KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kinga22

2017. december 9.

Egy fél tenyérnyi területen leforráztam a combom. Mivel terhes vagyok, elég korlátozott az anyagok listája,amit magamra kenhetek;a gyógyszertárban ezt ajánlották. Egy hét alatt új bőröm lett, a varosodás teljesen kimaradt. Nem tudom,mennyire marad heges a lábam,de egyelőre hihetetlenül gyorsan regenerálódik. Tényleg csodaszer.:)

Kinga22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

lilapereszke

2017. december 8.

Nem hiányozhat egyetlen otthoni készletből sem. A versenytársainál fényévekkel jobb.

lilapereszke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Györgyusz

2017. december 1.

Ajándékba kaptam, használom esténként a lábszáramra, mert a gyanta kicsit megviseli.
Hááát nekem annyira nem tetszik az állaga. Kicsit olyan mintha bekenném a lábam hogy fényesebb legyen. Lesz egy réteg rajta, másnap is érzem kicsit.
A gyógyulást segíti az biztos, de egyre ritkábban veszem rá magam hogy bekenjem vele magam.

Most hogy használom egy hónapja kb látom a változást a lábszáramon, sokkal szebb. A kezemre meg ennél jobb úgy néz ki nincs is a hideg ekcémára.

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

lucaanna

2017. november 29.

Sebekre nagyon király, felgyorsítja a gyógyulást, de nem egy photoshop csodaszer – nekem. Azért szeretem, szeretnék hinni benne, nekem irritációt nem csökkent, de lehet, hogy rendszeresebben kellene használnom...

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

vrgdo1991

2017. november 26.

A kezeim rettenetesen kirepedeztek a hideg idő bekövetkeztével. Számtalan kézkrémet próbáltam kisebb- nagyobb sikerrel, majd végső kétségbeesésemben betértem a patikába. A gyógyszertáros hölgy ezt a krémet ajánlotta, és teljes métékben helyre is tette a kiszáradt kezeimet.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

KicsiBogyo

2017. november 21.

Mindenkinek szüksége van erre a regeneráló krémre!! Epillálás után, pattanások utáni hegre vagy égési sérülésre tökéletes.

KicsiBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

missdyke

2017. november 10.

Arcra vettem még tavaly, de rég nem használom mivel apró göbök jöttek ki az orcámon, mivel kicsit zsírosabb krém. Pirosságra is vettem, hogy helyre rakja de sajnos nem így lett. Kézkrémnek, ajakápolónak elhasználom. bár 6 hónapig jó a szavatossága.- remélem tovább is megőrzi az állagát és nem romlik meg.

missdyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

pizsiafalon

2017. november 7.

FELTÖLTÖTTE A BŐRÖM roacuttan kúra mellett. Hidratál, egységesít és a kicsit naptejes állaga ad egy szép fényt az arcomnak. A foltoknak is használ. Eddig kedvenc.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Redrosebunch

2017. november 7.

Ez a krém MUST HAVE!!! Nagyon szeretem. Egy sűrű, de nagyon kellemes krém, amit nekem a patikában ajánlottak pattanás okozta hegekre. Gyönyörűen regenerál. Már éjszakai krémnek is használom hetente kétszer. Reggelre csodaszép lesz a bőröm és hihetelen puha. Kihagyhatatlan!

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Niki0111

2017. november 7.

Nagyon sűrű, zsíros állagú, így használata kellemetlen. Az én (normál) bőröm állapotán különösebben nem javított, az ajkaim kifejezett száradnak tőle. 1 hónapos korában, nyáron (valószínűleg a melegtől), többfázisúvá vált.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.