam. Nekem kissé sötét... így szem alatti karikákra nekem nem vált be. Szerintem is túl hamar szárad, ha azonnal nem dolgozom el akkor úgy marad, ahogy az ecsettel felvittem - jobb esetben. Rosszabb esetben nekem is csomósodik, ahogyan előttem is mondták. Szemhéjalapnak még megpróbálom elhasználni, de szívem szerint nem ajánlanám senkinek sem jó szájízzel. Még félárú kuponnal is drágának tartom így.

barabara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

minamani

Korcsoport: < 18
2017. április 12.

Nagyon gyorsan száradt és becsomósodott az arcomon. Nem jött be. :(

minamani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 12.

Nagyon gyorsan száradt és becsomósodott az arcomon. Nem jött be. :(

Orsivagyok

2017. április 7.

Már alapból a szagával sem voltam kibékülve, de nem szeretem kibontani a boltban ezeket így ezt nem tudhattam. Semmit nem fed sajnos, nagyon gyorsan szárad és nehéz dolgozni vele. Ugyan ezért az árért már inkább Essence korrektort válasszatok. Sajnos semmire sem jó! :(

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Elyana

2017. március 5.

Pro: Szépek az összetevői az átlag korrektorokhoz képest illetve az Alverde nem kísérletez állatokon.
Kontra: Sajnos mint korrektor nekem nem remekel. Alapozó fölött már szinte semmit nem hat csak fura "cakey" réteget hagy maga után, de a vörösséget vagy a karikákat nem fedi el, még csak nem is halványítja. Annak aki amúgy nem sminkel, csak korrektort használ pattanásokra (főleg tinédzserekre gondolok itt), jó lehet, mert frissen krémezett arcon viszonylag könnyű eldolgozni és olyankor valamit halványít a pattanásokon és a karikákon is.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Szabina911213

2017. január 30.

Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, mert pillanatok alatt megszárad és a felvitt helyről már szinte lerobbanthatatlan. Nem ül bele a ráncokba, nem emeli ki a pórusokat, de el kell találni az optimális felvitt mennyiséget, mert nem jól építhető.

Szabina911213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Magnesium Stearate, Hydrolyzed Silk

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.