HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Isana Körömlakklemosó
    Krémek Krémje warholsuicide   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

a legjobb! másodpercek alatt lehoz mindent, ráadásul nagyon finom illatot hagy a körmökön. néha váltogatom más illatosított lemosóval, hogy ne unjam halálra ezt az amúgy kellemes, mű mandula illatot. magamtól sosem vettem észre a rossmannban, ehhez is a krémmánia kellett. : )

• Butterfly Collection Ceramic

ajándékba kaptam belőle egy nagyon szép nude színt. sokkal jobb, mint a sima butterfly lakk, kevésbé kellemetlen a szaga, bár arányában drágább is. az ecsete elég pici, de megoldható. két réteg elég a jó fedéshez, hamar megszárad, és tartós. kell belőle más szín is. : )

• Butterfly Körömlakk

három ilyen lakkom van, évekkel ezelőtt vettem őket elég olcsón. azóta sem fogytak el, hatalmas mennyiség. az ecset nem a legjobb, a szaga nagyon irritáló, büdös (belélegezni nem ajánlott, szellőztetni annál inkább), ami a körmökről sem illan el egyhamar. a színek nagyon szépek, két rétegben jól fednek, közepesen lassan száradnak. az évek során kicsit sűrűbbek lettek, ezért hígítottam rajtuk, viszont így már csíkozódnak sajnos.

• Isana Acetonmentes Tégelyes
    Krémkedvelő busa01206   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Nagyon finom illata van lemosas utan a kormoknek, engem oszibarackra emlekeztet es tok jo moka ezzel lemosni a koromlakkot :D

• Essence Nail Art Ultra
    Krémkedvelő ANDREAA

Egy nagy nulla!!! Kár, hogy nem tudok rá mínusz pontot adni.. Az egydolog, hogy az extra tartós 2 rétegben felkent sally hansen körömlakkomat nem hozta le a körmeimről, de a gagyi párszáz forintosokat sem, az már azért kicsit kiakasztó. Ráadásul valami 600-700 körúl vettem a Müllerben, abszolút pénzkidobás volt, kuka!

További vélemények a kategóriában >>