KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező (BLUE)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Ár: 3000 Ft/ 3db INGYEN POSTA , Eladó: niki
Állapot: ÚJ, Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után postázom

Mucika1999

2017. október 15.

Három félét is használtam, és semmi... Pedig a hajszínemnek megfelelőt választottam. Első mosásnál ki is jött. 2500Ft-ért többet vártam.

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Mixi

2017. szeptember 27.

UPDATE
Sajnos le kell vonnom az értékelésemből. Körülbelül 4 hónapja festettem be a hajvégeimet, de a fakó vörös szín (amivé 2 hajmosás után vált) még mindig nem jött ki a hajamból...

Sötétebb barna hajam van, amit hennával festek. Kicsit már untam a színét és gondoltam kipróbálom ezt a hajszínezőt. A pirosat vettem meg és csak a hajvégeimre tettem belőle. Nekem nagyon bevált, jól megfogta a hajam, csakúgy mint a mosdót, a felsőmet és a törölközőt.. :D Nagyon vigyázni kell, hogy hova kerül belőle.
Első hajmosás alkalmával elég sokat fakult a színe, de még mindig jól látszik. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani az eredmény.

Mixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

UPDATE

Nime

2017. szeptember 20.

A Red árnyalattal festettem be a rezes vörös hajam alját,gond nélkül befogta,sőt brutálisan befogta,annyira hogy szerintem nem fog kijönni. Már 2-3 hete mosom heti 2x csak hogy kopjon, de eddig annyit értem el hogy ugyanolyan vörös,csak más az árnyalata.
A színe nagyon jó volt,meg magának a márkának jók a színei, de kophatna jobban mert olyan érzésem van mintha valódi festékkel kentem volna be. :((((

Nime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Laria

2017. szeptember 19.

Nem fogta be a hajam semelyik részét, jó drága hajmosás volt ez nekem még akciósan is,
peach színt vettem,de semmi és ugyanolyan szőke a hajam.

Laria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

peach színt vettem,de semmi és ugyanolyan szőke a hajam.

Nina2646

2017. szeptember 7.

Őszintén szólva, borzalmasan ideges vagyok, nyár elején festettem be a hajamat a türkiz színű "kimosható" hajfestékkel. Az, hogy az én szőkített hajamon végül sötét zöld lett az eredmény még azt mondtam okés, sőt tetszett is. Augusztus elejére konkrétan alga zöld színű lett a hajam és hiába mostam, semmit se fakult egy idő után... hát okés akkor fessük be barnára hátha, hát mit ne mondjak örülök, hogy csak "ombrésan" volt a hajamba a színező mert a barna sem tudta teljesen eltüntetni, se baj ombre hajam volt eddig is akkor vissza ahhoz leszívatom az alját jó kicsit biztos világosabb lesz mint eddig de nem baj zöld majd eltűnik... hát a kutyagumit.... itt ülök szinte platina szőke hajjal és zölden csillog... gyönyörű... mit ne mondjak olyan ideges és elkeseredett vagyok hogy az nem igaz... Nem szeretném a hajam levágatni emiatt... Egy színező miatt?? De komolyan?... 2 csillag a max amit tudok adni, mert amúgy igen szép színei vannak, de 2-szer gondold meg melyik szint választod és van-e türelmed kivárni hogy teljesen kikopjon...

Nina2646
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

adite

2017. szeptember 4.

Pink és lila festékkel próbálkoztam, előtte bleach-csel szőkítettem, hogy élénkebb legyen az eredmény. A pink jól fogott, a lila kevésbé, a hajam nem károsodott, és a fader samponnal szépen fokozatosan el is hagytam az extrém színeket. Nyári kalandnak megéri, jól kell színt választani az alapszínedhez mérten.

adite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Anna2092

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

Először a türkizzel festettem be a hajamat tincsenként. Világos barna és sötét szőke között van a hajam. Zöld lett, a napfénynél enyhén kékes. Nekem tetszett nem volt vele bajom, viszont 2 hajmosás után sárgás zöld majd kék lett a hajam, ez kicsit meg lepett xD . A 15 hajmosás után kijövős dolog megvolt kijött belőle az egész ezért még 4 pontot adnék DE. Gondoltam augustusra még suli előtt a red árnyalattal csinálok ombrét, gyönyörű volt. Jelenleg több mint egy hónapja szenvedek azzal hogy nem kopik, pár mosás alatt barnás vörös lett és azóta semmi változás bárhogy dörzsölgetem és bár hányszor mosom. Nem lesz újra véve az tuti pedig tényleg szép volt pár hétig. A koptató sampon még lehet kiproóbélom tőlük de lehet rá kell festenem barnával...

Anna2092
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Vadkuku

2017. augusztus 28.

Kipróbáltam a lilac hair-t, ami be sem fogta a mézszőke hajamat. Az első hajmosás után viszont úgy néztem ki, mint aki hamvasítóval próbálkozik, full kijött az egész, csak valami kékes derengés maradt utána. A dirty pink árnyalat viszont nagyon szépen befogta a hajamat! Csak az kár, hogy egy hajmosás után alig marad belőle valami, a következő hajmosás után pedig nyom nélkül el is tűnt a hajamról. Nem olcsó termék, de szerencsére kétszer lehet használni belőle, amennyiben csak a hajad végére viszed föl. Ezért a 3 csillag. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, egynyári kaland volt.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

anettina

2017. augusztus 24.

Már nyár elején kipróbáltam a világos pink árnyalatot. Akkori szőke hajamon ez még alig látszódott. Nagyjából a dirty pink hozta azt az árnyalatot amit szerettem volna. Ezen felbuzdulva SZIGET fesztiválra vettem egy pasztell lila színt is. (Nem hallgattam az itt elhangzott véleményekre). A hajamon a lila elég halványan látszott, DE ami ezután jött na az aztán látszódott... a hajamon a lila szín zöld és kék árnyalatokra váltott és pompázott... ez nem is zavart volna ha épp nem állásinterjúkra járok, de egy ilyen terméktől ami márkásabb és ráadásul azt ígéri, hogy kopok és nem színváltós, NEM EZT VÁROM. Iszonyatosan csalódott vagyok miatta, még a rózsaszín ellenére sem tudok többet adni 1 csillagnál.

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

LottiDarko

2017. augusztus 16.

Az első kettő-három mosásig nagyon szép utána neon zöld lesz és kiszedhetetlen (pasztel kék) Az az egy hét amíg szép volt nem érte meg hogy utána hetekig úgy nézzek ki mint shrek.

LottiDarko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.