Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Isana Körömlakklemosó
    Krémkedvelő Egypt   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Meglepetés volt számomra, mert azt hittem nehezen fogja lehozni a lakkot, de nem! pikk- pakk leszedi és nem utolsó sorban olcsó! nem bántam meg!

• Essence Gel-Look Zselés Hatású
    Krémkedvelő p.krisztikee   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Gel-look hatású fedőlakk, először nem nyerte el a tetszésemet, utána kipróbáltam egy másik körömlakkra felvinni (CATRICE - Nude 58-as árnyalat) amin gyönyörűen csillogott, tényleg zselés hatást elérve, csak ajánlati tudom, ahhoz képest hogy a nude árnyalatokon nem mutat annyira jól a géllak hatás mert nem emeli ki annyira a színét, de ez TÖKÉLETES. 5napig kibírta. Mostanában már UV-fény alatt szárítom a fedőlakkot, pedig nem kellene hozzá elviekben, de így még
    gyönyörűbb. Csak ajánlani tudom!

Update: KATASZTRÓFA! A körömlakkom tiszta buborék tőle, ilyet még nem is láttam.. megindítottam a kuka irányába! :D most nem egy,hanem -1 lenne szívem szerint..

• Lovely Nail Care Cutiles and Skin
    Krémmániás Emike   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

A blogbejegyzés után kaptam kedvet ehhez a termékhez én is, akciósan kevesebb, mint 400 Ft volt, mit veszíthetek vele?!
    Rendszeresen használom már több hónapja, az üvegcsének már csak az alján van vmennyi és csak csupa jóról számolhatok be. Most h ennek köszönhető-e, az nem tudom, de elképesztő a változás. Abbahagytam az állandó lakkozást is (átlátszó körömlakk szinte mindig volt a körmeimen) , ez is biztos szerepet játszott, de remélem h ez a kis málnás csoda is segített. Hosszúak és erősek a körmeim, öröm rájuk nézni, és végre nem szenvedek az állandóan töredező, csúf kis körmeimtől. Egy próbát mindenképpen megér. :)

• Lovely Baltic Sand Körömlakk
    Krémmániás candus   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Most már értem, miért ekkora a hype ekörül a lakk körül. Két színben vettem meg, a sötétkéket és pirosat emeltem le a polcról. A kék annyira szép, legszívesebben le sem venném a tekintetem a körmeimről, amikor azzal van kifestve. A tartósságáról én nem nyilatkoznék, mert a normál és homoklakkok ugyanúgy 2-3 napig maradnak fent a kezemen. Összességében én bátran ajánlom mindenkinek, mert az olcsó ára ellenére igazán különleges finish-sel zárhatjuk a manikűrünket.

• Isana Körömlakklemosó

Szeretem, mert nem az a tipikus, büdös lemosó és szinte mindent leszed a körmökről rövid idő alatt.

További vélemények a kategóriában >>