KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást

veresbianka12

2018. augusztus 13.

Felvitelkor tényleg puhábbak tőle a hajvégeim, de javítani nem javít a helyzeten, inkább csak elfedi. Én már inkább csak tiszta jojoba olajat használok, az több mindenre jó és nem kell itthon annyi vackot tartani.

veresbianka12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

exhocmomento

2018. augusztus 11.

Nagyon jól puhít és szépen rendben tartja a hajvégeimet. Baromi sűrű, nekem 2 pumpálás az, ami nem tapaszt vagy kelt zsíros érzetet (bár én csak a //hajmosás utáni, nedves// hajvégembe dolgozom bele). --> Emiatt egyébként naaagyon lassan fogy, tehát hihetetlen gazdaságos, ár-érték arányban pöpec kis cucc. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Renus

2018. augusztus 10.

ez a legjobb hajveg ápolo amit használtam. puha a hajam vége ami egyébként szörnyen száraz, és a mennyisége is elég bőven, nem beszélve a kedvező árról. :)

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

bogyo95

2018. augusztus 10.

Lassan 1 éve használom és szemmel látható az eredmény. Sokkal fényesebb a hajam tőle. A hajvasalástól eléggé vékony a vége a hajamnak de ez a szérum nagyon szépen helyre állítja a hajvégeket. Nem gubancos a hajam, könnyen fésülhető. Az illata is nagyon kellemes. Hosszú és dús a hajam ezért nekem 4 pumpányi mennyiség kell rá. Csak ajánlani tudom. :)

bogyo95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pudlipollipotty

2018. augusztus 9.

Valóban sokat segít a gubancosságon, viszont egy hónap használat után annyira zsíros lesz két nappal hajmosás után a hajam, hogy rossz ránézni...és ez bizony ettől volt. Abbahagytam, visszatértem a mezei balzsamhoz, most ismét rendben. Pedig csak hajvégre kentem.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

balintnina

2018. augusztus 5.

Az első Helia-D termékem. Már első használat után éreztem a hatását. Szőkített hajam vége nagyon megtört, fénytelen lett ls gubancos. A hajvégem azóta szép fényes és könnyen kifésülhető. Nagyon elégedett vagyok!

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

fairynorah

2018. augusztus 2.

Egy jó ideje nem vettem semmilyen szilikonos dolgot a hajamra (se), de csak nem hagyott nyugodni ez a sok csillag. Megvettem. Illat: férfipacsuli! Szeretem én a férfiparfümöket, de leginkább a páromon, nem magamon, nem is értem hogy gondolták,hogy egy (elsősorban) női termékbe ez lesz a legmegfelelőbb :/ Már várom a párom mikor szagolja ki, hogy valami nem az igazi xD Állag: sűrű, csúszós, nem hagy zsíros érzetet-látszatot,a kézen sem marad ragacs. Ápolás: én elhiszem, hogy a mindenféle olaj fejt ki valamilyen ápoló hatást, de mivel nagy részt szilikon (=műanyag) ez a cucc is, így hosszútávon olyan,mintha csak félig (se) ápolnám a hajam...Szóval marad nappali puhításra-fényesítésre, és emellé ugyanúgy egy "rendes" olajat fogok használni,mint eddig is.
Up: nem rossz egyébként nappalra, nem kopik annyira gyorsan le,mint pl az aussie, de ez a szag :S ez irritál benne a legjobban,komolyan. plusz 1*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Innn

2018. augusztus 2.

Az illata kellemes, nem ragad össze tőle a haj, de semmi különöset nem veszek észre használatakor. Amikor felkenem, olyan, mintha nem is lenne rajta semmi. :D

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

antaleva86

2018. augusztus 1.

A terméket körülbelül másfél hónapja használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem kell sok belőle, és puha lesz a hajam tőle.

antaleva86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Imádom. Még a krémmánia beauty box hungarian edition dobozból szereztem meg. És most fogyott el, pedig ketten használtuk anyával minden hajmosás után. Egyszerűen annyira szuper termék. Mivel sűrű tényleg elég egy pumpányi az egész hajra. Táplál, ápol szép fényt ad a hajamnak. mivel kicsivel több mint egy évig kitartott nekem ezért számomra a legtartósabb és leggazdaságosabb hajápolószer amit valaha próbáltam. Űjravevős termék.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil