KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem! Pattanásra, vagy utána lévő pirosságra, száraz arcbőrre is szuper megoldás, de a múltkor a kezemet is szépen helyrehozta egy nap alatt, mikor lehámlott egy túl mentolos krém után. Minden háztartásba kell belőle egy! :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

6vilag

2018. július 4.

Nyaralásos elsősegély csomagba tettem, mert sokoldalúnak ítéltem. Napozásko egy helyen nem kentem el megfelelően a naptejet, tenyérnyi folton le is égtem. Nosza, jöhet az éles tesztelés. Kentem este és reggel is, nem fájt egyáltalán az égés nyomán. Nem hámlott le, szépen megnyugtatta a bőr. este tettem a hidratálómba is egy gondolatnyit. Megnyugtatta a panthenol a napnak, szélnek, víznek kitett bőrömet.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Monika93

2018. június 30.

Ez egy csodaszer! Bőrorvos ajánlotta periorális dermatitiszre. Napi 2 kenéssel 2 nap után teljesen elmúlott, nyoma sem maradt a csúnya száraz piros bőrnek. Nem tudtam elhinni, hogy ennyire hatásos!
Az állaga kicsit sűrűbb, de nem baj, mert egy pici borsószemnyivel bekenem az egész arcom! Szépen szét lehet kenni. Kicsit zsírossá teszi a bőrt, de szárítja és gyógyítja. 4 napja használom és nem ismerek az arcomra. Volt két kis pattanásom, azokat eltüntette, volt 3 kis hegem azokat kicsit kiegyenesítette, meg van egy sebem (kis sérülés) amin szintén nagyon nagyon sokat segített. Az arcszínem is valahogy szebb lett. Persze, személyfüggő, hogy kinek hogy reagál az arcára a krém, de szerintem nem olyan szörnyű az ára, egy próbát biztos megér.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Dana1983

2018. június 24.

Mintám volt ebből a krémből, szerencsére. Nagyon sűrű, fehér kenőcs, ami olyan fehérre meszel, mint valami fizikai fényvédő. Nem szívódik be, zsíros réteget hagy a bőrön, de szárít.
Előnyei: nagyon gazdaságos és nem irritálta a túlérzékeny bőrömet.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Előnyei: nagyon gazdaságos és nem irritálta a túlérzékeny bőrömet.

pMichelle

2018. június 22.

Életmentő.
Bármilyen sebet rendbe hoz maximum 2 nap alatt. Én az arcbőröm rosszabb napjain éjszakái krémként is használom teljes arcra kenve és másnapra szemmel láthatóan jobb az összkép.
Akné ( vagy annak nyomkodása) utáni pigment foltokat is szépen halványítja főleg huzamosabb használat mellett. Nyáron nappalra kissé sok de a fényvédős változata tökéletes! Jobban be is szívódik

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Életmentő.

Futureline

2018. június 11.

Kivalo elelmiszer minositesu fenyvedos disznozsir. LRP web. Nem hagy feher, kremes foltot. Ki kerdezte (vagy feltetelezte egyaltalan)? Egyebkent hagy. Hullafeher zsirban tocsogo bort hagy maga utan. LRP web. Használható testre, arcra és ajakra. Reszvetem aki ezzel bekeni a testet. Kiveve ha Egyiptomi farao az illeto aki eppen elpatkolni keszul. Valoban enyhen nyugtattta a boromet ezert a 2 pont. Ettol van a La Roche Posay-nak sokkal jobban nyugtato kreme is. Szamomra ez teljes arcra hasznalhatatlan, a kezemrol is alig tudtam lemosni. Csak szappanos vizzel jott le. Zsiros, ragados, feher reteget hagyo, soha be nem szivodo sz @ r.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Leander

2018. június 10.

Leszedettem pár fibrómát a dekoltázsomról és a bőrgyógyász javasolta, hogy utána ezzel kenegessem a mihamarabbi regeneráció érdekében. Nagyon bevált. Szépen, hegmentesen gyógyult a bőröm és szépen kisimult az a környék ahol használtam, az apró mellközti ráncocskákat is eltüntette, sokkal egységesebb, szép, fiatalosabb lett a dekoltázsomon a bőr, pont, mint huszonéves koromban. Biztosan újraveszem és az arcomon is kipróbálom.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

vivien88

2018. május 27.

Imádom a LRP termékeket. Akkor használom ha baj van, ha valahol nagyon durván kiszárad a bőröm, egy éjszaka alatt rendbe hozza a helyzetet.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

anee888

2018. május 23.

Nagyon szeretem ezt a krémet, és a családban is ha bármi "baj" volt, mindig előkerült.
Száraz bőrre, irritációra, pirosságra, leégett arcra stbstb mindig megállta a helyét.
Lassan elfogy, tervezem az újra vásárlást.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Lassan elfogy, tervezem az újra vásárlást.

heedi

2018. április 18.

Ősszel hajalmos volt mindkét szájzugom berepedni. Este bekentem, reggelre meggyógyult.
Még hidratálóként is alkalmaztam, esténként bekentem vele az arcbőrömet, és reggel puha bőrrel ébredtem.
Nálam csodaszer kategória.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Nálam csodaszer kategória.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.