KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1000Ft , Eladó: varit
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
1250,-Ft postával: bontatlan Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum
Ár: 1250,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: bontatlan, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2017. november 15.

Igazából olyan óriási nagy változást nem vettem észre a hajamon. Tény, hogy ápoltabbak lettek a hajvégeim, de ezt ugyanúgy el tudom érni bármelyik másik ilyen ápolóval. Semmi extra. Sokáig elég viszont, így az árát megéri. Nekem egyszeri tapasztalatra elég volt, nem venném újra.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

ErdelyiDiana

2017. november 14.

Nagyon nagyon szeretem. Festettt hajvégeimet gyönyörűen rendben tartja és ápolja. Nekem must have termék. ( a márka egyre több termékét fedezem fel és okoznak egymás után kellemes meglepetést). 😃

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

annamagyar94

2017. november 10.

Jo, jo, tenyleg jo, stb...
De csak szerintem budos pacsuli szagu???

annamagyar94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Jo, jo, tenyleg jo, stb...
De csak szerintem budos pacsuli szagu???

Kittic

2017. november 10.

Évek óta használom, és nem cserélném más termékre. Hosszú hajam van, kb. 6 pumpálásnyi mennyiséget viszek fel az alsó felére. Nagyon puha és sima lesz tőle a hajam, és nem zsírosítja vagy nehezíti el. Az illata is nagyon kellemes. Ami még nagy pozitívum, hogy nagyon sokáig elég.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Mistral

2017. november 10.

Imádom. Hajápolási rutinom része. Jól hidratál igazi kis csodaszer.

Mistral
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Imádom. Hajápolási rutinom része. Jól hidratál igazi kis csodaszer.

PiciCic

2017. november 8.

KM Beauty Box által kaptam. Ezelőtt nem használtam direkt hajvégápolót,a hajam teljes hosszára kentem itthon kevert olajos pakolást.
Sűrű az állaga,2-3 pumpálásnyi bőven elég,ennél több zsírosít. Az illata nekem tetszik,bár nem tartós. Finom,puha lesz a hajvégem tőle és ahogy elnézem elég sokáig elég lesz. Ha nem tűnik fel valami új agyondicsért hajvégápoló,ezt fogom újra venni.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

FruzsiF

2017. november 2.

Nekem annyira nem száraz a hajam, nekem jó volt illata nagyon enyhe,de szuper,tartóssága inkább kifogásolható,sajnos.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

serenita

2017. október 31.

Több olajat is próbáltam,de ez a legjobb. Puha lesz a hajam vége. Megszünteti a szénakazal hatást.

Viszont egy olaj sem csodaszer. Kértem a fodrászt, hogy egészségesre vágja a hajam. Levágott 20 centit. És tényleg egszséges, puha, selymes és fényes a hajam vége.

Szóval a fodrászt nem pótolja semmi.

serenita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Szóval a fodrászt nem pótolja semmi.

Bradshaw

2017. október 24.

Száraz kis szalma hajamra könnyek közt kenegetem. Nem tudom hogy látok-e javulást, az biztos hogy zsírtömeg lesz rajta 2 nap alatt, pedig nem hajlamos zsírosodásra a hajam. Nagyon sűrű olaj, én ilyet még nem láttam. Az illata nagyon jó, csak alig érezhető. Lehetne kicsit erősebb. Hát csodaszernek nem mondanám, de valamit művel a hajammal. Újra venni nem fogom. Többet vártam tőle.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

eperturmix

2017. október 23.

Én leszögezném előre,hogy funkcióját tekintve megvagyok vele elégedve,a hajam kevésbé törik mint előtte,szép fényes,nem zsírosít,nem tapasztja össze a szálakat,e tekintetben nem találok rajta belekötni valót.És ha mindez csak illúzió is,meg hogy a szilikon így úgy,én elfogadom azt a véleményt is,egyszerűen csak nem vagyok nagy összetevő figyelő,ha valami nem égeti le kopaszra a fejem,vagy nem csinál belőlem zsíroskenyeret,ráadásul még az összkép is tetszik amit alkot,hát szilikon,parfüm,ide vagy oda, én biza' elfogom használni.Ès örömmel.Itt be is lép az egyetlen problémám,mégpedig,hogy oly finom kis illata LENNE..de elég gyengusz.Már a kezemben alig érzem,vizes hajón még úgy ahogy,de megszárítom,sehol semmi.Óó pedig milyen jó lenne!Ezért az egyért kár,máskülönben szupi.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil