KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2011. február 8.

Kategória:   Hajápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

luccsoka2

2017. július 24.

Undorítóan korpás lett a fejbőröm,szinte csillog a korpa a hajtöveken...👎

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Undorítóan korpás lett a fejbőröm,szinte csillog a korpa a hajtöveken...👎

Makk Zsuzsó

2014. május 23.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor jó volt, de most nagyon szárít. Iszonyú sprőd lett tőle a hajam. Vagy az összetevői változtak meg, vagy a hajam. De lehet, hogy mindkettő.

Update: Még annál is rosszabb! Nekem is bekorpásodott a hajam, pedig nem is volt az előtte.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

buboka11

2014. április 14.

Átverés! Korpásabb, mint előtte volt...

buboka11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Átverés! Korpásabb, mint előtte volt...

bebiz

2013. december 20.

Sajnos nekem nagyon nem vált be, nemhogy nem korpás a hajam tőle, hanem pont az ellenkezője, ha ezt használom két három alkalom után újra korpás a hajam és viszket is.

bebiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Druszilla

2013. július 10.

Eddig alapvetően nem voltam oda érte, és ezután sem fogom használni. DE a barátom most elkezdte használni, és megszégyenültem kell bevallanom, hogy nem korpás a haja, de ami még furcsább: elképesztően jó illatú, napokig érezni rajta!

Update: jöhetek lepontozni, ahogy sejtettem. Tegnap ezzel mostam meg a hajam. Háááát gyerekek... Ahogy hozzáértem a fejbőrömhöz, bármilyen undorítóan hangzik, le kell írjam: vastag réteg korpa maradt a körmömön, és úgy égett és viszketett tőle hogy meg kellett mosnom mással. Pedig az illata annyira tetszik, de a hatása valami kritikán aluli...

Druszilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

melinda18

2013. március 7.

én nekem se vált ugyan olyan korpás tőle a hajam és az illata se valami jo!%!!

melinda18
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

én nekem se vált ugyan olyan korpás tőle a hajam és az illata se valami jo!%!!

lenarta23

2013. február 9.

Nagyon nem vállt be nekem. Viszket a fejbőröm már közvetlenül a hajmosás után, gyorsabban is zsírosodik a hajam, mint előtte és ugyanúgy korpásodik. Pozitívuma az illata és hogy puha a hajam hajmosás után.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

6Agi

2012. november 8.

Korábban nem szerettem ezt a márkát. Nagyon érzékeny a fejbőrőm, és hamar korpás lesz, ha megfázik. Egy promóciónál kaptam ingyen. Nagyon meglepődtem, mert teljesen eltűnt a probléma. Nagyon jó az illata, és nem irritálta a bőrömet. Pedig már sok terméket kipróbáltam elötte. Nekem nagyon bejön, és másnak is ajánlom.

6Agi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

sziszoka

2012. szeptember 22.

Én még régen használtam,amikor csak kétféle volt belőle.sima és balzsamos változat.Én nagyon megvoltam vele elégedve.Most már nem veszem,mert eléggé drága lett(a kis kiszerelés kb.800 Ft).Sokkal olcsóbb termékkel is tudom helyettesíteni.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Anni

2012. szeptember 4.

Régebben használtam a H&S zsíros hajra ajánlott samponját (a citromosat), mert kissé korpásodott a fejbőröm. A korpa rövid időn belül elmúlt, búcsút intett (és azóta sem jött vissza), a zsírosodás viszont maradt, így más termék után kellett néznem.
4 csillagot megérdemel.

Egyébként anyukám még a mai napig is csak erre esküszik :)

Anni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

4 csillagot megérdemel.

Egyébként anyukám még a mai napig is csak erre esküszik :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.