KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2016. május 25.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

(Keresem) Jeffree Star Unicorn blood
Ár: Megegyezes , Eladó: kami_ll
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Jeffree Star Velour Liquid Lipstick - Watermelon Soda
Ár: 6000,- Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85
Állapot: 3-4 alkalommal használt, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően posta
LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2017. június 15.

Őszintén szólva most szereztem be az első Jeffree folyékony rúzsomat, magam sem értem miért csak most. Eddig járt nálam Lime Crime, Kylie, Anastasia, Dose of Colors és azt kell hogy mondjam ez egy kiemelkedő darab. Az I'm Shook árnyalat van meg a limitált Manny MUA kollekcióból és odavagyok érte. Egy rétegben is gyönyörűen fed de ha többször áthúzom sem morzsolódik. Eszméletlenül tartós, egy teljes napot kibír és csak 1-2x kell a szám belsejénél javítanom. Ami viszont a legkirályabb benne, hogy bár nagyon mattra szárad nem szárít. Egyáltalán. Nem is érzem hogy a számon van valami, nem zavar semmiben és ellenáll ételnek, italnak, csóknak. A csomagolás külön pont, az enyémnek fekete holo designja van és imádom hogy kattan a kupak.
Rengeteg dicséretet kapok rá egyébként, mind a színre mind a tartósságára és már két lány rendelte meg a környezetemben miután rajtam látták és kipróbálták. Szerintem ez többet elmond 5 csillagnál.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Evica

2017. június 14.

Fantasztikus! Baromi tartós, evést, ivást bírja, egész nap fent marad. Nem szárít! Imádom :)

Evica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

PastelGuppie

2017. június 1.

Beauty Bay-ről rendelte be egy Angliában élő barátom aki ajándékba elpostázta nekem a Watermelon Soda árnyalatot. 2016-os szín, de most is megállja a helyét, idén nyáron se fog a görögdinnye árnyalat kimenni. (Legalábbis nálam ez örök nyári sláger lesz akármit is mond a divat)
Nagyon élénk, szép színe van, tényleg az a dinnye szín. Nem is narancssárga, nem is pink, nem is piros. Felvétel közben furán néz ki a folyadék,de mikor mattra szárad akkor szép, egyenletes és elég tartós. Külön plusz pont a "kattanós" kupakért. Szerintem szeptemberben megint próbálok beszerezni pár téli-őszi extrémebb színt.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

nemesfalvi.adel

2017. május 13.

Kellően sok színt próbáltam már így elérkezettnek látom, hogy én is értékeljem Jeffree folyékony matt rúzsait. Elég sok másik márkát próbáltam már Milani, Colourpop, Lime crime, Ofra stb. és azt kell mondanom ez a legjobb! Kellemes viselet, nem is érzi az ember, nem szárít, nem darabos rétegezés után sem és ami a legszebb tökéletesen fed és nagyon tartós. Én egy 8-10 órás munkanap alatt egyszer-kétszer szoktam igazítani de akkor is csak a száj belsejében látható kopást miatt, na meg az ebéd és a sok kávézás okozta nyomok miatt. :) Az ára valóban durva, de ha kiszámolom mennyi pénzt költöttem egyéb semmirekellő matt rúzsokra én inkább erre spórolok. :)

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

dori1993

2017. május 6.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. I'm shook árnyalat van meg, gyönyörű korallos, kicsit sötétebb piros szín, egész nap fenn marad, alig kopik, és azt is szépen, egyenletesen teszi, nem morzsolódik, és nem szárít (!!) más matt rúzzsal (Colourpop Ultra Matte) ellentétben. Megéri beruházni rá!

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

adri251982

2017. május 4.

Az még hagyján, hogy tényleg tökéletes, és azt kapom, amit a termékleírásban is ígérnek, de hogy még a tökéletes színt is megtaláltam, az nekem felér egy kisebb csodával. A Gemini-ről lenne szó: rózsaszínes-nude-os, de egyáltalán nem pinkes, nem babás szín. Amolyan szolidan elegáns, mindenhol viselhető. A matt finish pedig nem annyira púderes, mint pl. a Lime Crime-é (persze annak is megvan a maga erőssége). Egyébként betáraztam, ezen kívül még két nude-os árnyalat, egy sötétebb (Leo) és egy natúrabb, világosabb (Celebrity Skin), ezek is abszolút hordhatóak a mindennapokban, az Androgyny már kevésbé, az már sokkal markánsabb, sötétebb, egyedibb árnyalat, és a kakukktojás nálam a Masochist - ez pedig egy pirosas-ciklámenes/magenta?/, vibrálóan ütős szín (bárhová, csak nem munkahelyre). Szerintem érdemes beruházni ezekre a rúzsokra, mert kissé szárítanak ugyan, de cserébe nem kell folyton igazítani, figyelni, parázni, hogy mikor és hova mászott el a szánkról (vagy éppen mennyit fogyasztottunk el belőle, de szó szerint).

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Dittikee

2017. május 1.

Tényleg, én is imádom! A fekete, Weirdoo árnyalat van meg, illetve egy másik nude, sajnos nem ugrik be a neve, de mindkettő tökéletes! Gyönyörű matt, hamar szárad, rétegezhető és egy egész éjszakát át tudok vele bulizni! Sajnos csak a szállítási ár az, ami nem tetszik, de ettől függetlenül, baromi nagy kedvencem ez a csoda!

Dittikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Bonnieee96

2017. május 1.

Tökéletes matt rúzs. Anrdogyny árnyalat van meg (eddig, de már úton van a Daddy és a Celebrity Skin is) és azt hiszem ha van tökéletes rúzs, akkor megtaláltam. Az árnyalat maga nagyon szép, sötét, lilás barna szín, ami szerintem szinte mindenkinek jól áll, bár világosabb bőrűeknek inkább alkalmi/különlegesebb megjelenést kölcsönöz, kivéve persze ha nem bánod az icipicit extrémebb everyday look-ot :) Az állaga nagyon folyós, elsőre ijesztő lehet, de nagyon könnyű bánni vele, az applikátor teljesen leköveti az ajkak vonalát és pont annyi terméket vesz fel, hogy egy alkalomra elég legyen, nem kell mártogatni. Teljesen mattra szárad, tökéletesen csókálló és nem kopik könnyen, egész napot elbír.. Olajos ételektől persze lejön, viszont nem ajánlatos építgetni, mert utána nem szárad szépen. Étkezés után eltávolítani újrakenni sokkal egyszerűbb, főleg mivel sminklemosóval vagy olajjal másodpercek alatt letörölhető. Sokan panaszkodnak a Jeffree rúzsok illatára, én általában nagyon érzékeny vagyok erre, de ennél nem tapasztaltam, hogy büdös vagy erős lenne. Sőt. Egyáltalán nincs illata, legalábbis ennek az árnyalatnak. Beauty Bayről rendeltem, így megspórolva a szállítási, az áfa és az esetleges vámköltségeket, viszonylag hamar (kb 2 hét) alatt megérkezik. Az árát nagyon megéri, igazi minőségi termék. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Bonnieee96

Kakukk

2017. április 30.

Szülinapomra kaptam BeautyBay-ről az egyik limitált kiadású folyékony rúzst, a Watermelon Soda árnyalatút. Nekem rengeteg a rúzsom egyébként, de tényleg. :D De ez a legeslegjobb! Azon felül, hogy a színe is eszméletlen, tényleg nagyon jól tart, és bár az illata nem a legjobb (a limitáltnak elvileg ilyen dinnyeillata van, nekem annyira nem jött be), megbocsátom neki, mert tényleg nem mozdul. Végre egy csókálló darab! :) Mostantól ezekre fogok gyűjtögetni, mert ennek a rúzsnak tényleg van értelme. Redrum árnyalatot szeretném már nagyon. :)

Kakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

fanniblue

2017. április 24.

Mióta kijött Jeffree a velour liquid lipstickekkel, azóta sóvárogtam utánuk. Múlt hét óta vannak meg nekem végre :D Posh Spice és Mannequinn színárnyalatokban. Nem csalódtam :) Nagyon szép színűek, kényelmesen felkenhetőek, gyorsan száradnak(!!). Egyedül az olajos ételeket nem bírják, de azokat szerintem semmi sem. Nekem nagyon nagyon száraz ajkaim vannak, amin az ég világon semmi (SEMMI!!) sem segít, úgyhogy azt nemtudom, szárít e vagy sem ez a termék. Nagyon könnyű viselet, meg is feledkeztem róla, hogy van valami a számon. Micellás vízzel könnyedén eltávolítható.
Mindenképp szeretném beszerezni belőle a Unicorn Blood, Scorpio és Dominatrix árnyalatokat még. És az összes többi is :D

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.