KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

Ár: 1300 Ft , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: egy diónyi mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten (Nyugati, Móricz, Kelenföld M4 preferált), vagy MPL / Foxpost csomagautomata előreutalás után

fayless

2018. május 12.

Döglött lepkefing lila lett a szőkített hajam vége. Élénk lilára számítottam, ha már Scooter szőke lettem, erre kaptam egy szürkés valamit. A lilát felejtsétek el, szörnyű....

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

hessviky666

2018. május 8.

2018.04.15:Hát nem tudom hogy ez előny inkább vagy hátrány, de nekem a türkiz szín alig akar kijönni a hajamból. Sötétszőke, a végén picit világosított hajam van. Értelem szerűen a világos tincsekből nem szeretne kijönni. A szín frissen felkenve csodálatosan élénk volt, megegyezett a dobozon lévő színnel. A második mosás után is igencsak látszik, pedig a hozzá tartozó fakító sampont használtam.
Tavaly a halvány rózsaszínt használtam, az is látszott, de jóval csekélyebb mértékben.
A használata nagyon egyszerű, fesztiválokra, koncertekre baromi jó. Plusz pont, hogy a száraz haj nem színez.

2018.05.08: még mindig van két menta kék tincsem...nem rossz, ehhez öltözködöm, de nem ez volt a terv.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Repuka

2018. április 20.

A gyönyörű szőke hajam megölte a lila. Nem csak hogy kiszárította.. kb a 3-4. mosás után a lila tejesen eltűnt és zöld maradt, ami 1 hónap után sem kopott ki, így bekellett fessem a hajam mert úgy néztem ki mint egy bohóc. Drága és kevés ami 1 tubusban van. Próbáltam a rózsaszínt is előtte, az szépen kikopott.

Repuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

AppleMaple

2018. április 8.

A Burgundy árnyalatot próbáltam ki, bár nagyon szemeztem a Pink, Softpink és a Peach szinekkel is. Hiába ez a legsötétebb azok közül amelyek tetszettek nekem, ez sem nagyon fogta be a hajam, nem úgy, mint a fürdőszobát. Csak amikor épp úgy esik rá a fény, akkor vélek felfedezni valami burgundis beütést. Azzal nyugtáztam, hogy ezt az egész hajfestősdit nem nekem találták ki.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Angela00

2018. március 24.

Sotet barna hajamat tokeletessn befogta. Az egeszet befestettem vele, hatkozepig ero, dus a hajam, az egeszet egyenletesen befogta. Minden szokites, mas hajkarosito tevekenyseg nelkul. Egyenlore csak a Red szint probaltam, valoszinuleg a vilagosabb, kek szin vagy a barack(?) nem. fogna be.

Angela00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

rafi

2018. március 8.

Alapvetően sötétbarna hajam van, de ombrésan szőkére van festve a vége. A nevére nem emlékszem, de a sötétlila árnyalatot választottam. Nekem szépen, egyenletesen fogta be, nem volt túl hivalkodó, de feldobta kicsit a frizurámat, könnyű volt felvinni is. Nagyon szép színe lett, olyan volt, mint a képen (talán egy picit fakóbb, bár nagyon sokáig öblítettem festés után). Szépen, egyenletesen kopott, ahol konkrétan a lila már nem látszott, ott meg csak kicsit hamvasabbnak tűnt tőle a hajam, mielőtt teljesen kikopott volna. Így tovább tartott nekem, mint 8-10 hajmosás, mire teljesen az eredeti színe látszott csak a hajamnak, viszont 100%ig kijött belőle. Egyébként meg úgy működött, mint egy hajpakolás, puha és fényes lett tőle a hajam,meg is lepődtem, mennyire. Hosszú a hajam, így sajnos az egész tubust el kellett használnom rá, így szerintem elég drága, csak ezért -1 csillag, de nyárra, kicsit feldobni az ember kinézetét szerintem buli. :)

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Flora8

2018. március 8.

Barna hajam van, nyáron már a peach színnel volt festve, amit szőkítés nélkül kentem rá, így nem igazán értem el vele a kívánt hatást, de ez az én hibám volt, nem a festéké. Nemrég a narancssárgát választottam, mivel azt sötétebb hajra is lehet használni. Nem bántam meg a választásom.Nekem picit a hajszínem miatt narancsos-vörös hatása volt.
Egyet kell értenem az előttem szólóval, nem szabad addig mosni festés után a hajat amíg tiszta nem lesz a víz. Egész pontosan február 11-én volt befestve vele ombréra a hajam és még azóta is látszik, tehát nagyon tartós. Csak a fél tubust használtam fel, de még így is jól befogta a tincseket és szépen is kopik.

Flora8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Petya31

2018. február 26.

Nos, nekem sötétbarna hajam van, szerettem volna feldobni, de roncsolni annyira nem szerettem volna a hajam egy rendes festékkel, szóval csak a szinező mellett döntöttem. Vöröset vettem, és egyszerűen imádom.
Ahogy én csináltam: kimostam a hajam hogy mindenképp friss és tiszta legyen, megszárítottam rendesen, majd felkentem rá a festéket, fél óráig fent hagytam, majd lemostam. Ugye írja a "használati utasítás", hogy addig kell mosni amíg tiszta nem lesz víz, ezt nem szabad betartani, ugyanis akkor az egészet lemosod, és egy hekto vizet elhasználtál... Amikor ilyen halvány pirosas a víz abba kell hagyni és egyből szárítani.
(legalábbis én így csináltam)
Nekem elég tartós, minden mosással ugye egyre jobban kopik de nem rendellenesen és gyorsan. Én nagyon szeretem.🤗

Petya31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

(legalábbis én így csináltam)

ggina1

2018. február 26.

Használtam már a spray-t több színben, nem igen volt hatásos, felesleges pénzkidobás. Gondoltam kipróbálom a krémet, mivel majdnem szőke vagyok eléggé megfogta a hajam. Először egy halványabb árnyalattal (próbálkoztam, ( valami lila féle lehetett) zöld lett belőle de nem volt rossz, hamvas színe lett ezért gondoltam újrafestem pár hajmosás után. Elmentem a boltba (nem emlékeztem milyen volt az előző), lekaptam a kéket a polcról hazamentem és mivel az előző meglepően jól állt, gondoltam akkor fessük be az egészet. És most jön a feketeleves, ugyanis borzalmas kék lett, kb mint egy bohócon, azt hittem elsírom magam mikor megláttam. Pár mosás után ugyan fakult, először fű aztán menta zöld nyomokban fura kékkel.... Soha többet nem veszek ilyet de másmilyet se.... Most még várom, hogy fakuljon, addig nem merem átfesteni hátha mégrosszabb lesz, ráadásul a boltban csak L'Oreal "7"-es hajfesték volt ami elméletileg középszőke, de rengeteg rosszat olvastam róla, legfőképp, hogy kb gesztenyebarna lesz belőle és na, azt pedig nem akarom! Na meg persze nem tudom mennyire tudja eltűntetni ezt a zöld izét a fejemről.... 😕

ggina1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

egeresi47

2017. november 10.

Vöröset vettem a barna hajamra, de szörnyű lett :( :(
Nem fogta be normálisan, remélem normálisan ki tudom majd mosni :(
Katasztrofális :(

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Vöröset vettem a barna hajamra, de szörnyű lett :( :(
Nem fogta be normálisan, remélem normálisan ki tudom majd mosni :(