HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Isana Körömlakklemosó
    Krémek Krémje Babooca   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Koleszban vettem sokszor, mert jó minőségű, és olcsó volt az akkori pénztárcámhoz képest. Szerettem, de aztán le kellett váltanom, mert nem volt Rossmann a közelemben.

Azóta újra ezt veszem, mert finomabb az illata, nincs erős acetonszaga, ápolja a körmöket és gyengéden lemossa. Hatalmas kiszerelés, alacsony árral párosulva. Ha egyszer ezt valaki kipróbálja, többé nem akar másmilyet venni. Eddig a konkurencia körömlakklemosóját használtam, nem volt vele nagy baj, csak nehezen mosta le a lakkot, olyan 40%-os teljesítményt nyújtott ehhez képest.

• Astor Perfect Stay Gel Shine
    Beauty Blogger Krémkedvelő BeautyByCATherine   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nos, valóban szép hatást érhetünk el vele. Csillogó még fedőlakk nélkül is. DE!!! 4 csillagot kap, mert 10 napot nem bír ki, akármennyire is kímélem! Nekem a 207- Creamy Coral árnyalat van meg és a színével meg vagyok elégedve! :))

Képeket a blogomon találtok: http://thebeautycatherine.blogspot.sk/2014/10/astor-autumn.html

• Miss Sporty Nail Expert Whitener
    Krémkedvelő B.Violetta   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Én nagyon meg voltam vele elégedve!
    Nem kopott, egy hétig is kibírta. Alaplakknak tökéletes volt számomra, az erős színű lakkok használatakor is védte a körmöm. Ezt onnan tudom, hogy kezdett lenőni a sárgaság amióta használtam, pedig rendszeresen lakkozok.
    Sajnos elfogyott és hiába keresgélem Dm-ben, Rossmannban, nem találom sehol. Lehet, hogy már nem gyártják? :(

• Aden Cosmetics Mini Körömlakk
    Krémmániás t.evacska21   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Jó minőségű körömlakk, ráadásul szép és sokféle színben kapható. Sok jó körömlakkot próbáltam, de amiatt veszek ilyet a legszívesebben, mert kis kiszerelésű. Szeretem a körömlakkokat, de mindig más színűre szeretem festeni a körmöm, így nekem nem érné meg ennél nagyobb kiszerelésben körömlakkot venni. Egy idő után ráunnék és aztán csak beszáradna a nagy része az üvegbe. Ebben pont annyi van, amennyit szívesen elhasználok egy lakkból, és nem kerül sokba, nyugodtan vehetek több félét is :-) Ráadásul egyszer az üzletben azt mondták, hogy ezek hipoallergének! Nem vagyok allergiás a körömlakkokra, de akkor is előnyösebbnek tartom egy sima körömlakknál!

• Solvente Körömlakklemosó
    Krémmániás Demonshadow   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Nah, ez az, ami kábé semmit sem ér. Hosszas percekig kell dörgölni a körmömet, mire végre valami változás figyelhető meg rajta. Abszolút nem jó lemosó, nagyon sok kell belőle, hogy tényleg érjen valamit, így hamar elfogy. Nem venném újra.

További vélemények a kategóriában >>