HIRDETÉS

Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Zoya Körömlakk
    Krémek Krémje lzsoficim   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Jöttem panaszkodni. Lehet h én fogtam ki rossz színt, és nem mindegyik ilyen, de a Normani szín botrány. Nekem a vékony ecset sem tetszik, de azzal megbarátkozom, ha jó a lakk. De ez folyik össze-vissza, alig lehet vele dolgozni, összemaszatolom magam. És ami a legrosszabb, h tegnap festettem ki a körmöm, de a mai reggeli zuhany után már lepattant, aztán nap közben még több körmömről. Ugyanezzel az alaplakkal és fedőlakkal más márkák lakkjai, tized ennyiért sokkal tovább bírják. HATALMAS csalódás. Ami jó benne, h gyorsan szárad és mindenmentes. De ennyi.

• Lovely Matte Fedőlakk
    Beauty Blogger Krémmániás ingrid0411   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

imádom. amellett, hogy tényleg minden lakkot szépen mattít még pillanatok alatt meg is szárad. viszonylag amúgy hamar fényesedik, bár én állandóan "simogatom" a lakkos körmeimet (remélem értitek mire gondolok) így persze hogy kifényesedik. tartósságával sincs gondom. ha így folytatom valószínű, hogy hamar mehetek újat venni mert mióta megvan állandóan matt manikat készítek.
    NOTD#2 címmel találtok képet is a blogomon a vele készült körmeimről. :)

• Misslyn Körömlakk
    Krémkedvelő Colette221   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Megvagyok vele elégedve, igaz lassan szárad. Eddig ez a legtartósabb körömlakkom.

• Essence Colour & Go Körömlakk

Szép színei vannak, gyorsan szárad, de sajnos nem elég tartós.

• Lovely Nail Care Körömbőr
    Krémek Krémje Picieri   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Egyenlőre meg kell védenem ezt a kis terméket, ugyan is nekem nagyon jól bevált. Minden manikűrnél, ha újragondolom a lakkozást, előtte ezt is használom. Nekem jól ápolja a körömágybőrt, hidratálja is és szépen le tudom kaparni használata után a bőrt is. Nekem tetszik.

További vélemények a kategóriában >>