KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2013. november 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok

A gyógynövény kivonatokat tartalmazó sampon gyengéden ápolja a hajat. Vitamin Komplex B5 Provitaminnal. Használata igénybe vett hajra ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AppleMaple

2016. november 19.

Jól tisztit, jól habzik, finom az illata és az ára is kedvező.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Jól tisztit, jól habzik, finom az illata és az ára is kedvező.

mk17

2016. augusztus 22.

Nagyon jó áron vettem (rendeltem, egeszsegbolt.hu -n), gondoltam egy próbát megér. Első körben az illata nálam nagyon bejövős, imádom! Ugyan még csak egy párszor használtam, de azt elmondhatom, hogy az első használat után 4-5 napot bírt a hajam (az átlag 2 helyett), szóval ez elég meggyőző. Majd tartósabb használatnál kíváncsi leszek, hogy mennyire fényesíti/fakítja a hajamat. Egyenlőre 5*

mk17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Katalin93

2016. július 12.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Problémás fejbőröm van, a samponok 99%-tól viszket a fejbőröm, ettől és a többi Farmasitól szerencsére nem. Szeretem, hogy jó nagy mennyiséget kapunk igen kedvező áron. Én napi szinten mosok hajat, de így is minimum 3 hónapig kitart. A hajamat szépen ápolja, nem szárítja ki, hanem csillogóvá varázsolja, anélkül, hogy lelapítaná, szerintem szuperül tisztít. Rettentő gyorsan zsírosodik a hajam, ez a sampon sem képes megbírkózni vele, egyedi eset vagyok, de annyit elértem vele, hogy a 2. napon már nem csöpögősen zsíros a hajam, csak fele annyira. Gyógynövényes illata van, ami nekem igazából nagyon bejön.

Katalin93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

birdy70

2016. július 3.

Egy idő után spŗőd lett tőle a hajunk,de pár hétig nagyon jó volt.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Egy idő után spŗőd lett tőle a hajunk,de pár hétig nagyon jó volt.

Szeszi

2015. április 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, mivel át szeretnék véglegesen váltani natúr cuccokra, és olyan sampont kerestem ami mellett végleg megragadok. Nem vagyok még teljesen biztos benne, hogy ő lesz-e a nagy SamponŐ, de első használatra nem csalódtam. Szép puha lesz a hajam, kellemes illata van, nagyon jól habzik annak ellenére, hogy tele van ilyen-olyan növényi koncentrátumokkal, nem lapítja le a hajam, tényleg élettel teli lesz és ami nekem fontos szempont volt, hogy már második napos és még mindig nem zsírosodik a hajam, ami eddig nem így volt, mert általában már második napon úgy néz ki a hajam mint ami rég nem látott mosást, szóval összességében kifejezetten jó, és csak 990 ft, douglasból, ráadásul jó nagy kiszerelés. Még meg kell találjam hozzá a tökéletes balzsamot (mert amúgy nincs neki balzsampárja, csak valami vacak) és akkor tuti nála maradok. Legyen egy 5ös! :)

Szeszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Kiddo

2015. március 16.

Én a douglasban vettem kb 3 hete és nagyon szeretem. Kellemes az illata, jól tisztít, megfelelően habzik és gazdaságos is. Tuti, hogy újra fogom vásárolni!

Kiddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

LBianka

2015. február 13.

Tegnap vettem elsőnek a Douglasban , mert sok jót olvastam róla, szerencsére találtam is, nem drága. Zsíros, száraz és normál hajra is volt. Nekem nagyon száraz hajam van így természetesen a szárazságra vettem és nagyon elégedett is vagyok :) Remélem a továbbiakban is így marad.

LBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 13.

flora.hegymegi

2014. október 18.

A Douglas-ben lehet kapni, hatalmas flakonban, jó áron. Kedvesemmel kipróbáltuk, és mindkettőnknek nagyon jót tett. Finom az illata is, szerintem az egyik legjobb gyógynövényes sampon és roppant gazdaságos. Negatívumokat nem tudok róla mondani.

flora.hegymegi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Vangie

2014. október 15.

Nekem is bevált! Ráadásul csak egy soron mosom át vele a hajam és elég. Nem marad zsíros utána, nem büdös, átlagosan jól habzik, az ára kitűnő, és elvileg gyógynövényes. Kell ennél több??

Vangie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Kiki7

2014. április 14.

Krémmánia nélkül sose bukkantam volna erre a samponra. : )
Nekem remekül bevált, mióta használom a hajam rugalmas, fényes, élet van benne. Jól tisztít, szépen habzik, könnyen kimosható. Mellette elegendő a heti egyszeri hajmosás, bár ez köszönhető annak is, hogy inkább szárazabb hajam van.
Én néha a balzsamot is elhagyom mellőle. : )

Kiki7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 14.

Krémmánia nélkül sose bukkantam volna erre a samponra. : )
Én néha a balzsamot is elhagyom mellőle. : )

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacin, Tocopheryl Acetate, Biotin, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.