KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

Krémmánia Kedvencek a -től
FRea89

2017. június 23.

Lilachair árnyalatot próbáltam a szőkített hajvégeken. Halványan fogta be, ami tetszett is. Nyaralásra festettem be és az első fürdésnél a tengerben zöld lett a festék helyén. Itthon újra kipróbáltam, hátha csak a tengervízzel volt baja, de az első hajmosás után megint zöld lett és egy hét után sem jött még ki. (egy héten 2-3x mosok hajat) Kár, pedig nagyon tetszett ahogy befogta lilára és sajnos nem szép zöldre színeződött el :(

FRea89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Formidable

Korcsoport: < 18
2017. június 17.

Eredetileg az egyik, a terméket bemutató videóban látott frizurát szerettem volna reprodukálni, de sajnos rá kellett jöjjek, az áhított színek egyikét idehaza nem forgalmazzák ( :( ), így végül a blue és az aqua mellett döntöttem. Természetes sötétszőke hajam van, amit nem akartam kiszőkíteni, így habár sejtettem, emiatt a végeredmény nem lesz olyan, mint a dobozon, gondoltam, egy próbát megér. Először csak egy-egy tincsen teszteltem le mindkét színt, és miután az aqua a hajamon egészen zöldesnek hatott, inkább a blueval festettem be, kissé ombrésan. 20 percig hagytam fent a színezőt, majd kiöblítettem. A leírás szerint addig kell hideg vízzel öblíteni, míg engedi a színt, de nekem egy csepp kék sem jött ki belőle. Szárítás után, a termékben lévő balzsam miatt finom puha lett a hajam, de a végeredményt látva először kissé megijedtem. Nem igazán tudtam megmondani, tetszik-e, amit a tükörben látok, ugyanis elég gyéren fogta be hajam, de ezt igazából annak köszönhetem, hogy nem szőkítettem ki korábban. Pár nap múlva ismét felvittem a színezőt, amitől kissé élénkebb lett az eredmény, és ekkorra egészen megtetszett. :) Mindenesetre legközelebb talán mégis kiszőkítem színezés előtt, mert jelenleg elég viccesen viselkedik ez a kék: bizonyos fényben egyáltalán nem látszik a színezés, máskor egészen hajaz a dobozon ígért pasztellkékre, megint máskor pedig szinte zöldnek tűnik, mintha az auqa lenne a rajta.
Mindenesetre ajánlom mindenki figyelmébe a L'Oréal honlapját, mert itt mindegyik színnél meg lehet nézni, hogyan mutatna az adott hajszínen, és habár először nem tartottam túl mérvadónak ezeket a képeket, rájöttem, valójában elég pontosan megmutatja, milyen eredményre számíthatsz, legalábbis én így tapasztaltam.

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 17.

snori

2017. június 16.

Félve kentem fel az itt olvasott vélemények miatt a barack árnyalatúval a festett szőke hajam. Ombre hatást szerettem volna, ezért az aljára kentem inkább, finoman eloszlatva. A javaslatok miatt úgy gondoltam, ne 15 perc legyen, hanem 25...Mikor megmostam a hajam a festés után, semmi színe nem volt a víznek, nem jött ki belőle egytalán. Belenéztem a tükörbe és majdnem elsírtam magam....a hajam foltos, alja rikító rózsaszín volt, a barack pasztell árnyalatához semmi köze! Megszárítottam és még rosszabb, még élénkebb hatása volt, mint szárazon. Ha pinket szerettem volna 5* lett volna! Kétségbeesésemben hajszárítás után mégegyszer kiöblítettem, bár akkor sem láttam sok színét a víznek, a második mosás után határozottan jobb lett (a foltossága is eltűnt), azóta még egyszer mostam hajat, a 3. után lett tökéletes, nagyon szép a színe, nem rikító, nem rózsaszín. Kíváncsi vagyok meddig marad, de most így tetszik.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Zsanilla

2017. június 15.

Csak emiatt a termék miatt regisztráltam ide, akkora csalódás volt. Sokszor színeztem/festettem a hajamat itthon, eredményesen, de erre nem számítottam.. A kéket vettem meg, ugyanis ezüst-kék ombre hajat szerettem volna. Így hát, a szőkített hajvégre/hajhosszra felkentem, eléggé nehéz volt szépen eloszlatni, na de ami utána jött... Természetesen foltos lett, itt-ott inkább lilás, zöldes árnyalatú, kerestem benne a kéket, de hiába. Befonva még elment, viszont az első hajmosás után majdhogynem sírva fakadtam. ZÖLD lett. Rikító zöld! Gondoltam mivel kimosható a cucc, nem lesz nagy baj, várok pár hetet, kikopik. Na ez nem kopott. Ez benne maradt. Ment rá jég szőke hajfesték 2x is, crazy color ezüst hajszínező, hamvasító folyadék, minden, eredménytelenül... Ugyanúgy ott a zöld szín már hetek óta, a kék, kimosható hajszínezőtől (????) Maximum ha leszívatnám, akkor jönne ki, de azt inkább kihagyom. Battyoghatok szomorúan a fodrászhoz egy vágásra, a "szép" és "jó" zöld tincseimmel...

Zsanilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

klozeable

2017. június 15.

Nekem teljesen bevált. A sötétebb rózsaszín árnyalatot próbáltam ki, 3 mosásig maradt benne a szín, az első két napban elég intenzív volt, de a kopott árnyalat is nagyon tetszett nekem. Nem használtam el a teljes flakont, kb. a negyede megmaradt. Tudni kell, hogy ombre hajam van, az alja teljesen szőke, arra kentem rá a színt is, azt nagyon szépen befogta. Fesztiválszezonra tudom ajánlani :) viszont akinek nem szőkített/szőke a haja, azt valóban nem fogja befogni, a barna tincseken nekem nem látszódott a szín.
Az ára tényleg lehetne kicsit barátibb.

klozeable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Az ára tényleg lehetne kicsit barátibb.

vegso

2017. június 15.

Az első héten nagyon szép zöld volt a kiszőkített hajvégemen, utána meg elkezdett kifakulni, aminek sajnos már nincs olyan szép színe és még picit foltos is. Ez pedig egy hónapig tartott, szóval tovább tart a színhatás, ami ebben az esetben nem volt kedvező. Ideiglenesen jó, de kéne rá valami ami ki is szedi rendesen, vagy könnyebben kijöhetne.

vegso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

cattitude

2017. június 12.

néhány tincset színeztem aqua és turquoise árnyalattal, igazából azt kaptam, amit vártam. szőkített a hajam, az aqua 2-3 mosás után kifakult de nem tűnt el, a turquoise egész szépen tartja magát. egész hajat ilyen "hobbiszínezővel" nem festenék, de hajvégekre ombrésítani megfelel. az ára egy vicc, ennyi pénzért akár professzionális színezőt rendelhetünk magunknak 8plusz shipping). a csomagolás/marketing is megtévesztő, egészen kizártnak tartom, hogy a sötét hajra is ajánlott türkiz szín normálisan látszódjon pl. sötétbarna, nem előszőkített hajon. mindent egybevéve hármast adok - el lehet vele szórakozni, de komolyabb hajszínezésre alkalmatlan.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

cyprienne

2017. június 11.

A képen látható kék színt próbáltam ki, szőkített melírozott hajam van és csak a hajvégeimre vittem fel a terméket. Természetesen rendesen el kell dolgozni a tincseken, hogy mindenhova jusson, különben foltos lesz, de ez minden festékkel így van. Azért, hogy átmenetes legyen, minden tincset egyenként ki is fésültem, miután rájuk raktam a színezőt. Nagyon szép az eredmény, mivel nem az egész hajam festett, némelyik tincsnek kicsit sötétebb a színe, de a dobozon látszik, hogy csak festett szőke hajon világoskék az eredmény. Én nagyon meg vagyok vele eddig elégedve, remélem a fokozatos halványulással sem lesz probléma!

cyprienne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Bleach

2017. június 7.

update: Azóta leszívtam a hajam és még mindig kék, ráadásul valami egészen hupikéktörpikés árnyalat, úgyhogy elveszek mégegy csillagot aztán cuccolok aprajafalvára.

Teljesen kiszőkített hajamat foltosra fogta be, ráadásul a színeredménynek köze nem volt a csomagolás hátulján feltüntetetthez, sajnos kimosni sem annyira egyszerű, mint amennyire ígéri úgyhogy nekem ez egy nagy bukta volt.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

ZitaSt

2017. június 4.

Szőkített, copacabana/ombre hajam van, egyenletesen fogta be és szépen fokozatosan halványodik mosásonként (nem szárította egyáltalán). Ár-érték arányban szerintem nem éri meg hosszútávon, a középhosszú hajamra egy teljes tubus kellett. Ettől függetlenül ha valaki csak ki akarja próbálni vagy egy fesztiválra szeretne extrát vinni a hajába, arra tökéletes. .

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.