KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Elfedi az arcon levő tág pórusokat és hibákat, puhává teszi a bőrt. Megakadályozza a bőr kifényesedését, és frissen, hidratáltan tart.

Könnyű egyenletesen eldolgozni.

e-bay find: Holika Holika Strawberry Pore Cover Sealer

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ryana

2016. május 17.

Csalódás, az igazán nagy pórusokon nem javít semmit, és zsíros bőrre nem való. Elajándékoztam.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Barbara1981

2015. április 13.

A tágabb pórusokat tényleg kisebbnek mutatta és biztosan jó annak, akinek nem érzékeny a bőre.
De ma már nem kenek az arcomra semmit sem, ami illatosítva van, mert rájöttem, hogy az arcbőröm az illatosításért cserébe jól kipattog. Ez így sajnos nem nekem való.

Barbara1981
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

shessylove

2015. március 5.

Hát...nem tudom nekem évek óta megvan nem nagyon csinál semmit nekem, nagyon zsírosít is...néha újra próbálkozom vele de nagyon rövid időre, egyszerűen efeleslegesnek érzem minden téren.A 3 csillagot arra kapja hogy végül is nem is ront a bőrömön...
Inkább etude house blur face-t vegyetek,bár igaz az most jelent még csak meg,de az tényleg eltünteti a pórusokat és sokkal szebb a bőr. Nekem az bevált,ez sajnos nem. =(

shessylove
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 5.

kiflikarika

2014. november 19.

Egy hete használom, egyelőre csak önmagában, azaz nem hidratálok alá. Tapasztalat: csalódott vagyok, rettenetesen hamar kifénylik az arcom tőle, 1-2 óra elteltével úgy csillog a homlokom mint a legfényesebbre csiszolt gyémánt, és a pórus összehúzó hatásáról se tudok ódákat zengeni sajnos. Még reménykedem a változásban, kísérletezgetek vele még egy darabig mielőtt puffogva a fiók aljára száműzöm.

kiflikarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

HarleyQuinn

2014. augusztus 21.

Jó árban szokott lenni,hatékonyan csökkenti a pórusaim méretét és kevés kell belőle.Szerintem tökéletes :)

HarleyQuinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

steffy

2014. július 4.

Olcsó és szuper, láthatóan csökkenti a pórusokat. A kis kiszerelésen elsőre meglepődtem, de valóban levés kell belőle.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

2014. július 2.

Kis csoda...reggel 8-kor kentem, most du. 3 van, jó meleg, és sehol nem fénylik az arcom. Elsőre csodaszer, majd idővel update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

d-i_n-a

2014. április 23.

Hát hogy ez milyen pici.. :D
Azt hittem sokkal nagyobb.. na mindegy nem is az a lényeg, ugyanis nagyon kevés kell belőle...én csak a T-vonalban használom...és eddig nagyon elégedett vagyok vele..már csak attól rettegek, hogy vajon kipattogok e tőle.. :D

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Hát hogy ez milyen pici.. :D

Mildi

2014. március 20.

Most készülök venni egy ilyet az e-bayen. Nagyon tanulságos leírást találtam a termékről! :-D Hogyaszongya:
"Cheeks and nose. Large pores uneven. Smooth cover. Pores only concealer.
For such as hook, line and sinker, Hyde effect. Like you do not have pores. Makes the cover.
Fully close! Wider pores without lifting fittings. Subtle changes in facial expression. Letter at the time of cremation does not modify. Perfectly without agglomeration.
Whatever you just like make-up in the afternoon! Contains sebum control powder. T-zone, nose, and a large part sebaceous glands. Shiny patches No. Make sure not clear. Skin soft and fresh."
Szerintetek megvegyem? Azért a következő mondat elég meggyőző: "Make sure not clear." :-D

UPDATE: Megvettem. Az első kipróbálása után rögtön egy másodikat is, nehogy bármi hiba folytán enélkül kelljen élnem. Amióta ezt a krémet használom, a világ jobb hely lett számomra. De most komolyan: végre egy krém, ami valóban és tök jól gátolja a kifényesedést, fedi a pórusokat, és közben meg táplál és hidratál is. Remek sminkalap, és nekem elég csak egy kis kompaktpúdert és pirosítót rádobni és kész a babapofi. Az ára is szuper (kb. USD 10 az e-bayen). Imádom.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

"Cheeks and nose. Large pores uneven. Smooth cover. Pores only concealer.

meva

2014. január 29.

Nekem sajnos szárítja a bőröm :( Hozzá kell tennem, hogy csak alkalomadtán használtam, épp ezért tűnt fel, hogy a perpillanat egész tűrhető állapotban lévő bőröm szét van száradva használat után. Mondjuk lehet, hogy a korpás szeborreás bőr a fő bibi, fene tudja :( Mindenesetre ez így csak 3 csillag nekem.

meva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.