KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

INGYEN POSTA La Roche minták
Ár: 1390 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
slytherclaw

2017. január 15.

Pár hónapja használom és remekül bevált. Nincs gyakran pattanásom, de ha van, akkor az általában nagyon mély és csúnya történet. Egy ilyen miatt vettem meg, három nap alatt sikerült leszámolnom vele cicaplast és akneroxid együttes használatával. Régi hegekre nekem nincs befolyással, de az újak azért halványodnak szépen. Ami miatt levonok egy csillagot, az a mitesszerképző hatása. Kentem vele kicserepesedett a kicserepesedett számat és az orromat, amikor meg voltam fázva és elég durván elmitesszeresítette azokat a részeket, ahova felkentem.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

ilona1980

2017. január 13.

Hát ez tényleg hát:-) Ritka hogy egy krém azt produkálja,amit ígér,de ő betartja a szavát:-)Kisfiam bőrén ekcémás sebek jelentek meg, amik egyetlen éjszaka alatt szinte teljesen eltűntek ettől a csodaszertol!!!10 *

ilona1980
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

nikimanó

2017. január 12.

Wishes hatására vettem meg télre a hámlasztás utánra. Egyelőre még van a Cicabioból, ahhoz képest nehezen szívódik fel sőt elkenni is alig bírom (az, hogy szérum van alatta, nem segít) Nagyon jól táplál és nem irritál, jó, hogy illatmentes. Még figyelem, hogy mi lesz később. Az ára jó.
update: a téli hidegben imádom! Estée Lauder szérumon vhogy jobban eldolgozható, egyébként sok kis pöttyöt teszek és próbálom eldolgozni. Kicsit réteg marad, de nagyon jó cserébe, jól esik az ápoló hatása. Újra fogom venni.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

zsizska

2017. január 2.

A férjem évek óta szenved hideg ekcémától. A téli hónapokban véresre repedezett a bőre, hiába kente bőrgyógyász által felírt kenőcsökkel. A cicaplast azonban teljesen rendbe jött a bőre. Megéri az utolsó fillérig.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

laskaib

2016. december 26.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt a krémet! És milyen jól tettem!! Az ekcémás területekkel csodát tett, egy nap alatt rendbeteszi a nagyon kisebesedett kezemet! A kézkréme is nagyon jo, de ez az igazi csodaszer!

laskaib
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Joaninha

2016. december 6.

Hatost adnék ennek a krémnek, ha lehetne. Ekcémás foltokra szoktam használni és ilyenkor télen éjszakai krémként. Reggelre nagyon finom puha tapintású a bőröm, nem lesznek pattanásaim tőle, nem tömíti el a pórusokat, pedig egy nagyon testes, zsíros krémről van szó, mégis csodát tesz. A bőröm hamar beissza, egyből megnyugszik és nagyon szép az eredmény. A szárazság és ekcéma foltokat is szépen rendbe teszi pár nap alatt. Nyáron is biztos jó barát lesz a napégés kezelésére. A sebek gyógyítására és kézkrémként is szuperül megállja a helyét. Mindig kell, hogy legyen belőle itthon. :)

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

drzhczk

2016. december 5.

abszolút csodaszer! ha menszesz előtt kijön 2-3 pattanás a homlokomon, kb két napig tartanak, abban a két napban se gyulladtak és csúnyák, a régi hegeimet pedig gyönyörűen kezdi eltüntetni. minden egyes lánynak, vagy bőrproblémás fiúnak a szekrényébe tuszkolnék egy ilyet!

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

arnimama

2016. november 30.

Termékmintát kaptam gyógyszertárban. Olvastam, hogy pattanások után maradó foltokra is jó, és tényleg, nagyon hamar elmulasztja a csúnya piros foltokat. Az egész arcra nem kenném, ahhoz túl töménynek érzem, kimondottan csak a foltokra tettem belőle.

arnimama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

PiciCic

2016. november 29.

Itteni vélemények hatására vettem meg hámlasztás utánra.
Szeretem a panthenol tartalmú termékeket,ezért meggyőzött.
Sűrű,gazdag,illatmentes krém.Nem irritál. Este szoktam feltenni,reggelre szépen beissza az arcom,puha,selymes lesz és a gyulladást is leviszi.
Állandó termék lesz a polcomon.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Itteni vélemények hatására vettem meg hámlasztás utánra.
Szeretem a panthenol tartalmú termékeket,ezért meggyőzött.
Állandó termék lesz a polcomon.

szybylla

2016. november 19.

Nagyon jó kis krém. Télen a kezem iszonyatosan kiszárad, már-már ekcéma jeleit mutatja, de ez a krém nagyon szépen rendbe tudja tenni. Ilyen áron mondjuk nem kézkrémnek használnám el, de megéri az árát. Arcra is szoktam használni, ha a hűvös idő miatt esetleg a szám körül kiszárad, azon is sokat segített. Csak ajánlani tudom:)

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Egy viszonylag új, szerkezetileg a propylene glycolhoz hasonló glikol féle, melyet oldószerként, emulgeáló és hidratáló tulajdonságai miatt használnak. További részletek itt

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.