KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Burkolja be haját 6 virágolajjal gazdagított finom krémmel. Azonnal beszívódik. Az olaj a krémben bevonja a haját és finoman, de intenzíven ápolja anélkül, hogy elzsírosítaná vagy elnehezítené. Szebb és vitalitással teli, haja újra csodálatosan fényes és érzékien lágy.

500 Ft L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
Ár: 500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Foxpost: 799 Ft. Postán maradó csomag: 1090 Ft. Ritkán késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
KisPicúr

2019. január 2.

Még tavaly használtam ezt az ápoló krémet, csodálatos illata van és szépen ápolta a hajamat. Most az olaj változatát vettem meg, azt is imádom, talán az kicsit könnyebben szívódik fel, de mindkettő tökéletes! :)

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Secretgirl

2018. december 11.

Nagyon szeretem, száraz és nedves hajra is használom. Isteni az illata!

Secretgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon szeretem, száraz és nedves hajra is használom. Isteni az illata!

jusztina78

2018. november 12.

Sima ,puha ,könnyen kezelhető a hajam és kevésbé törik mióta használom ezt a krémet,már többször újravettem,nem nehezít nem zsírosít nagyon jó kis termék

jusztina78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

csokibeka

2018. október 28.

Nedvesen és szárazon is jól hidratálja a hajam, bár kell neki idő, amíg beszívódik ezért általában ritkán használom. Jó és nagyon tartós illata van, bár nekem ez már sok.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Gubucsino

2018. október 23.

Rendszeresen használom, hamar beszívódik, nem nehezíti és nem is zsírosítja a hajam. Isteni az illata, előfordul, hogy csak úgy bemaszírozom a hajvégekbe.

Gubucsino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nedves hajra szoktam felvinni.Nagyon jó illata van,szuper puha lesz tőle a hajam.Mindig újra veszem,már a 4. tubust használom.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nairam

2018. július 24.

Nedves hajvègemre szoktam felvinni, utána mindig beszárítom a hajam, ès úgy vettem èszre, hogy szebb lesz a vègeredmèny, a frizurám is jobban sikerül. A 2. tubussal fogyasztom, èn szeretem, de meglennèk nèlküle, ha találnèk valami jobbat.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

szabinka90

2018. július 10.

Én is ugyanígy jártam, mint előttem már páran, hogy a végén már kentem száraz-nedves hajra csak fogyjon el végre :D Finom illata van és amikor száraz hajra tettem belőle szépen lesimította a szálló hajszálakat, fényesebb is lett, de semmi más hatása nincs, nem ápol valójában, de ha túl sokat használsz bizony elnehezíti a hajat. Biztos, hogy nem veszem újra.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Barby831

2018. június 13.

kellemes az illata, száraz hajamra szoktam inkabb kenni akkor erezhetően puhabb a hajam tole. jobb kufesulhetoseg. ha tobbet teszek belole akkor gyorsan zsirosodik a hajam. jo termék de nem veszem újra.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

aukszflora

2018. május 24.

Egy flakonnal elhasználtam. Próbáltam hajmosás előtt, közben és után is, de talán az utóbbi változatban a legtöbbször. A végén már én is kentem mindenfelé, csak hogy fogyjon el. :D Valahogy nem fogott meg annyira hogy újravegyem. Számomra ugyanolyan volt, mint bármelyik másik balzsam.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.