KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

INGYEN POSTA La Roche minták
Ár: 1390 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
Krémmánia Kedvencek a -től
cheerface

2017. március 28.

Az arcomra használtam antiobiotikumos kezelés mellé, ami szörnyen szárította, de ez a krém segített :) Szépen hidratál, nem irritál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Csodaszernek nem mondanám, de elégedett vagyok :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Dorka66

2017. március 22.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Régóta kerestem egy olyan krémet, ami segít a vízhiányos és száraz bőrömön. Ezeken a problémákon segített, jó sminkalap is. Nem pattogtam ki tőle, de nekem a meglevő bőrhibákon sem segített különösebben. Nem irritálja a bőröm, és ez már jó.

Dorka66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

CKNYL

2017. március 8.

Az utóbbi időben igazi családi krém vált belőle nálunk, a téli hidegben a fiaim és a férjem is "rájártak". Kicsit ragacsos, de ennyi áldozatot megér, mert utána pihe-puhi lesz az ember száraz bőre. Néha arcra, de inkább kézre, könyökre használjuk, nagy megelégedéssel.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

Magneto

2017. március 4.

Bioderma cica-javal ellentétben kedvesebb összetevő listája van, és ami leginkább kedvez nekem, hogy nincs benne kommedogén összetevő és nem okoz pici pattanást, mindkettő másban jó és szerethető, de összesítésben ezzel én elégedettebb vagyok. A titka mindenesetre az, hogy rendszeresen használjam, ez által eltűnik a gyulladás a pattanások körül a meglévő hegeimet folyamatosan halványitja gyógyitja, gyorsabban gyógyulnak a lekapart "megerőszakolt" pattanások. Kipróbáltam a cserpes ajkakra is, nem tapasztaltam, hogy ott segitene. Szeretem az állagát, olyan habszerű az egész, persze hagy egy fehér filmréteget a bőrön, kell neki idő amig beissza, de szépen felszívódik, reggel felkenem, mire munkába érek felszívódik. Sminkelni nem sikerült rá, mert összecsomósodik. Az ára pedig szuper! Hidratálóként is számomra jól funkcionál. Megpróbálom még a sima Cicaplastot következőnek, meg az Avenét, és ha nem lesznek jobbak akkor azthiszem állandó darab lesz.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

mikeklaudiaivett

2017. február 22.

Valóban használt, kislányom ekcémáját enyhítette de amint abbahagytuk a krémezést újra belobbant az ekcéma. Vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban.

mikeklaudiaivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon klassz krém, kiválóan hidratál, puhít. Alkalomszerűen használom, ha úgy érzem, hogy egy kis plusszra van szüksége a bőrömnek.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

zsofiw

2017. február 15.

Elég szkeptikus vagyok az életben, sok mindenhez úgy állok, hogy "majd hiszem, ha látom". Ez a krém viszont egy csoda! Megfogadtam, hogy a nem múló/gyorsan visszatérő ekcémámat (főleg száj körül zavaró,csúnya) ezúttal szteroid nélkül tüntetem el. És sikerült! 3 nap alatt szépen rendbehozta a bőrömet, első használat után megnyugtatta az égő, húzódó, viszkető bőrt, másnap lehámlott, harmadik nap pedig már gyógyult. El sem hiszem,vagy mégis :)

zsofiw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Taraybius

2017. február 13.

Irritált babapopsira kerestem SOS segítséget, mert egyéb kifejezetten popsira készült termékek nem segítettek. Itteni vélemények alapján vettem, és nem csalódtam! Nagyon szépen eltűntette a pirossàgot, kiütéseket, és azóta is heti egyszer-kétszer használva a megelőzésben is tökéletes. Az arcomon is kipróbáltam! Smink alá jó alap, kellemesen hidratál, pattanások sem keletkeznek. Rendszeresebben is ki akarom próbálni arcom. :)

Taraybius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

TaBePa

2017. január 30.

Itteni vélemények sarkalltak a megvásárlásra, illetve a periorális dermatitis+keratosis pilaris jelenléte az életemben. Nem hittem, hogy ez ennyire jó! Nagyon szépen gyógyítja a szám, orrom körüli pirosodást,hegeket,kiütéseket. A karomra hámlasztó után használom, és nagyon szépen teljesít ott is.
Egyelőre 4 napja használom, és nem szoktam ilyen hamar pontozni, de lenyűgözött. Jövök update-re.

UPDATE:
Nagyon sok mindenre jó, továbbra is nagyon szeretem. Szépen gyógyítja a sebeket, nem zsírosít. Most legutóbb a Kerium DS-sel felváltva használtam seborrhea-ra, és 1 hónap után teljesen meggyógyították a bőrömet. Szerintem ez egy alapdarab, már a párom is használja.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

UPDATE:

dorqaap

2017. január 24.

Ha nagyon száraz a bőröm, leginkább a kezemen, ez mindig hipp-hopp segít rajta. Nagyon szeretem a márkát, bőrgyógyász ajánlotta. Arcra még nem kentem, de megpróbálom majd.

dorqaap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Egy viszonylag új, szerkezetileg a propylene glycolhoz hasonló glikol féle, melyet oldószerként, emulgeáló és hidratáló tulajdonságai miatt használnak. További részletek itt

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.