KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

INGYEN POSTA La Roche minták
Ár: 1390 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, ajánlott posta
Krémmánia Kedvencek a -től
mrs.imperator

2017. április 13.

Kicsit hámlik tőle a bőröm de egy nagyon jó krém, szépen gyógyítja a problémás részeket.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

racheldawes

2017. április 12.

Nagyon szeretem, számomra igazi multifunkcionális krém, ugyanis a gyulladt pattanások gyógyítása mellett a foltok halványításában is sokat segít, és a pirosságot is szépen megszünteti az arcon. Nálam vékony rétegben felkenve hidratáló krémként is bevált, de csak heti 2-3 alkalommal használom, mert azt tapasztaltam, hogy hosszabb időn keresztül folyamatosan használva már korántsem fejt ki olyan látványos hatást, nagyon gyorsan hozzászokik a bőröm.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

allimezs

2017. április 6.

El vagyok ájulva konkrétan! Nagyon el voltam keseredve, mert 3 hete sajnos szétnyomkodtam az arcom oldalsó részét, valószínűleg a rimmel alapozómnak és/vagy az arcgyantának "köszönhetően" rengeteg mitesszer jelent meg egyik napról a másikra. Szinte mindegyiknek a nyoma meglátszott, a bőröm is elvékonyodhatott, pedig eddig nem voltak foltjaim. Iszonyúan zavart, elkezdtem akneroxiddal és neogranormonnal kenni. A 3 hét alatt csak nagyon picit lettek halványabbak a foltok, alapozó nélkül nem mutatkoztam sehol. Totál kikészültem az egésztől. Majd eszembe jutott, hogy régebben olvastam itt a krémmánia blogján a cica termékekről. Gondoltam, ennél rosszabb úgysem lehet, kipróbálok egyet. A választásom a vélemények alapján erre a cicára esett. Reggel bekentem a foltokat és már estére (!!) teljesen elhalványultak, alig látszanak már!! Sírok a megkönnyebbüléstől! Hihetetlen ez a krém!

allimezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Csodaszer, szinte mindenre jó. Műtét után használtam a laparoszkópiás hegeimre, nagyon gyorsan leszárította a sebeket, és még most is naponta kétszer kezelem őket, szépen halványulnak. A váraláfutásokon is segített, édesanyám pedig bőrszárazságra használta, jó eredménnyel.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

HAnita91

2017. április 4.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. A párom ekcémájára és az én téli extraszáraz kézfejemre.
Sajnos senki nem írt arról, hogy mennyire ragacsos krém. Pedig engem sosem szokott zavarni, ha krémezés után zsíros marad a kezem, de ez valami elviselhetetlen. Csak éjszakára tudom használni és reggelre olyan, mintha be sem kentem volna. Furán hangzik, de inkább kiemeli a száraz részeket..
Ráadásul a párom ekcémáján sem enyhített. Csalódtam, hála égnek hamarosan elfogy.. :(

HAnita91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Katie24

2017. március 31.

Nagyon jó kis krém, szépen gyógyítja a pattanások után marad barna foltjaimat és a meglévő pattanásaimat is szépen gyógyítja. A hátamon lévő pattanások kezelésében is segített,habár ott Akneroxiddal együtt használtam. Összeségében nagyon elégedett vagyok :)

Katie24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

cheerface

2017. március 28.

Az arcomra használtam antiobiotikumos kezelés mellé, ami szörnyen szárította, de ez a krém segített :) Szépen hidratál, nem irritál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Csodaszernek nem mondanám, de elégedett vagyok :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Dorka66

2017. március 22.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Régóta kerestem egy olyan krémet, ami segít a vízhiányos és száraz bőrömön. Ezeken a problémákon segített, jó sminkalap is. Nem pattogtam ki tőle, de nekem a meglevő bőrhibákon sem segített különösebben. Nem irritálja a bőröm, és ez már jó.

Dorka66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

CKNYL

2017. március 8.

Az utóbbi időben igazi családi krém vált belőle nálunk, a téli hidegben a fiaim és a férjem is "rájártak". Kicsit ragacsos, de ennyi áldozatot megér, mert utána pihe-puhi lesz az ember száraz bőre. Néha arcra, de inkább kézre, könyökre használjuk, nagy megelégedéssel.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

Magneto

2017. március 4.

Bioderma cica-javal ellentétben kedvesebb összetevő listája van, és ami leginkább kedvez nekem, hogy nincs benne kommedogén összetevő és nem okoz pici pattanást, mindkettő másban jó és szerethető, de összesítésben ezzel én elégedettebb vagyok. A titka mindenesetre az, hogy rendszeresen használjam, ez által eltűnik a gyulladás a pattanások körül a meglévő hegeimet folyamatosan halványitja gyógyitja, gyorsabban gyógyulnak a lekapart "megerőszakolt" pattanások. Kipróbáltam a cserpes ajkakra is, nem tapasztaltam, hogy ott segitene. Szeretem az állagát, olyan habszerű az egész, persze hagy egy fehér filmréteget a bőrön, kell neki idő amig beissza, de szépen felszívódik, reggel felkenem, mire munkába érek felszívódik. Sminkelni nem sikerült rá, mert összecsomósodik. Az ára pedig szuper! Hidratálóként is számomra jól funkcionál. Megpróbálom még a sima Cicaplastot következőnek, meg az Avenét, és ha nem lesznek jobbak akkor azthiszem állandó darab lesz.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Egy viszonylag új, szerkezetileg a propylene glycolhoz hasonló glikol féle, melyet oldószerként, emulgeáló és hidratáló tulajdonságai miatt használnak. További részletek itt

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.