KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, b3- és b6-vitamin és citrom protein* különleges kombinációja az ápolt hajért.

A kifejezetten gyenge, töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett Fructis Grow Strong sampon összetételében az almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a hajad erejének és állagának megtartásáért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nymphea

2017. szeptember 17.

Átlagos sampon volt, az illata nagyon jó, hajmosás után is sokáig lehet érezni. A balzsamjával együtt használtam. Puha sörényt csinált, de sajnos nem zsírosított kevésbé, és a hajhullást sem szüntette meg.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Brigitta88

2017. szeptember 17.

Nem tudom, lehet csak nekem nem vált be, de már másnap zsíros a hajam miután megmostam ezzel, plusz ugyanezt a fajta balzsamot is használom. Frissen mosva nagyon jó, kellemes tapintású, puha a hajam, az illata szuper. Csak sajnos nem ez lett volna a cél, eddig is 2-3 naponta hajat kellett mossak, de mindennap?? Kizart. Szóval... Katasztrófa...

Brigitta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

heniko90

2017. szeptember 13.

Egyik kedvenc samponom! Könnyen kezelhető és puha lesz a hajam. Nagyon fini alma illata van. A hajmosások közötti idő nekem 5 nap, ezt ezzel a samponnal se tudtam meghosszabbítani, de a száraz hajamnak igazán jót tesz, kár hogy az összetevői nem a legjobbak, de hát nem bio ez van. Akkor is nagyon jó sampon!

heniko90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Aprilla

2017. szeptember 11.

Átlagos sampon jó illattal. Én semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam (alapból száraz és töredezett a hajam), de rossz sem volt. Az ára alacsony és ugyanolyan a hajam tőle, mint egy Gliss Kur-tól (ami drágább). Sokféle sampont kipróbáltam már,de mindegyik maximum ilyen hatékonyságú volt és mivel egyelőre nincs nála jobb,ami hatásos lenne, ezért kap 4 csillagot.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

hamcsi

2017. szeptember 3.

Imádom!! Napokkal később kell hajat mosni és a végeredmény: puha, illatos, fényes és kezelhető tincsek

hamcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

edina66286628

2017. szeptember 2.

Nagyon kellemes az illata, kedvencem lett.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nagyon kellemes az illata, kedvencem lett.

Rivendell

2017. augusztus 16.

Azt gondolom, a szulfátos samponok mind egyformák, ezért nem is törődök azzal melyiket használom, csak lekapok egyet a polcról, és csá. De ez valahogy más, nem tudom megfogalmazni, mitől jobb, mint más samponok, de megjegyeztem a nevét, és újra is vettem, ez pedig hatalmas szó. Mióta használom, olyan szépen rendeződnek a tincseim, és nem száll a hajam (Pedig néha olyan élhetetlen göndör, tudjátok.) Plusz 10 pont, hogy a barátom imádja az illatát.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Adrienna

2017. augusztus 14.

Nemrég vásároltam azért, hogy ne mindig ugyanazt a terméket használjam a hajmosáshoz. Igazán tetszik az illata, jobb állagúvá tette a hajam már néhány használatot követően.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

senskin

2017. augusztus 13.

Nagyon jó! Vékonyszálú a hajam, de ez rendbe teszi a hajszálaimat. Szép, fényes, dús és egészséges. Ápolt hatást kelt , mellesleg az illata is finom. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

sarahL

2017. július 31.

Egyszerűen isteni alma illata van, még nem volt ennyire finom illatú samponom. Friss, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, ami nem csak pár óráig, hanem akár 2-3 napig kitart;) Újravevős!

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT