Legnépszerűbb körömlakkok, lemosók

További körömlakkok, lemosók népszerűség szerint >>

Legújabb vélemények a kategóriában

• Micro Cell 2000 Nail Wonder
    Krémek Krémje turbolya   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Update:
    Tisztelgésül legalább félévente fogom őt apdételni (a rendszer kímélése végett önmegtartóztatva, mert gyakrabban is szívesen megtenném): ez tényleg csodalakk. Minden alkalommal ájulok el, hogy mit tud.
    Azt hiszem, a fedőlakkoknak messze nagyobb jelentőséget tulajdonítok a színeseknél, ami végül is logikus, mert egy jó fedőlakk egy gyengécske lakkot vagy egy rosszul sikerült lakkozást is meg tud menteni. Na, erre az utóbbira szükségem is szokott lenni, a késő éjjeli kapkodós lakkozásnak általában nem tud jó kimenetele lenni, hacsak nem kimondottan az ágyneműnk szövetének akarunk időleges emléket állítani. Egy fedőlakktól azt a kicsiny teljesítményt várom, hogy eltüntesse a párnanyomokat, a teljes száradás előtt szerzett kiábrándító maszatolódásokat, felmaródásokat, karcokat, gyűrődéseket -- szóval azt, amiből ha egyet is szerzel, kezdheted elölről az egészet. És ez ilyen, tisztára varázsceruza. A szánalmasan széttramplizott lakkrétegen elindulsz az ecsettel, és amikor végighúzod a körmödön, egy teljesen homogén felület bukkan elő alóla. Annyira vicces látni ezt, hogy egy kicsit még forszírozom is a sérüléseket, legyen minél látványosabb az ilyen volt -- ilyen lett közti különbség. A legjobb eredményt persze teljesen száraz rétegre kenve nyújtja, ilyenkor ő maga is szinte azonnal megszárad, nem kell rá várni. Gyönyörű fényes is és masszívan tartja a lakkozást. Hosszú, vékony az ecsete, de könnyű vele bánni, maga az anyag remekül terül, és határozottan látható a színes felületeken is, nem okoz gondot követni, hogy vajon egyenletesen került-e mindenhová. Nálam teljesen rászolgált a nevére, tényleg csodás.

• Chanel Le Vernis Körömlakk
    Krémkedvelő lumitaivas   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Gyönyörű színek, szörnyű minőség. Összevissza repedezik. :( Kár, mert olyan szépek. Nekem 3 van, és mindhárom csalódás volt.

• Flormar Klasszikus Körömlakk
    Krémmániás Babus92   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Óóóóó óriási pozitiv csalódás. Olcsó, jó minőségű (14O din a Dmbe), 5 napot simán kibir csomó mosogatás és hajmosás után is. Nagyon tetszik, egyenlőre csak a 455 szin van meg, de szeretnék többet begyűjteni.

• Lovely Blink Blink Csillámos
    Krémkedvelő Kalulu   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

A napokban szereztem be a képen látható darabo 375 ft volt a rossmannban. Alapnak lila astor lakkot használtam és rá a nyc fedőlakkját, 3 napja van fent és semmi baja. :)Mivel nagy a körmöm, nekem pont megfelelő méretűk a csillámok. Viszont undorítóan lassan szárad, -1 csillag.

• Flormar Black Dot Körömlakk
    Krémkedvelő liszka   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Nekem két szín van meg a rózsaszín és a kék. Mind a kettőt imádom, mert szerintem nagy különlegesek és gyorsan száradnak, de még tartósak is. Viszont a lemosása borzalmas.

További vélemények a kategóriában >>