KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 990 , Eladó: Edina1015
Állapot: Néhány alkalommal használt, kép alapján, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecen, kérésre postázom
Ár: 999 , Eladó: orange01234
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyesen Budapesten

eszter123123123

2017. július 22.

szeretem

eszter123123123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

szeretem

LathatatlanOzike

2017. július 17.

Sok hajolajjal kísérleteztem eddig, most ő lett a soron következő. Van egy imádottam itthon, mellé kerestem egy másikat, hogy a Garnier olajához ne nagyon szokjon hozzá a hajam. Számomra még mindig a Garnier az Nr. 1, de a Helia-D sem rossz, csak őt kevésbé találom táplálónak.
Puhává teszi a hajam, nagyon gyorsan beszívódik, nincs ragacsos, zsíros érzés, és az illata is fincsi. Lassan fogy, sokáig kitart, az ára sem vészes.
Második olajnak tökéletes, többfélét már nem is szeretnék kipróbálni.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Második olajnak tökéletes, többfélét már nem is szeretnék kipróbálni.

Lourdes

2017. július 17.

Kellemes illatú, jól hidratálja a hajvégeket. Többször újra vásároltam.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Kellemes illatú, jól hidratálja a hajvégeket. Többször újra vásároltam.

boczagica

2017. július 14.

Nem régen vásároltam, mert kellett valami plussz a hajamra. Festéket váltottam, és ez jobban szárít. Nekem is a 3 pumpálásnyi adag vált be. nedves és száraz hajon is próbáltam. tényleg nem zsírosít. Szolíd az illata. Szeretem.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

nreka

2017. július 14.

Krémmániás boxban volt, és nagyon szeretem. Régóta használok hajolajat minden hajmosás után, és már nagyon vágytam a változatosságra.
Ha kicsit szárító sampont találok, akkor külön balzsamozom is, egyébként pedig csak az olajat használom. Hét közben a száraz hajvégekre is felteszem, és úgy is jól működik, a hajam gyorsan beszívja. Összességében nagyon elégedett vagyok, újra fogom venni. :)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

vrita1998

2017. július 13.

Nagyon jó illata van,puhává teszi a hajvégeket és nekem egy jó darabig elég is volt.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

itsmedalma

2017. július 12.

Krémmániás box miatt használom a terméket és teljesen elégedett vagyok vele. Puhávé,fényessé teszi a hajam és az illata is nagyon kellemes.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

cooleva

2017. július 12.

Nagy kedvencem! Alapvetően is száraz loboncom van, a hajvégekről ne is beszéljünk..jó az illata, fényessé és puhává teszi a hajamat mindenhol. Minden hajmosás után használom (heti 2 alkalom) vizes hajra..ennél jobbat még nem találtam:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Kremcica

2017. július 9.

Km boxos, eddig a már megbontottak miatt félretettem. Kicsit félve kezdtem el használni, de pozitív csalódás. 3 pumpányi elég jól eloszlatva. Finom puha lesz tőle a hajam anélkül hogy zsírozná. Nem hiszem hogy a hajvégeim töredezését meg fogja akadályozni, ezt nem is lehet igazából elvárni. Viszont csak nekem van olyan régi Off szúnyogriasztó szaga?!? Kap egy 4*-ot ha elfogy és változik a véleményem updatelek.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Rumina

2017. július 6.

Nagyon szeretem a Helia-D termékeket, de ettől egy picit többet vártam. Az illata nagyon finom, és selymes lesz tőle a hajam. De a hajvégeimmel nem tett csodát.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil