KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Lorna

2018. szeptember 25.

Kézkrémnek használtam nagyrészben annak jól szuperált. Aztán elvittem utazni, és rájöttem, hogy ez a tökéletes mindenes krém. Testes arckrém? Pipa. Kézkrém? Pipa. Lábápoló? Pipa. Szemkrém? Pipa. Orrkrém? Pipa. Szóval ha nem akár sokat cipelni az ember magával útra, akkor nagyszerű.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

JuditTTT

2018. augusztus 30.

Nem csodaszer kategória, de nagyon jó nyugtató, sebgyógyító krém. Használom már vagy 6-8 éve. Mindenhová kenheted, én kozmetikai kezelés után szoktam 1-2 napig arcomat kenni vele. Borotválás után felkenem és nincsenek kiütéseim. Kisebb sérüléseket, horzsolásokat hamarabb rendbe hoz. Tényleg kell mindenkinek vmilyen cica krém otthonra :)

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

SzMona

2018. augusztus 8.

Ez a krém egy "must have", ha aktív kisgyerekek vannak a háznál. :-) Mintákat kaptam belőle, de azóta már vettem több tubussal is. A gyerkőc táskájában is ott lapul, küldöm Vele ha táborozni megy, illetve nálam is van mindig. Nem egyszer jött már jól... Az a tapasztalatom hogy a sebek sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak, ha ezzel kenjük. Már az első pillanattól, rögtön a letisztítás után, naponta többször is használjuk vágásokon, horzsolásokon. Sokszor nyomtalanul gyógyultak ezzel olyan sebek a kisfiam lábán, amik szerintem e nélkül tuti maradandó nyomot hagytak volna. Abszolút 5 csillagos!

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem! Pattanásra, vagy utána lévő pirosságra, száraz arcbőrre is szuper megoldás, de a múltkor a kezemet is szépen helyrehozta egy nap alatt, mikor lehámlott egy túl mentolos krém után. Minden háztartásba kell belőle egy! :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

6vilag

2018. július 4.

Nyaralásos elsősegély csomagba tettem, mert sokoldalúnak ítéltem. Napozásko egy helyen nem kentem el megfelelően a naptejet, tenyérnyi folton le is égtem. Nosza, jöhet az éles tesztelés. Kentem este és reggel is, nem fájt egyáltalán az égés nyomán. Nem hámlott le, szépen megnyugtatta a bőr. este tettem a hidratálómba is egy gondolatnyit. Megnyugtatta a panthenol a napnak, szélnek, víznek kitett bőrömet.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Monika93

2018. június 30.

Ez egy csodaszer! Bőrorvos ajánlotta periorális dermatitiszre. Napi 2 kenéssel 2 nap után teljesen elmúlott, nyoma sem maradt a csúnya száraz piros bőrnek. Nem tudtam elhinni, hogy ennyire hatásos!
Az állaga kicsit sűrűbb, de nem baj, mert egy pici borsószemnyivel bekenem az egész arcom! Szépen szét lehet kenni. Kicsit zsírossá teszi a bőrt, de szárítja és gyógyítja. 4 napja használom és nem ismerek az arcomra. Volt két kis pattanásom, azokat eltüntette, volt 3 kis hegem azokat kicsit kiegyenesítette, meg van egy sebem (kis sérülés) amin szintén nagyon nagyon sokat segített. Az arcszínem is valahogy szebb lett. Persze, személyfüggő, hogy kinek hogy reagál az arcára a krém, de szerintem nem olyan szörnyű az ára, egy próbát biztos megér.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Dana1983

2018. június 24.

Mintám volt ebből a krémből, szerencsére. Nagyon sűrű, fehér kenőcs, ami olyan fehérre meszel, mint valami fizikai fényvédő. Nem szívódik be, zsíros réteget hagy a bőrön, de szárít.
Előnyei: nagyon gazdaságos és nem irritálta a túlérzékeny bőrömet.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Előnyei: nagyon gazdaságos és nem irritálta a túlérzékeny bőrömet.

pMichelle

2018. június 22.

Életmentő.
Bármilyen sebet rendbe hoz maximum 2 nap alatt. Én az arcbőröm rosszabb napjain éjszakái krémként is használom teljes arcra kenve és másnapra szemmel láthatóan jobb az összkép.
Akné ( vagy annak nyomkodása) utáni pigment foltokat is szépen halványítja főleg huzamosabb használat mellett. Nyáron nappalra kissé sok de a fényvédős változata tökéletes! Jobban be is szívódik

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Életmentő.

Futureline

2018. június 11.

Kivalo elelmiszer minositesu fenyvedos disznozsir. LRP web. Nem hagy feher, kremes foltot. Ki kerdezte (vagy feltetelezte egyaltalan)? Egyebkent hagy. Hullafeher zsirban tocsogo bort hagy maga utan. LRP web. Használható testre, arcra és ajakra. Reszvetem aki ezzel bekeni a testet. Kiveve ha Egyiptomi farao az illeto aki eppen elpatkolni keszul. Valoban enyhen nyugtattta a boromet ezert a 2 pont. Ettol van a La Roche Posay-nak sokkal jobban nyugtato kreme is. Szamomra ez teljes arcra hasznalhatatlan, a kezemrol is alig tudtam lemosni. Csak szappanos vizzel jott le. Zsiros, ragados, feher reteget hagyo, soha be nem szivodo sz @ r.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Leander

2018. június 10.

Leszedettem pár fibrómát a dekoltázsomról és a bőrgyógyász javasolta, hogy utána ezzel kenegessem a mihamarabbi regeneráció érdekében. Nagyon bevált. Szépen, hegmentesen gyógyult a bőröm és szépen kisimult az a környék ahol használtam, az apró mellközti ráncocskákat is eltüntette, sokkal egységesebb, szép, fiatalosabb lett a dekoltázsomon a bőr, pont, mint huszonéves koromban. Biztosan újraveszem és az arcomon is kipróbálom.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.