KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Mer

Ár:   89 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. november 18.

Ár:   89 900 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A hidratáló gél-krém 3-4 hónapon át tartó erjesztési eljárással készül. Ez a könnyű formula tápláló "Miracle Broth"-t tartalmaz, mely szemmel láthatóan átalakítja a bőrt és olyan hidratáltá és üdévé teszi, mint amilyen még sohasem volt előtte.

Luxus hidratálás: Gel de La Mer

La Mer nesszeszer
Ár: 3000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Mudzsami

2017. március 30.

Elég problémás a bőröm,így már az is nagyon nagy szám az esetemben,ha valamely krém nem árt. Ez a krém valóban nem csodaszer ,de nem is ártott a bőrömnek.

Mudzsami
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Hunnor25

2017. február 7.

Aki az araert csodat var...sajnos nem az 😄De! 2-3 honap hasznalat utan (gondosan odafigyelve a kis "kanal" fertotlenitesere hasznalat elott-utan) pigmentfoltok,pattanasok utani hegek halvanyodtak,egesz szep borkepem lett,sokkal kevesebb vele a problema. Viszont a hatranya annyi,hogy altalaban mint a tobbi EL termek(hat persze,hogy fel lett vasarolva a La Mer is 😄),ez is azok koze tartozik,ami a tobbi "velejaro" termekkel egyutt fejti ki igazan a hatasat...habzo lemoso,tonik,borradir stb...emiatt a 4 csillag.

Update : Egy kicsit lealltam a hasznalataval karacsony elott,mert oriasi kelesel lettek a boromon. (Azt hittem az o hibaja,de aztan ra kellett jonnom,hogy a Lancôme sleeping mask-ja a tettes.) Aztan az unnepek utan vegre ratettem a kezem a The Regenerating Serum-ra,es el kell mondjam ,ez a ketto csodat muvelt a borommel.☺️Pigmentfoltoknak mar nyoma sincs,a pattanasok utan maradt hegek is kezdenek eltunni 👍🏼Megy az 5 csillag 😊

Hunnor25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

juditka70

2017. január 15.

A bolti árnál jutányossabb áron tudtam hozzá jutni. Én igazán meg voltam vele elégedve! Üde, hidratált lett a bőröm.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

KezdoManias

2015. június 11.

Azt hiszem, nem sok ennél fölöslegesebb kiadásom volt. Pattanásos, heges bőrre szereztem be 30 éves korom körül a nagy kiszerelést. Először valóban javult az állapotom. Ma màr úgy gondolom, ez alapvetően annak volt köszönhető, hogy hidratálta a bőröm, amit túlszárítottam amúgy bőrgyógyászok által ajánlott kencékkel. Aztán szép lassan megszokta az ábrázatom, vagy csak a hatóanyagoknak ártott a tégelyes kiszerelés, mert már úgy két havi használat után újra ment minden a régi kerékvágásban, ami a patik számát illeti. Sajnos nem használtam mindig a "merőkanalát" sem, így valószínűleg gyorsan megtelt bacival a tégely. A pati helyeken sem segített sajnos. Problémás bőrre tehát nem ajánlom.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Bea77

2013. december 5.

Nekem anno nagyon bejött. Ha megengedhetném magamnak, venném: nekem teljesen beszíívódott, a bőröm üde és friss volt tőle, hártyát nem képezett. Nekem *5.

Bea77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

szambi

2013. április 16.

Egy egész nagy, 7 ml-es mintát kaptam belőle. Hát...azt kell mondjam, hogy elég nagy nulla. Nekem túl szilikonos, beszívódás után fura száraz, de mégis csúszós réteget hagy maga után és semennyire sem tűnik hidratáltnak a bőr, sőt igazából ugyan olyan mint mielőtt bekentem volna de legalább hülye érzés. A soft cream változatával is ugyan ez volt a tapasztalatom. Megmondom őszintén, az arcomra én már nem is merem kenni, mert tudom, hogy ekkora mennyiségű szilikont nem tolerál. (Az ilyenektől többnyire kipattogok és foltokban hámlok.) A kezemre használom, ami egy ilyen márkánál őrült nagy pazarlásnak tűnik. Tekintve a ml-re vonatkoztatott egységárat, kb 8600 forintnyi anyag van a birtokomban, de még arra sem jó, hogy kézkrémnek használjam, mert konkrétan semmit sem ér. Pedig jobb napjaimon a valóságtól elrugaszkodva képes vagyok annyira sznobnak képzelni magam, hogy azt is megpróbáljam beleképzelni ez mennyire tuti, de nem. Képzelőerő ide vagy oda, nem működik.
Passzióból elkenegetem, hogy a tégelyébe tudjak valami utána tenni, de elég szomorú, hogy csak ennyire képes. Az összetevők egész jók, ezért adok eggyel több csillagot, mint amennyit megérdemelne. Az illata nem rossz, de nem is jó, egy tiszta úszómedencére emlékeztet.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

apolka

2012. március 23.

Sokáig nézegettem és álmodoztam erről a krémről, hátha tényleg képes csodát tenni a bőrömmel, mígnem karácsonyra kaptam egyet. Nagyon kellemes géles-krémes az állaga, kellemes az illata is, jól hidratál, alapvetően öröm volt használni, viszont csodát sajnos nem tett, így ár-érték arányban csak 3 *-t tudok adni. Tized áron is lehet kapni hasonlóan jó hidratálókrémet szerintem. :)

apolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

M. Noémi

2012. február 21.

Csak mintát kaptam belőle, 2 napra elég volt. Szerintem ár-értékben nem éri meg, túl drága.

M. Noémi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Judiit

2012. február 20.

Csak próbáltam, de így egy alkalom után is nagyon jó a véleményem róla. Egész napos rohangálás után tértem be a Douglasba. A hideg téli idő teljesen kikészítette az arcom, piros, száraz, érzékeny volt. Alapozót nézegettem (mi mást ? :) ), mikor kikötöttem a LaMer pultnál. Nagyon aranyos volt az eladó, tette rám a krémet. Hihetetlen mód pár perc alatt lehúzta a pirosságot, nem égett az arcom. Nagyon jól hidratált. LaMer alapozó fölé és már meg nem mondták volna, hogy előtte nem sokkal lángvörös volt az arcom. Egyetlen negatívum az ára.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Succinate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Algae Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Calcium Gluconate, Sucrose, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Niacin, Tocopheryl Acetate

Térfogatnövelő segédanyag.

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/