Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• L'Oréal Color Riche Le Vernis
    Krémkedvelő Filomena   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nekem a 306-os árnylat van meg, 2 hete akciósan vettem meg 800 Ft-ért!
    Ezután biztos, hogy újravásárolom akár akciós, akár nem és beszerzek belőle más színeket is az összes többi körömlakkom pedig kb mehet a kukába, mert a nyomába sem érnek ennek a körömlakknak! :)

Szinte azonnal megszárad, fél percen belül a festés után csinálhatok vele amit akarok.
    Nagyon tartós!!! Van Maybellinne és Astor körömlakkom is, de valahogy mindig sikerült úgy ügyeskednem, hogy a felkenés után fél napon belül már valahol lepattant. EZ VISZONT NEM PATTOG LE! :) Múltkor véletlenül elkezdtem kapargatni a körmöm, s csak ez után jutott eszembe,hogy kilakkoztam. A kapargatás meg sem látszott rajta nagy csodálkozásomra.

3-4 napot simán kibír fedőlakk nélkül is! Egyszerűen ez a tökéletes körömlakk! :)

• True Lover Körömlakk
    Krémkedvelő LMBW   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)

38 (sötétkék) és 10 (narancsos) van meg. Nekem eléggé tetszenek. Talán a száradással van némi problémám,de szerintem nem rossz.

• a-england Körömlakk
    Krémek Krémje karina   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Kovezzetek meg, de engem nagyon sokaig nem hatott meg a marka, nem értettem, hogy mi ebben az ami OLY különleges. Fakó színek, érdekes visszafogott Holo valami, drágán... De aztan amikor meguntam a gosh fele holo effektet, es pihentettem is az egeszet egy jodarabig, a naillandnél valami egesz mast keresve talaltam ra a Dancing With Nureyev lakkra. Hát, megfogott na. Eloszor ott hagytam, de aztan egy ora mulva visszamentem érte. Olyan megfoghatatlan az egesz szin, lilas szurkes, bizonyos fényben kékes... A holo effekt is olyan kis finom, izgi benne, már nevetségesen kozhelyesnek latom a gosh szeru holokat. És ezt nem kell azok alá a bizonyos jo fények alá csalogatni hogy egy kis színjátékot lássunk, sot, a fedőlakk sem tompítja - ezt sajnos a legtöbb holorol nem lehet elmondani. Az allaga elsőre egy kicsit furcsa, sűrű volt, az ecsete pedig vekony, de hamar meg lehet szokni, szepen lehet bánni vele, es tartós is. Egy rétegben is teljesen jól mukodik. A Sleeping Palacet tervezem meg beszerezni egyelőre.

• Oriflame Pure Color Körömlakk
    Krémmániás necra   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon csíkozódik :(

• Avon Gel Finish Körömlakk
    Krémek Krémje Black Fairy   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Az envy boldog és büszke tulajdonosa vagyok, imádom nézegetni!
    Ilyen feketés-zöldes, csillámos, gyönyörű, tartós, normális száradási idővel, és nagyon könnyű felvinni is, és szépen fed, és imádom! :D

További vélemények a kategóriában >>