Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Essence Nail Candies Körömlakk
    Krémkedvelő lixia168   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Ma vettem meg a 06-os rozsaszines arnyalatot.Mivel egy kis szint is szerettem volna kenytelen voltam felkenni 3 reteget ami meg 45perc alatt sem szaradt meg.Festes kozben is nyulik.Megkapja a ket csillagot tolem a kinezetre es arra hogy tenyleg van egy kis gyumolcsos illata.

Update: Vissza kell vonnom amit irtam mert mar a masodik uveggel hasznaltam el.Azert nem kap csak 5 csillagot mert egy ido utan tenyleg nyulik viszont egesz gyorsan szarad ha nem rogton 3 reteget kenek fel.Alaplakknak es fedolakknak is szuper,

• Ombia Cosmetics Kókuszillatú
    Krémek Krémje warholsuicide   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

tegnap vettem 300 ft-ért, alig vártam, hogy kipróbálhassam. szépen leszedte a körmömön lévő holo lakkot, és finom kókusz illatot hagyott maga után. mivel acetonmentes, kicsit tartok attól, hogy szárítani fogja a körmömet, remélem, nem így lesz, és hogy sokáig kitart ez a 150 ml, na meg a többi lakkommal is el fog bánni. : ) egyelőre 5-ös.

• Essence Gel Nails At Home
    Krémek Krémje Lyah   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Már régebb óta megvan, ma volt időm kipróbálni. Nem szettet vettem, nincs top mellé, annyi volt csak a célom, hogy egy tartósabb alapra kenjem a lakkot, mint a körmöm, így talán egy hetet ki fog húzni, és nem kell a drága estéimet munka után azzal elrontani, hogy a vacsora-csajszifürdetés-mese háromszög közben mikor lakkozzam ki a nyamvadt körmöm, mert egy helyen lepattogott, és akkor engem már zavar. No, a tapasztalatom, több, otthon is elkészíthető zselés alap után az, hogy egészen praktikus, jó, hogy nem folyik nagyon de nem is sűrű, és a sima uv 120 sec alatt megköti. Kicsit összeugrik, de nem látványos a dolog. A lakk szépen terül rajta, gyorsan meg is szárad, eddig oké minden. Remélem, ha nem is 10 napot, de a hetet ki fogja bírni. Leszedni eszembe nem jut rendeltetésszerűen, vattás módszerrel fogom leoldani, mert azt a piacra kerülése óta kizártnak tartottam, hogy ez ne sértse fel a körömfelületet. Egyébként ha megnézitek a youtube-os videot erről, a színes szettét, ott látszik, hogy azon a körmön már van valami fényes réteg, mielőtt ennek nekiállnak. S lám, sérülést sem okozott rajta...(persze a feladat nem a tartósság volt a videoban, hanem a felkenés-leszedés, mert ugye színtelen lakkon úgysem maradna fenn.)

Update: ma egy hete kentem fel, azóta lenőtt pár mm-t, de mivel lakk van a felületén, nem észrevehető. Már megreszeltem a végét is, attól sem jött fel, a lakkot akármeddig megtartja, takarítani, mosogatni, hajat mosni, gazolni, akármit is lehetett vele. Nálam tuti a dolog, tetszik. Leszedni semmiképp sem úgy fogom, ahogy elméletileg kellene, le fogom oldani, úgyhogy már csak egy ponton bukhat el a dolog, ha elvékonyodott a körmöm.

Update: 10 nap, pontosan. Bírta volna tovább, de annyira gyorsan nőtt alatta a körmöm, hogy sűrűn kellett reszelni, így persze a körömvégen folyamatosan piszkálódott a zselé réteg, nem csoda, hogy elkezdett lejönni darabokban. Leoldottam, annyira eggyé vált a körmömmel, hogy semmiképp sem tudtam volna lehúzni, nem is értem, hogyan gondolták. Nem vékonyodott el a körmöm, jó cucc. Megkapja az utolsó csillagot is.

• Isana Körömlakklemosó
    Újonc humony   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Imádom:)A lányaim is!Ápol és egyszerű a lemosás!Finom illatos és nem drága!Kisebb nagyobb sőt mostmár uti kis flakonban is láttam.A Rossmannban szoktuk venni

• Moyra Holographic Effect Körömlakk
    Krémkedvelő bea654   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

a kék árnyalat van meg,de elég vegyes érzéseim vannak..tudtam hogy óvatosan kell felkenni,mert felszedheti az előző réteget,nekem így is lett.szóval a tökéletes fedésért kellett a három réteg,de ez betudható a bambázásomnak.(meg amúgy is,egy ilyen szépségért vállalom a 3 réteget:D)
    viszont nem tudok rá fedőlakkot kenni úgy,hogy ne tompítsa le a holóját..ez azért is nagy probléma mert egy(!!) nap után olyan rondán kopik meg,hogy szörnyű..én még ilyet nem is láttam. bár lehet a fedőlakkomban is hiba van,kipróbálom mással is majd.
    mindenesetre a szépsége győz,azért megéri:) tökéletesen kiegészíti a a halványkék lakkjaimat úgy ha csak egy vagy két ujjamon használom:)

További vélemények a kategóriában >>