KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. március 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentáltású, krémes ajakrúzsok, melyek kellemes és tartós viseletet nyújtanak. A speciálisan kifejlesztett applikátornak köszönhetően használata egyszerű és pontos.

Hazánkban 2 árnyalatban kapható

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

Ár: 1000 , Eladó: Csengusz
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalást követően postázom is

lavendersky

2017. október 16.

A Glamour napokon szereztem be kedvezményesen a 101-es nude árnyalatban. Már régóta kerestem egy ilyen barnás tónusú nude rúzst, úgyhogy a színe az szerelem volt első látásra. :)
Az illata is nagyon kellemes, én a gyümölcsös illatot érzem benne. Tartósságát tekintve közepes. Napközben ettem-ittam és egy idő után már lekopott, viszont ami számomra pozitívum, hogy fokozatosan, nem feltűnően kopott le. Egyáltalán nem szárította ki az ajkaimat, sőt a krémes állaga miatt szerintem picit hidratálta is.
Teljes áron nem biztos, hogy én is megvenném, de egyetértek az előző kommentelővel : kedvezményesen megéri kipróbálni :)

lavendersky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. október 13.

Kedvezményesen vettem meg a 101-es Gone with the nude árnyalatot és nagyon szeretem. Talán egy kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de nagyon szép így is... Nap végére ugyan teljesen lekopott, az ecsete nem vesz fel túl sok terméket... szerintem teljes áron annyira nem biztos, hogy megéri, de ha le van értékelve megéri megvenni! :)

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 13.

mikkamakka75

2017. június 7.

Darling pink àrnyalatot vettem meg. Kàr volt. Lehet, hogy nekem tùl nagyok az elvàràsaim (??) de ez a kis kence sem elègíti ki öket.
Mèg az ennek a töredèkèbe kerülö Lovely hosszantartò matt folyèkony rùzsàhoz is jobb applikàtor van, krémesebb, szebben felvihetö az anyag és legalàbb addig tart is a szàmon, mint ez. Elönye ennek az olcsòbb tàrsaihoz képest, hogy talàn egy picit egyenletesebben kopik (de lehet, hogy ezt is csak egy, az ajkaim színèhez hasonlò színnél làtom így..) és könnyebb ùjrakenni, nem kukacosodik, nem ragad több rètegben vagy ùjrakenve sem.
Kidobni nem fogom, elhasznàlom ha màr megvettem... mondjuk sokàig nem fog tartani, mert ma reggel 11-töl este 6-ig màr hàromszor kentem ùjra a szàmat. Egèszen biztos, hogy nem fogom ùjra venni, nekem ez messze nem èr meg 8-9 eurot..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

dorkaww

2017. május 15.

103-as Fuchsia wars árnyalat van meg ebből a típusból. Brutálisan jól fed már egy rétegben is, nagyon könnyed az állaga, nem szárad ki tőle a szám. Szépen kopik bár tény és való hogy evés ivás kizárva, tartóssága 5/3,5. Az egy csillag amit levonok az az ár/tartósság miatt van.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

2017. április 18.

102-es Darling Pink árnyalatot szereztem be Angliából (mert persze ezt nem hozták be Magyarországra, csak egy nude és egy nagyon élénk színt...), postával annyi volt mintha itthon teljes áron megvettem volna. Vannak fenntartásaim a L'Oreal termékekkel szemben, de az utóbbi időben előállnak 1-1 jó sminktermékkel, szerintem ez is egy jól sikerült darab. Nagyon pigmentált, szépen terül, tartóssága közepes (ami egy ilyen krémesebb rúzsnál nem is lehet szerintem jobb), némileg megszínezi az ajkakat kopás után is. Egyenletesen kopik, nem szárít. Az applikátora is viszonylag jól használható. Pici mennyiségben felvive szolidabb, nagyobb mennyiségben felvive erősebb hatás érhető el vele. Igazából 4,5 csillagot adnék neki, de olyan gyönyörű ez a szín hogy megkapja az 5-öt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Simonee

2017. április 11.

Az összes hasonló állagú rúzs, amit próbáltam durván szárította a számat, még ajakápolóval is. Ez nemhogy nem szárít, de még kicsit mintha hidratálna is, ráadásul elképesztően tartós. Maximálisan megéri az árát.

Simonee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

mafalda

2017. április 8.

Glamour napok alkalmával az első termék, ami a kosaramban landolt. 😻
A fuchsia wars átnyalata lett az enyém. Kicsit fényes. Nagyon szép, brutál élénk, és hihetetlen tartós egy egész napot bírt, ettem-ittam és még fogmosás után is látszott, ahogy kopott sem lett halványabb inkább matt hatású. 😘 Az illata/íze is jó. Így kuponnal féláron sztem nagyon megérte!!!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Glamour napok alkalmával az első termék, ami a kosaramban landolt. 😻

marlu

2017. március 7.

Pár napja szereztem be a 'Gone with the nude' árnyalatot. Mivel az üzletben mások a fényviszonyok, mint az utcán, így egy kicsit aggódtam, hogy talán mégsem mutat majd jól ez a szín a világos arcbőrömhöz, de szerencsére jól áll ez az árnyalat. A kis applikátorával könnyű a felvitel. A végeredmény valóban kicsit fényes, olyan mintha egy ajakápolót viselnék. Az én ajkaimat jól hidratálja, nem szárítja egyáltalán. Evés-ivás közben kopik ugyan, de nem feltűnően és könnyű újrakenni is. Az illata is nagyon kellemes.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!