HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Essence Colour & Go Körömlakk
    Krémkedvelő Zsofii259   Bőrtípus: Normál

Mind igaz rá: tökéletes fedés, fényes, gyorsan megszárad. Viszont egyáltalán nem tartós. Nekem 1-2 nap alatt már kopni kezdett.

• Moyra Körömlakk
    Krémkedvelő t.evacska21   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Egyik ismerősömtől kaptam egyszer ilyen körömlakkot. Tényleg tartós, és jó színe volt, viszont nagyon híg. Miközben festettem vele a körmömet, mindenfele folyt... Mire kész lettem a festéssel, a bőrömre legalább annyi jutott belőle, mint a körmeimre :P De lemostam körömlakklemosóval a körmeim körül, és utána szép volt. Elég jó, kicsit kínlódni kell a festéssel, de utána sokáig szép.

• Rimmel 60 Seconds Rita Ora
    Krémek Krémje Oraculum   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A 703-as White Hot Love fehér lakk tulaja vagyok, nagyon sűrű, 1 rétegben is szép, de 2 rétegben tökéletes, a tartósságáról nem tudok rögtön nyilatkozni, de megelőlegezem neki az 5 csillagot:)

• Essence Yes We Pop! 2in1 Clear
    Krémek Krémje Rony   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nekem francia rózsaszínben van meg. Szeretem a natúr manikűröket és ezzel pont azt az egyszerű hatást érem el, amit szeretek. 1 vagy 2 vékony rétegben szoktam felvinni a körmökre. Nekem sima 9 W-os lámpám van, ebben is tökéletesen megköt. Tartóssága is jó, bár 10 napot nem, de 6-7 napot kibír. Házimunkával és egy 4kisfiúval együtt. :)

• Oriflame Very Me New York
    Krémek Krémje zdoreebaba   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

2014. szeptember 7.
    Mindhármat megrendeltem és már megérkezett, de még nem volt időm használni. Később még jövök!
    2014. szeptember 24.
    A Fancy Lavender színt volt alkalmam kipróbálni egyenlőre. Szerintem nagyon szép, de nincs sok köze a lila színhez. Míg az üvegcsében halványlilán mutat, a körmön inkább csillogóan rózsaszínes. De nekem tetszik és ez a lényeg. Az ecsete nagyon kicsi, így könnyedén fel lehet vele vinni az amúgy is tartós lakkot. Gyorsan meg szokott száradni a körmeimen (kb. 3-4 perc alatt), de azért két rétegben fel kell vinni a tartóssága végett és hogy élénkebben mutasson a körmökön. A Spring Tenderness körömlakk kollekció színei is teljesen elkápráztattak, de a New York kollekció nem semmi! Csillogi-villogi, igazán trendi árnyalatok. Kezdek kilépni a tini korból, de még mindig el tudnak kápráztatni ezek a fiatalos árnyalatok. :)
    Remélem a másik két árnyalatban sem fogok csalódni.
    2014. október 22.
    A másik két árnyalattal is meg vagyok elégedve. A Macchiato fényes barna színű, ami első látásra nekem nem annyira tetszett a körmeimen, eléggé féltem tőle. Az is igaz, hogy nem szeretem a barna színt, valamint nem tudok hozzá megfelelően, úgymond ízléses felöltözködni. Végül megpróbáltam, felvittem és nagyon megtetszett és nem is volt annyira durván barna színű. Legjobban tényleg a macchiato kávéhoz hasonlított. Tehát aki szereti ezt a színt, annak mindenképpen ajánlom. Tartós, legalább egy hétig bírta a körmeimen.
    A harmadik, egyben utolsó árnyalat, ami számomra a legkedvesebb az a Pink Blush. Pár szóban leírva: divatos, viszont nem annyira tartós, mint a másik kettő. Ő elég hamar lekopott a körmeimről, pedig a színe gyönyörű. :( Egyedül miatta kap a lakk család 4 csillagot. A Pink Blush lehetne egy kicsit tartósabb.

További vélemények a kategóriában >>