KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

La Roche-Posay csomag
Ár: 2900 , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gloren

2017. október 10.

Tavaszi Glamour napokon vettem és kicsit meg is bántam, ugyanis a pikkelyesre száradt foltjaimra végül a Lipikart használtam, a Cicaplast kevés volt. Pár napja viszont megjelent egyik pillanatról a másikra egy csomó bőrszínű pattanásszerű rücsök az államon, végső elkeseredésemben ezzel kentem be és másnapra egy részük teljesen eltűnt, a többi pedig kisebb lett. Remélem nem kell ezután sem sokszor érte nyúlnom, de jó tudni, hogy szükség esetén lehet rá számítani. :)

Gloren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

HFanni2

2017. szeptember 29.

A LRP markahoz husegesen ragaszkodom, ezert nem volt meglepetes, hogy ot valasztom a szaraz kezfejem apolasahoz. 2 alkalom hasznalata utan azonnal eredmenyes volt a krem es hidratalt lett a borom. Fantasztikus, csodaszer.

HFanni2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

szandi14

2017. szeptember 20.

Csak megerősíteni tudom, amit előttem írtak: igazi csodaszer bármilyen bőrpírre, pattanásra.

szandi14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lolychan

2017. szeptember 13.

Miért van az, hogy egyik LRP termék se csinál a bőrömmel semmit? :/ Nem roncsolja a bőröm, de semmi hatását nem látom. Kár érte. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Zsusci

2017. augusztus 23.

Ez a krém tuti, hogy örök hű társam lesz :) Szemem környékét nagyon megmarta és kiszárította egy szérum. Ez a szuper krém két nap alatt rendbe tette. Én is kenegetem vele a a bőrgyógyászati műtét utáni hegemet, idő kell neki az biztos, de szerintem szépen rendbe fog jönni. Túlhámlasztás esetén, vagy ha nagyon kiszárad a szemem környéke szintén bevetem, és nagyon hamar rendbe teszi a bőrömet. Patikra is kiváló, egyszóval univerzális CSODASZER.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Funnyface

2017. augusztus 13.

Bőrgyógyászati műtét után kaptam belőle mintákat. Bőröm nehezen gyógyul, heges marad, arcomon pattik után mindig marad pigmentfolt. Csak a hegekre használtam, használom most is. A megmaradt piros foltokat is szépen nyugtattja, gyorsítja a bőr gyógyulását. Mostanában hormonális aknéval küzdök és nem bírok magamal, így adandó alkalommal ki is végzem őket...(tudom, nem szabadna, de akár 2 hónapig is megmarad különben teljes pompájában...). 3-5 nap alatt leesik a varr, és utána is segíti a pigmentfolt halványulását. Mindig csak a sebre teszek belőle, az egész arcbőrömre még nem próbáltam. Viszonylag sűrű állagú, fehér krém, kombinált bőrömre nehéznek gondolnám. Aztán lehet, hogy jót tenne, segítene helyre állítani a bőröm egyensúlyát, amúgy pedig teljesen felszívódik. Most koreából rendeltem egy cicakrémet, ami könnyebben kenhető, de lehet, hogy inkább ebből veszek majd egy teljes kiszerelést, ha az elfogyott. Nekem tetszett, látványosan nyugtatja a bőrömet és segíti a sebgyógyulást.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

csillag7

2017. augusztus 2.

Télen használtam hidratalokent az arcomra. Nagyon jól hidratál és hozzá amit kell. Nem lett tőle pattanásos az arcom és védett a hidegtől. Nem vettem újra, de csak mert kiserleteztem Ilcsi csipkebogyo habkremmel tavasszal, nyáron pedig La Roche fenyvedot használtam.

csillag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

knojnoj

2017. július 23.

Alap darab irritált vagy száraz bőrre.

knojnoj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Alap darab irritált vagy száraz bőrre.

AthenA

2017. június 21.

Én is ekcéma miatt vettem meg először. Kicsit zsíros, nehezen szívódik be a kezemen, de már alig használok szteroidos krémet. Ha nagyon belobban valamitől a bőröm, inkább vékonyan bekenem egyszer Elocommal, utána már Cicaplast is kordában tartja

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Kicsike85

2017. június 2.

Hónapok óta tartó ekcéma miatt kerestem valami szteroid mentes krénet, mert azt ugye csak 7-14 napig lehetne használni én meg lassan 8 hónapja napi szibten használtam.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet.

A tegnapi hólyagokat mára leszárította. Iszonyatosan néz ki a kezem :( de ez a szteroidos krémmel napok alatt lett volna elérhető. Kiváncsi vagyok mikorra várható a teljes gyógyulás. A Cicaolast Mains krémmel együtt használom.

Kicsike85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.