KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2016. május 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

(Keresem) Jeffree Star Unicorn blood
Ár: Megegyezes , Eladó: kami_ll
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Jeffree Star Velour Liquid Lipstick - Watermelon Soda
Ár: 6000,- Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85
Állapot: 3-4 alkalommal használt, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően posta

PastelGuppie

2018. január 2.

UPDATE 2018 Január:
Matt színekből megvan eddig:
- Anna Nicole: narancsos pirosas árnyalat, nagyon könnyű vele dolgozni és az egyik kedvencem. Könnyen javíthatod ha elrontod egy picit és szépen fed.
- Watermelon soda: csak nyárra,igazi élénk dinnye szín és ez illatosított. Szeretem az illatát viszont kicsit olyan folyósabb mint a többi Jeffree rúzs. Mikor felkened patchy, de érdekes hogy mikor megszárad egyeltalán nem foltos vagy ronda szóval ajánlom.
- Prom night: az első 3 árnyalat egyike amit Jeffree piacra dobott és egy igazi klasszikus élénk Barbie pink. Neon piros hajam van szóval nekem akkor áll jól ha kicsit lekopik a piros hajam ilyen rózsaszínesebbre. Szeretem,de ugye a hajszínem miatt ritkán használom sajnos.
- Masochist: Érdekesség, hogy a Kylie Cosmetics: Okurrr matt rúzsának tökéletes alternatívája. Imádom a Jeffree rúzsait és az applikátort is de valamiért ezt nem fogom újra venni és az Okurrr-al könnyebben tudok dolgozni. Nem rossz, el lesz használva-de ha ezt a fuksziás pinkes piros színt keresed akkor inkább más márkát válassz.

Metálosból sajnos nincs sok Jeffree velour lipstick, azokból kettőt vettem meg:
-Poinsettia: Igazi télies ünnepi piros szín és egy picit nyomot hagy de nem vészes és nem kenődik el. Egész jól megszárad és az ünnepek alatt kb. csak ezt viseltem. Metálos, fényes de nem túl hivalkodó és közönséges.
- Pussy Whipped: bronzos metál visszafogott szín. Jeffree a képeket amiket kitesz a webshopba általában a valóságot tükrözik árnyalatilag. Nos ezt nem mertem megvenni, mert ilyen nagyon bronzos aranyszínű fénylős extrém rúzsnak tűnt. Nos, ez az életben visszafogott, akár lip topperként vagy önmagában is tökéletes. Sőt szemhéjra is. Jobban megszárad és kevésbé hagy nyomot mint a Poinsettia.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

UPDATE 2018 Január:
Matt színekből megvan eddig:

Metálosból sajnos nincs sok Jeffree velour lipstick, azokból kettőt vettem meg:

ReiraShiver

2018. január 1.

Imádom a Jeffree rúzsokat. "Sajnos" elég sok van, legalábbis soknak tűnik. Pink cap Androgyny, az egyik kis kedvenc. Daddy, I'm Shook a Manny collabból, Delicious, Nathan a Family collabból. (Nathan a kedvencem az összes rúzsom közül, imádnivaló a színe, és tartós) Calabasas és Flamboyant (Flamboyant eléggé nehezen kenhető, de az illata kárpótolt.) És az új glitter collectionból Poinsettia. Poinsettia színe hihetetlen, matt mégis metálos, nem maszatol, könnyen kenhető, gyönyörű! :) Mindet csak ajánlani tudom :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Prnr

2017. december 25.

Nagyon vártam, hogy valamelyik árnyalatot megszerezzem és a vásárlás előtt jó pár videót/képet is megnéztem, hogy melyik szín lehet a legjobb. Amikor végül megjött a csomag, annál nagyobb volt sajnos a csalódás. A Celebrity Skint választottam, mert valamilyen nem hivalkodó nude árnyalatot akartam, és a vélemények is elég jók voltak róla. Viszonylag világos a bőröm, de ez a szín rajtam szerintem túl világos, valamilyen sötétebb árnyalatra számítottam, illetve az jobban állna. Aláhidratáltam ,de az én ajkaimat így is szárítja valamennyire, és nekem egyáltalán nem is tartós, nagyon hamar lekopik... Az applikátor tényleg praktikus, és szépen fel lehet vinni vele a rúzst, de kb. ez a legnagyobb pozitívum, amit el tudok mondani róla. Azt gondoltam, hogy ha meglesz a rúzs, akkor majd minden nap ezzel akarom kifesteni a szám, de nem igazán szívesen nyúlok hozzá. Még majd próbálgatom, hátha el tudok valahogy érni tartós eredményt, és a technikával van a gond, de az olcsóbb drogériás rúzsaim ugyanolyan felvitellel tovább fent maradnak.

Prnr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

NewEngland

2017. december 11.

Scorpio és Unicorn Blood nagyon boldog tulajdonosa vagyok pár napja. A formula isteni, igaz én ajakradír és kis aláhidratálás után kenem fel, és amúgy sem cserepes a szám, így a felvétele nagyon kellemes, egyenes, tiszta, ráncokba ha van is kicsi, nem ül bele, tartóssága verhetetlen, maximum ha nagyon otrombán eszek valami olajosat akkor belül lekopik. :D Illata is fincsi, eszméletlen pigmentált, ár/érték arányban is remek. Különdíjat érdemel a tény, hogy szájceruza nélkül is szuper felvitelt biztosít az applikátor! Max pont, a legjobb rúzsom. :)

NewEngland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

anna22

2017. december 4.

Hosszas vágyakozás után a Black Friday alkalmából sikerült beszereznem az első rúzsocskámat. ♥__♥
Nude Beach-et választottam, kezdetnek jó lesz, gondoltam. :D Ez egy illatosított verzió, úgyhogy mellé kellett még egy másikat is választanom, hogy az EREDETI formulát is kipróbálhassam, de ez az idei nyári króm kollekcióból való, úgyhogy azt a véleményt oda írom. :)
NAGYON jó illata van, epres talán, de nem az a tipikus eperillat, ez valahogy krémesebb, teltebb illat. :3 Tetszik, viszont emiatt ugye nem teljesen ugyan az a formula, így ez kicsit ragadósabb, és talán nem olyan erős fedésű, azonban még így is kenterbeveri a "többit" (Nyilván van hasonló, esetleg jobb is, de a nagy átlagot), tehát teljesen fed, csak a többihez képest(A sima folyékony rúzsaihoz képest Jeffreenek) talán kicsit enyhébb. De ettől még remek, és szerintem tökéletesen fed. Meg persze majd megpróbálom a hűtőbe rakni, Jeffree szerint úgy ez is orvosolható. :D
A színe egy nagyon szép, de világos barackos, narancsos, nude, krémes, joghurtos szín, nekem tetszik. :)
Egyelőre minden előkészítés nélkül próbáltam csak ki, épp evés előtt. (Ugye olajos kaját nem bírja, ezért én egy kicsit olajosabb dologgal kezdtem. :D ) És bírta. Igaz, az olajosság miatt óvatosan ettem, de csak a legeslegbelseje jött le egy kicsit, azt pedig lenyaltam bőven, úgyhogy ez érthető, plusz nem is készítettem elő az ajkaim, hogy mélyvízbe dobhassam a cuccot. :D Szóval meg vagyok vele elégedve, akciósan főleg megéri, de amúgy is, európaiaknak a Beautybay-ről éri meg alapból, de ha néha akció van Jeffrenél, akkor azért érdemes utánaszámolni. (ÉS FIGYELNI, hogy BB-n euróban van az ár... :D )
Nekem ebben az időszakban is egy hét alatt itt voltak a csodácskák, úgyhogy mindennel meg vagyok elégedve és csak ajánlani tudom. :)

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

x3Doma

2017. november 26.

Szerencsésnek mondhatom magam, ugyanis angliai életem során, volt lehetőségem jópár árnyalatot beszerezni ebből a rúzsból. A nagy kedvencek az Androgyny és Rose Matter nevet viselik.
A fedése egyszerűen tökéletes, nem szárítja úgy a szám, mint más folyékony rúzsok és elképesztően tartósak. Egyszer-kétszer kell őket újra felkennem, evés vagy ivás után. Nagyon könnyű az ajkakon, egy idő után el is felejtem, hogy van rajtam rúzs.
Pár óra elteltével azért érezhető, hogy kezd picit szárítani, de nem vészes.

x3Doma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Pár óra elteltével azért érezhető, hogy kezd picit szárítani, de nem vészes.

Regi23

2017. október 21.

Androgyny árnyalatot rendeltem meg, de biztos nem ez lesz az egyetlen rúzsom Jeffreetől. Először kicsit féltem, hogy milyen lesz, hiszen mégiscsak "látatlanban" vettem meg, de teljesen lenyűgözött. Nagyon tartós, evést ivást jól bírja, bár néha a nap közepe fele kell pótolni de az is nagyon könnyen megoldható. Az applikátora nagyon jól ki van talalva, könnyű használni. Ha egész nap rajtam van akkor sem szárít a többi folyékony rúzsommal ellentétben, úgyhogy biztos bővül még a készletem! :)

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

eszterbarna

2017. október 14.

Én nem tudom megérteni a hype-ot ekörül. Valóban kényelmes a viselete, és pigmentált, de egyáltalán nem tartós. Nagyon gyorsan kopik, evést egyáltalán nem bír ki és pár óra múlva az állam is olyan lesz mindig, amikor rajtam van. Pedig tuti, hogy eredeti, mert Beautybayről rendeltem :( Minden más folyékony rúzsom tartósabb ennél.

eszterbarna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

dori1993

2017. október 13.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. I'm shook árnyalat van meg, gyönyörű korallos, kicsit sötétebb piros szín, egész nap fenn marad, alig kopik, és azt is szépen, egyenletesen teszi, nem morzsolódik, és nem szárít (!!) más matt rúzzsal (Colourpop Ultra Matte) ellentétben. Megéri beruházni rá!

UD: Azóta beszereztem még két árnyalatot (Calabasas és Hunty), és egyre nagyobb a szerelem, imádom ezt a folyékony rúzs formulát.

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Klaudia0212

2017. október 12.

Androgyny árnyalat boldog tulajdonosa vagyok! Ez az első rúzsom a márkától de biztos nem az utolsó! Maga a szín is gyönyörű!! A tartósságát semmilyen rúzshoz nem tudom hasonlítani, szó szerint egy egésznapot kibír, az aplikátorral tökéletesen lehet dolgozni!
A jelenlegi legjobb rúzsom!

Klaudia0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

A jelenlegi legjobb rúzsom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.