KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Lancôme Matte Shaker folyékony matt ajakrúzs/rúzs - 272 Energy Peach
Ár: 5700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Lancôme Matte Shaker Shaker folyékony matt ajakrúzs/rúzs - 378 Pink Power
Ár: 5700 Ft , Eladó: minaya

Tournesol03

2018. november 21.

Nagyon erőteljes szín. Én mikor felviszem, utána az ujjammal lágyítom. Tényleg tartós, jó kis termék.

Tournesol03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

iloveyoued

2018. november 3.

Egyik kedvenc gyönyőrű színű, legkényelmesebb,legtartósabb rúzsom. Lemoshatatlanok,szépek. Elsőre nehézkesnek tűnt az ecsetének használata, de nem annyira bonyolult mint aminek tűnik! :)

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

braram

2018. október 1.

Alá kell hidratálni, mert azért szárítja az ajkakat, kopik, de egyenletesen, pohár szélén is kis nyomot hagy. Mindezek rendben is lennének, mert messze az egyik legtartósabb/legkényelmesebb matt rúzs így is, amit eddig próbáltam de.. amiért mérges vagyok rá: Energy Peach árnyalatban vettem meg, messze nem olyan barackos, mint a promó képeiken, de esküszöm mintha pár órával a felvitel után sötétülne.. mintha valami átlagos pirosas árnyalatot venne fel. Ti is tapasztaltatok ilyet?

braram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Két árnyalatban is vettem belőle(Beige Vintage,Pink Power) és be kell valjam IMÁDOM őket! Nagyon hamar megszárad, olyan, mintha nem lenne semmi a számon, nagyon tartós, nem beszélve arról, hoyg varázslatos színe van mindkettőnek. Egy kis problémám, hogy túl nagynak találom a fejét, és így nehezebb a szám kontúrvonalát javítás nélkül rúzsozni. Kicsit szárította a szám, de azt a szuper Kiehl's Buttermask-al egy este alatt helyrehoztam :)

UPDATE: Azóta minden nap használom, és minden este Buttermask-ozok utánna. Ilyen szép és puha sosem volt a szám ;)

toth11fanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

HViolet

2018. július 4.

Beige Vintage árnyalatban vettem. Nagyon szeretem ezt a rázós technikát és az érdekes, de jól használható applikátor fejet. Tartós, szép szín, de nem az a "töredezős" matt. Ezt kifejezetten szeretem benne. Nem vettem észre, hogy kiszárítaná a számat.

HViolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Valentina0930

2018. május 30.

Kedvenc smink! Kiss me cherie színben használom, és imádom az állagát, illatát, színét, tartósságát, a szivacsos applikátort. Elmaradhatatlan, ha sminkelek.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

gemenc

2018. május 25.

Tartós, szép színe van és nem szárít, viszont nekem megfolyik a szám széli barázdákban, így mindenképp kell hozzá szájceruzát használnom. Nem az a nagyon matt, vastag fedésű rúzs, nyárra különösen jó így.

gemenc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

anitaa17

2018. április 20.

Régóta szemeztem vele, a kiszerelése és a marketingje elcsábított. Energy Peach árnyalatban rendeltem, mert a többinek a képeken túl élénknek és vadnak tűnt a színe (azóta néztem róla videókat ahol nem tűnt annyira durvának úgyh szerintem még pinkben is be fogom szerezni:D)
Nagyon tetszik benne, hogy nem szárítja ki az ajkamat mégis tökéletesen mattra szárad, lehet építeni de 1 rétegben is szép színe van. Nem az a fajta, amit reggel felteszel és még este is alig tudod lemosni (mondjuk azokat nem is kedvelem), de nekem a tartósságával nincs gondom, szerencsére szépen kopik, nem foltokban és nem kenődik el közben ide-oda.
Amúgy a vastag ecsetes megoldástól féltem, hogy szépen lehet e vele felvinni, de ezzel sincs gond. Az egyetlen ami kicsit fura, hogy azért rendesen rázogatni kell, hogy kerüljön elég festék a szivacsra.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Mokuska1981

2018. március 12.

Beige Vintage árnyalatban került beszerzésre. A felvitele könnyű, viszonylag gyorsan szárad. Nap közben imitt-amott a nyoma megmaradt, de emellett a színét tartotta. Az evés-ivást nem bírja ilyenkor újra kell kenni. A számat nem szárította ki, kellemes viselet. kicsit tartósabb lenne jobban örülnék neki.

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

szukhentrunk

2018. március 7.

Barátnőmtől kaptam születésnapomra, mivel már egy ideje szemezgettem vele. Minden elvárásomat kielégítette. Az applikátora fenomenális, imádom :D Abszolút nem szárítja a számat, ami nálam a fő szempont volt. A színét is nagyon szeretem. Lehetne valamivel tartósabb is de szeretem magam rúzsozni, szóval nagy gondot nem okoz ha újra kell felkennem. Nagyon szeretem biztos, hogy más árnyalatot is beszerzek majd!!

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.