KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

Krémmánia Kedvencek a -től
Vivienlilla

2017. május 19.

A sok negatív vélemény után kicsit félve álltam neki a festésnek, de ha már megvettem akciósan, gondoltam, mit veszthetek kipróbálom. Előtte egy héttel a Bleach-csel szőkítettem ki a hajamat. A Dusty Pinket választottam, meg is ijedtem felvitelkor, hogy túl ciklámen leszek, de a végeredmény pasztell rózsaszínes-barackos. A nagyon világosszőke tincseimet rózsaszínre fogta meg, a sárgásabbakat barackra, a sötétebb részeken pedig semmi nyoma. :) A hajam kicsit sprőd lett tőle, de a hatása tetszik, lágy, nem túl hivalkodó, így hétköznapokon is megállja a helyét. Azóta egyszer mostam hajat, kicsit engedett a festék, most olyan pasztelles, rosegoldos színe van a hajam szőke részének. Ár-érték arányban, alkalmankénti használatra szerintem megfelelő, viszont elég kevéske a mennyiség a tubusban. Ki szeretnék még próbálni más színeket is, de a világoskéktől félek, hogy inkább zöldes lesz, úgyhogy valószínűleg marad a lila.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Messa

2017. május 9.

Update: Gondoljátok meg a használatát, van két vastagabb tincsem, amiből nem tűnik el maradéktalanul a festék, pedig már legalább 20X volt mosva. Ez már csak lenőni fog, vagy át kell festenem... Ha valaki tud olyan hajszínezőről, ami maradéktalanul kijön, írjon rám.

Ez volt az első hajszínező, akit kipróbáltam, úgy, hogy még sosem festettem be a hajam semmivel. Full kezdőként is egyszerű a felvitele, arra kell figyelni, hogy egyenletesen legyen eloszlatva, ne csak a külső tincseket fedje be. A krém könnyen adagolható a dobozból, viszont kissé folyik. Ha sürűbb lenne egy picivel, könnyebben lehetne vele dolgozni. Persze játszani is lehet az intenzitással. Én csak a hajvégekre tettem, ha valakinek váll alá érő haja van és az egészet be szeretné festeni, vegyen 2 tubussal, mert nem sok a mennyisége. Az eredmény szép, tényleg jól befogja a hajat 20 perc után és élénk lesz a szín (bár én ezt természetes világos szőkeként mondom). Az első mosásnál sokat fakul. Ha valakinek mégsem tetszene az eredmény, lehet hozzá kapni kifejezetten fader sampont. Ár-érték arányban nem olcsó, 9 euró volt Bécsben. 11 színben elérhető és van világosabb és sötétebb hajszínre javasolt is. A Blue-t vittem fel, de már alig várom, hogy a Soft pinket is kipróbáljam.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

electropanic99

2017. május 7.

Én a kékeszöld árnyalatát vettem meg belőle - sötét a hajam, de azt írták, ez meg fogja fogni. Fenéket fogta meg :( Semmi nem látszott belőle, csak mikor hajat mostan jött ki a szín... megvárom, míg kicsit kopik a festékem és megpróbálom megint, ha akkor sem jön össze akkor kuka. Egyenlőre 2 csillag - mert legalább puha lett tőle a hajam az adott részen - de ezt egy olcsóbb pakolás is tudná nyújtani.

electropanic99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

BettinaPinter

2017. május 6.

Kicsit félve kentem a hajamra az olvasott vélemények és horror sztorik után. Olvastam azt is,hogy mindenhol foltot hagy, csöpög, megfogja a ruhát /párnát és lehetetlen kitisztítani utána...stb. Az ég világon semmi nem történt se a ruhámmal,a csap fehér maradt valamint voltam olyan ügyes,hogy a telefontokot is összefestékeztem,de onnan is egyből lejött, szóval ez az állítás nem igaz.
Rengeteg helyen olvastam azt is,hogy nem lett semmi hatása és pénzkidobás. Szerintem aki úgy használja,ahogy ajánlják a honlapon/dobozon annak látszani fog. Ez egy színező,nincs benne szőkítő, így sajnos egy sötétbarna hajat nem tud pasztelrózsaszínre varázsolni.
Nekem 2 hete lett festve a hajam világosszőkére, ombre dirty pink volt a cél, amihez az egy tubus sok is volt. 30 percig hagytam a hajamon, sajnálom, hogy nem tudok képet beilleszteni ide,de gyönyörű lett.
Kicsit erősebb rózsaszín lett az eredmény, a hajamat nem szárította ki és nagyon jó az illata is. Hideg vízzel öblítettem ki a hajamból,szerintem ez is sokat számított,mert így kb semmi pink nem jött ki belőle.
A használata nagyon egyszerű, sose festettem magamnak a hajamat, de ezzel abszolút bárki megbírkózik szerintem. A dobozban 2 kesztyű is van, ami nagy előny azoknak,akik nem használják el mind, külön plusz a tubusos kivitelezésnek,mert igy el lehet tenni a maradékot.
Akinek viszont az a terve,hogy az egész haját ezzel festi be,azt ajánlom min 2 dobozzal vegyen hosszú hajra.
Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, szép rózsaszín lett a hajam, puha és jó is az illata, én bátran ajánlom ezt a színt azoknak,akiket elbátortalanít a sok negatív komment.
A kimoshatóságát még nem teszteltem, de úgy vagyok vele,hogy inkább jöjjön ki hamarabb, minthogy ne jöjjön ki egyáltalán :D

UPDATE:
Első hajmosás után veszitett a szinéből,de mivel nekem elég világos a hajam igy még mindig elég látványos,szép pasztel pink lett az eredmény :)
A dobozon igért 2-3 mosást tuti,hogy tartani fogja, én már vettem belőle másikat is, abszolút meg vagyok vele elégedve.
Persze az ára lehet van akinek sok,de nekem a manic panic túl tartós és rikitó. Nem sok olyan kimosható szinező van,ami tényleg pasztel és ilyen hamar kimosható pluszban hatalmas előnye,hogy tényleg csak rá kell kenni a hajra és ennyi.
Én 1000%-ig meg vagyok vele elégedve :)

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

UPDATE:
Én 1000%-ig meg vagyok vele elégedve :)

Cassie25

2017. május 5.

Hát, skacok, én nem nem tudom, valószínűleg én kaptam túl jó terméket. Íme a sztorim:
A legvilágosabb pinket akartam venni, de néztem videókat, meg elolvastam a véleményeket. Úgy értelmeztem, hogy a szőke hajamat nem nagyon fogja meg fogni az, amit kinéztem, így megvettem a dirty pinket. Olvasom, mossam addig, amíg enged a szín. Nem hazudok, nekem egy csepp pink szín se jött ki, amikor mostam le a festéket. Már túl vagyok a 8-ik hajmosáson és még mindig meg van a szín. Tehát, 2 mosásra terveztem és még 3 hét után is meg volt.............

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Babsszi

2017. május 4.

Mióta lehet kapni a rossmannban azóta szemezek vele, és mivel a héten 25%-os akció volt rá így be is szereztem egy dirty pink árnyalatot. Nem vártam tőle sokat, mert itt szinte csak rossz véleményeket olvastam róla, de ettől még nagyon ki szerettem volna próbálni és végül is én teljesen meg vagyok vele elégedve.
A használata nagyon egyszerű. Otthon, egymagának is könnyen megcsinálja az ember lánya és nem fogott össze semmit, se a fürdőszobát, se a törülközőmet, se a pólómat, se a bőrömet. Majd 20 perc pihentetés után a végeredmény is nagyon szép lett, szőkéből rosegold átmenetes lett a hajam. Pont olyan amire számítottam, pont olyan amit vártam. Mivel a csomagolásra rá van írva, hogy pasztell így nem vártam semmi erőteljes színt, ráadásul nem is örültem volna neki mivel mindenképp olyan hajat szerettem volna amivel megtudok jelenni majd holnapután a munkában. A használati útmutató azt tanácsolta hogy ne samponnal mossuk ki, hiszen akkor egyből fakul, így se sampont se balzsamot nem használtam kimosás közben, és így is finom puha lett a hajam, egyáltalán nem száraz és töredezett, bár elvileg nem is szabadna annak lennie mivel tartalmaz balzsamot. Az illata is kellemes. Updatelek majd hogy milyen lesz az első hajmosás után, illetve hogy hány mosást bír ki. De ennyi pénzért egy pasztell hajszínezőtől ami 2-3 hajmosásig tartó eredményt ígér, nem is vártam többet. Szerintem ez egy teljesen jó termék, amivel a szőkék kicsit megbolondíthatják a hajkoronájukat úgy, hogy mégis természetes és hétköznapi eredményt érjenek el vele és ne nézzenek ki úgy a melóban vagy a suliban mint aki egy fesztiválra készül.

Update

Sajnos az első hajmosás után, szinte teljesen kijött. Így el kell vennem egy csillagot mivel nem túl gazdaságos (2400ft egy doboz). Bár annyit a számlájára írok, hogy mivel vállig érő hajam van kétszeri használatra is elég nekem egy.
Ettől eltekintve még mindig elégedett vagyok vele, tetszett a hajam nagyon és sokan meg is dicsérték. Több színt is ki fogok próbálni, viszont tényleg kár hogy nem tartósabb egy picit.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Update

cske

2017. május 3.

Féltem kipróbálni az itt olvasott vélemények alapján, de végül győzött a kiváncsiságom :)
A világos rózsaszínt választottam, és szépen befogta a hajam, jól látszódik :) nem lett szárazabb sem tőle, és nem fogott össze semmit :)
Az egyetlen bajom az ára (Rossmann 2499Ft, máshol esdig nem láttam), tekintve hogy max. 2 használatra elég, aránylag drága, ezért csak 4*

cske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Bognarika

2017. május 2.

Nagyon sok rossz véleményt olvastam, azonban ha betartja valaki a következő dolgokat, semmi probléma nincs vele.
Először is szőke hajom használjátok. Az enyémnek az alja van kiszőkítve, arra kentem fel. Nagyon szép rózsaszínű lett.(dirtypink árnyalat.) Ahol nagyon szőke volt ott igazán rózsaszín lett, ahol pedig sárgásszőke,ott kicsi barackos rózsaszín. Egyszerűen imádom.
Fontos, hogy előtte mossátok meg a hajatok, szárítsátok meg, utána tegyétek rà a terméket, várjátok ki a 20-25 percet, fésűljétek bele a terméket jól, majd hideg vízzel öblítsétek ki. És ekkor se sampont, se balzsamot ne használjatok, mert ebben van, és bár az én hajam nagyon száraz, mégis szép lett. Egy kis olajat használtam miután megszáradt.
Kis rózsaszín jutott a barna hajrészre is, de ez valóban nem lett túl intenzív.
A kiszerelés nem túl nagy, nekem sok hajam van, és hosszú is, így épphogy elég volt. Az egész haj festését annyira nem javaslom, mert akkor 2-3 dobozzal is kéne, másrészt nem teljesen egyenletes a fedése.
A kádat nem fogta meg, a bőröm sem, viszont arra vigyázzatok, hogy én pl.véletlenül letettem a faasztalra a még rózsaszín kesztyűt, és azt egyelőre nem sikerült lemosnom.

Bognarika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Kis rózsaszín jutott a barna hajrészre is, de ez valóban nem lett túl intenzív.

Mixi

2017. április 24.

Sötétebb barna hajam van, amit hennával festek. Kicsit már untam a színét és gondoltam kipróbálom ezt a hajszínezőt. A pirosat vettem meg és csak a hajvégeimre tettem belőle. Nekem nagyon bevált, jól megfogta a hajam, csakúgy mint a mosdót, a felsőmet és a törölközőt.. :D Nagyon vigyázni kell, hogy hova kerül belőle.
Első hajmosás alkalmával elég sokat fakult a színe, de még mindig jól látszik. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani az eredmény.

Mixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

vivick

2017. április 23.

Nekem személy szerint nagy meglepetést okozott ez a termék. A dirty pink árnyalatot vettem meg a szőkés-barnás hajamra, (a tervem az volt hogy a "sima" pinket veszem meg, de az nem volt -nagy szerencsémre) én csupán 15 percet mertem a hajamon hagyni, mert féltem nehogy nagyon vad hatást érjek el. Meglepő módon a hajam pont olyan lett amilyet szerettem volna, a szőke és a pink kombó egy csodálatos rose gold frizut eredményezett :)
Valószínű, ha a sima pinket veszem meg 15 perc után semmi nem látszódott volna a hajamon, de ez így tökéletes lett :) Megyek újravenni ;)

UPDATE: -1* mert az első mosás után szinte teljesen kiment a szín a hajamból :(

vivick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

UPDATE: -1* mert az első mosás után szinte teljesen kiment a szín a hajamból :(

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2