KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 4000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 2000 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Ősszel és télen, mikor hajlamosabb kiszáradni a szemkörnyékemen a bőr, ezzel szoktam bekenni, és nincs okom panaszra. Picit zsíros krém, egész testre nem használnám, de száraz bőrre csodaszer.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Erina

2017. szeptember 13.

Valóban megszünteti a viszketést és nyugtatja a bőrt. Allergia szezon idején nálam már elengedhetetlen. Az illata is kellemes.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dotdorothea

2017. augusztus 30.

Kifejezetten atópiára hajlamos bőrre kifejlesztett testápolóra kerestem alternatívát, mikor rátaláltam erre. Maga a megváltás. Tetszenek az összetevői, tényleg nem hagy ragacsos érzetet maga után.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Bőrgyógyász ajánlotta a kézfejemre,ekcéma nyugalmi időszakára.Amikor belobban,sajnos csak a szteroid segít.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Felis81

2017. július 31.

Ekcémás bőröm van. Ha nem annyira vėszes a bőröm, akkor jó, de ha nagyon gyulladásban van kénytelen vagyok a szteroidos krémhez nyúlni. Egy kicsit furcsa, hogy ha este bekenem a kezem, olyan, mintha beszívódna, viszont reggel úgy, ahogy van le lehet mosni.

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Cremorne

2017. július 17.

Tényleg klassz, nekem nyáron is bejön. Napozás, úszás után egy áldás a húzódó bőrnek. De egy idő után (a 400ml-s flakon felénél kábé) olyan fura szaga lesz... Nem annyira zavaró, de azért kicsit nyomaszt.... 2018-ban jár le, tehát nem azzal van a baj... Más nem találkozott ezzel a problémával?

És igen, én is bekenem a száraz, megviselt kezem este, minden okénak tűnik, nem zsíros, nem kellemetlen, mintha beszívódna, de reggelre kézmosásnál tulajdonképpen feloldódik a vízben és gyakorlatilag lemosom...

Cremorne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Sisszy

2017. július 9.

Nagyon visszafogott kis illata van (legalábbis én érzem), picit zsíros, így nyáron nem biztos, hogy használnám. De hidratálásban jó, selymes és puha bőrt eredményez. Még a barátomat is sikerült rávenni a használatára. ;)

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Rien

2017. június 26.

Számomra ez egy abszolút tökéletes őszi/téli testápoló. Hiába használtam márkásabbnak mondott drogériás ápolókat, mégsem volt megfelelő. Viszketett a bőröm, elszarusodott hámréteg képződött az anyajegyeken (!), ezek után mondta azt a bőrgyógyász, hogy valószínűleg nem megfelelő összetételű a testápoló. Bár ezt azért magamtól is sejtettem. :) Azt javasolta a doki, hogy ha lecserélem a régi testápolót és nagyjából két hét alatt elmúlnak a panaszaim, akkor biztosan ez volt a baj. Akkor rendeltem meg ezt a testápolót (vagyis a pumpás nagyobb kiszerelést), épp kedvezményes volt és még EP-re is elszámolható. Szimpatikus volt, hogy szinte semmilyen illata nincsen. Az adagoló nagyon tetszett, de a végét sajnos már nem lehetett kipumpálni, félbe kellett vágni a flakont, hogy hozzáférhessek. Nyáron nem használnám, mert még nekem is sok lenne a sűrűbb állaga miatt (ezért csak négy csillagot adok), de ősszel/télen tökéletes lehet.

Rien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Zsuszie84

2017. június 12.

Atópiás ekcémám van fiatal korom óta, szinte nincs olyan krém (szteroidos, homeopátiás, gyógynövényes, gyógyszertári), amit ne próbáltam volna. Ideig-óráig használt pár, de a legtöbbje pénzkidobás volt. Ez egyelőre nagyon szépen bevált, nagyon jól hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet és aránylag sokáig tart a hatása is.
Az ekcémát nem szűnteti meg önmagában, nekem ugyanúgy kijön, hiába használom, de nem engedi kiszáradni a bőröm, ami már önmagában nagy segítség és könnyebbség. Leginkább a kezemre kenem, de a szemem körnéykén is kijön sokszor az ekcéma, arra is nagyon jó. A 400ml-es pupmásat szoktam venni, és kiadagolom egy kicsi gyógyszertári tégelybe, így napközben is magammal tudom vinni. Az ára elég borsos, de akinek ekcémája van és végre talál valamit, ami működik, annak szerintem megéri.

UPDATE
Kénytelen vagyok lehúzni 4 csillagra, lehet, hogy megszokta a bőröm. Nyáron, melegben nem esik annyira jól a bőrömnek, mintha nem is szívodna fel annyira. Most nincs is kiszáradva túlzottan. Inkább csak éjszakára használom, vagy ha hirtelen gyulladásban van a kezemen az ekcéma. Arra továbbra is beválik.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

UPDATE

MolnarKitty

2017. június 11.

Én az ekcémás bőrömre használtam és nagyon jó Igaz egy hónap után lehet látni változást De semmi sem egy nap után használ Nekem bevált

MolnarKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.