KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2016. május 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

(Keresem) Jeffree Star Unicorn blood
Ár: Megegyezes , Eladó: kami_ll
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Jeffree Star Velour Liquid Lipstick - Watermelon Soda
Ár: 6000,- Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85
Állapot: 3-4 alkalommal használt, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Naddlina

2017. július 17.

Nagy huza vona után rávettem magam,hogy rendeljek Jeffre-től egy liquid lipsticket. Azelőtt úgy voltam vele,hogy egy termékért közel 8000 Ft-ot (szállítással együtt) nem szívesen adnék ki,inkább gyűjtök másra. De mivel nagy rajongója vagyok a youtube csatornájának és a kozmetikumairól is annyi pozitív visszajelzést láttam, gondoltam "treat yourself",egy liquid lipstickbe nem fogok belehalni.

Ki is választottam az "I'm nude" árnyalatú lipsticket, mindenképp egy visszafogottabb színt szerettem volna elsőnek.

Semmi gond nem volt a vétellel,visszaigazoló e-mail is szépen megérkezett,és másfél hét után már nálam is volt a csomag. Hihetetlenül örültem neki,a csomagolás gyönyörű volt,nagyon bejött Jeffree sajátos pink stílusa,egy kártyát is kaptam mellé. :)

Amikor kipróbáltam,az első észrevételem az volt,hogy egyetlen egyszer elég a tubusba az applikátort belemártani,és gyönyörűen lefedi az egész ajkat. Ámde a színnel nem voltam megelégedve. Elég világos a bőröm,és nem számoltam azzal,hogy a szín amit kiválasztottam picit úgy mutat rajtam,mintha egy szellem lennék. :D A későbbiekben megpróbáltam egy picivel kevesebbet a számra kenni,még akkor sem adta át nekem azt az igazi érzést,amit a képeken/swatchokon láttam ezelőtt.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan
- Jeffree változtatott a kis üvegcséken annyiban,hogy amikor lezárod egy kattanó hangot ad,így nem fog kiszáradni hamar

Remélem a következő választásom már egy a bőrszínemhez megfelelőbb árnyalat lesz. :)

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

Naddlina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

niki123

2017. július 10.

Biztonsági játékosként a Celebrity Skin árnyalatot rendeltem meg. Hááát nem tudom, én nem ájultam el. Szerintem ebben az árban van ennél sokkal jobb folyékony rúzs. Már elgondolkoztam azon is, hogy lehet, hogy nem is eredeti, dehát BeautyBay-ről rendeltem, csak nem vertek át.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Gyönyörű ez a szín, szerintem az egyik legszebb nude, bár a MAC Velvet Teddy-t nálam nem überelte.
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.
- Van egy fajta kellemetlen érzés a számom felkenéss után, mintha egy réteg tempera lenne rajtam.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.

PastelGuppie

2017. július 5.

Most már 3 színem van: Watermelon soda, Prom Night és Anna Nicole. Mind a három tökéletes nyárra ,élénk színek és szépen egyenletesen mattra száradnak. Watermelon sodának van illata ami engem nem zavar, az elején kicsit furcsán-folyósan néz ki (meg is ijedtem,hogy rossz az egész termék),de nem, tökéletesre szárad és nem hagy nyomot (vagy csak nagyon nagyon minimálisan, ami belefér). Anna Nicole narancsos piros színű, nincs illata és picit a szám sarkán jobban kikopik mint a watermelon soda. Prom night élénk pink színű, volt hasonló hagyományos Kryolan rúzsom szóval tudtam hogy ez a szín jól fog állni. Könnyű vele dolgozni, tényleg olyan rajtad is mint a swatchokon és tartja amit ígér.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

dendi

2017. június 27.

Kedvenc folyékony rúzsom. (714), Anna Nicole, Pumpkin Pie és Chrysanthemum árnyalatokban van meg. Mindegyik tökéletes. Pigementáltak, nagy mennyiséget kapunk elfogadható árért, megéri megvenni. Állaga elég folyékony, viszont nagyon pigmentált. Hamar megszáradnak mattra. Rajtam egésznap fenn marad, ha nem túl zsíros ételeket eszek. Egyik sem hagy csíkokat maga után. Csókállóak, és egyáltalán nem szárítanak.
Pumpkin Pie és Chrysanthemum: ha megdörzsölöd miután megszáradt akkor az előbbiben rózsaszín, míg az utóbbiban arany csillámok vannak. Chrysanthemumról sokan írták, hogy nem teljesen fed, ez nem igaz.
(714): írták, hogy foltos tud lenni, ha ügyesen viszi fel az ember, esetleg 2 rétegben, akkor nincs ilyen probléma. Én őt önmagában nem szoktam használni, más színekhez keverem hozzá, hogy világosabbat/egyedi színt kapjak.
Anna Nicole: képeken valakin inkább narancsos, valakin inkább piros volt. Élőben mese szép, élénk, szinte neon, narancsos de inkább piros szín.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2017. június 15.

Őszintén szólva most szereztem be az első Jeffree folyékony rúzsomat, magam sem értem miért csak most. Eddig járt nálam Lime Crime, Kylie, Anastasia, Dose of Colors és azt kell hogy mondjam ez egy kiemelkedő darab. Az I'm Shook árnyalat van meg a limitált Manny MUA kollekcióból és odavagyok érte. Egy rétegben is gyönyörűen fed de ha többször áthúzom sem morzsolódik. Eszméletlenül tartós, egy teljes napot kibír és csak 1-2x kell a szám belsejénél javítanom. Ami viszont a legkirályabb benne, hogy bár nagyon mattra szárad nem szárít. Egyáltalán. Nem is érzem hogy a számon van valami, nem zavar semmiben és ellenáll ételnek, italnak, csóknak. A csomagolás külön pont, az enyémnek fekete holo designja van és imádom hogy kattan a kupak.
Rengeteg dicséretet kapok rá egyébként, mind a színre mind a tartósságára és már két lány rendelte meg a környezetemben miután rajtam látták és kipróbálták. Szerintem ez többet elmond 5 csillagnál.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Evica

2017. június 14.

Fantasztikus! Baromi tartós, evést, ivást bírja, egész nap fent marad. Nem szárít! Imádom :)

Evica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

nemesfalvi.adel

2017. május 13.

Kellően sok színt próbáltam már így elérkezettnek látom, hogy én is értékeljem Jeffree folyékony matt rúzsait. Elég sok másik márkát próbáltam már Milani, Colourpop, Lime crime, Ofra stb. és azt kell mondanom ez a legjobb! Kellemes viselet, nem is érzi az ember, nem szárít, nem darabos rétegezés után sem és ami a legszebb tökéletesen fed és nagyon tartós. Én egy 8-10 órás munkanap alatt egyszer-kétszer szoktam igazítani de akkor is csak a száj belsejében látható kopást miatt, na meg az ebéd és a sok kávézás okozta nyomok miatt. :) Az ára valóban durva, de ha kiszámolom mennyi pénzt költöttem egyéb semmirekellő matt rúzsokra én inkább erre spórolok. :)

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

dori1993

2017. május 6.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. I'm shook árnyalat van meg, gyönyörű korallos, kicsit sötétebb piros szín, egész nap fenn marad, alig kopik, és azt is szépen, egyenletesen teszi, nem morzsolódik, és nem szárít (!!) más matt rúzzsal (Colourpop Ultra Matte) ellentétben. Megéri beruházni rá!

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

adri251982

2017. május 4.

Az még hagyján, hogy tényleg tökéletes, és azt kapom, amit a termékleírásban is ígérnek, de hogy még a tökéletes színt is megtaláltam, az nekem felér egy kisebb csodával. A Gemini-ről lenne szó: rózsaszínes-nude-os, de egyáltalán nem pinkes, nem babás szín. Amolyan szolidan elegáns, mindenhol viselhető. A matt finish pedig nem annyira púderes, mint pl. a Lime Crime-é (persze annak is megvan a maga erőssége). Egyébként betáraztam, ezen kívül még két nude-os árnyalat, egy sötétebb (Leo) és egy natúrabb, világosabb (Celebrity Skin), ezek is abszolút hordhatóak a mindennapokban, az Androgyny már kevésbé, az már sokkal markánsabb, sötétebb, egyedibb árnyalat, és a kakukktojás nálam a Masochist - ez pedig egy pirosas-ciklámenes/magenta?/, vibrálóan ütős szín (bárhová, csak nem munkahelyre). Szerintem érdemes beruházni ezekre a rúzsokra, mert kissé szárítanak ugyan, de cserébe nem kell folyton igazítani, figyelni, parázni, hogy mikor és hova mászott el a szánkról (vagy éppen mennyit fogyasztottunk el belőle, de szó szerint).

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Dittikee

2017. május 1.

Tényleg, én is imádom! A fekete, Weirdoo árnyalat van meg, illetve egy másik nude, sajnos nem ugrik be a neve, de mindkettő tökéletes! Gyönyörű matt, hamar szárad, rétegezhető és egy egész éjszakát át tudok vele bulizni! Sajnos csak a szállítási ár az, ami nem tetszik, de ettől függetlenül, baromi nagy kedvencem ez a csoda!

Dittikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.