KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, b3- és b6-vitamin és citrom protein* különleges kombinációja az ápolt hajért.

A kifejezetten gyenge, töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett Fructis Grow Strong sampon összetételében az almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a hajad erejének és állagának megtartásáért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

clacla88

2017. november 16.

Az illata isteni!- gondoltam mikor megszagoltam. Számomra teljesen új volt ez az almás verzió, így a kosaramban landolt. Még aznap ki is próbáltam, klasszisokkal jobb, mint amit eddig használtam. (Elseve, Garnier Doux stb.) A Fructis évek óta nagy kedvencem, aztán egy időre meguntam. Kb. 10 év után újra vettem kíváncsi voltam, hogy mennyit változott. Eddig az almás jött be a legjobban! Sampon és balzsam+ a legújabb Garnier hajmaszk. (WonderMask) IMÁDOM! A hajam selymesebb és majdnem egy hétig bírom, de minden 4. nap megmosom, mert imádom az illatát! :D Megkapja tőlem az 5 csillagot!

clacla88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Aprilla

2017. november 11.

Átlagos sampon jó illattal. Én semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam (alapból száraz és töredezett a hajam), de rossz sem volt. Az ára alacsony és ugyanolyan a hajam tőle, mint egy Gliss Kur-tól (ami drágább). Sokféle sampont kipróbáltam már,de mindegyik maximum ilyen hatékonyságú volt.

Update: Hosszútávú használatától korpásodik a hajam, pedig régebben nem fordult ilyen elő velem :S Az összetevői sem túl szépek, így utólag visszanézve.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

kesha420

2017. október 18.

Ha nem lenne benne az a fránya szilikon a tökéletes sampon lehetne. Nem zsírosít, nem irritál, szépen habzik, imádom az illatát és még balzsamot se kell mellé használnom, mert puha a hajam és kifésülhető, nem pedig egy száraz szénaboglya pihen a fejem tetején. Utóbbira még egy sampon se volt képes... Miután megszáradt olyan könnyed és fényes, hogy csak pillogok. Imádom, de a szilikon miatt csak 4 csillag.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Vikiiwii

2017. október 15.

Nem mondom, hogy hűha, de szuper kis átlagos sampon.
Tőbbször újra vettem már, a hajam szép selymes, nem zsírosít :)
Na de az illata... a gyerekkorom jut róla eszembe, valami kis cukorka :D imádom :)

Vikiiwii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nem mondom, hogy hűha, de szuper kis átlagos sampon.
Tőbbször újra vettem már, a hajam szép selymes, nem zsírosít :)

Debreczeni

2017. október 7.

A legrosszabb sampon amit valaha használtam. Nagyon viszket tőle a fejbőröm, nem tudom elképzelni sem, mi lehet benne. Szóba jött már mással is, és többen mondták, hogy csak ettől viszket nekik. Nem értem az eddigi értékeléseket.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

csdoma

2017. szeptember 27.

Jó kis sampon, szépen tisztít. Hajmosás után a hajam könnyen kifésülhető és extra puha. Emellett szuper illata van, amely napokig érződik. Már harmadjára veszem újra, megy az 5 csillag! :)

csdoma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nymphea

2017. szeptember 17.

Átlagos sampon volt, az illata nagyon jó, hajmosás után is sokáig lehet érezni. A balzsamjával együtt használtam. Puha sörényt csinált, de sajnos nem zsírosított kevésbé, és a hajhullást sem szüntette meg.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Brigitta88

2017. szeptember 17.

Nem tudom, lehet csak nekem nem vált be, de már másnap zsíros a hajam miután megmostam ezzel, plusz ugyanezt a fajta balzsamot is használom. Frissen mosva nagyon jó, kellemes tapintású, puha a hajam, az illata szuper. Csak sajnos nem ez lett volna a cél, eddig is 2-3 naponta hajat kellett mossak, de mindennap?? Kizart. Szóval... Katasztrófa...

Brigitta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

heniko90

2017. szeptember 13.

Egyik kedvenc samponom! Könnyen kezelhető és puha lesz a hajam. Nagyon fini alma illata van. A hajmosások közötti idő nekem 5 nap, ezt ezzel a samponnal se tudtam meghosszabbítani, de a száraz hajamnak igazán jót tesz, kár hogy az összetevői nem a legjobbak, de hát nem bio ez van. Akkor is nagyon jó sampon!

heniko90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

hamcsi

2017. szeptember 3.

Imádom!! Napokkal később kell hajat mosni és a végeredmény: puha, illatos, fényes és kezelhető tincsek

hamcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT