La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Bstella96

2019. február 22.

Imádom! Évek óta ez a krém ment meg. Ha kiszárad az orrom vagy a szám, 1 nap alatt helyrehozza.

Bstella96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

lipkatalin

2019. február 18.

Nekünk egy csodaszer! Hosszú hónapokig nem tudtam eltűntetni kamasz lányom kezéről az ekcémát, amit már sebesre vakart. Sok sok sikertelen krém próbálkozás után vettem meg a terméket, és két hét használat után, alig látszik az ekcéma.

lipkatalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

BLili

2019. február 10.

Bloggerek ajánlására arckrémnek vettem érzékeny bőrre, de olyan fehérréteget hagyott maga után, hogy az borzasztó, rögtön továbbadtam.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Alice83

2019. február 10.

Nagyon jó krém..balzsamnak írják de hidratálókrém állaga van..kicsit..nagyon picsit zsíros de nem okoz pattanásokat..a "gél" testvérét is kipróbáltam de nekem az sokkal zsírosabb érzetű, tele van szilikonnal amiért jobban fekszik rajta a smink mint ezen..kettő közül ezt ajánlom..
hát frissítenem kell ..mert tényleg hámosít és nyugtat de valamitől kisebb pattanások is kijöttek az arcomon..azt hiszem a shea vaj a ludas...

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

heedi

2019. február 8.

Ősszel hajlamos volt mindkét szájzugom berepedni. Este bekentem, reggelre meggyógyult.
Még hidratálóként is alkalmaztam, esténként bekentem vele az arcbőrömet, és reggel puha bőrrel ébredtem.
Nálam csodaszer kategória.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Nálam csodaszer kategória.

BaNK

2019. január 24.

Számomra tökéletes krém. A pattanások miatt fennmaradó hegek gyorsan gyogyulnak. Sűrű krémes állagú, hamar beszívódik.

BaNK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Fairy24

2019. január 14.

Röviden összefoglalva: ez egy remek, multifunkcionális hidratáló és bőrnyugtató krém. Alapvetően a karon-mellkason lévő pattanás utáni hegek kezelésére vettem, amiket szépen el is halványított. Amikor ezt a sűrű és zsíros krémet az arcomon lévő pattanás utáni foltok kezelésére is használni próbáltam, akkor sajnos sok pattanás kijött tőle és bezsírosította a bőröm. De csodás és azonnali eredményt hoz (nyugtat és hidratál) a kiszáradt bőrre pl.: ajkak, kezek, orr környéke. Könnyű felvinni, hamar beszívódik és nem okoz semmilyen irritációt (pedig a bőröm nagyon érzékeny).

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

VirikeM

2018. december 27.

Csodaszer kategória! 😊 Rádiózás után, ezt használom mióta mutatta a húgom, (meg borotválkozás után is) és annyira szuper, termék hogy szerintem még élek újra fogom venni!!!! 😁

VirikeM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Jucuus

2018. november 29.

Anyajegy eltávolító műtét után alkalmaztam, teszi a dolgát, aránylag hamar beszívódik, jó kis krém!

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

krisztis

2018. november 29.

Ha valami, akkor ez csodakrém! Sebeket, hegeket max 2 nap alatt eltünteti, enyhébb égési sérülésre is gyógyír. Szerintem ennek mindenkinél ott a helye a fürdőszobában és a táskában is :)

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.