KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 22.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Douglas

4 matt, egymással keverhető árnyalatot és egy gyöngyházfényű highlightert tartalmaz. Lágy, selymes textúra, bársonyos finish és tartós hatás.

3 színösszeállításban kapható

Újdonság teszt: IsaDora Eye Sculptor Bar

IsaDora Eye Sculptor Bar, Nude Sculpt
Ár: 6500 Ft (postaköltséggel) , Eladó: NoraH
Állapot: egyszer használt, Helyszín: --, fizetés: Kizárólag ajánlott postázás, banki átutalás/befizetés után.

Pumi

2018. május 17.

Huuu az én bőrömön nagyon nem működik.A világos színek beleülnek a ráncaimba, nem látszódik semmi. Morzsálódik, potyog, undorító.Nekem ennyiért nagyobb elvárásaim vannak. Trend it up beige színe lekörözi. Az isadora borsos ahhoz ,hogy csak 3 színt hordjak.

update:

hasznalhatatlan, gyalazat

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

update:

hasznalhatatlan, gyalazat

lena76

2018. január 22.

Szerintem zseniális. Jól pigmentált, tartós színek, alap nélkül is maradnak délutánig. Természetes hatású sminknél nálam alapdarab. Arra kell figyelni, h ne vegyél túl sokat az ecsetre és akkor nem is porzik.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

peachyglow

2017. november 27.

Edit: a highlighter szín kicsit porol, ha a felsőbb réteget elhasználod, de a pigmentáltsággal nincs gond továbbra sem. A bázis szín és a sötétbarna csodálatosak, a középső barna a legmultifunkcionálisabb szín, szemöldökre, mélyítő vonalba, bárhol megállja a helyét. A legvilágosabb barnát ritkán használom, mert az én bőrömön nem látszik. A világos színekhez kell primer, de még mindig szerelem ez a paletta és tökéletes a mindennapokra.

Szuper praktikus, nagyon jók a színek, tartós, nagyon jól satírozható, basic paletta. :)))

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

NovakneViki

2017. február 16.

Amikor megjelent az Isadora velvet matt kollekciója, már akkor biztos voltam benne, hogy beszerzem ezt a palettát, de az teljes ára miatt meg akartam várni a tavaszi kuponnapokat. Szerencsémre a Douglas-ben egész februárban 20+5% kedvezménnyel kaphatóak az isadora termékek.

Első amin meglepődtem, hogy a legnagyobb festékként a bázis szín foglal helyet, személy szerint azt hittem, hogy ez a highlighter lesz, de ezt a bázis színt nagyon jól eltalálták, nem túl világos, nem túl sötét, teljesen jó.
A 2., 3. és 4. szín mindegyik elképesztően szép, akár önmagukban is vagy akár egymással párosítva is. Az utolsó highlighter szín, pedig úgy csillog, mint amikor a napfény megcsillan a frissen hullott havon.
A festékek tartóssága meglepett, több helyen is olvastam, hogy az márkának híresen tartósak a festékei, de első használatnál, alap nélkül reggel 9-től délután 5-ig tartós volt és csak utána vettem észre némi kopást vagy halványodást, alappal pedig addig tartós amíg le nem mossa az ember.
A lila színt szemfestékben nagyon szeretem, ezért csak a 3. meg a 4. színért érdemes volt beruházni a palettára. A paletta mérete abszolút neszeszer barát, külsőleg pedig sima fekete tok, semmi sallang.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

2017. február 6.

Két használat után írok véleményt, ami nem annyira jellemző rám, de ez a paletta meggyőzött. Már a blogos tesztek alapján tudtam, hogy nekem ez kell, végre sikerült eljutnom egy Douglasba 2 nappal ezelőtt és megvettem. Szerintem nagyon megéri az árát, jó a színösszeállítás, nagyon jó hogy a világos matt szín nagyobb pan-t kapott a többinél, mert mint sokaknál, nálam is gyorsan fogynak az ilyen tökéletes satírszínek. Maga a festék valamennyire porol, úgyhogy ecsettel inkább a beletapogatós módszerrel javaslom felvenni, és nem a festék felületén történő végighúzással. Alap nélkül és alappal is használtam, alap nélkül is szépen teljesít, de alappal (nekem UD Primer Potion van) lerobbanthatatlan. Egyenletesen terülnek a színek, nem foltosan, és szépen satírozhatóak. Tökéletes alap-paletta, amivel abszolút natúr és smokey sminket is el lehet készíteni (és a kettő közt is jó néhány variációt). Applikátor nem jár hozzá, mondjuk általában az ilyen palettában lévő applikátorok használhatatlanok, de S.O.S: igazításra azért van hogy jól jönnek. Van viszont tükör a paletta fedelének belsejében. Összességében nagyon jól sikerült paletta, maximálisan kihasználható színekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.