KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. május 3.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Csakúgy, mint a kis fekete ruha, ami mindig sikkes és tökéletes, bármilyen alkalomkor hordható (hétvégén balerina cipővel vagy este egy pár tűsarkúval), ez az új, minden az egyben, hosszantartó szempillaspirál könnyedén alkalmazkodik minden szempillatípushoz. Láthatóan hosszabb, íveltebb és nagyobb szempillákat eredményez és tökéletes végeredményt biztosít minden körülmények között. építhető és illatos) sűrűbb, göndörebb, hosszabb és intenzívebb pillák.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jucccc

2017. augusztus 26.

Gyönyörű a csomagolása, nagyon jól mutat a kézben, elbűvölő termék kívülről. Kár, hogy nem tudom, mit csináljak vele, ha kifogy, mert nem lesz szívem kidobni, olyan szép, mégis haszontalan lesz majd. Ha ezzel spirálozok, hercegnős érzésem van, ez tök jó. A hatásával azonban eleinte semmiképp sem voltam elégedett. Az egyik szememen szinte semmit nem csinált a pillákkal, a másikon meg jól összetapasztotta őket. Nem értem ezt a mai napig sem, olyan volt, mintha két különböző terméket használtam volna egy-egy szememnél. Spiráloknál szinte törvényszerű (nálam), hogy várnom kell, amíg kicsit "összeérnek", eleinte sok termékkel meggyűlik a bajom. Végül ő is összekapta magát, most már leggyakrabban őt teszem fel. Mindig két rétegben kenem az oldalával, és a második felvitelnek a végén áthúzkodom a buzogánnyal is, így egész jól szétválasztja, definiálja a szempillákat. Az alsó sort csak a buzogánnyal festem, nagyon pontosan lehet vele dolgozni, eddig 3 hónap alatt csak egyszer ment belőle a bőrömre is. Nem pereg, nagyon tartós, lemosni sem a legkönnyebb, ezek nálam jó tulajdonságok. Ami miatt kérdéses, hogy veszek-e még, az az ára. Szerencsére azonban még messze nincs kifogyóban, úgyhogy ezen még van időm gondolkodni.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Pünyike

2017. augusztus 17.

Tökéletes!
Szétválasztja a szempillákat, dúsít, hosszít, igazán fekete. Dupla rétegben és göndörítővel könnyedén el lehet érni az áhított drámai/műszempilla hatást. Tartós, nap végén sem pereg le, viszont könnyen lemosható, Nekem tetszik a keféje, könnyen tudom használni. Az illata is finom, bár az másodlagos. Ami nekem számít, hogy tartós legyen, fekete, ne tapassza össze a pillákat, dúsítson és hosszítson. Ezt mind tudja ez a spirál. Kb fél évig használok egyet, ezért nem tartom drágának. Barátnőm havonta veszi az Avonos/drogériás spirálokat, mert: beszárad, gubancol, csomós lesz, pereg, maszatolódik...szinte mindet kipróbálta már. Én ennél maradok.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Tökéletes!

laraworld

2017. július 18.

Egyik szememre a Guerlain került, a másikra Maybelline alap Colossal. Nem lehetett észrevenni különbséget, átlag pillákat mindkettő szépen kiemeli hosszban és sűrűségben, nem pereg, rugalmasak maradnak a szempillák és jól lemoshatóak. Ami csalódás, hogy ezek nem álom pillák számomra... , én pedig ezzel a céllal vettem meg. A többletet le lehet húzni, viszont kis göbök maradnak több áthúzásra a pillák végén, így a gyors készülődéshez nem a legjobb sminkeszköz.

Az ára miatt nem ajánlom különösebben, de ha valaki csak high end szinten akar gondolkodni, akkor nem egy rossz választás. A kis buzogány végét kedvelem, az alsó pillasornál igen hasznos tud lenni.

laraworld
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

gabbica

2017. június 30.

Sajnos nekem sem valt be ez a spiral. Valoban nehezkes kicsit a hasznalata, es ovatosan kell hasznalni, mert konnyeden lehet vele bogarlabakka pingalni a pillakat. En alapvetoen szeretem, ha kicsit dramaibb a hatas, de ez kicsit sok. A "bumszli" vegen pedig mindig csucsul egy jooo nagy adag festek, ami arra var, hogy felkend vagy a szemhejadra vagy az orrodra...es igaza van sajnos az elottem szolonak, bizony lemaszik a szemem ala par ora mulva.
Elhasznalgatom meg egy darabig, mert sajnalom az ara miatt...de reszemrol visszaterek a jol bevalt dior spiralomhoz.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

bobekecske

2017. június 28.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. :( A színe nagyon szép intenzív fekete, de hatásában nekem nem volt semmi kiemelkedő. Picit összetapasztotta a pillákat, így hatásában ritkásabbnak tűntek (és nekem habár hoszzúak, de alapból picit ritkásak), a kefét nekem elég kényelmetlen volt használni, a végén levő bumszli nekem egyáltalán nem praktikus, nehezen tudtam vele a velső szemzugot elérni. Próbáltam "magam felé" fordítva is használni, de elég ijesztő élmény volt. :) Az alsó pillákhoz lehet praktikus, de a felső szempillasorom kifestését inkább lelassította és megnehezítette.
Elhasználgattam volna egynek jó alapon, de sajnos rajtam maszatolódott, így inkább túladtam rajta 2 próbálkozás után.
Rajtam a spirálok többsége maszatolódik (kivéve néhányat, mint pl. a Lovely sárga spirálja, a Chanel Le Volume), és korántsem volt olyan vészes, mint sok másik spirál, de ha valakinek ez visszatérő probléma, akkor nem javasolnám jó szívvel.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

ErdelyiDiana

2017. május 3.

Komolyan nem tudom mit csinál ez a kis prüntyike a szempilláimmal, de ez egy csoda! :) hónapok óta megvettem reptéren, de nem bontottam ki. Sokat olvastam róla, de valahogy nem bíztam a csodában! Tegnap kibontottam és tényleg nincs rá szó. Megértem, aki sok(k)nak érzi az árát, de komolyan legalább próbálja ki valahol! Érdemes, mert magáért fog beszélni. Jah és semmi extra szempillám nincs, tök átlagos ;) de ezzel bárkiből lehet hercegnőszemű unikornis :)

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

cooleva

2017. március 7.

Nincsenek szavak, mennyire tökéletes ez a spirál. Én személy szerint nem ismertem azt az illatot, amiről ez kapta a nevét, viszont tetszik nagyon! :) Maga az ötlet is tetszik, hogy egy szempillaspirál illattal lássunk el. Már a külseje is gyönyörű egyszerűen..úgy vigyázom rá, mint az életemre. (na jó, nem, csak egy frappáns hasonlatot szerettem volna..) Érdekes, ugyanakkor hatásos, ránézésre is szemet gyönyörködtető a keféje. Nekem valahogy nem nehéz a használata, ugyanúgy használom, mint bármelyik más spirált, mit sem foglalkozva a kefe alakjával. Szó szerint átfesti, megemeli, göndöríti, dúsítja, szétválasztja és hosszabbítja a pillákat egyaránt..ezt így mind, bizony! :) Soha nem találkoztam még ehhez foghatóval, bár a rendszeres használata picit "sokba" kerülne, szóval nem leszek a rendszeres birtokosa..sajnos.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

NovakneViki

2017. február 10.

Február első hétvégéjén a marionnaudban rendezett sminkeléssel egybekötve bemutatták ezt a spirált és a tavaszi limitált kollekciót is. Az agyonfényezett fényképek miatt azt hittem a tubusnak lesz egy külső átlátszó műanyag borítása a rúzshoz hasonlóan, de élőben sima fekete tubus a klasszikus LPRN díszítéssel.
A spirál keféjét még szoknom kell, jelenleg úgy használom, hogy vízszintesen átspirálozom a pilláim, utána pedig csak a gömb fejet használva, merőlegesen tartva átfésülöm újra.
A hatása lenyűgöző, tényleg mintha fekete ruhában lennének a szempilláim.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

A hatása lenyűgöző, tényleg mintha fekete ruhában lennének a szempilláim.

szeliger

2017. január 31.

Ma alkalmam volt kipróbálni, de annyira nem varázsolt el, hogy meg is vegyem, ezért ez csak egy egyszeri próbás, korlátozott vélemény.
Az illata távol áll a LPRN parfüm jellegzetes illatától, a teszterben inkább erős tus illatot éreztem. Érdekes módon a lemosásnál előjön a parfümös illat, a vattakorongon határozottan éreztem. A kefe szokatlan, nekem nehéz vele dolgozni, a szilikonszálak elég sok festéket vesznek fel elsőre. Gyönyörű, mély fekete színe van, de a kefén lévő sok festék miatt nekem nem választ olyan jól szét, vaskos szempillákat csinál. A kefe végén lévő kis gömböcske engem inkább zavart, mintsem segített volna. Persze lehet, hogy ezek a hiányosságok gyakorlással, a kefe lehúzásával korrigálhatók. A festék egész jól tart, a szempillák szinte műszempillahatásúak, de sok vele a macera. Részemről maradok a Cils d'Enfernél, az az én spirálom:)

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.