KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 1500 , Eladó: koirankeksii
Állapot: Egy hétig használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben vagy postán maradóként (így 2000ft összesen)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

heedi

2018. április 18.

Ősszel hajalmos volt mindkét szájzugom berepedni. Este bekentem, reggelre meggyógyult.
Még hidratálóként is alkalmaztam, esténként bekentem vele az arcbőrömet, és reggel puha bőrrel ébredtem.
Nálam csodaszer kategória.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Nálam csodaszer kategória.

clover12

2018. április 14.

Imádom, nagyon jó! Az érzékeny bőrömet bármi irritációnál hamar megnyugtatja. Pattanásra is jó (bár néha nem használ rajtuk annyira jól, nem tudom miért).
Viszont én csak itthon szoktam használni, hogy tiszta arcra teszek egy (vastagabb) réteget. Utcara pl sminkelni ra nem lehet, de smink nélkül se jó, mert nem szívódik be, meg nagyon fehér és nehéz krém.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

hamamelis

2018. április 11.

Szuper, szép leszek tőle :) Alattomos, terhességem utolsó heteiben előjövő fura kis pattanások miatt vettem meg, másnapra lett szebb a bőröm. Régi hegek halványodnak, pirosságot lehúzza, gyógyít, ápol, imádom. Jó állagú, illatmentes, a fényvédős változatát használom fényvédőnek, igaz, csak külön arckrém után.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Timi01

2018. április 6.

Régebben használtam pattanások utáni hegekre, mindig szépen helyrehozta a bőrömet. Most nőtt egy patti rajtam, természetesen össze-vissza nyomkodtam, iszonyatos seb maradt utána jó nagy bevérzéssel. Így jár, aki nem bír magával 😏. Én ilyenkor Betadine-t teszek rá, utána pedig egy jó nagy puklit a Cicából éjszakára. Másnap természetesen szép vastag sebbel ébredtem de a var már estére leesett. Tegnap este megint küldtem rá egy vastagabb réteg Cicaplastot és tádám, ma reggelre viszonylag szép lett a bőröm. Lényegesen lerövidíti a sebgyógyulást, szépen hámosít. Mindig van itthon vészhelyzetekre 😊.
Up: ma van a 3. nap és már korrektor sem kell, elég a BB krém.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Up: ma van a 3. nap és már korrektor sem kell, elég a BB krém.

Nofretiti181

2018. április 2.

Száraz bőröm és a pattanások utáni foltok eltüntetése végett vettem meg ezt a terméket. Elég sűrű krém, aminek kifejezettem örültem, mert a hidegebb időben a bőröm a testesebb krémeket igényli. Kár, hogy nem találtam rá korábban. Nehezen szívódik fel, ezért csak esténként szoktam használni. Nekem bevált, ha elfogy újra fogom venni.

Nofretiti181
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

B.Letta

2018. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg,pattanás utáni foltok és hegek eltüntetésére.
Nagyon sűrű,lassan beszívódó fehér illatanyagmentes krémről beszélünk.Nagyon-nagyon picit kell csak felvinni a problémás területre.Igazából nagy változást nem tapasztaltam és a kialakult pattanásra,annak ellenére,hogy gyulladás csökkentő nem ajánlom felvinni,mert elnehezíti a bőrt és nem tesz jót.A számra is használtam ott se művelt nagy csodát.Nem rossz,de biztos nem is veszem újra.

B.Letta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg,pattanás utáni foltok és hegek eltüntetésére.

Bettina02

2018. március 17.

5*** !!!
Én már lassan 2 éve MINDEN este használom, mint ARCKRÉM! 2 borsónyi mennyiség elég az egész arcra, mert ezt még szépen betudja szívni. Picit fénylik felkenés után (ráadasul zsíros bőrű vagyok), de engem este ez pont nem zavar. Lemosóm az arcom kamillás lemosóval, utánna a The Ordinary-tól használom a 10% Niacinamide és 1% Zinc-et tartalmazó szérumot, várok 2-3 percet míg beszívja, utánna jöhet ez a krém!
Rendszeres használat mellett az arcom meghálálta és imádja!!!

Bettina02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

5*** !!!
Rendszeres használat mellett az arcom meghálálta és imádja!!!

Julicika

2018. március 12.

Bőrgyógyász ajánlására vásároltam meg a terméket. Ekcéma miatt rendszeresen szárad ki az egyik ujjamon a bőr.
De SEMMIT nem használt. Számomra túl zsíros, nehezen szívódik be és nagyon drága.
Sajnálom, hogy megvettem. A nyári szandálos időszakban használtam el esténként, a kiszáradt sarkamra. Nem igazán érte meg :(

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

babaanya

2018. március 5.

Bőrgyógyásztól kapott minta után vettem meg a nagy kiszerelést. A száraz, viszkető, húzódó bőrre tökéletes. Nem sűrű, nem ragad, szépen beszívódik. Egyszeri használat után is azonnal érezhető a változás. A sérült ( nekem szteroid miatt) bőrt, napok alatt helyrehozza. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

babaanya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

zita.herkovics

2018. március 3.

Nos, ha vészhelyzet van, ő a megmentőm! A teljes arcra felviszem olyankor. Szemkörnyéket kerülöm. Ha ki van sebesedve a szájam, akkor arra is bátran kenem. Nem kell belőle sok. Könnyedén beissza a bőröm. A sebek, gyulladt pattanások is szépen visszahúzódnak tőle. Lokálisan használom legtöbbször, a rutin befejezésekor. Nem bántja a bőröm. Nem csíp, nem leszek tőle vörös, lángoló. Az Akneroxid (50-es) és a Mizon Ultra Suboon Cream sem veszik vele össze, és a Vichy új boosterével' sem lettek problémáink. Szóval bátran ajánlom! (Egyébként egy ismerősöm az ekcémájára használja, meg van vele elégedve szintúgy, mint én.) A tubus is tetszik, bár a kupakkal néha szenvedek (jó erősen zár, szerintem a táskába dobálást is kibírná). Biztosan újra fogom venni!

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.