KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Burkolja be haját 6 virágolajjal gazdagított finom krémmel. Azonnal beszívódik. Az olaj a krémben bevonja a haját és finoman, de intenzíven ápolja anélkül, hogy elzsírosítaná vagy elnehezítené. Szebb és vitalitással teli, haja újra csodálatosan fényes és érzékien lágy.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nedves hajra szoktam felvinni.Nagyon jó illata van,szuper puha lesz tőle a hajam.Mindig újra veszem,már a 4. tubust használom.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nairam

2018. július 24.

Nedves hajvègemre szoktam felvinni, utána mindig beszárítom a hajam, ès úgy vettem èszre, hogy szebb lesz a vègeredmèny, a frizurám is jobban sikerül. A 2. tubussal fogyasztom, èn szeretem, de meglennèk nèlküle, ha találnèk valami jobbat.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

szabinka90

2018. július 10.

Én is ugyanígy jártam, mint előttem már páran, hogy a végén már kentem száraz-nedves hajra csak fogyjon el végre :D Finom illata van és amikor száraz hajra tettem belőle szépen lesimította a szálló hajszálakat, fényesebb is lett, de semmi más hatása nincs, nem ápol valójában, de ha túl sokat használsz bizony elnehezíti a hajat. Biztos, hogy nem veszem újra.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Barby831

2018. június 13.

kellemes az illata, száraz hajamra szoktam inkabb kenni akkor erezhetően puhabb a hajam tole. jobb kufesulhetoseg. ha tobbet teszek belole akkor gyorsan zsirosodik a hajam. jo termék de nem veszem újra.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

aukszflora

2018. május 24.

Egy flakonnal elhasználtam. Próbáltam hajmosás előtt, közben és után is, de talán az utóbbi változatban a legtöbbször. A végén már én is kentem mindenfelé, csak hogy fogyjon el. :D Valahogy nem fogott meg annyira hogy újravegyem. Számomra ugyanolyan volt, mint bármelyik másik balzsam.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

CsDiane

2018. április 22.

Nekem nagyon bevált, szépen helyreállítja a töredezett haj véget és kellemes az illata.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Zsolt8912

2018. április 15.

Szeretem a l'oreal termékeket, de ettől a krémtől nem dobtam hátast. A csomagolás nagy varázsa vitt el engem is, hogy megvegyem és kipróbáljam. Illata és állaga nem rossz, de semmivel nincs jobb hatása, mint egy akármilyen no name hajkrémnek. Kezdetben érzel egy picike változást, de aztán el is illan, a lelkesedéssel együtt. Pofátlanul drága.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Lencseee

2018. április 7.

Ezt os elhasznaltam, de a vegen mar dupla mennyiseget tettem a hajamra, csak fogyjon el. Felaron vettem meg osszel a Joy napok alkalmaval, de annyit sem tudott, mint a shisheido sima balzsama, vagy ha mar repair, a Pantene 3 perces hajmaszkja tobbet segitett... En nem ajanlom. Inkabb kicsit legyen dragabb, de hatasos...mert egyebkent csak kidobott penz.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

TDiana

2018. április 7.

Hónapokig próbálkoztam ezzel a termékkel, de semmi változást nem vettem észre a hajamon.

TDiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

cyrrusz

2018. április 6.

Nagyon bevált nekem, az egyetlen balzsam, ami a gubancolódó, száraz hajamat kifésülhetővé és selymessé teszi.A 4 csillagot a csomagolás miatt kapta, valamilyen korszerűbb megoldás jobb volna...

cyrrusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.