KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 120 Ft/db (vagy 5 db 500 Ft = 35 ml) , Eladó: VaGa
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint

aidanne

2018. október 12.

Upd:
A 8 ev utan kijott kontakt ekcemamat 20 nap alatt eltuntette... ugy, hogy testem 85%at ekcema fedte. Ez a krem maga a megvaltas! Maga a csoda! Total tunet mentes vagyok, es minden a regi. Nyoma sincs semminek:)

Sajnos ekcemam 8 ev utan ugy dontott, hogy 'meglatogat'. Eddig teljesen tunet mentes voltam de a nagyon nagy meleg es egy egy tul illatositott tudfurdo+kloros viz megtette a hatasat es kiujult. Teljes erovel. Ez a testapolo azonban nem csak apolta a noromet de teljesen uj borbe is bujtatott. A viszketest teljesen megszuntette, es gyonyoruen szepen, fokozatosan eltuntette amit elkellett. Csodaszer. Akkor is hasznalni fogom ezek utan allapot fentartonak, ha ujra megint minden rendben lesz. Legjobb dolog, amit valaha magamra kentem.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Upd:

Hajni01

Korcsoport: >54
2018. október 3.

Évtizedek óta küzdök vegyszerek okozta kontakt ekcémával, ami időnként fellángol . Sok-sok dolgot kipróbáltam már , a természetes szerektől a szteroidokig , több-kevesebb sikerrel.Az átütő sikert ez a balzsam hozta meg .Nem hittem a szememnek , ugyanis ezzel a krémmel már egyetlen nap alatt (!!!) brutálisan javult a kisebesedett és viszkető kézbőröm állapota . Azonnali hatást és nagyon hidratált , puha bőrt eredményezett , ami nem ragad ,szinte látható , ahogy múlik a bőrpír. Nagyon komfortos érzés marad a használata után . Hihetetlenül boldog vagyok , hogy búcsút mondhatok a sok csodakencének és szteroidnak , amikbe évek alatt rengeteg pénzt öltem . Aki hasonló gondokkal küzd , ajánlom , ne keresgéljen tovább , mert ez a kence hozza el a tuti sikert ! :D

Hajni01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 3.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Kicsit drága, de valóban jól hidratálja a kezek területét és sokáig tart. Nyáron nincs rá szükség mert gazdag, sűrű textúrája van a kezem viszont olyankor nem szárad ki, viszont télen minden nap fogom használni újra.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Futureline

2018. augusztus 28.

Disznozsir a kobon. Testes allagu krem, arcra kenve rogton kivorosodott tole a borom, es soha sem akart beszivodni. Hidratalasa erdekes: olyan mintha egy lehuzhato pakolas lenne nem lehuzhato formaban, tehat felkened, semmi sem szivodik be belole csak bevonja a bort egy reteggel, majd reggel szepen vizzel egyben lejon az egesz amit este felkentel. Kezre is probaltam. BORZASZTO zsirban uszik tole minden, megfog mindent amihez hozzaerek. Soha tobbe LA Roche.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

katonafanni

2018. június 22.

Ekcémás boromre egyszerűen megváltás volt. Az orvos álltal felírt szteroidos kikevert krém hogy is mondjam...mint olaj a tűzre, ekkor egy másik orvos javasolta ezt a krémet és már első használat után tudtam hogy mostmar csak és kizárólag ezt fogom használni. 3 nap alatt az még a legcsunyabb részeket is teljesen rendbe tette. Imádom.

katonafanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

zsofia003

2018. június 18.

23 éve küzdök atópiás ekcémával, ezalatt az idő alatt rengeteg krémet kipróbáltam (bőrgyógyász által felírt gyógyszertárban kikeverős szteroidos krémeket is), azonban hatásos megoldást egyik sem nyújtott. Az utóbbi időben a kezeimen lett extrém száraz a bőröm, egyfolytában hámlott (még most nyáron is), majd új bőrgyógyászom ajánlotta ezt a testápolót. Akárki akármit mond az árával kapcsolatban, minden egyes forintot megér. Ez egy csodakrém! :) Főleg azoknak, akik évek óta küzdenek a száraz bőrükkel. Kicsit zsírosabb állagú a testápolók között, de abszolút nem zavaró mértékben. Plusz pont, hogy a viszketést is instant elmulasztja.IMÁDOM! :)

zsofia003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Sophia15151515

2018. június 3.

Télen-nyáron tökéletes a pattanásos bőrömre. Amikor nagyon kiszárítottam különböző pattis bőrre szánt krémekkel és még több patti jött ki rajtam akkor álltam át a hidratálásra. A sebeim is szuperul begyógyítja(műtéti Hehe mem segített). Számomra nem túl sok,szeretem a testesebb testapolokat.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Tirana

2018. május 14.

Lehámlott tőle a kezem, húzódott rajta a bőr. Úgy lehetett hámozni a kezemet, mint a banánt kb.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

kovexti

2018. április 24.

Nagyon szeretem, csodát tesz a száraz bőrömmel, nem irritál. Irritált, viszkető bőrt szinte azonnal nyugtatja. Arcra talán már sok lenne, de a test többi részét napokra tudja megfelelően hidratálni.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Bezi

2018. április 21.

Igaz, hogy kiemelkedő ára van, de csodát tesz az ekcémás bőrrel.

Bezi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Igaz, hogy kiemelkedő ára van, de csodát tesz az ekcémás bőrrel.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.