KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Innovatív technológiája újraértelmezi és tökéletesíti a szemkiemelés fortélyait. A flexibilis ívelés megduplázza a szem külső sarkánál a pillák méretét. Intenzív összetételű festék és forradalmian új kefe gondoskodik, hogy óriási "szárnyakat" növessz.

Termékteszt: L'Oreal False Lashes Wings szempillaspirál

eszti87

2017. június 20.

3-at adok, de ha lehetne, 3,5-öt adnék. Nagy L'Oréal szempillaspirál-rajongó vagyok, mióta annak idején feldeztem magamnak még a legelső Volume Collagen változatokat, és rájöttem, milyen jól működik a pilláimon, szinte nem is használtam más márkát! Aztán volt egy rövidebb kitérőm, szörnyűbbnél szörnyűbb spirálokat használtam, aztán egy reptéri vásárlás alkalmával egy False Lash Wings 2db-os csomagot vettem a lehető legnagyobb nyugalommal :D

Nos, kerek 3 hónap napi szintű használat után bátran ki merem jelenteni, hogy ez a legrosszabb L'Oréal spirál, amit valaha próbáltam! Hozzátenném, hogy még így is sokkal jobban működik rajtam, mint mondjuk a Rimmer uborkaillatú borzalma vagy a Clinique hosszabbító spirálja vagy mondjuk a Maybelline Falsies.

Először is, nagyon meg kell tanulni a kefe használatát... érdemes kitapasztalni, hogy melyik részét húzzuk végig a pillákon, mert a végeredmény az iszonyú összetapadtól a maximálisan szétválasztottig terjed :D Nem tudom, hogy a pilláim állnak alapból úgy, vagy a spirál teszi, de a szemem külső sarkában lévő pillákat iszonyat mód hosszúnak és íveltnek látom ettől, szóval a False Lash Wings abszolút megállja a helyét.

A furcsa kefe miatt többször megszúrtam már a szemem, tényleg nagyon kell figyelni! Tartóssága oké, de talán egy icipicit jobban pereg, mint az általam próbált többi L'Oréal spirál, de abszolút nem vészes. Micellás vízzel dörzsölés nélkül is szuperül lejön, úgyhogy nem kell vakargatni esténként.

Alig várom, hogy elfogyjon mindkét példányom és már veszem is a régi keféset, mert én ehhez béna vagyok :D

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

kata002

2017. június 13.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg Glamour napokon fél áron. Hát őszintén szólva sokkal jobb teljesítményt vártam volna el tőle. Nem rossz, de az Astor szempillaspirálja magasan veri. Nem lesz újravevős.

kata002
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Juditka84

2017. május 11.

Legjobb szempillaspiral amit valaha használtam, 3eve csakis kizárólag ezt. Gyönyörű hosszú dús pillakat csinál és nem mazgalodik el a szemem alatt! Drága az ára de megéri, általában mindig akciósan veszem meg, de megéri az eredeti árát is mert betart sokáig.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

annapanna

2017. március 25.

Eddigi kedvenc spirálom. Nem pereg, nem mázgálódik és gyönyörű szép pillákat csinál. 😊

annapanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

bbbxr

2017. március 23.

Évek óta újravásárolom, egyszerűen mindent tud, amit egy szempillaspirálnak tudnia kell. Eszméletlen hosszú pillákat lehet varázsolni vele, ha az ember megtanulja használni, és pár használat után teljesen kézhez áll. Számomra ez a termék minden pénzt megér.

bbbxr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

besty

2017. február 9.

Az itteni véleményeket olvasgatva döntöttem úgy, hogy megveszem. Párszor használtam már. Tényleg rá kell jönni a technikára és akkor brutálisan szép pillákat lehet vele elérni.

besty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Eszter a panda

2017. január 13.

Még csak 1 hete használom kb. Az elején elég híg a festék és sokat vesz fel a fej, emiatt összetapadtak a szempilláim és nem volt szép az eredmény. Viszont úgy látom, hogy idővel sűrűbbé kezd válni az anyag és egyre szebb, látványosabb pillákat csinál. Nyilván közrejátszik a gyakorlat is, hogy hozzászokok az új kialakításhoz. Ha változást tapasztalok, visszetérek updatelni.

Eszter a panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

emeseee

2016. november 15.

Ezt is imádta, de több türelem kell a felviteléhez, mint a million lasheshoz. Szép hosszú, széválasztott pillákat csinál.

emeseee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

udyanna

2016. november 11.

Elég annyit írjak: ez az első szempillaspirál, aminél megjegyezték, hogy szépek a szempilláim! :)
Az én csoffadt, vékony, rövid, világos szempilláimmal csodát tesz!
Újravevős lesz, az tuti! :D ;)

udyanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Az én csoffadt, vékony, rövid, világos szempilláimmal csodát tesz!
Újravevős lesz, az tuti! :D ;)

bmesi

2016. november 7.

Nagyon szuper, mindent tud amit csak egy spirál tudhat: brutál hosszú, dús pillák (de nem az a pókláb fajta), tartós (egy edzést is simán kibír), nem bántja a szemet, ezer évig elég.
Negatívum, hogy eleinte túl sok festéket visz fel (de ez hamar megoldódik), valamint hogy elég drága.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.