KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező (BLUE)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LottiDarko

2017. augusztus 16.

Az első kettő-három mosásig nagyon szép utána neon zöld lesz és kiszedhetetlen (pasztel kék) Az az egy hét amíg szép volt nem érte meg hogy utána hetekig úgy nézzek ki mint shrek.

LottiDarko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Formidable

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 14.

Eredetileg az egyik, a terméket bemutató videóban látott frizurát szerettem volna reprodukálni, de sajnos rá kellett jöjjek, az áhított színek egyikét idehaza nem forgalmazzák ( :( ), így végül a blue és az aqua mellett döntöttem. Természetes sötétszőke hajam van, amit nem akartam kiszőkíteni, így habár sejtettem, emiatt a végeredmény nem lesz olyan, mint a dobozon, gondoltam, egy próbát megér. Először csak egy-egy tincsen teszteltem le mindkét színt, és miután az aqua a hajamon egészen sötétkés zöldnek hatott, inkább a blueval festettem be, kissé ombrésan. 20 percig hagytam fent a színezőt, majd kiöblítettem. A leírás szerint addig kell hideg vízzel öblíteni, míg engedi a színt, viszont nekem egy csepp kék sem jött ki belőle. Szárítás után, a termékben lévő balzsam miatt finom puha lett a hajam, de a végeredményt látva először kissé megijedtem. Nem igazán tudtam megmondani, tetszik-e, amit a tükörben látok, ugyanis elég gyéren fogta be hajam, de ezt igazából annak köszönhetem, hogy nem szőkítettem ki korábban. Pár nap múlva ismét felvittem a színezőt, amitől kissé élénkebb lett az eredmény, és ekkorra egészen megtetszett. :) Mindenesetre legközelebb talán mégis kiszőkítem színezés előtt, mert jelenleg elég viccesen viselkedik ez a kék: bizonyos fényben egyáltalán nem látszik a színezés, máskor egészen hajaz a dobozon ígért pasztellkékre, megint máskor pedig szinte zöldnek tűnik, mintha az auqa lenne a rajta.
Mindenesetre ajánlom mindenki figyelmébe a L'Oréal honlapját, mert itt mindegyik színnél meg lehet nézni, hogyan mutatna az adott hajszínen, és habár először nem tartottam túl mérvadónak ezeket a képeket, rájöttem, valójában elég pontosan megmutatja, milyen eredményre számíthatsz, legalábbis én így tapasztaltam.

UPDATE: Nagyjából 4-5 mosás után kizöldült, de szőke hajon ez várható, egyáltalán nem lepett meg. Az érdekes az, hogy a zöld sokkal szembetűnőbb volt, mint az eredeti kék. :D A doboz szerint 5-10 hajmosásig tart a szín, de nekem talán még az utóbbit is meghaladta.
Lányok (/fiúk?), azzal mindenki számoljon, hogy:
1. Ahogy a terméken is fel van tüntetve, minél világosabb a festendő hajad, annál jobban érvényesül majd a színező rajta. De ez nyilvánvaló. :)
2. A kék szőke hajon bizony zölden kopik (méghozzá lehet, hogy elég hamar bezöldül).
3. A pasztell színek hajlamosabbak általában az elszíneződésre, míg az élénkek először inkább fakulni kezdenek. (Legalábbis ez a meglátásom mások/saját tapasztalatok alapján.)
4. A meleg színek, mint narancs vagy rózsaszín, általában sokkal szebben, de gyorsabban kopnak, mint a hidegek, például a kék vagy a zöld, amik "ragaszkodóbbak" is ugyanakkor.
MÉGIS, fesztiválszezonra én ajánlom, főleg diákoknak, akiknek nem kell amiatt aggódnia, hogy mondjuk a munkában mit fognak szólni, ha esetleg tartósabbra sikerült a színezés, mint vártuk. :)

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lányok (/fiúk?), azzal mindenki számoljon, hogy:

gufhoz

2017. augusztus 13.

Én szőkített hajamra vettem lilás árnyalatot.. az első mosásig szép volt, a következő mosással csillámpóni színű volt: volt benne lila még, aztán ahol kopott ott rosegold-os árnyalatú és ahol teljesen ledobta ott kék.
Azóta hogy használtam, ami már egy hónapja volt, a hajam vége ahol befestettem kék és zöld árnyalatokban """"tündököl""", alig halványodik. Köszi szépen L'oreal, ezt azért feltüntethettétek volna, mert így undorító a hajam..

gufhoz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kataa0105

2017. augusztus 10.

A piros arnyalatot vettem meg a világos barna hajamra, inkább rózsaszín lett a végeredmény, mint piros, de így is nagyon tetszett. Egészen tartós volt(3het, majdnem napi rendszerességű hajmosassal), egy hibája, hogy folyamatosan ereszti a színét, így hajmosas után hajszaritas nélkül az egész ágyneműm piros volt, de egy mosással kijön, ezért nem vonok le pontot.:)

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Adriii93

2017. augusztus 10.

Barna hajamat festettem be a türkiz árnyalattal... Első festésre kb fekete volt a hajvégem, ha rásütött a nap akkor látszott egy nagyon minimális zöld. Azóta 3 hajmosásos vagyok túl, a fekete szín szerencsére eltűnt, világosodott a színe is, kb alul 3-4 centin látszik valami zöld, bár nem túl látványos mivel senki az égvilágon nem vette észre :D
Amiért 2 csillagot adok az az hogy a frissen vágott hajam vége tök száraz lett...

Adriii93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

poplacsek

2017. augusztus 10.

Lila árnyalatot vettem. Nem lett túl intenzív az ombre hajamon, viszont mutatós. Fakul mindig picit mosások után, de nem vészes és nem fog össze semmit. VISZOOOONT én nem tudom mit tettek bele, DE 2.hete olyan szinten puha a hajam, hogy hihetetlen. Nekem csodát művelt a hajvégeimmel :D

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

schmldr

2017. augusztus 9.

Barátnőm próbálta ki, élénk színnel. Szőke haját festette be nyaralás előtt. Mindennap fürdött a tengerben és hajat mosott,de egy hét után is ugyanúgy rikított a haja. Ráfestettek barnával, de azon is átüt. Már 3 hete valtozatlanul világít a haja.
Az biztos,hogy fog a festék. 😃

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Az biztos,hogy fog a festék. 😃

Lilike8

2017. augusztus 8.

Update!
2 hajmosás után nyoma sincs. 2x próbáltam és mindkétszer 2 hajmosásig tartott. Emiatt egy csillagot levontam. A színe még mindig nagyon tetszik.(amíg tart)

Én a dirtypink árnyalatot vettem. Nagyon elégedett vagyok vele. Világosszőke balayage festése van a hajamnak. Szépen befogta. Sima öblítéssel kicsit erős lett, de egy rövid hajmosás segített így szép rózsaszín lett. Én kb 20 percig hagytam rajta. Érdemes festés közben belefésülni a festéket a hajba, hogy egyenletesen fogja be. Az állaga jó. A kesztyű borzalom, egy jeti kezére is nagy, de megoldottam végül is. A 4 csillagot csak azért kapja mert épphogy elég lett a félhosszú hajamra. Nem hiszem, hogy sokáig fog tartani, de alkalmakra ideális.

Lilike8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Update!

bian1209

2017. augusztus 6.

Mogyorószőkére festett hajamra kentem fel a lila verziót, az eredmény egy nagy semmi. Be sem fogta, teljes pénzkidobás volt. Még "szerencse", hogy akciósan vettem...

bian1209
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

mafalda

2017. augusztus 6.

Barna hajamra vittem fel a dirty pink árnyalatot, nekem befogta, igaz sötétebb lett mint a képen. Hogy meddig marad meg nem tudom, de engem az se zavarna, ha nem kopna ki.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.