HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Bourjois 1 Seconde Gel Körömlakk
    Krémek Krémje annapanni   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Rendszeresen újravettem régebben a cseresznyepiros 7-es árnyalatot, ami tényleg egy percen belül gyorsan száradt és gyönyörű volt. Egy rétegben, egyetlen ecsethúzással fel lehetett kenni. Most felbontottam egy újabb kiadást, botrányos lett. A sötétbordó lassan szárad, nagyon lassan. A kedvenc színeimet nem is látom, lehet, hogy beszűntették. Kár:( Ecset ötös, de a többi...

• Bourjois 1 Seconde Gel Körömlakk
    Krémkedvelő nagyheni92   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nekem csak egy darab ilyen körömlakkom van, a 16-os a Bleu moonlight nevezetű csillámos sötét kék, majdnem már fekete, szerintem álom szép, gyönyörű! Mindig is ilyenre vágytam *.* Na szóval...szerintem... (ezekszerint) minél sötétebb színű egy körömlakk annál tartósabb (?). Nekem nagyon tartós! Mondjuk persze nem 1 perc alatt szárad, de nem bántam meg, hogy megvettem. a Többi árnyalatról nem tudok véleményt adni, de én azért adok neki 5 *-ot

• Max Factor Gel Shine Lacquer

Na szóval...tegnap megvettem a DM-ben egy akció keretében ( 1+1 = 2000.-, szal..2 db Gel Shine körömlakkot 2000.-ért tudsz venni) a a Sparkling Berryt és a Radiant Rubyt. Rögtön fel is kentem a Radiant Rubyt. Gel Shine hatása van?? Háth..picit igen, de nem olyan mint a szalonokban. De szépek a színei! Főleg ezzel az akcióval tényleg megérte :-D De nem tuti, hogy újra veszek-e ilyet :-/

• Essence Nail Candies Körömlakk
    Krémmániás k.regi.90   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Háát eléggé csalóka. Azt hittem, hogy erősebb színe lesz, de sajnos csalódtam. :( Az illata ugyan kellemes, és irtó cukik a benne lévő apró csillámok, de hogy vállalható árnyalatot kapjon, 4 réteget kell felkenni belőle.

• Lovely Baltic Sand Körömlakk

Rossmannban vettem leárazva, mert már sokat olvastam az ilyen fajta hatású lakkokról. Én a barnát választottam, és valami mesés! Nagyon szép ez a barna, a kis csillámaival teljesen elbűvölt. A tapintása zseniális, egész nap dörzsölném a körmeimet.. :D Ami nagyon tetszett benne még, az a gyors száradása. A tartóssága hagy némi kivetnivalót, de lehet hogy az alaplakk hiánya volt a baj, emiatt nem vonok le csillagot. :)

További vélemények a kategóriában >>