KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldás a gyönyörű, tiszta arcbőrért! A folyékony alapozó hidratál és megbízhatóan elfedi a tökéletlenségeket. A speciális clearderm komplexnek köszönhetően a pattanásoknak és mitesszereknek többé esélyük sincs: cink és bisabolol segíti a gyógyulást, míg más nem-pattanásképző hatóanyagok védenek a további bőrhibák kialakulásától.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Három árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

giny96

2017. május 15.

Az első alapozóim egyike volt a sminkelésem kezdetén. Az illatát szerettem, azonban nagyon ragacsos és fényes lett tőle a bőröm, amit utáltam.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. május 14.

Az eggyik barátnőmtől kaptam a 01 es áryalatot, mert neki nem volt jó. Világos bőrűeknek nem ajánlom, mivel ez az árnyalat az én kleor bőrömhöz jó szóval valszeg nem lesz jó világosaknak. Kezdjük a csomagolással: Kár hogy kupakos, de mondjuk ezzel meg tudtam békélni, de viszont azzal nem, hogy folyik szanaszét a szélén és befog mindent. Felvitel: A felvitellel nincsen különösebb gond, én nedves sminkszivaccsal szoktam eloszlatni. Jól eloszlatható és természetes. Fedés: A fedése nem valami jó, de azoknak akiknek nincsen különösen nagy bőrhibáik azoknak jó lehet. Tartósság: Hát.... A tartóssága nem yűgözött le. Pár órát kibír de ne várjuk hogy egész nap fennmarad. Sőt át is fényesedik egy idő után de ezt egy púderrel lehet kárpótolni (én hintőport használok ugyanugy nedves szivaccsal) Finise: Puha érzetet hagy a bőrön szeretem. Hatása: Én igazából nem nagyon vettem észre semmilyen hatását, bár nem vagyok egy túl pattanásos típus.
Összességében nem a legjobb alapozóm, de még az is lehet hogy ujraceszem. Eddig 3*-ot kap

judit42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 14.

mrs.imperator

2016. október 30.

Eddig mindig drágább márkás alapozókat vettem, most kipróbáltam ezt, nyárra tökéletes volt, bár a nagyobb bőrhibákat nem ezzel fedtem le. A pattanástalanító hatást nem vettem észre az arcomon. Ha nincsenek rajtam épp piros ragyák, pattanások, akkor ad egy alapot az arcnak, de ha kijön rajtam 1-2 ilyen akkor nem sokat ér ellene. Az orrom ugyanolyan miteszeres és a T-vonalban fénylik a bőröm. Akinek nincsenek nagyobb bőrhibái, amiket nem tud elfedni, azoknak viszont tökéletes lehet.

Update:
Vichy és Bareskin alapozók után mondom hogy ez a kis "gagyibb olcsóbb termék" amitől nem vártunk sokat tökjó! Ez passzol a legjobban a bőröm színéhez, kis korrektorral használva pedig szép alapot ad az arcnak. Púderrel használom de sokkal tovább lesz matt az arcom mint más drágább alapozóknál!! Ennyi pénzért jó és megállja a helyét, már kétszer vettem újra, szeretem! Ajánlom, sokáig elég, jó csomagolás, olcsó és jó alapozó. Úgyhogy eltelt pár év amióta használom és fel kell hogy pontozzam :)

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

Update:

gabriellabn

2015. december 20.

Még régen vettem, de azóta a kukában landolt, mert borzalmas.. Nem lehetett rendesen eloszlatni, se kézzel, se ecsettel, a színe is borzalmas volt és össze vissza folyt. A bőrt is szárította.

gabriellabn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

aniita

2015. november 24.

Ez az alapozó borzalmas. De tényleg miéért csinálnak ilyen rossz alapozót? Kevesebb pattanás!? A-a még több mint volt. Nem nem és nem. Az illata engem nagyon zavart, tartósságát tekintve talál közepesnek mondhatnám. Soha többet nem veszem meg az biztos, de még a közelembe se szeretné látni.

aniita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Elég sárgás,és az illatát sem szeretem túlzottan.Ha nincs más,akkor jó ez is,de nekem csak 4*.

sznoemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

pipacs17

2015. augusztus 16.

Na ez az az alapozó, amit a lehető legmesszebbről kerülök.. Végső elkeseredésemben vettem meg még 2 éve talán, de azóta él bennem a hatása... Az egyébként is zsíros bőröm még inkább fénylett, (keveset kentem fel, de) maszk hatású volt, és nem, hogy kevesebb pattanásom lett volna, még több lett:( Teljes csalódás volt, pedig alapvetően szeretem az essence termékeket

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

sapiviki

2015. augusztus 15.

A BB változatát szerettem volna megvenni,de sehol nem találtam, így megvettem ezt. Elég világos a bőröm,és egy ici-picit elütött, de ettől függetlenül bevált. Illatát nagyon szerettem, jól el lehetett dolgozni, fedése pont jó volt,és nap végére sem kopott meg. Újra vettem volna,de már ezt sem találom a BB tesójával egyetemben :(

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

evitoth

Korcsoport: < 18
2015. március 29.

Mivel a homlokomon elegge pattanasos vagyok, ezert gondoltam az igert hatasa miatt megveszem. Ekcemas vagyok ezert nem zsiros-pattanasos hanek szaraz-pattanasos borom van(igy nagyon nehez talalni alapozot). Eleinte nagyon jonak minosult egy picit sotetnek tunt es foltozott de egesz jo volt. Aztan idok teltevel narancssarga lettem tole, es iszonyuan szaritotta a borom. 2 ora elteltevel ugy neztem ki mint egy narancs mumia. Vettem ala hidratalo kremet es matt pudert. Egyre rosszabb lett. A fedese is borzasztobb semmit nem er. Azoknak tudom ajanlani akiknek nincs pattanasuk de zsiros a boruk. Ujra biztos nemveszem.

evitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. március 29.

crazy cat lady

2014. augusztus 23.

a világosabb árnyalatot vettem meg a müllerben és úgy tűnt, hogy passzol is a színe. mire hazaértem, este lett, így lámpafénynél kentem fel és nagyon tetszett a végeredmény. de másnap reggel ismét felkentem, és természetes fénynél már nagyon elütött az én fehér bőrömtől, sajnálom, mert jól fed, könnyű felkenni. anyukámnak adtam, neki pont passzol az árnyalat és szereti is.

crazy cat lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.