KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

INGYEN POSTA La Roche minták
Ár: 1390 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
mikeklaudiaivett

2017. február 22.

Valóban használt, kislányom ekcémáját enyhítette de amint abbahagytuk a krémezést újra belobbant az ekcéma. Vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban.

mikeklaudiaivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon klassz krém, kiválóan hidratál, puhít. Alkalomszerűen használom, ha úgy érzem, hogy egy kis plusszra van szüksége a bőrömnek.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

zsofiw

2017. február 15.

Elég szkeptikus vagyok az életben, sok mindenhez úgy állok, hogy "majd hiszem, ha látom". Ez a krém viszont egy csoda! Megfogadtam, hogy a nem múló/gyorsan visszatérő ekcémámat (főleg száj körül zavaró,csúnya) ezúttal szteroid nélkül tüntetem el. És sikerült! 3 nap alatt szépen rendbehozta a bőrömet, első használat után megnyugtatta az égő, húzódó, viszkető bőrt, másnap lehámlott, harmadik nap pedig már gyógyult. El sem hiszem,vagy mégis :)

zsofiw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Taraybius

2017. február 13.

Irritált babapopsira kerestem SOS segítséget, mert egyéb kifejezetten popsira készült termékek nem segítettek. Itteni vélemények alapján vettem, és nem csalódtam! Nagyon szépen eltűntette a pirossàgot, kiütéseket, és azóta is heti egyszer-kétszer használva a megelőzésben is tökéletes. Az arcomon is kipróbáltam! Smink alá jó alap, kellemesen hidratál, pattanások sem keletkeznek. Rendszeresebben is ki akarom próbálni arcom. :)

Taraybius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

TaBePa

2017. január 30.

Itteni vélemények sarkalltak a megvásárlásra, illetve a periorális dermatitis+keratosis pilaris jelenléte az életemben. Nem hittem, hogy ez ennyire jó! Nagyon szépen gyógyítja a szám, orrom körüli pirosodást,hegeket,kiütéseket. A karomra hámlasztó után használom, és nagyon szépen teljesít ott is.
Egyelőre 4 napja használom, és nem szoktam ilyen hamar pontozni, de lenyűgözött. Jövök update-re.

UPDATE:
Nagyon sok mindenre jó, továbbra is nagyon szeretem. Szépen gyógyítja a sebeket, nem zsírosít. Most legutóbb a Kerium DS-sel felváltva használtam seborrhea-ra, és 1 hónap után teljesen meggyógyították a bőrömet. Szerintem ez egy alapdarab, már a párom is használja.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

UPDATE:

dorqaap

2017. január 24.

Ha nagyon száraz a bőröm, leginkább a kezemen, ez mindig hipp-hopp segít rajta. Nagyon szeretem a márkát, bőrgyógyász ajánlotta. Arcra még nem kentem, de megpróbálom majd.

dorqaap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

rtunde

2017. január 18.

Kicserepesedett ajakra jó, bár keserü ízű, égett kézfejre is sebgyógyítása rendben van, de teljes arcra, mint sokan írták, téli arcápolónak számomra felejtős. Mivel allergiára hajlamos az arcom, ezt múltkor nem figyelembe véve a nagy hidegben nappalra a bevált hidratálókrémem fölé felkentem, hamar felszívódott, de kicsit később húzódott az arcbőröm és viszkető allergiás pöttyek lettek rajta, amin csak a kalcium segített ill. ezt követően nem kenetem az arcomra.Biztos, hogy ettől a krémtől, mivel szerencsére a kiütések gyorsan el is múltak, ahogy mellőztem a cicaplastot.Túlérzékeny, allergiára hajlamos arcbőrűek óvatosan használják.Mivel ez nem hidratálókrém, annak használni nem jó ötlet. Szóval sebgyógyításra rendben, de csak célnak megfelelően használni.

rtunde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

romsicsbori

2017. január 18.

Hivatalosan is La Roche-Posay rajongó lettem. :)
Eredetileg a pattanásaimra vettem. Nagyon szépen lehúzza a gyulladást és nem lesznek csúnya hegek utána. Ajakápolónak sem utolsó. November óta szenvedek a kicserepesedett ajkaimmal. Nem olyan vészes, de engem nagyon zavar, ráadásul hajlamos vagyok tovább rágcsálni. A világ összes ajakápolója se tudott vele mit kezdeni. Házi készítésű ajakradírral előkészítettem a terepet és éjszakára jó vastagon bekentem ezzel a csodával. Reggelre elmúlt a gyulladás, a mély, fájó barázdáknak nyomuk sincs.
Aki kicsit is hajlamos arra, hogy a pattanásait és a kiszáradt ajkait véresre, sebesre gyötörje, annak melegen ajánlom ezt a kis csodát. Nem olcsó, de pici is elég belőle.

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Hivatalosan is La Roche-Posay rajongó lettem. :)

Makk Zsuzsó

2017. január 17.

Érdekes, de nekem egyáltalán nem jött be. Olyasmi állagúnak képzeltem, mint a Paula száraz bőrre való testápolója. Ehhez képest ez kicsit olyan, mint egy hígabb popsikrém, vagy naptej, mert fehér réteget hagy. Én nagyon száraz, irritált, ekcémás arcbőrre kerestem krémet, és ez sajnos kiesett a rostán. Amellett, hogy ragadtam, csillogtam tőle órákig, egyáltalán nem éreztem hidratálást, de nyugtatást sem. Ugyanúgy, ha nem jobban hámlott utána a bőröm. Kifejezetten nehéznek és fullasztónak éreztem. A kezemen is van ekcéma, azzal se tett sok mindent.
Még próbálkozom vele, keverem ezzel-azzal, hátha rájövök a nyitjára. De arra, amire kellett volna, nem vált be.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

slytherclaw

2017. január 15.

Pár hónapja használom és remekül bevált. Nincs gyakran pattanásom, de ha van, akkor az általában nagyon mély és csúnya történet. Egy ilyen miatt vettem meg, három nap alatt sikerült leszámolnom vele cicaplast és akneroxid együttes használatával. Régi hegekre nekem nincs befolyással, de az újak azért halványodnak szépen. Ami miatt levonok egy csillagot, az a mitesszerképző hatása. Kentem vele kicserepesedett a kicserepesedett számat és az orromat, amikor meg voltam fázva és elég durván elmitesszeresítette azokat a részeket, ahova felkentem.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Egy viszonylag új, szerkezetileg a propylene glycolhoz hasonló glikol féle, melyet oldószerként, emulgeáló és hidratáló tulajdonságai miatt használnak. További részletek itt

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.