KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Termékteszt: L'Oreal False Lashes Wings szempillaspirál

Ár: 2000 Ft , Eladó: dettiii
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Stadionoknál, Foxpost, posta

PAncsi79

2017. október 20.

Sajnos nekem nagyon nem jött be ez a szempillaspirál :(
Ritkán vásárolok L'Oreal szempillaspirálokat, őszintén szólva túlárazottnak találom őket, de a repülőtéren találtam egy nagyon jó árú kis csomagot, ahol a kedvenc tusommal csomagolták össze, így gondoltam kipróbálom.
Szerintem az a legrosszabb, hogy olyan kiszámíthatatlan ez a termék: egyszer nagyon sok festéket vesz fel, így összetapasztja a piláimat, máskor viszont jól működik és igazán szép tekintetet varázsol. Viszont emiatt a kettősség miatt nem szívesen használom/használtam, pedig általában nem szívesen dobok ki spirálokat.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Sajnos nekem nagyon nem jött be ez a szempillaspirál :(

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Nekem inkább dúsabbnak nézett ki a szempillám, de sokkal hosszabbnak nem tűnt. Vannak ettől jobbak is, amikkel látványosabb a hatás. Nem tapasztja össze a pillákat, akinek csak dúsítás kell, annak ajánlom.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Csobanka

2017. szeptember 11.

Az én pilláim nagyon-nagyon rövidek és viszonylag dúsak. Egyszer rakattam fel műszempillát és a pillás azt hitte vagdosom a szempilláimat, szóval tényleg. Az én eredeti pilláimat ez a termék kicsit hosszabbította, szépen szétválasztotta de nem volt látványos hatás. Ennél már próbáltam sokkal jobbakat is. Az ára sem alacsony viszont nem szárad be, sokáig kitart.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

captainsunflower

2017. július 28.

Kis idézés:
-Műszempillád van?
-Nem.:D
-Nem?:o
-Nem.
-Y, nézd már mekkora pillái vannak!

Szerintem ez mindent elárul.:D

captainsunflower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Kis idézés:
-Műszempillád van?
-Nem.:D
-Nem?:o
-Nem.
-Y, nézd már mekkora pillái vannak!

Szerintem ez mindent elárul.:D

Agnyecko

2017. július 18.

Szeretem, hogy szétválasztja és tényleg hosszítja a pillákat egy rétegben is. Én dúsító hatást nem vettem észre, viszont szépen, egyenletesen viszi fel a festéket, nem csinál póklábat (ami a halálom), nem pereg és könnyen lemosható.

Azért a kefét szokni kell, majdnem mindig sikerül összekennem magam vele, de azt hiszem, újra fogom venni.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

felicity94

2017. július 12.

Nem ebben az árkategóriában szoktam szempillaspirált vásárolni és mondhatni megvan már az igazi kedvencem, de egy kuponnal féláron jutottam hozzá, mindenképpen megért egy próbát ugyanis nagyon elnyerte a tetszésem ez a termék :) imádom a kefe formáját, a külső pillákra egy kicsivel több festék jut, így igazán drámai hatást érhetünk el :) gyönyörű fekete színe van és egész tartós, nálam nem szokott potyogni, maximum egy hosszú nagyon strapás nap után, de ezért nem vonok le pontot. összességében elégedett vagyok, csak nekem kicsit drága ezért később újravenni csak kuponnal fogom :)

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nezili

2017. július 2.

En. Ezt. Imadom. Nem maszatolodik, pedig nekem az also pillak mindig kritikus pontok. A kefeje nagyon jo, meglepoen jol hasznalhato a kis "karmos" vege a kulso szempillakra. En az olyan spiralokat szeretem, amik nem poklabasitanak annyira, de nem is teljesen termeszetes hatasuak. Szoval hogy latszik, na. Lemosni sem halalos, ami nekem kardinalis kerdes a mindennapi spiralomnal. Mindezek mellett pedig rozsaillata van, aminek ugyan semmi ertelme, de milyen kiraly mar? :D Ajandekba kaptam, telleg piszokdraga spiral, de szerintem megeri mondjuk kuponos napokon beszerezni.

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

eszti87

2017. június 20.

3-at adok, de ha lehetne, 3,5-öt adnék. Nagy L'Oréal szempillaspirál-rajongó vagyok, mióta annak idején feldeztem magamnak még a legelső Volume Collagen változatokat, és rájöttem, milyen jól működik a pilláimon, szinte nem is használtam más márkát! Aztán volt egy rövidebb kitérőm, szörnyűbbnél szörnyűbb spirálokat használtam, aztán egy reptéri vásárlás alkalmával egy False Lash Wings 2db-os csomagot vettem a lehető legnagyobb nyugalommal :D

Nos, kerek 3 hónap napi szintű használat után bátran ki merem jelenteni, hogy ez a legrosszabb L'Oréal spirál, amit valaha próbáltam! Hozzátenném, hogy még így is sokkal jobban működik rajtam, mint mondjuk a Rimmer uborkaillatú borzalma vagy a Clinique hosszabbító spirálja vagy mondjuk a Maybelline Falsies.

Először is, nagyon meg kell tanulni a kefe használatát... érdemes kitapasztalni, hogy melyik részét húzzuk végig a pillákon, mert a végeredmény az iszonyú összetapadtól a maximálisan szétválasztottig terjed :D Nem tudom, hogy a pilláim állnak alapból úgy, vagy a spirál teszi, de a szemem külső sarkában lévő pillákat iszonyat mód hosszúnak és íveltnek látom ettől, szóval a False Lash Wings abszolút megállja a helyét.

A furcsa kefe miatt többször megszúrtam már a szemem, tényleg nagyon kell figyelni! Tartóssága oké, de talán egy icipicit jobban pereg, mint az általam próbált többi L'Oréal spirál, de abszolút nem vészes. Micellás vízzel dörzsölés nélkül is szuperül lejön, úgyhogy nem kell vakargatni esténként.

Alig várom, hogy elfogyjon mindkét példányom és már veszem is a régi keféset, mert én ehhez béna vagyok :D

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

kata002

2017. június 13.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg Glamour napokon fél áron. Hát őszintén szólva sokkal jobb teljesítményt vártam volna el tőle. Nem rossz, de az Astor szempillaspirálja magasan veri. Nem lesz újravevős.

kata002
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Juditka84

2017. május 11.

Legjobb szempillaspiral amit valaha használtam, 3eve csakis kizárólag ezt. Gyönyörű hosszú dús pillakat csinál és nem mazgalodik el a szemem alatt! Drága az ára de megéri, általában mindig akciósan veszem meg, de megéri az eredeti árát is mert betart sokáig.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.