Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Ár: 8000 , Eladó: dianae
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten megbeszélés szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boriskajuliska

2018. szeptember 10.

Nyárra szerettem volna egy kicsit könyedebb alapozót és erre esett a választásom. Itt jutottam hozzá egy kedves krémmániás lany közreműködésével:) A fedése valóban elmarad a sima DW-től, mondjuk ez is a cél. Könnyű felvinni az újjaimmal így nagyon gyors az alapozás, viszont hamarabb átfényesedik. Rövidebb napokon kitart, de egész napra azért Nekem kevés. Ennek ellenére elégedett vagyok vele. A 2.0 szín passzol a bőrömhöz ami sárgás tónusú, és a sima DW 1W2 sand ill. 2W2 rattan árnyalatokat használom.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Alice83

2018. július 22.

Nagyon maszkos volt..nagyon..arra viszont jó volt h fényvédőhöz keverjem..ára horror volt én csak féláron vettem ..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

sheol

2018. május 29.

Nagyon szerettem. Nyárra tökéletes volt, nem maszkszerű de szép fedésű alapozó, jól lehetett rá sminkelni. Aki szerette ezt, ne próbálja ki a Nude-ot, mert csalódni fog.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Lulufej

2018. április 3.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, mert jókat olvastam róla. Korábban volt sima DW alapozóm, de én azt túl soknak éreztem. Múlt héten sikerült egy kis tesztert szereznem belőle, ami két használatra volt elegendő és ez sajnos kevésnek bizonyult ahhoz, hogy rohanjak felvásárolni. Túl merevnek érzem az állagát, nagyon nehezen tudtam eloszlatni a bőrömön. Egyszer ecsettel próbáltam, másodszor blenderrel, talán az utóbbival jobban tudtam dolgozni. Nagyon kiemelte a száraz részeket a bőrömön és beleült a pórusaimba. Ami tetszett, hogy valóban nem mozdul el, nem fényesedik át, megmarad rajta a pirosító/kontúr. Lehet, hogy a hidratálómmal nem akart közreműködni, lehet, hogy a teszter volt már régi... nem tudom, de kár érte.

Lulufej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

melanie500

2018. március 25.

Komolyan nem értem a cégeknél a 'nnna ez úgy tűnik bevált az embereknél, gyorsan szüntessük meg!' elvet. Ez egy kiváló alapozó volt! Megfelelő finish-el, fedéssel és tartóssággal. Jó, egy hosszabb napot nem bírt ki teljesen, azért a nap végére megkopott, de legalább egyenletesen. A színskála gyatra volt ez tény, de miért könyörgöm miért nem lehetett volna ezzel a formulával azt kibővíteni? Neeeem. Kellett csinálni egy új alapozót water winter wonder woman néven (na ahhoz is lesz mindjárt egy-két szavam) és ezt megszüntetni. Bravó.
Imádtam. Visszasírom. Akarom újra.

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Imádtam. Visszasírom. Akarom újra.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2018. január 26.

Nagyon szeretem. :) Egy kedves Eladó ajánlotta a Douglas-ban az eredeti DW helyett, mivel szerinte az lefullasztotta volna az arcbőrömet. Mivel az eredetit még nem volt alkalmam kipróbálni, így nincs viszonyítási alapom, viszont nagyon kellemes viselet, egyáltalán nem zavaró és orrfújásnál sem jön le, vagy kopik. Alapvetően pedig nem használok annyi mennyiséget, hogy hagyjam beleülni bárhová is. A bőrömnek ad egy egészséges színt és nem olajosodik be alatta. A lemosással sem akadtak vele problémáim. Abszolút 10 pontos. :)

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 26.

hevero12

2018. január 4.

Ez a kedvenc alapozóm. Eléggé kísérletező alkat vagyok, de már kb. 10 éve csak ezt hajnálom. Most megvettem még a sima változatát, kiváncsi vagyok, hogy teljesít majd.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Chrissy

2017. december 11.

Nagyon szuper termék, kár, hogy már nem gyártják! Nagyon szeretem az EL sminktermékeket, alapozóban ez a márka pedig verhetetlen. Több fajtát is vásároltam a márkától, mindegyik bevált és mindegyik másért jó. A Double Wear nagyon erősen fed és gyönyörű bőrképet ad, de én inkább alkalomra, estére szeretem hordani, a mindennapokra azért sok. Ez valóban a DW light változata, sokkal könnyedebb, de még így is egy nagyon szépen fedő alapozó. Kevésbé matt, de nem is bőrfényű, ahogyan a leírásában is olvasható félig matt végeredményt ad. Elég sűrű anyag, ezért kevés kell belőle, szerintem a legjobb valamilyen csúszós alapon használni, akkor könnyebb eloszlatni, szebben terül és egységesebb lesz a végeredmény. Nekem bevált például a LRP Cicaplast Baume B5 50 faktoros fényvédőjével. Az nekem nem szívódik be teljesen, a felvitele után rögtön kenem is rá a DW Light-ot és nagyon szép lesz az eredmény, olyan természetes hatású, de szépen sminkelt lesz így az arcom.
Az Intensity 2.0 pont az én árnyalatom, ezt külön imádom, hogy Lauderéknél valahogy mindig megtalálom a színem.
Összességében egyébként szerintem nagyon hasonlít hatásában a Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer alapozóhoz. Ezért az egy jó alternatívája lehet, mivel ez már nem kapható. Csak ott sajnos a színválasztékkal annyira nem vagyok elégedett.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

szilvike92

2017. október 16.

Egyszerűen rettenetes, a chanel vitalumiere aqua-ról tértem át rá, gondoltam, kipróbálom. Felvitel után olyan érzés, mintha egy vastag krém lenne rajtam,ami nem akar beszívódni, maszkos hatás (még a párom is megkérdezte,h más alapozóm van-e, mert ez olyan mű hatású).
Egész nap kellemetlen érzés viselni, nem merek az arcomhoz érni, mert ragad és befogja a ruháimat is, 3 hetet adtam neki, de minősíthetetlen. Sokan írják, hogy a chanel hamar lefolyik, nem fed, tényleg nem olyan tartós,mint ez, de legalább nem kell egy egész vakolatot leszednem magamról este.

szilvike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 20.

Kitűnő alapozó, mint a legtöbb EL sminktermék. Nagyon szép eredményt ad, ami hosszú ideig meg is marad. A végeredmény bársonyos, egészséges bőr, egy kis pirosítóval pedig igazán szép sminket lehet vele készíteni. A TOP5-ös listámon - főleg nyáron - biztos helye van!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.