KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ 14db minta
Ár: 700 , Eladó: Rékam
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen

zsofia003

2018. június 18.

23 éve küzdök atópiás ekcémával, ezalatt az idő alatt rengeteg krémet kipróbáltam (bőrgyógyász által felírt gyógyszertárban kikeverős szteroidos krémeket is), azonban hatásos megoldást egyik sem nyújtott. Az utóbbi időben a kezeimen lett extrém száraz a bőröm, egyfolytában hámlott (még most nyáron is), majd új bőrgyógyászom ajánlotta ezt a testápolót. Akárki akármit mond az árával kapcsolatban, minden egyes forintot megér. Ez egy csodakrém! :) Főleg azoknak, akik évek óta küzdenek a száraz bőrükkel. Kicsit zsírosabb állagú a testápolók között, de abszolút nem zavaró mértékben. Plusz pont, hogy a viszketést is instant elmulasztja.IMÁDOM! :)

zsofia003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Sophia15151515

2018. június 3.

Télen-nyáron tökéletes a pattanásos bőrömre. Amikor nagyon kiszárítottam különböző pattis bőrre szánt krémekkel és még több patti jött ki rajtam akkor álltam át a hidratálásra. A sebeim is szuperul begyógyítja(műtéti Hehe mem segített). Számomra nem túl sok,szeretem a testesebb testapolokat.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Tirana

2018. május 14.

Lehámlott tőle a kezem, húzódott rajta a bőr. Úgy lehetett hámozni a kezemet, mint a banánt kb.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

kovexti

2018. április 24.

Nagyon szeretem, csodát tesz a száraz bőrömmel, nem irritál. Irritált, viszkető bőrt szinte azonnal nyugtatja. Arcra talán már sok lenne, de a test többi részét napokra tudja megfelelően hidratálni.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Bezi

2018. április 21.

Igaz, hogy kiemelkedő ára van, de csodát tesz az ekcémás bőrrel.

Bezi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Igaz, hogy kiemelkedő ára van, de csodát tesz az ekcémás bőrrel.

hamamelis

2018. április 11.

A fehérre száradt lábszáramon több napra helyrehozta a bőrt (úgy, hogy nem minden nap kentem). Gyengéd, illatmentes, szuper az állaga (testes, de nem zsíros), puhává, teltté teszi a bőrt, megadja azt a vízzel feltöltős élményt, tehát nem marad szomjas a bőröm, hidratálás mellett véd is, eddigi legjobb testápolóm. Babára, kisgyerekre is használom, nekik is jó, érzékeny bőrűek vagyunk, de semmi irritáció nincs. Igazság szerint arcra is kipróbáltam, de a homlokom teteje zsíros lett reggelre. De testre a legjobb, jobb, mint amire számítottam.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

csill87

2018. március 31.

Nagyon kellemes állagú, valóban hidratáló testápoló, tényleg minőségi. Igaz az ára riasztó, de ez a legjobb, amit eddig próbáltam, pedig nem ez az első gyógyszertári testápoló, amihez közöm volt. Kár, hogy kicsit drága.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Dorkyi

2018. március 22.

Sokáig használtam, több mint fél évig. Vegyesek az érzéseim, mert az érzékeny, hámló, kipirosodott bőrömet megnyugtatta.... eleinte. Egy idő után nem lehetett eldolgozni, konkrétan morzsolódott le az egész és pici kis kiütések lettek az amúgy extra száraz bőrömön. Azt hiszem ezentúl inkább csak lábra fogom használni.

Dorkyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

LyliaLinda

2018. március 2.

Lehet én leszek a kivétel, de nekünk nagyon nem jött be.
Első körben a kisebbik fiam arcára adott a bőrgyógyász egy kis tubus mintát, mert babakori kiütés miatt maradt rajta 1-2 nyom. Elkezdtem kenni ezzel minden este, és apró pici kiütések jelentek meg rajta. Amint abbahagytam, el is múltak.
Második körben a nagyobbik fiam kiszáradt arcán próbáltam ki. Úgyszintén kiütéseket csinált. Még jó, hogy nem vettem meg a nagy kiszerelést nekik...

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Lehet én leszek a kivétel, de nekünk nagyon nem jött be.

Beebeee

2018. február 20.

A hideg miatt itt-ott kikészült bőröm szinte egyből helyre tette. Kicsit zsíros, meg érezni, hogy bekentem magam, amit nem annyira szeretek, de még tűrhető. Volt már bevált testápolóm, de azt félre teszem tavaszra. Addig csakis ezt használom! Soha többé száraz foltok!!

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.