KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inglot

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hihetetlenül pigmentált, speciális technológiával/alapanyagokkal készült szemhéjpúderek. A színek megvásárolhatóak mono púderként, illetve utántöltő formában a Freedom System paletta méreteihez igazítva.

Inglot AMC Shine Szemhéjpúder 153
Ár: 1500.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Nyugati-Lehel
Ár: 6000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Párszor hasznalt, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után

mujerconfused

2018. december 10.

Egy lilás árnyalatot sikerült kapnom a Pixiben - 160 - juhéé, jól megy a szememhez. Nagyon könnyű eldogozni és jól tart. Diszkrét, egy kicsit talán túl halvány is de mindennapi használatra tökéletes.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Zsuzsi216

2018. november 12.

Pixiboxban volt a 31-es árnyalat, ami egy csillogó szín. Igazán az árnyalatot nem tudom szépen körbeírni. Kicsit bronzos, barnás. Felkenve narancsos beütéssel. Szerintem igazán szép és őszies szín. Örültem neki, mert még hasonló árnyalatom sincs.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

anitaa17

2018. november 10.

Egy matt barna (326-os) árnyalatban van meg, de nem tartom jónak. Szemhéj alap nélkül nincs értelme használni, de nekem még alappal sem működik jól.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

bokri28

2018. október 26.

Egy fényes rózsaszín árnyalat volt a Pixiboxban, szép a fénye, nem gyűlt össze a szemhéj redőiben, pedig nem alapoztam alá. Nem túl csillogó, nappali sminkhez is tökéletes. A csomagolása az, ami számomra igénytelen.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

zalla

2018. október 23.

Néhány hónapja mikor az Inglot megjelent a magyar piacon, lelkesen válogattam össze egy taupe palettát. Gondoltam, ha nem is leszek százszázalékosan megelégedve a szemhéjpúderrel, de a praktikus paletta kialakítás (freedom system, mágneses fedőkkel) miatt biztos szeretni fogom. Ez nem teljesen így alakult. Először is a szemhéjpúderek: kellően pigmentáltak, jól építhetőek. Azért a leírással vitáznék, nem hihetetlenül pigmentáltak. De ez nem is baj, könnyebb vele dolgozni. A színek jól eldolgozhatóak, alappal egész tartósak. Ár-érték arányban nagyon jó vételnek tartom őket, hiszen 3-3,2 gr van egy panben. De miért nem vagyok 100%-osan elégedett? Pont a panek miatt. Egy ekkora mono szemhéjpúder évekig elég, hát még ha 5 színt hord az ember egy palettában. Ami relatíve nagy (mégiscsak nagyok a szemhéjpúderek) nem foglal sokkal kevesebb helyet mint egy kis CP paletta. Így mikor választanom kellett, a taupe paletta mindig alul maradt az éppen aktuális vetélytárssal szemben.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Viki9727

2018. október 10.

Újságban volt (1 mono)Nagyon szép színe van, szépen pigmentált. Szemhéjalappal mozdulatlan volt egész nap!

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Hatshepsut

2018. július 10.

20 %-os kedvezménnyel sikerült lecsapnom 3 darabra. Nagyon tetszenek, bár nem annyira pigmentáltak, de nagyon könnyen eldolgozhatóak, nem hiszem hogy beszerzek belőle többet, mert kicsit drága és minőségben meg sem közelíti az UD palettákat, sőt még a CP palettákat sem, nagyon porosak. Viszonylag tartósak.

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

lerka

2018. július 6.

Tartós, szép színek. Délutánra nem tűnik el, vagy nem csíkozódik be. Eddig 2 színt vettem, de még venni fogok.

lerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Moncsika73

2018. július 5.

Hibetlen széles színválaszték, nagyon szép színek. Akció keretében vàsároltam egy 3 színből álló palettát. A gyöngyházas csillogó színeket szépen fel lehet vinni, alappal a helyén marad estig, azonban a matt szín délre már megkopott😔 az aplikátora haszálhatalan😟 éppen ezért csak 4 csillag

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

MerciM

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezeket a szemhéjpúdereket, mert kicsit olajos a szemhéjam, viszont ez sosem mászik el róla :)
Nagyon pigmentáltak, és nagy a választék. Az már csak hab a tortán, hogy nagyon könnyű velük dolgozni, és nagyon tartósak.
Röviden: IMÁDOM :)

MerciM
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Röviden: IMÁDOM :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.