HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Dance Legend Chameleon Nail Polish
    Krémek Krémje vivuss87   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Teljesen egyet értek az előttem szólóval, nekem egy Pulsar mini lakkom van és egy Quiet Riot Wow prism lakkom. A Pulsar eszméletlen szép, nekem 2 rétegben fedett, és nem csíkoz, a Wow igazán 3 rétegben tökéletes. A száradási idejük szerintem belefér, na de a tartósságuk??? Alap és fedő lakkal kb 3 nap... Elvárom egy ilyen kategóriás lakktól, hogy 5 napot vidáman kibírjon. De eddig sajnos egyik sem tudta űberelni az England lakkok tartósságát. Na igen a színek mesések, de kicsit túlárazottak. Én csillám függő vagyok, de a Wow prism némelyik darabja már szerintem kicsit giccsbe hajlik :( kár.. nekem fontos a tartósság ezért 3*

• Isana Körömlakklemosó
    Krémkedvelő idea   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Szeretem, mert olcsó és jó. A többrétegű, sötét lakkot is eltávolítja, nem szárít és elviselhető az illata. Ennél többet én nem várok egy körömlakklemosótól, szerintem nem is érdemes. Maximális pontszám jár.

• Miss Sporty Peel Off Base Coat
    Krémkedvelő nemesfalvi.adel   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon durva hogy már ilyen dolgokat is kitalálnak. Amúgy az ötlet tényleg nagyon remek, mivel én is gyakran szembesülök azzal, hogy lakkozáskor a csodás csupa-csillám lakkot inkább visszarakom a dobozba, mert nem akarok lemosáskor fél liter acetont és egy csomag vattát elhasználni. Egy vastag réteget kentem fel, ami kb 10 perc alatt átlátszóra száradt. Leszedéskor nekem nem sikerült egyben lehúznom, de a rózsapálcával 'levakargatás' még mindig jobb mint az acetonnal szétáztatás. Szerintem a célnak bőven megfelel.

• Rimmel 60 Seconds Körömlakk
    Krémkedvelő hullócsillag   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

A 813 Round and round the garden árnyalat van meg, ami egy gyönyörű zöldeskékes árnyalat. Szépen fed és szuper gyorsan szárad. Szerintem ez egy remek körömlakk:)

• Moyra Holographic Effect Körömlakk

Szerintem borzalom :( csak a szépséges színük miatt adok kettőt, amúgy még az egy csillagot is sajnálnám. A felkenése iszonyatos, az ecset valami förtelem, állagra túl folyós és nekem alig akar megszáradni (pedig vékonyan kenem és sokat hagyom száradni plusz használok gyorsszárító fedőlakkot is). Két réteg után is csíkos és foltokban átlátszó.... Nem tudom mennyire tartós, mert felkenés után és 1 óra szárítás után is vállalhatatlanul összenyomódott így lemostam. Még lehet kipróbálom nyomdázáshoz, de az tuti, hogy teljes körmös festéssel nem próbálkozom többet.

További vélemények a kategóriában >>