KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inglot

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Magas fedésű, hipoallergén alapozó HD pigmentekkel, minden bőrtípusra. Természetes hatást ad az arcnak és megelőzi annak kifényesedését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Judiit

2018. április 15.

Tökéletes fedésű alapozó :) . Pumpás kiszerelésű műanyag "üveg", de a csavar ott van , hogy az utolsó cseppet is ki lehet belőle nyerni. Pumpás megoldása, mint a Bourjois régi Healthy mix alapozójáé vagy a Maybelline Anti age korrektora, tolja felfele az anyagot a pumpa. Na de a belbecsről is... Az én rozáceás bőrömre szuper. Lefedi a bőrpírt, nem irritál, kellemes érzet viselni. Púderrel minimális fényesedés mellett egész nap fent van. A hófehér bőrömre is találtunk árnyalatot. ami sok cégnek kihívás. 79-es jött velem haza. Inglot oldalát megnézve katyvasz a számozás, mert az alatta lévő számok sötétebbek... na de mindegy is, próbálni kell. Ami kicsit negatív, hogy nincs benne fényvédelem. A pozitívumok oldalát viszont erősíti, hogy a szokott 30 ml helyett 35 van a flakonban :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.