Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Avon Nail Experts Gel Strength
    Krémkedvelő bokorbogi93   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Alaplakknak és néha fedőlakknak is használom. A vége fele járok és sajnos kezd sűrűsödni. Tartósabbá teszi a körömlakkot, és ami a legjobb, hogy ez helyrehozta viszonylag a lemezedést. Lehet újraveszem.

• Avon Nail Experts Gyors Száradást
    Krémkedvelő aranypáva   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Nálam bevált, már nem is festek többet körmöt nélküle. Én is csepegtetős formában használom, ahogy az előttem szólók, mert ha fújom, akkor a fele mellémegy. Valóban olajos, de így kb 20 perc helyett 10 perc alatt megszárad a 3 réteg lakk.
    Szeretem, nekem bevált.

• Avon Speed Dry+ Körömlakk

Szeretem, eddig is sokat rendeltem, ez után is fogom. 2-3 réteget kenek fel, így nem szárad meg gyorsan, és nem is tartós, mégis jobb, mint amiket a drogériákban kapok.
    Nekem megéri.

• Avon Speed Dry+ 30 Seconds

Egyáltalán nem tartós, de én gyakran kenem a körmöm, így nem zavar. Gyorsan szárad, de gyorsan be is sűrűsödik az üvegben.
    Nagyon szép színekben van, sokat rendeltem eddig és fogok is, mert ár-érték arányban nekem megéri.

• Avon Gel Finish Körömlakk

Nagyon szeretem, de csak 2-3 réteggel fed igazán. Semmivel nem tartósabb mint a többi, de a színei szépek és messze gyorsabban szárad mint más márkák.

További vélemények a kategóriában >>