HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Essence Hello Autumn Thermo
    Krémkedvelő Myra142   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A Road Trip kiadásból már beszereztem a thermo lakkot, de eddig csak lábon próbáltam, így max zuhanyzás közben láthattam (de nem láttam..) különbséget... Na de most! Amint megtaláltam az egyik Rossmannban, meg is vettem a piros és a sütőtökös verziót. Most ez a barna és a Road Trip-es nude színű van a körmeimen, és hihetetlen jópofa, ahogy változik a színük :D Tegnap kézmosás után egy vízpötty maradt a körmömön, alatt barna volt, a többi narancsos :D A körmök végén minimálisan megkopott, fedése csak 3 rétegben elfogadható (pedig nekem is rövid most a körmöm), tehát ezek miatt levonok egy csillagot, de a színek és a mókás hatás miatt mehet a 4 :)

• Essence Quick & Easy Sponge
    Krémek Krémje lzsoficim   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nem nagyon hittem benne, de hát muszáj volt kipróbálnom:)Könnyen lejön a sötétebb körömlakk is, nem lesz tiszta összeszínezett a körömágyam, ezért már megérte. A körmeim nem száradnak ki annyira és pillanat alatt végzem a lemosással. Egyedül a csillámos lakkokkal nem bír, annak örültem volna a legjobban:(

• Eveline 8W1 Total Action
    Krémmániás roni07   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Körömlemezesedésre kerestem megoldást és erre bukkantam. Gondoltam most ez lesz a kiválasztott sok-sok hiábavaló próbálkozás után. 20 napja használom, így mostmár van leírható véleményem. Először is kicsit soknak tűnt, hogy 8 az 1-ben, de gondoltam ha erősít és nem lesz lemezes a körmöm már megérte. Érdekes dolog ez a lemezesedés, mindössze 4 körmömet érinti és fogalmam sincs miért és hogyan?! A dobozon leírtak szerint kezdtem el használni. Üvegben fehér a lakk, de felkenve szép fényes, átlátszó és ápolt körmöket varázsol, még a 3-4 réteg is. Már az első 4 nap után erősebb lett a körmöm, aminek örültem. Jött a következő 4 nap és tényleg nőtt-erősödött a körmöm. Aztán a következő 4 napban alapként működött (jól!) mert esküvő volt és lakkoztam a körmeim. Szóval erősítésre tökéletes, de mi lesz a lemezeimmel? Rájöttem, hogy talán lekéne vágni és újra nullárol kezdeni, hogy lássam mit is tud. Fájó szívvel, de megváltam a szép félhosszú körmeimtől és kezdtem a 4 napot, majd újra a 4 napot és tegnap este kezdtem újra. DE! Megérte lévágni a körmeim. Szépek, egészségesek és nőnek.:)
    Nem hittem, hogy ennyi idő alatt ilyen látványos lesz a változás. Nagyon örülök, ezért megtartom és alapnak is ezt fogom használni.

• Miss Sporty Metal Flip Körömlakk

A polcon sorakozva nagyon megtetszettek ezek a metálos lakkok, így a 030 (lilás-zöldes-kékes) jött velem haza. Üvegben nagyon tetszett, aztán amikor felkentem, akkor jött a csalódás. Sajna még 3 rétegben sem jött az a szín amit vártam. Kicsit haloványabb, színtelenebb mint az üvegben, talán szürkésebb színű. A száradása, ecsete állaga jó, szépen kenhető. Nagyon lepontozni nem fogom, hisz elhasználom majd más lakkal kombinálva, csak hát a csalódás!

• Rimmel Space Dust Körömlakk
    Krémkedvelő ceanne   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Egyet sajnálok, hogy a többi árnyalatot nem hozták be hozzánk, pedig azok is nagyon szépek... a Moon Walkingról nem lehet levenni a szemet, de mégis az Aurora a kedvencem, ha tanácstalan vagyok, azt kenem fel. Mindenhez tökéletes.

További vélemények a kategóriában >>