KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Ár: 5000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Új, Helyszín: Budapest II., fizetés: Posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

florcsiii

2018. július 16.

Már megtaláltam életem top3 spirálját, nem is szerettem volna tovább kísérletezgetni, de úgy alakult, hogy a tulajdonomba került ez is. Elsőre már a csomagolásával megvettek :D A keféje tényleg hatalmas, de mégis lehet vele szépen dolgozni. Valószínűleg a reggeli bénázásom miatt, de nem mindig vagyok megelégedve a teljesítményével. Viszont a legrosszabb napokon is jobbakat produkál, mint a legtöbb spirál. Mivel érzékenyebb a szemem, több spirálra allergiás vagyok, ezért féltem, hogy mi van, ha erre is, de szerencsére semmi nem történt. Összességében: nem tapasztja össze a pillákat, nem pereg, az amúgy is hosszú pilláimat tovább hosszabbítja és dúsítja. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

UD: Dehogy veszem újra. A bal szemem úgy bedagadt tőle, hogy alig bírtam kinyitni. A drogériás spiráloknál megszoktam, hogy a 90%-uk allergiás reakciót vált ki belőlem, ezért már nem is próbálkozom, de ez az első highend spirálom, ami ezt okozta :( Felraktam eladásra, remélem valakinek több szerencséje lesz vele.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lencseee

2018. július 4.

Ez egy jó spirál, nem csinál semmi extra dúsítást, de nagyon szépen ível, emel. Ezért a pénzért tudhatna többet is, de maga a használata nem okozott csalódást, és tetszik a keféje is. Négyes, de ha az árát is nézném, akkor lejjebb kellene pontoznom...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

KataMayaNagy

2018. május 22.

A legjobb Estéé Lauder szempillaspirál, nagyon szeretem. Szépen ível, nincs pókhálós hatás, tartós, nem csomósodik, nem olcsó, de megéri :) 5*

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Jucccc

2018. április 9.

Őszinte leszek: nem értem, miért nem kap ez a termék maximálisan öt csillagot mindenkitől?!
Én is rengeteg spirált elhasználtam már különböző árfekvésben, de az utóbbi időben 3 high end terméket vettem, mert a drogériásokkal mindig volt kisebb-nagyobb problémám. De a high endekkel nincs. Magam sem hittem volna eddig, hogy megéri 2-3-4-szeres áron spirált venni, ha nem én tapasztalatom a különbséget. (Szemhéjpúdereknél pl nem tudnám alátámasztani, hogy sokkal jobb a high end.)
Ennek a spirálnak a keféje tényleg jó nagy, viszont igazán precíz is, és pont emiatt irtó gyorsan elkészülök vele. A végeredmény: gyönyörűen szétválasztott, sűrű, hosszú szempillák. Semmit nem kell pepecselnem vele. Valóban látványos az eredmény, és nekem nagyon fontos, hogy ne tapadjanak össze a pillák, amiben nálam a drogériás termékek rendre elbuknak.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Vivi0507

2018. március 31.

Még régebben használtam , most megint elő vettem (kicsit feltúrbóztam a szemcseppes módszerrel ) és még így is hibátlanul működik. Azért annyira extrém méretűek nem lesznek tőle a pilláim de az én szőke pilláimból kihozza a maximumot , nagyon szeretem.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 21.

Hát ebből a spirálból is sikerült úgy elfogyasztanom már egy párat - most is ezt használom - hogy direktben soha nem vásároltam meg, mindig valamiben benne volt... Jó, mint az EL sminkjei, ugyanakkor az barokkos túlzás, hogy "a szempillák extrém méretűre nőnek" tőle. Ha így lenne, csak ezt használnám...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 21.

Gabri

2018. március 15.

Az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Dúsít, hosszítja és nem nehezíti el a pillákat, nem is csomósít. Szerintem teljesen megéri az árát (még ha elsőre kicsit borsosnak is tűnik érte 10 e Ft).

Gabri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

fagas

2018. március 12.

Nekem sűrű, de viszonylag rövid pilláim vannak, ezzel a spirállal nagyon szép, természetes hosszúságú "rebegőket" lehet varázsolni - én nem szeretek túlzásokba esni. Szép, mélyfekete a színe, nem irritál, könnyen lemosható és nem pereg a nap végér sem. Elégedett vagyok vele - mondjuk, ennyi pénzért ez elvárható!:-)

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

deezsina

2018. március 7.

A fésű jellegű kefékhez vagyok szokva egy ideje, szóval nagyon meglepett hogy ennek akkora keféje van mint a ház, azt érzem bárhogy próbálom használni vagy összekenem magam vagy a kefének egy részét sose fogom használni, kizárólag az elejével tudok dolgozni.
Amúgy, sűrű is a kefe, emiatt nagyon jól szétválaszt viszont nekem a kis gyenge pilláimra nagyon nehéz rendes mennyiségű festéket felvinni vele, ezt még gyakorolni kell. Jól szétválaszt de nem ad tömeget, vagy legalábbis sokáig kell manőverezni vele, mire ez meglesz.
Amúgy a végeredmény szép, rendben van, de semmi lehengerlő. Arról, hogy a teljes napot hogy bírja, mennyire könnyű letisztítani, még több tapasztalat és használat kell, hogy nyilatkozni tudjak.
Kicsi kiszerelést vettem meg, nekem ezek pont addig jók mint a teljes kiszerelések (a spirál nem elfogy hanem beszárad), relatíve olcsó volt, sokkal többet én sem adnék érte.
Update: az eddigi vízzel is leszedhető clinique spiráljaimhoz képest ezt sminklemosóval is nehezen tudom teljesen leszedni, kicsit panda leszek elalvás idejére, ami nem jó, cserébe ha napközben megdörgölöm picit a szemem már festékes lesz, ha véletlen bekönnyezik a szemem az is oldja rendesen. Nem tudom, ha nem ennyibe kerülne tán még oké is lenne, de ez így para

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

topsminkotti

2018. február 26.

Én kimondottan szeretem a nagy kefés spirálokat. Ez is bevált. Tartós, hosszít, dúsít stb. De erősen túlárazottnak tartom.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.