KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, b3- és b6-vitamin és citrom protein* különleges kombinációja az ápolt hajért.

A kifejezetten gyenge, töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett Fructis Grow Strong sampon összetételében az almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a hajad erejének és állagának megtartásáért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aprilla

2018. május 20.

Átlagos sampon jó illattal. Én semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam (alapból száraz és töredezett a hajam), de rossz sem volt. Az ára alacsony és ugyanolyan a hajam tőle, mint egy Gliss Kur-tól (ami drágább). Sokféle sampont kipróbáltam már,de mindegyik maximum ilyen hatékonyságú volt.

Update: Egy flakonnyit használtam el belőle és nem változott a véleményem róla, annyi, hogy utólag kiszúrtam, hogy az összetevői nem túl "szépek".

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

judit14krem

2018. május 10.

Átlagos sampon, szépen tisztít, talán egy kicsit hamarabb zsírosodik a hajam tőle, de ez a zöldalma(?) illat az ami kárpótol, mert a következő hajmosásig érzem a hajamban, és ezt imádooom.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Vicus

2018. április 23.

Nagyon tetszik az illata! Jól tisztít. Más különöset nem tudok róla írni, mert utána legtöbbször úgyis balzsamot használok általában. De talán mióta ezt használom, többször kell használnom balzsamot, tehát picit szárít..?

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Mona29

2018. április 6.

Jól tisztít, nem zsírosít. Kevés is elég belőle, szépen habzik. Az illatát nagyon szerettem, használat után is éreztem. A haja puha maradt a használata után, nem is mindig használtam balzsamon. A töredezés csökkentését, a hajam erősítését nem tapasztaltam, de nem is hiszem, hogy ezt egy sampon meg tudja oldani. ;)

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

Szépen megtísztította a hajam, de nem éreztem azt a hatást, amit ígért. Nem lett erősebb és nem hullott kevésbé a hajam.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

IrisAnn

2018. március 8.

Jól tisztít, könnyed állagú, puhává és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajam. Nagyon jó illata van, amit beszív a hajam, és másnapra is megmarad. A hajam kombinált típusú (felül zsíros, alul száraz), hosszú használat során alul nagyon kiszárította ez a sampon és a tetején csak fokozza a zsírosodást, de az nem vészes. Jár a 4 csillag, ha nincs más, ez is tökéletes, ezek ellenére is kedvelem.

IrisAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

nemethanna196

2018. március 7.

Nem tudom, hogy az összetevőit tekintve mennyiben különbözik elődjétőtél, azonban úgy emlékszem, hogy az eredeti változatot kedveltem, legalábbis nincs kellemetlen emlékem vele kapcsolatban, ez viszont nem vált be. Pozitívum, hogy jól tisztít és csodás hosszan tartó illata van, de amit a hajammal művel, az nem tetszik. Összatapasztja a hajamat, ragacsos érzetű lesz, majd miután nagy nehezen lemosom, sprőd, száraz tapintást tapasztalatok. Anyukám is hasonlót vett észre, ő azt mondta, úgy érezte hajmosás közben, mintha ragasztót tettek volna a flakonba, úgy összeállt tőle a haja.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Kingucii

2018. március 2.

Nem jött be ez a termék, már az illatától viszolygok.
Nekem is szárította a hajam, hajam is olyannyira hullott, hogy megijedtem, mert csomók maradtak a kezeim közt.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Nem jött be ez a termék, már az illatától viszolygok.

Viki0922

2018. február 28.

Eleinte tetszett, de később nagyon száraz lett tőle a hajam, plusz még marok számra hullott is hajmosás közben!!!
Azóta sampont váltottam, és nagyon mérséklődött a hajhullás... Biztos hogy ettől volt.

Viki0922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

vanesszam

2018. február 21.

Nem rossz sampon, az illatáért nagyon szeretem, viszont a hatása miatt annál kevésbé. Egyébként is vékonyszálú a hajam, ez pedig nem segített ezen a tényen.. :( Nem akarom annyira lepontozni, mert annyira nem rossz, inkább semleges a hatása az én hajamra nézve. Azért egy próbát biztosan megér mindenkinek.

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT