KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

RenataB

2018. február 18.

Update: Muszáj leírnom. Be szoktam vele kenni az egész arcomat, mert mostanában tele van gyulladt pattanással, amik nagyon fájnak. Ha véletlen a szemem közelébe kenem, nincs megállás, el kezd könnyezni és órákig képes ezt csinálni, nagyon irritálja. Nem tudom mitől van ez, mindenesetre azóta nem kenem az egész arcomra, de nekem még sosem csípte így semmi a szememet.
Nem vonok le tőle csillagot, mert én voltam figyelmetlen, de azért nem díjazom, mert mint írtam semmi nem okozott még ilyet, pedig ment már krém a szemembe...

Mostanában rá vagyok állva az illatmentes dolgokra.
Szóval, ezt a kis csodát már régóta meg akartam venni, mert olvastam mennyire jó a pattanás utáni hegekre, foltokra, meg a száraz részekre. Nos igen, tényleg jó. :) Nekem még a nagy, gyulladt pattanásokat is lejebb vitte.
Este szoktam bekenni, mert fehéres lesz tőle az arcom és ragad.
Meg vagyok vele elégedve, máskor is megvenném.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Mostanában rá vagyok állva az illatmentes dolgokra.
Este szoktam bekenni, mert fehéres lesz tőle az arcom és ragad.
Meg vagyok vele elégedve, máskor is megvenném.

Ametiszt

2018. február 13.

Egyetertek az elottem szoloval - ez nem egy hidratalo krém, de sebgyogyitasra szuper! En ilyen céllal vettem és nagyon bevált, a hegek sokkal gyorsabban eltűnnek.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

WorkingClassGirl

2018. február 13.

Elsősorban éjszakai krémnek vettem norm/száraz bőrre, és hát szeretem is meg nem is. Hidratálni nem hidratál, önmagában nekem nem vált be, de gondosan előhidratált bőrre egy kevés is elég. Vastagon nem is jó kenni, fura fehér réteget képez, valamiféle pigmentek vannak benne. Elkenni elég nehéz, inkább felütögetem és úgy kenem szét. Valahogy arckrémnek nem annyira vált be, de pl elég szépen gyógyulnak a kissebb sebek, volt egy pattanásom, az is szebben gyógyult. És igazából a 100ml-s egészen jó áron van. Szóval klassz krém, csak nem igazán arckrémnek való, az én ízlésem szerint

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Fahya

2018. február 5.

Helyretette sok olyan bőrproblémámat, amit előtte semmivel sem sikerült. Bátran ajánlom.

Fahya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

YolandiVisser

2018. február 2.

Kiegészítő krémet kerestem a hidratálóm mellé, ami megnyugtatja a pirosodásra hajlamos érzékeny, száraz arcbőrömet, főleg így télen. Rétegezéshez bevált, de önmagában kevésnek érzékelem.

YolandiVisser
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

PPPBp

2018. január 31.

Szőrtelenítés utáni benőtt szőrszálak kinyomkodása miatti hegekre vettem, és egyelőre nem vált be, de nem is használtam teljesen rendszeresen. Az itteni vélemények alapján lehet, hogy újraveszem, és akkor következetesebben használom majd, de azért ennél kicsit többet vártam tőle előzetesen, így most csak két csillagot kap. :(

PPPBp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

bernyoke

2018. január 10.

Nagyon szépen segíti az apróbb sebek hegesedését az arcomon és nyomtalanul tünteti el azokat, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Sima 5*

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

senskin

2018. január 6.

Csodaszer. Önmagában is, de én arcra vettem hegekre, és bevált. Az effaclar K+ amivel együtt használom éjjelre. Egyszerűen rendbetette a problémákat a bőrömön. Ajánlom. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

googles

2017. december 29.

Beszereztem es varom a csodat.
A 4 pont a teszt adag alapjan.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Beszereztem es varom a csodat.
A 4 pont a teszt adag alapjan.

tara95

2017. december 28.

Hosszú ideig olyan semmilyen kedvvel használgattam az ajándékba kapott tubust, majd le is cseréltem. Ekkor derült ki a hiánya. Most télen minden rétegezés jöhet a bőrömre, ami nagyon problémás tud lenni. Ez a krém sűrű, magában nem is ajánlom, felesben keverem hidratálóval. Most, hogy újra elővettem a csúnya piros foltjaim miatt, lehet látni ahogy balzsamként terül, kisimít, hidratál és összességében szinte ps hatással bír. Gyulladáscsökkentő és eltünteti a száraz részeket. Télre állandó tag marad azt hiszem.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.