KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Ár: 6000 Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 6000 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, dobozos, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

whitemerci

2018. augusztus 19.

Szempillaspirál bázissal együtt, több rétegben felvíve, valóban dúsabb és kicsit hosszabbak is a pilláim, de nem mondanám kiemelkedőnek. A kefefej mérete nálam az éppen hogy csak még belefér kategóriában van, sok anyagot vesz fel, amit minden alkalommal a tubus széléhez erősen hozzányomva, és kihúzva tudok mérsékelni. Szérumos bázissal együtt használva kissé tovább tart míg megszárad, de ha megszáradt, akkor stabilan ott marad a nap végéig, nem potyog, nem kenődik el és nem foltosít. A nyári nagyon nagy melegben kizárólag egyszer fordult elő, hogy bázissal együtt is elszínezte az alsó pillasor a bőrömet, amit korrigálni kellett. Rajtam ez a spirál jobban teljesít, mint a nagy ígéretekkel hírdetett Dior Diorshow Iconic Overcurl vízálló szempillaspirál, így 4 csillagot megérdemel.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 7.

Hát ebből a spirálból is sikerült úgy elfogyasztanom már egy párat úgy, hogy direktben soha nem vásároltam meg, mindig valamiben benne volt...
Jó, mint az EL sminkjei, ugyanakkor az barokkos túlzás, hogy "a szempillák extrém méretűre nőnek" tőle. Ha így lenne, csak ezt használnám és ezzel azt hiszem, nem lennék egyedül...

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

adri0419

2018. augusztus 7.

Hátha az ember pókláb pillákat szeretne, érdemes erre beruházni. Nagyon nagyon nagyon szép, dús, csomómentes pillákat lehet vele elérni. Tartóssága is rendben van :)

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szimit

2018. augusztus 3.

Előnyök: szép fekete, nem pereg le, az alapjáraton hosszú de nem túl dús pilláimat egy rétegben is szépen szétválasztja és dúsítja. Én szeretem 2 rétegben felkenni, mert nagyon szép hatást érek el vele, de a rohanós mindennapokon szuper, hogy egy rétegben is látványos.
Hátrányok: természetesen az ára. Összekenem vele a szemhéjam, pedig használtam már nagy kefét, és szeretem is a nagyobb keféket (ami időt megspórolok az egy réteggel, azt eltöltöm fülpiszkával a korrigálásra). CSÍÍÍP, ha egy picit is a vízvonalamhoz ér a festék, ami valljuk be előfordul, a szemem bepirosodik könnyezik. Ezt nem tapasztaltam eddig más szempillaspiráloknál.
Nálam három csillagot ér.
ui: Tényelg nagyon szép felkenve.

szimit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nálam három csillagot ér.
ui: Tényelg nagyon szép felkenve.

creammaniac

2018. augusztus 1.

Nagyon jó szempillaspirál, nagyon könnyű vele dolgozni az elsőre baromi nagynak tűnő kefe ellenére is. Nem vesz fel túl sok festéket, így nem kell lehúzogatnom a felesleget, mint általában a szempillaspiráloknál. Én csak a felső pillasoromat festem, könnyedén elérek vele minden szálat. Hosszabbít, dúsít, nem tapaszt, nem pereg, a nap végén is ugyanúgy ott van, mint ahogy reggel felkentem. Micellás vízzel szépen le lehet mosni.

Két dolog miatt nem venném újra, az egyik az ára, max. akciósan ruháznék be rá újra, mivel van drogériás kedvencem. A másik pedig az, hogy használat után pár óráig számomra nagyon furcsa szaga van, bántja az orrom. :/ Aztán napközben valahogy elmúlik, ilyet még sosem tapasztaltam egy spirálnál sem.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

florcsiii

2018. július 16.

Már megtaláltam életem top3 spirálját, nem is szerettem volna tovább kísérletezgetni, de úgy alakult, hogy a tulajdonomba került ez is. Elsőre már a csomagolásával megvettek :D A keféje tényleg hatalmas, de mégis lehet vele szépen dolgozni. Valószínűleg a reggeli bénázásom miatt, de nem mindig vagyok megelégedve a teljesítményével. Viszont a legrosszabb napokon is jobbakat produkál, mint a legtöbb spirál. Mivel érzékenyebb a szemem, több spirálra allergiás vagyok, ezért féltem, hogy mi van, ha erre is, de szerencsére semmi nem történt. Összességében: nem tapasztja össze a pillákat, nem pereg, az amúgy is hosszú pilláimat tovább hosszabbítja és dúsítja. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

UD: Dehogy veszem újra. A bal szemem úgy bedagadt tőle, hogy alig bírtam kinyitni. A drogériás spiráloknál megszoktam, hogy a 90%-uk allergiás reakciót vált ki belőlem, ezért már nem is próbálkozom, de ez az első highend spirálom, ami ezt okozta :( Felraktam eladásra, remélem valakinek több szerencséje lesz vele.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lencseee

2018. július 4.

Ez egy jó spirál, nem csinál semmi extra dúsítást, de nagyon szépen ível, emel. Ezért a pénzért tudhatna többet is, de maga a használata nem okozott csalódást, és tetszik a keféje is. Négyes, de ha az árát is nézném, akkor lejjebb kellene pontoznom...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

KataMayaNagy

2018. május 22.

A legjobb Estéé Lauder szempillaspirál, nagyon szeretem. Szépen ível, nincs pókhálós hatás, tartós, nem csomósodik, nem olcsó, de megéri :) 5*

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Jucccc

2018. április 9.

Őszinte leszek: nem értem, miért nem kap ez a termék maximálisan öt csillagot mindenkitől?!
Én is rengeteg spirált elhasználtam már különböző árfekvésben, de az utóbbi időben 3 high end terméket vettem, mert a drogériásokkal mindig volt kisebb-nagyobb problémám. De a high endekkel nincs. Magam sem hittem volna eddig, hogy megéri 2-3-4-szeres áron spirált venni, ha nem én tapasztalatom a különbséget. (Szemhéjpúdereknél pl nem tudnám alátámasztani, hogy sokkal jobb a high end.)
Ennek a spirálnak a keféje tényleg jó nagy, viszont igazán precíz is, és pont emiatt irtó gyorsan elkészülök vele. A végeredmény: gyönyörűen szétválasztott, sűrű, hosszú szempillák. Semmit nem kell pepecselnem vele. Valóban látványos az eredmény, és nekem nagyon fontos, hogy ne tapadjanak össze a pillák, amiben nálam a drogériás termékek rendre elbuknak.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Vivi0507

2018. március 31.

Még régebben használtam , most megint elő vettem (kicsit feltúrbóztam a szemcseppes módszerrel ) és még így is hibátlanul működik. Azért annyira extrém méretűek nem lesznek tőle a pilláim de az én szőke pilláimból kihozza a maximumot , nagyon szeretem.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.