KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2016. május 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

(Keresem) Jeffree Star Unicorn blood
Ár: Megegyezes , Eladó: kami_ll
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Jeffree Star Chrysanthemum folyékony rúzs
Ár: 5000 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Mermie
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Fehérgyarmat, fizetés: a terméket postán küldöm, kizárólag előreutalás esetén

MargitSchwarz

2018. április 23.

Megvettem belőle vagy nyolc színt. Eddig a kedvenc márkám. Ivást-evést, ha ügyesen csinálod, szinte teljesen kibírja, kivéve ha olajoshalat nyalogatsz ki a konzervdobozól, de ez annyira nem is életszerű. Picit szárít, de mivel rúzsmentes időszakban amúgy is folyamatosan carmexezem, ezért nem marad negatív hatása. Az üvege picinek tűnik, de csalóka, mert dundi, ezért valójában valami 5,4 ml, az egyáltalán nem kevés!
Simán venni fogok még több árnyalatot is.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Simán venni fogok még több árnyalatot is.

r3gina

2018. április 7.

yeah baby. három darab is van a birtokomban, ami sokat elmond. :) egy bajom van: mind rémesen büdös

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Mintia

2018. április 6.

Az egyetlen folyékony rúzs, ami megütötte a mércét nálam. Sem az Anastasia Beverly Hills, sem más nagy márkáké nem hasonlítható ehhez. Selymes, könnyű felvinni, csókállóra szárad, csomagolás minőségi, tartós, és az illata is nagyon finom!

Színek amiket kipróbáltam: Gemini, Celebrity Skin, Redrum, Androginy, Unicorn blood, Leo, Rose matter és a Masochist. Van amelyiket eladtam, mert nem állt jól a bőrszínemhez. Egyedül a Masochist, ami egy kicsit furcsább állagú, mint a többi, de mivel Cruelty free és Vegan termékről van szó, ezért érthető, hogy ezt a fajta árnyalatot nehéz elkészíteni tökéletesre.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Momo0210

2018. április 5.

Most lettem egy mini Androginy tulajdonosa.Szentül hiszem,hogy eddig nem volta tisztában mi az,hogy matt folyékony rúzs. Nem mászik el,nem kenődik,szépen kop ha esetleg olyan ételt eszem. Az applikátorával hihetetlen egyszerű dolgozni. Imádom.

Momo0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

horireni

2018. április 4.

Már sok árnyalat tulajdonosa vagyok...várom az alkalmat hogy használhassam őket! Ez az a rúzs amit nem kell 10 percenként nézni, hogy jaj nem csúszott el? Jaj vajon lejött evésnél és az államon van a fele? :D
Magabiztosan használom őket, kellemes viselet, és gyönyörű színek! Párom ha tudja hogy ezt viselem, nem kérdezi meg hogy puszi után az ő szája is rúzsos lesz-e :)
Az egyetlen baj az, hogyha tetszik a formula és a színek, mindennap fel fogsz menni a Beautybay-re és meg fogod nézni melyik szín került már újra raktárra...:D

horireni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

cleo8

2018. március 28.

A legeslegjobb! De tényleg. Tény, mint minden folyékony matt rúzs alá, érdemes hidratálni én ezt úgy szoktam abszolválni, hogy sminkelés előtt carmex-ezek, majd a végén törlöm és utána kenem fel. Órákig tart evéssel, ivással is. Nem érdemes viszont rétegezni, mert akkor morzsálódhat órák múlva és az elég csúnya tud lenni. A sötétebb színek viszont nem a kedvenceim, mert nem szeretem ha belülről nagyon látványosan kezd kopni és nagyon eltér a szám színétől. De persze ez nem Jeffree hibája, én mégis inkább a világosabb, virító illetve nude színeit ajánlom.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

draculina

2018. március 21.

Leo árnyalat van meg és messze ez a legjobb mattra száradó folyékony rúzs formula amit próbáltam. Az állaga nem túl sűrű, fel lehet vinni vékony rétegben de építeni is lehet. Nem foltos, nem pereg le napközben,nem maszatolódik el, max. evésnél jön le kicsit vagy fakul meg. Tényleg alig érezni hogy rajtam van.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

rANey

2018. február 12.

Nálam az eddig próbált folyékony rúzs márkák közül eddig messze ez a kedvenc formulám! Nekem eddig ez a márka a folyékony matt rúzsok szent grálja. :D Nem szárítja a számat, mint más matt rúzsok (Kylie, Colourpop) és nagyon természetes viselet egész nap. Nekem a Doll Parts és Gemini színek vannak meg a normál kiszerelésben, illetve megvan még a mini Nudes volume 1. kollekció is, arról is külön leírtam a véleményemet. :) Én nagyon meg vagyok velük elégedve, bátran ajánlom bárkinek! :)

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Kaboo

2018. január 25.

Abszolút kedvenc. Az öt általam mindig használt markakbol az 1.! helyen van. Mintha rajtam sem lenne. Tényleg észre sem veszem, egyszerűen elfelejtem napközben csak akkor jut eszembe ha elmegyek egy tükör előtt hogy jé tényleg. Nem szarit. Egyáltalán nem szarit.! Pedig én nem kenek ajak ápolót a matt ruzsok alá valahogy olyankor mindig rosszul nézték ki. (Vagy csak én vagyok béna) szeretem a csomagolást, az aplikatort könnyű használni és precíz. És igen rázd össze! Majdnem kihagytam. Tartós reggel fel, és hacsak nem valami olajos folyós ételt eszem este le.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

PastelGuppie

2018. január 2.

UPDATE 2018 Január:
Matt színekből megvan eddig:
- Anna Nicole: narancsos pirosas árnyalat, nagyon könnyű vele dolgozni és az egyik kedvencem. Könnyen javíthatod ha elrontod egy picit és szépen fed.
- Watermelon soda: csak nyárra,igazi élénk dinnye szín és ez illatosított. Szeretem az illatát viszont kicsit olyan folyósabb mint a többi Jeffree rúzs. Mikor felkened patchy, de érdekes hogy mikor megszárad egyeltalán nem foltos vagy ronda szóval ajánlom.
- Prom night: az első 3 árnyalat egyike amit Jeffree piacra dobott és egy igazi klasszikus élénk Barbie pink. Neon piros hajam van szóval nekem akkor áll jól ha kicsit lekopik a piros hajam ilyen rózsaszínesebbre. Szeretem,de ugye a hajszínem miatt ritkán használom sajnos.
- Masochist: Érdekesség, hogy a Kylie Cosmetics: Okurrr matt rúzsának tökéletes alternatívája. Imádom a Jeffree rúzsait és az applikátort is de valamiért ezt nem fogom újra venni és az Okurrr-al könnyebben tudok dolgozni. Nem rossz, el lesz használva-de ha ezt a fuksziás pinkes piros színt keresed akkor inkább más márkát válassz.

Metálosból sajnos nincs sok Jeffree velour lipstick, azokból kettőt vettem meg:
-Poinsettia: Igazi télies ünnepi piros szín és egy picit nyomot hagy de nem vészes és nem kenődik el. Egész jól megszárad és az ünnepek alatt kb. csak ezt viseltem. Metálos, fényes de nem túl hivalkodó és közönséges.
- Pussy Whipped: bronzos metál visszafogott szín. Jeffree a képeket amiket kitesz a webshopba általában a valóságot tükrözik árnyalatilag. Nos ezt nem mertem megvenni, mert ilyen nagyon bronzos aranyszínű fénylős extrém rúzsnak tűnt. Nos, ez az életben visszafogott, akár lip topperként vagy önmagában is tökéletes. Sőt szemhéjra is. Jobban megszárad és kevésbé hagy nyomot mint a Poinsettia.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

UPDATE 2018 Január:
Matt színekből megvan eddig:

Metálosból sajnos nincs sok Jeffree velour lipstick, azokból kettőt vettem meg:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.