Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Lancôme Matte Shaker folyékony matt ajakrúzs/rúzs - 270 Beige Vintage
Ár: 5300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Lancôme Matte Shaker folyékony matt ajakrúzs/rúzs - 272 Energy Peach
Ár: 5800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Két árnyalatban is vettem belőle(Beige Vintage,Pink Power) és be kell valjam IMÁDOM őket! Nagyon hamar megszárad, olyan, mintha nem lenne semmi a számon, nagyon tartós, nem beszélve arról, hoyg varázslatos színe van mindkettőnek. Egy kis problémám, hogy túl nagynak találom a fejét, és így nehezebb a szám kontúrvonalát javítás nélkül rúzsozni. Kicsit szárította a szám, de azt a szuper Kiehl's Buttermask-al egy este alatt helyrehoztam :)

UPDATE: Azóta minden nap használom, és minden este Buttermask-ozok utánna. Ilyen szép és puha sosem volt a szám ;)

toth11fanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

HViolet

2018. július 4.

Beige Vintage árnyalatban vettem. Nagyon szeretem ezt a rázós technikát és az érdekes, de jól használható applikátor fejet. Tartós, szép szín, de nem az a "töredezős" matt. Ezt kifejezetten szeretem benne. Nem vettem észre, hogy kiszárítaná a számat.

HViolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Valentina0930

2018. május 30.

Kedvenc smink! Kiss me cherie színben használom, és imádom az állagát, illatát, színét, tartósságát, a szivacsos applikátort. Elmaradhatatlan, ha sminkelek.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

gemenc

2018. május 25.

Tartós, szép színe van és nem szárít, viszont nekem megfolyik a szám széli barázdákban, így mindenképp kell hozzá szájceruzát használnom. Nem az a nagyon matt, vastag fedésű rúzs, nyárra különösen jó így.

gemenc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

anitaa17

2018. április 20.

Régóta szemeztem vele, a kiszerelése és a marketingje elcsábított. Energy Peach árnyalatban rendeltem, mert a többinek a képeken túl élénknek és vadnak tűnt a színe (azóta néztem róla videókat ahol nem tűnt annyira durvának úgyh szerintem még pinkben is be fogom szerezni:D)
Nagyon tetszik benne, hogy nem szárítja ki az ajkamat mégis tökéletesen mattra szárad, lehet építeni de 1 rétegben is szép színe van. Nem az a fajta, amit reggel felteszel és még este is alig tudod lemosni (mondjuk azokat nem is kedvelem), de nekem a tartósságával nincs gondom, szerencsére szépen kopik, nem foltokban és nem kenődik el közben ide-oda.
Amúgy a vastag ecsetes megoldástól féltem, hogy szépen lehet e vele felvinni, de ezzel sincs gond. Az egyetlen ami kicsit fura, hogy azért rendesen rázogatni kell, hogy kerüljön elég festék a szivacsra.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Mokuska1981

2018. március 12.

Beige Vintage árnyalatban került beszerzésre. A felvitele könnyű, viszonylag gyorsan szárad. Nap közben imitt-amott a nyoma megmaradt, de emellett a színét tartotta. Az evés-ivást nem bírja ilyenkor újra kell kenni. A számat nem szárította ki, kellemes viselet. kicsit tartósabb lenne jobban örülnék neki.

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

szukhentrunk

2018. március 7.

Barátnőmtől kaptam születésnapomra, mivel már egy ideje szemezgettem vele. Minden elvárásomat kielégítette. Az applikátora fenomenális, imádom :D Abszolút nem szárítja a számat, ami nálam a fő szempont volt. A színét is nagyon szeretem. Lehetne valamivel tartósabb is de szeretem magam rúzsozni, szóval nagy gondot nem okoz ha újra kell felkennem. Nagyon szeretem biztos, hogy más árnyalatot is beszerzek majd!!

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

ludri97

2018. január 2.

Hát ez egy hosszú történet, de megpróbálom röviden leírni.Először is a juicy shaker tetszett meg először, de erről is jókat hallottam. Ebből a beige vintage árnyalatot vettem meg, de a yummi pinket akartam régebben, és most az akciós is volt, viszont annyi erős színű rúzsom van már, hogy akartam még egy hétköznapit inkább. A színe nekem teljesen más mint az üvegben, nem annyira tartós, de az illata valami eszméletlen jó. Mondjuk ennyi pénzért tudhatna többet ,de nem fogom újra venni.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

brethalia

2017. december 10.

Na, jöttem kicsit rontani a véleményeket. :D
Már nagyon régen vártam, hogy legyen készleten Douglas shopban és kifogjak 25% akciót rá (Black Friday + törzsvásárlói kártya volt a megoldás végül), ugyanis nagyon kíváncsi voltam rá és a Beige Vintage színnel szemeztem már jóideje.
Hát, kezdjük ott, hogy a BV név nagyon csalóka, ez egy közepesen élénk, rózsaszín (kicsit mályvába/bordóba hajló) rúzs. Kicsit lágyabb, "vintage"-esebb színre számítottam, de ettől függetlenül nagyon szép.
A csomagolás jópofa, igazából szerintem ez vesz meg kilóra mindenkit. Jó használni és az illata is finom.
A finishe gyönyörű, nagyon kellemes érzet viselni, tényleg nem/alig szárít. Viszont a leírással ellentétben egyáltalán nem tartós. :/

Amik miatt lepontozom, azok a következők:
- A szivaccsal elég nehéz bánni, szerintem kontúrceruza vagy hosszas türelemjáték nélkül lehetetlen szépen kifesteni az ajkakat.
- Jó lenne, ha gyorsabban megszáradna, bemattulna a termék. Ez mondjuk még önmagában nem is lenne olyan nagy probléma, de sajnos hiába szárad meg és lesz matt, nem tartós a termék. Akár üvegből ivás is elkeni, csak óvatosan lehet inni vele, az evés meg teljesen kinyírja.

Számomra kicsit csalódás a termék, ilyen árkategóriában jobbat vártam.
De a szín és hát, valljuk be, a shaker miatt, szívesen fogom elhasználni. :D

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Na, jöttem kicsit rontani a véleményeket. :D

Amik miatt lepontozom, azok a következők:

Számomra kicsit csalódás a termék, ilyen árkategóriában jobbat vártam.
De a szín és hát, valljuk be, a shaker miatt, szívesen fogom elhasználni. :D

whitemerci

2017. november 28.

Nekem is a beige vintage és a pink power árnyalatok vannak meg. Szépen pigmentált folyékony, mattra száradó rúzsok. A teljes száradási ideje sok, kb. 15-20 perc, de utána is fognak. Az applikátora nagy, vastag bumszli, kicsi, keskeny szájon nagyon nehéz szépen felvinni, és ki is folyik a kontúrból. Az evést-ivást sem annyira jól bírja, kifakulva kopik. Kissé szárít is, így este érdemes alaposan hidratálni az ajkakat, hogy másnap szebben mutasson a rúzs, mert különben kihangsúlyozza a hibákat. A csomagolása játékos, kicsi, és használat előtt alaposan fel kell rázni, hogy az applikátorra jusson az anyag. Összességében nem rossz matt rúzs, de kis mennyiség és ahhoz mérten igen drága.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.