KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 4000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 2500 Ft , Eladó: Klau7
Állapot: Új!, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a 3-as metró vonalán, de rugalmas vagyok megegyezünk:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beebeee

2018. február 20.

A hideg miatt itt-ott kikészült bőröm szinte egyből helyre tette. Kicsit zsíros, meg érezni, hogy bekentem magam, amit nem annyira szeretek, de még tűrhető. Volt már bevált testápolóm, de azt félre teszem tavaszra. Addig csakis ezt használom! Soha többé száraz foltok!!

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

googles

2018. január 25.

Csodaszer, de a csodaszerek netovabbja.

Nagy szerencse, hogy kaptam egy kis mintat.
A rojtosra fujt, sebes orromat es a hasonloan sebes szamat most a shea vaj se enyhitette, de ez fel nap alatt lathatoan elkezdte gyogyitani.
Par ora alatt elmult a seb!!! Ilyet mas krem meg nem tett. Masnap reggelre meg nyoma sincs.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

Csodaszer, de a csodaszerek netovabbja.

Nagy szerencse, hogy kaptam egy kis mintat.

GalambSz

2017. december 4.

Nekem a 400 ml-s pumpás kiszerelése van meg, érzékeny ekcémára hajlamos kezeimre használom, csak kézkrémként így extra tartós. Kellemes kis krém, gyorsan beszívódik, de érezhető, hogy bekentem. Hasonló termék, mint a Bioderma Atoderm intensive krém, bár annyival az többet tud, hogy a viszketést is csillapítja, ennek ellenére nem pontozom le, érzékeny bőr mindennapos ápolására kiváló.

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

joy

2017. november 3.

Teljesen jó krém, gyorsan beszívódik, jó a textúrája, jól hidratál, szerintem jobb is mintha a bioderma atoderm intensive-je, de én sajnos viszketek tőle, teljesen érthetetlen módon.

joy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Gloren

2017. október 10.

Időnként foltokban pikkelyesre szárad a bőröm, erre kerestem egy csodaszert és meg is találtam, kb két alkalom után elmulasztotta a foltjaimat. Testen nekem nem hagyott zsíros érzetet maga után. Az arcomon kétszer próbáltam, mindkétszer ugyanott kihozott egy óriási pattanást, de csak szem alá kenve valamennyit segített a karikáimon.

Gloren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Ősszel és télen, mikor hajlamosabb kiszáradni a szemkörnyékemen a bőr, ezzel szoktam bekenni, és nincs okom panaszra. Picit zsíros krém, egész testre nem használnám, de száraz bőrre csodaszer.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Erina

2017. szeptember 13.

Valóban megszünteti a viszketést és nyugtatja a bőrt. Allergia szezon idején nálam már elengedhetetlen. Az illata is kellemes.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dotdorothea

2017. augusztus 30.

Kifejezetten atópiára hajlamos bőrre kifejlesztett testápolóra kerestem alternatívát, mikor rátaláltam erre. Maga a megváltás. Tetszenek az összetevői, tényleg nem hagy ragacsos érzetet maga után.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Bőrgyógyász ajánlotta a kézfejemre,ekcéma nyugalmi időszakára.Amikor belobban,sajnos csak a szteroid segít.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Felis81

2017. július 31.

Ekcémás bőröm van. Ha nem annyira vėszes a bőröm, akkor jó, de ha nagyon gyulladásban van kénytelen vagyok a szteroidos krémhez nyúlni. Egy kicsit furcsa, hogy ha este bekenem a kezem, olyan, mintha beszívódna, viszont reggel úgy, ahogy van le lehet mosni.

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.