KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. december 30.

Kiszerelés:   8,5 ml

Natúrkozmetikum. Az illatanyag természetes kozmetikumokból származik.

Ár: 500ft+pk , Eladó: vandanikoletta
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta vagy személyes átvétel

stab

2018. június 12.

Nekem tökéletesen bevált ez a termék. Eléggé karikás a szemem, amit jól fed, de nem ad maszkos hatást, nagyon természetes kinézetet ad.

stab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Emics

2018. május 17.

Nagyon szeretem, már többször újravásároltam. Nagy előnye, hogy natúrkozmetikum, és jól fed, tartós hatása van.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

timi57

2018. március 4.

Nem rég vettem meg és elégedett vagyok :) az illata csodás. -1 csillag azért, mert az állaga lehetne jobb is :) de ez nem okoz olyan nagy hátrányt

timi57
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

AnnaR

2018. január 30.

Nekem bevált. A legvilágosabb árnyalat van meg, egy Alverde alapozó fölé használom a szem alatti karikák eltüntetésére és a szám körüli halvány pigmenthiány elfedésére. Eddig tetszik :)
Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, valószínűleg igen.

Update: Visszaveszem 3 csillagra, mert ahhoz képest gyorsan kifogyott és végén már nehéz volt vele dolgozni

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, valószínűleg igen.

RCC

2018. január 10.

Kicsit nehéz használni, túl gyorsan szárad. Enyhe-közepes a fedése, de nem ül bele a kis ráncokba és alapozó felett használva eltünteti a kis bőrhibákat. Púderezve tartós.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

KekHajuLany13

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nos ez a világ legrosszabb dolga. Nem volt eleg sötét a szín es tiszta csillám. Alig fed es borzasztó szaga van. Rettenet.

KekHajuLany13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Bogg

2017. július 9.

Nagyon szép összetevői vannak és jók a színei is. Bár problémás bőrre szerintem kevés lenne, mert gyenge-közepes a fedése. "Pórust el nem tömítő, bőrt ki nem szárító" alternatívának tökéletes, én nagyon szeretem. 5*

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Arrowette

2017. június 2.

Nem jó, könnyen beül a ráncokba nem túl erős a fedése. A kis tubusából a fele terméket nem lehet kiszedni. Hamar szárad, nehéz eldolgozni.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Timootea22

2017. május 3.

Aki eros fedesre szamit annak semmikeppen nem ajanlom. En csak szemoldokom ala huzom kiegyenliteni, de meg ott sem vagyok vege maximalisan elegedett. Tul gyorsan szarad, illetve a szinek sem a legjobbak. Annak ajanlanam aki egy atlagos alacsony fedesu es nem utolsosorban szep osszetevoju korrektorra vagyik. Nalam ez csak 3* most. Visszavaltok a catrice-re.

Timootea22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

barabara

2017. április 13.

Sokkal jobbra számítottam. Nekem kissé sötét... így szem alatti karikákra nekem nem vált be. Szerintem is túl hamar szárad, ha azonnal nem dolgozom el akkor úgy marad, ahogy az ecsettel felvittem - jobb esetben. Rosszabb esetben nekem is csomósodik, ahogyan előttem is mondták. Szemhéjalapnak még megpróbálom elhasználni, de szívem szerint nem ajánlanám senkinek sem jó szájízzel. Még félárú kuponnal is drágának tartom így.

barabara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Magnesium Stearate, Hydrolyzed Silk

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.