Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Essence Colour & Go Körömlakk
    Krémmániás Gogo89   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Szép pigmentált a színe az enyémmel 2 rétegben sikerült elérni az üvegben látszódó színt. Jól terül szeretem a széles ecsetét, jó vele dolgozni. Ennyit a pozitívumokról. Már másnapra lepattogzott a végeken pedig fedő lakk is volt rajta. Ugyan olyan mint a moyra lakkok azok is kb ennyit bírnak de legalább olcsóbbak. Teljesen fölösleges megvásárolni meg rááldozni az időt amíg fölkenem ilyen minőséggel.

• Catrice Feathered Fall Luxury
    Krémek Krémje angeltear   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

A Peacocktail nevezetűt birtoklom, amikor megláttam a Müllerben már repült is a kosaramba, még csak hasonló árnyalat sincs a gyűjteményemben. :) Az első rétegnél kissé megijedtem, elég halovány, viszont a második réteg már tökéletesen fed. Minden fényviszonyban más "arcát" mutatja, van amikor lilás és van amikor zöldes színű. Hat napig volt a körmeimen, ekkor kezdett el a köröm végeken kopni. Kicsit nehézkes volt lemosni. 5*

• Lovely Must Have Glam Style
    Krémmániás manitia   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Rég elfeledve lapult egy sötétkék a polcomon. A karácsonyi outfit-em kék lesz, ezért került a kezembe ismét. Hát gyönyörű! Fantasztikusan fénylik, elvarázsolt. Nem is tudom miért nem használtam eddig. :) Két rétegben tökéletesen fed. :)

• Jollie France Körömlakk
    Krémkedvelő makka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Imádom! Van egy piros szín (69-es), aminek a rabja vagyok több éve. Egy rétegben tökéletesen fed, fedőlakkal lekenve akár 1 hétig is kitart!

• LOOK by Bipa Coloured Sand Nail
    Beauty Blogger Krémmániás A felhők fölött örökké kék az ég blog   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Tartósságáról nem tudok még nyilatkozni, mivel kb egy órája kentem fel, de csodaszép színe van a fehérnek, iszonyúan csillog, vibrál, gyönyörű! A száradási ideje átlagos, két rétegben szépen fed. Homoklakknak kicsit talán túl sima, de kicsit érdes felülete van. Ha tartós is lesz, nagyon jóban leszünk. :)

További vélemények a kategóriában >>