KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Ár: 4000 , Eladó: kukkancs
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás
Ár: 3500 HUF , Eladó: Cassie25
Állapot: Néhányszor (párszor) használt, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brethalia

2017. december 10.

Na, jöttem kicsit rontani a véleményeket. :D
Már nagyon régen vártam, hogy legyen készleten Douglas shopban és kifogjak 25% akciót rá (Black Friday + törzsvásárlói kártya volt a megoldás végül), ugyanis nagyon kíváncsi voltam rá és a Beige Vintage színnel szemeztem már jóideje.
Hát, kezdjük ott, hogy a BV név nagyon csalóka, ez egy közepesen élénk, rózsaszín (kicsit mályvába/bordóba hajló) rúzs. Kicsit lágyabb, "vintage"-esebb színre számítottam, de ettől függetlenül nagyon szép.
A csomagolás jópofa, igazából szerintem ez vesz meg kilóra mindenkit. Jó használni és az illata is finom.
A finishe gyönyörű, nagyon kellemes érzet viselni, tényleg nem/alig szárít. Viszont a leírással ellentétben egyáltalán nem tartós. :/

Amik miatt lepontozom, azok a következők:
- A szivaccsal elég nehéz bánni, szerintem kontúrceruza vagy hosszas türelemjáték nélkül lehetetlen szépen kifesteni az ajkakat.
- Jó lenne, ha gyorsabban megszáradna, bemattulna a termék. Ez mondjuk még önmagában nem is lenne olyan nagy probléma, de sajnos hiába szárad meg és lesz matt, nem tartós a termék. Akár üvegből ivás is elkeni, csak óvatosan lehet inni vele, az evés meg teljesen kinyírja.

Számomra kicsit csalódás a termék, ilyen árkategóriában jobbat vártam.
De a szín és hát, valljuk be, a shaker miatt, szívesen fogom elhasználni. :D

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Na, jöttem kicsit rontani a véleményeket. :D

Amik miatt lepontozom, azok a következők:

Számomra kicsit csalódás a termék, ilyen árkategóriában jobbat vártam.
De a szín és hát, valljuk be, a shaker miatt, szívesen fogom elhasználni. :D

Amy16

2017. december 6.

Tulajdonképpen az árnyalattól függ a tartóssága. A világosak nem annyira tartanak ki evés-ivással, de a piros, fukszia verziók már igen, elég sokáig. Azokat kétfázisú sminklemosóval is nehézkes leszedni. Száradási időre 5 percet mondanék, pigmentáltak, nekem a 2 réteg az már nagyon fullos színt ad. A végeredmény száraz, bár szerencsére nem szárítja az ajkakat. Könnyen kenhető, de nem folyik szét, állaga 5*
Az illata isteni, bárcsak parfüm is lenne ilyen illattal!
Összességében nem rossz kis termék, elég innovatív, mondjuk én inkább 20%-os napokon venném meg.

Amy16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Az illata isteni, bárcsak parfüm is lenne ilyen illattal!

whitemerci

2017. november 28.

Nekem is a beige vintage és a pink power árnyalatok vannak meg. Szépen pigmentált folyékony, mattra száradó rúzsok. A teljes száradási ideje sok, kb. 15-20 perc, de utána is fognak. Az applikátora nagy, vastag bumszli, kicsi, keskeny szájon nagyon nehéz szépen felvinni, és ki is folyik a kontúrból. Az evést-ivást sem annyira jól bírja, kifakulva kopik. Kissé szárít is, így este érdemes alaposan hidratálni az ajkakat, hogy másnap szebben mutasson a rúzs, mert különben kihangsúlyozza a hibákat. A csomagolása játékos, kicsi, és használat előtt alaposan fel kell rázni, hogy az applikátorra jusson az anyag. Összességében nem rossz matt rúzs, de kis mennyiség és ahhoz mérten igen drága.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

florcsiii

2017. november 23.

UD: Azóta beszereztem a Pink Power (köszi eperkeszederke) és a Beige Vintage árnyalatokat is. Igazából a véleményem nem változott, az egyik legtartósabb matt rúzs, amit használtam. Az állaguk is nagyon jó. A Beige Vintage-ra adnék csak 4*-ot, de csak azért, mert felkenve alig látszik meg nekem kicsit semmilyen. Teljesen megéri az árát.

Én a Kiss Me Chérie árnyalatot vettem meg, és TÖKÉLETES. Nagyon tetszik a színe és később tényleg fuchsia árnyalatú lesz, de engem nem zavar. A tartóssága nem kimagasló, de jól kopik és tényleg nem lehet érezni, hogy fent van. Az applikátorával szerintem kimondottan könnyű dolgozni. Én még biztos fogok venni más árnyalatot is.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Joaninha

2017. november 15.

Ha valaki rajong a matt hatásért, akkor ezt a kis csodát ki kell próbálnia! Nekem a Lancôme Matte Shakere vált be a legjobban, pedig kipróbáltam már pár matt rúzst és folyékony rúzst is. Ez az egyetlen, ami egyáltalán nem szárít, sőt nagyon különleges az állaga, szinte krémes. Amikor pedig kezd megszáradni, akkor nincs az az érzésem, hogy összehúzza az ajkaimat. Csodálatos élénk színekben kapható, én a Kiss Me Chérie árnyalatba lettem szerelmes, az esküvőmön is az volt rajtam és nem kentem vele össze a férjem. :) Nem olcsó, de tényleg nagyon megéri. Az egyedüli dolog, amit nem annyira kedvelek benne, hogy a szivacs vége elég nagy, szóval a kontúrt nagyon nehéz szépen pontosan követni, ezért kénytelen vagyok előbb szájkontúr ceruzával kihúzni az ajkaimat és aztán végig menni rajta a shakerrel. De ettől még el vagyok teljes mértékben ájulva tőle, a hatásától és a tartósságától is, ugyanis ez tényleg nem kopik.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

horgi

2017. november 3.

Imádom, nekem a Beige Vintage szín van meg amit a Sheer Raspberry ceruzával használok, nélküle hajlamos csúszkálni. Mindig megdicsérik ha rajtam van. Nem szárít, bár én használok egy pici ajakápolót alá, ezzel a 3-as komboval tökéletesnek mondható, max ebédnél egy picit frissítek rajta, ha nagyon tip-top akarok lenni. :)

horgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

madonna43

2017. augusztus 18.

Energy Peach árnyalatban vettem meg, érdekelt az újszerű kiszerelés, plusz ez az első ilyen "nemhagyományos" rúzs, amit kipróbáltam. A kontúrozás valóban nem egyszerű vele, hajlamos "szétfolyni" a szám szélein. Ezért én nagyon vékonyan, csak egy rétegben szoktam felvinni és így nem olyan ütős a színe és a nem túl pontos kontúrja sem. Lehet hogy emiatt, de én a többek által említett extra tartósságát sem tapasztalom, néhány óra alatt minden evés-ivás nélkül is "eltűnik", egyébként 1-2 ivás után már szinte alig észrevehető a számon, evésről nem is beszélve. Ettől függetlenül szívesen használom, mivel egyébként is naponta többször szoktam újrafesteni a számat.

madonna43
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

kalmaniki

2017. augusztus 11.

Energy Peach árnyalatom van, ami egy gyönyörű barack szín, élénk, de mégsem túl hivalkodó, hétköznapokra tökéletes. A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam, majd nem egész nap fent marad az ajkaimon. Szépen kopik, nem foltosan, mint sok más folyékony rúzs és nem is szárít vészesen. Szinte csak pozitívumot tudok róla mondani, ráadásul nagyon cuki a kis tubusa, egyedül az íze nagyon keserű.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

b0rzi

2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan
-minimálisan szárítja a szájt, de legalább nem úgy, hogy úgy néz ki az ember, mint akinek án*sz van a szája helyén, illetve lehet rá ajakápolót kenni ésszel, nem teszi tönkre a rúzst

De amiért NAGYON mérges vagyok és az összes csillagot elvenném tőle, az az, hogy a kiss me cherie árnyalat, ami egy nagyon szép sötét piros árnyalat, egy idő után, mindenféle külső hatás nélkül, pink/fukszia lesz az ajkamon. Más is tapasztalt ilyet?

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan

Lillababa

2017. július 2.

A pink powert választottam, nagyon szeretem, mióta megvan, legtöbbször ezt használom. Könnyen feltehető, egy rétegben szépen fed, de lehet építgetni is(bár úgy jobban szárít), evés-ivást jól bírja, kb két étkezés van benne, ami azt jelenti, hogy egésznapos rohangálás közben ebéd után szoktam rajta igazítani és este micellással kell ledörzsölni. Van egy pici alkohol illata és érzete és igen, valamennyire szárít, de tartós rúzsok között egyáltalán nem vészes, annyi, hogy egymás utáni napokon nem szívesen teszem fel, de kétnaponta már simán. Érdemes hidratált ajkakra kenni, de nem emeli ki nagyon a pici szárazságokat sem. Összességében szerintem megéri az árát.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.