KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Jucuus

2018. november 29.

Anyajegy eltávolító műtét után alkalmaztam, teszi a dolgát, aránylag hamar beszívódik, jó kis krém!

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

krisztis

2018. november 29.

Ha valami, akkor ez csodakrém! Sebeket, hegeket max 2 nap alatt eltünteti, enyhébb égési sérülésre is gyógyír. Szerintem ennek mindenkinél ott a helye a fürdőszobában és a táskában is :)

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

cukorpaszta

2018. november 17.

Kézkrémnek vettem, és aztán hamar előléptettem mindenes krémmé. Hideg időben, busy napokon, utazáskor, ekcémás periódus alatt nagyon nagyon sokat segít. Zsíros krém szerintem, de engem nem zavar, úgy vagyok vele h annál jobban táplál. Már újravettem, szerintem még fogok is, ezért a pénzért 100 ml szerintem rendben van, főleg pld plázás kupon napok alatt.

cukorpaszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

zsebcuki

2018. november 16.

kompatibilis a bőrrel,én mint zsírosabb börű is szeretem használni,de csak mértékkel.
smink alá nekem tökéletes,sokkal szebb lesz az alapozó,az illatát kifejezetten szeretem.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

katarzisova

2018. október 25.

nekem must have darab! hozza, amit ígér! irritációra, hegekre (az otthon kozmetikázóknak kifejezetten ajánlom :D), gyulladásra, megviselt bőrre használom.
ha úgy érzem, hogy az arcbőröm extra törődést kíván, rakok belőle egy borsónyit a hidratálókrémembe és oh la la, meghozza a kívánt eredményt.
xx

katarzisova
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

xx

Szilvia7

2018. október 25.

Mindent tud,amit ígér! Már én is többször újravettem,ez a hétköznapi éjszakai krémem,amikor arctisztítás után nincs kedvem a megszokott sokféle kencét használni.
Viszonylag vastag rétegben felviszem,bemasszírozom,reggelre egységes,hidratált,szép bőrrel ébredek.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Lorna

2018. szeptember 25.

Kézkrémnek használtam nagyrészben annak jól szuperált. Aztán elvittem utazni, és rájöttem, hogy ez a tökéletes mindenes krém. Testes arckrém? Pipa. Kézkrém? Pipa. Lábápoló? Pipa. Szemkrém? Pipa. Orrkrém? Pipa. Szóval ha nem akár sokat cipelni az ember magával útra, akkor nagyszerű.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

JuditTTT

2018. augusztus 30.

Nem csodaszer kategória, de nagyon jó nyugtató, sebgyógyító krém. Használom már vagy 6-8 éve. Mindenhová kenheted, én kozmetikai kezelés után szoktam 1-2 napig arcomat kenni vele. Borotválás után felkenem és nincsenek kiütéseim. Kisebb sérüléseket, horzsolásokat hamarabb rendbe hoz. Tényleg kell mindenkinek vmilyen cica krém otthonra :)

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

SzMona

2018. augusztus 8.

Ez a krém egy "must have", ha aktív kisgyerekek vannak a háznál. :-) Mintákat kaptam belőle, de azóta már vettem több tubussal is. A gyerkőc táskájában is ott lapul, küldöm Vele ha táborozni megy, illetve nálam is van mindig. Nem egyszer jött már jól... Az a tapasztalatom hogy a sebek sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak, ha ezzel kenjük. Már az első pillanattól, rögtön a letisztítás után, naponta többször is használjuk vágásokon, horzsolásokon. Sokszor nyomtalanul gyógyultak ezzel olyan sebek a kisfiam lábán, amik szerintem e nélkül tuti maradandó nyomot hagytak volna. Abszolút 5 csillagos!

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem! Pattanásra, vagy utána lévő pirosságra, száraz arcbőrre is szuper megoldás, de a múltkor a kezemet is szépen helyrehozta egy nap alatt, mikor lehámlott egy túl mentolos krém után. Minden háztartásba kell belőle egy! :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.