KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

INGYEN POSTA La Roche minták
Ár: 1390 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: átutalás
Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, ajánlott posta
AthenA

2017. június 21.

Én is ekcéma miatt vettem meg először. Kicsit zsíros, nehezen szívódik be a kezemen, de már alig használok szteroidos krémet. Ha nagyon belobban valamitől a bőröm, inkább vékonyan bekenem egyszer Elocommal, utána már Cicaplast is kordában tartja

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Kicsike85

2017. június 2.

Hónapok óta tartó ekcéma miatt kerestem valami szteroid mentes krénet, mert azt ugye csak 7-14 napig lehetne használni én meg lassan 8 hónapja napi szibten használtam.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet.

A tegnapi hólyagokat mára leszárította. Iszonyatosan néz ki a kezem :( de ez a szteroidos krémmel napok alatt lett volna elérhető. Kiváncsi vagyok mikorra várható a teljes gyógyulás. A Cicaolast Mains krémmel együtt használom.

Kicsike85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet.

zsuzsu20

2017. június 1.

Éjszakai arckrémként használom, néha még a nappaliba is keverem, annyira szeretem. Nyugtatja a piros, érzékeny bőrt, a csúnya puklijaimat is nagyon hamar rendbeteszi. Télen irtó száraz volt az arcbőröm, azzal is csodákat művelt. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, egy CSODA.

zsuzsu20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

szeende

2017. május 2.

Most kezdtem bele, hogy kialakitsak magamnak egy arcapolasi rutint, mert az elmult telen iszonyuan kiszaradt a borom. Visoznt valamelyik termektol nagyon kipattogot a borom. Ilyen nagy piros puklik voltak a fejemen es meg fajtak is. Abba hagytam minen termek hasznalatat es nehany nap pihentetes utan ezt es a tremal vizes spret hasznaltam. Mar 2 nap utan nagyon szepen leszedte a pirossagot, Most kb. 3 hete hasznalom, a homlokomon a puklikat teljesen helyre hozta. Nagyon elegedett vagyok vele.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

arizona07

2017. május 1.

A Panthenollal használom együtt hegekre és bőrsérülésekre. Nagyon jó, hamar lehúzza a pirosságot és nyugtatja a bőröm. Kombinált bőrre tökéletes: a száraz bőrrészt megfelelően hidratálja, a zsírosabb területeket nem nehezíti el, legalábbis nagyon ritkán jöttek ki rajtam pattanások emiatt. Számomra 5 hónapig elég volt, pedig sokszor használtam!

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

reni24

2017. április 28.

A kezemen nagyon száraz a bőröm, vagyis csak volt, mert ez a kenőcs szépen rendbe hozta. Már első használat után nem viszketett annyira a kezem. Ami pedig a másik előnye a többi termékkel ellentétbe, hogy egy kicsi is elég belőle. Arcra viszont még nem mertem kipróbálni a hegeimre mivel nagyon érzékeny bőröm van.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

mrs.imperator

2017. április 13.

Kicsit hámlik tőle a bőröm de egy nagyon jó krém, szépen gyógyítja a problémás részeket.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

racheldawes

2017. április 12.

Nagyon szeretem, számomra igazi multifunkcionális krém, ugyanis a gyulladt pattanások gyógyítása mellett a foltok halványításában is sokat segít, és a pirosságot is szépen megszünteti az arcon. Nálam vékony rétegben felkenve hidratáló krémként is bevált, de csak heti 2-3 alkalommal használom, mert azt tapasztaltam, hogy hosszabb időn keresztül folyamatosan használva már korántsem fejt ki olyan látványos hatást, nagyon gyorsan hozzászokik a bőröm.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

allimezs

2017. április 6.

El vagyok ájulva konkrétan! Nagyon el voltam keseredve, mert 3 hete sajnos szétnyomkodtam az arcom oldalsó részét, valószínűleg a rimmel alapozómnak és/vagy az arcgyantának "köszönhetően" rengeteg mitesszer jelent meg egyik napról a másikra. Szinte mindegyiknek a nyoma meglátszott, a bőröm is elvékonyodhatott, pedig eddig nem voltak foltjaim. Iszonyúan zavart, elkezdtem akneroxiddal és neogranormonnal kenni. A 3 hét alatt csak nagyon picit lettek halványabbak a foltok, alapozó nélkül nem mutatkoztam sehol. Totál kikészültem az egésztől. Majd eszembe jutott, hogy régebben olvastam itt a krémmánia blogján a cica termékekről. Gondoltam, ennél rosszabb úgysem lehet, kipróbálok egyet. A választásom a vélemények alapján erre a cicára esett. Reggel bekentem a foltokat és már estére (!!) teljesen elhalványultak, alig látszanak már!! Sírok a megkönnyebbüléstől! Hihetetlen ez a krém!

allimezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Csodaszer, szinte mindenre jó. Műtét után használtam a laparoszkópiás hegeimre, nagyon gyorsan leszárította a sebeket, és még most is naponta kétszer kezelem őket, szépen halványulnak. A váraláfutásokon is segített, édesanyám pedig bőrszárazságra használta, jó eredménnyel.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.