KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Ба́ба-Яга́

2013. október 5.

Én a tasakos verziót vettem meg. Az ott feltüntetett összetevők nem egyeznek teljesen az itt írtakkal, de a termék neve azonos. (Magas kockázatú összetevő abban csak az illatanyag.)

A hosszú hajamra két alkalommal használtam el egy adagot. (Teljes hosszába feltettem, a hajtövekhez is.)Sok van benne, plusz tartottam tőle, hogy hamarabb zsírosodna. Az illata számomra nagyon émelyítő, a következő hajmosás UTÁN is érezni. A hajszínemen semmi nagy változást nem tapasztaltam, de szépen ápolta. Nem nehezíti el, nem zsírosodik jobban. Lényegében tényleg nem változik semmi. Nekem valamiért viszont szimpatikus. Biztosan megpróbálkozom újra vele még a jövőben.

Ба́ба-Яга́
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 5.

lyriane

2013. január 4.

Egyszer megláttam ezt a Müllerben és megtetszett, úgyhogy megvettem. Igazából felesleges, mert semmi extrát nem tud. Nem mondom, hogy rossz, de egy jó minőségű kókuszolajjal jobb eredményt lehet elérni, és olcsóbb is.

lyriane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Egy ásvány, tulajdonképpen szilícium-dioxid, kvarc. Nem igazán található információ arról, hogy mire szolgál a kozmetikumokban, a CosIng szerint bőrkondícionáló anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.