KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

florcsiii

2017. augusztus 22.

Én a Kiss Me Chérie árnyalatot vettem meg, és TÖKÉLETES. Nagyon tetszik a színe és később tényleg fuchsia árnyalatú lesz, de engem nem zavar. A tartóssága nem kimagasló, de jól kopik és tényleg nem lehet érezni, hogy fent van. Az applikátorával szerintem kimondottan könnyű dolgozni. Én még biztos fogok venni más árnyalatot is.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

madonna43

2017. augusztus 18.

Energy Peach árnyalatban vettem meg, érdekelt az újszerű kiszerelés, plusz ez az első ilyen "nemhagyományos" rúzs, amit kipróbáltam. A kontúrozás valóban nem egyszerű vele, hajlamos "szétfolyni" a szám szélein. Ezért én nagyon vékonyan, csak egy rétegben szoktam felvinni és így nem olyan ütős a színe és a nem túl pontos kontúrja sem. Lehet hogy emiatt, de én a többek által említett extra tartósságát sem tapasztalom, néhány óra alatt minden evés-ivás nélkül is "eltűnik", egyébként 1-2 ivás után már szinte alig észrevehető a számon, evésről nem is beszélve. Ettől függetlenül szívesen használom, mivel egyébként is naponta többször szoktam újrafesteni a számat.

madonna43
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

kalmaniki

2017. augusztus 11.

Energy Peach árnyalatom van, ami egy gyönyörű barack szín, élénk, de mégsem túl hivalkodó, hétköznapokra tökéletes. A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam, majd nem egész nap fent marad az ajkaimon. Szépen kopik, nem foltosan, mint sok más folyékony rúzs és nem is szárít vészesen. Szinte csak pozitívumot tudok róla mondani, ráadásul nagyon cuki a kis tubusa, egyedül az íze nagyon keserű.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

b0rzi

2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan
-minimálisan szárítja a szájt, de legalább nem úgy, hogy úgy néz ki az ember, mint akinek án*sz van a szája helyén, illetve lehet rá ajakápolót kenni ésszel, nem teszi tönkre a rúzst

De amiért NAGYON mérges vagyok és az összes csillagot elvenném tőle, az az, hogy a kiss me cherie árnyalat, ami egy nagyon szép sötét piros árnyalat, egy idő után, mindenféle külső hatás nélkül, pink/fukszia lesz az ajkamon. Más is tapasztalt ilyet?

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Ha lehetne, még több csillagot is vonnék le, pedig az összeset megérdemelné.
Jó, ugyanis:
-Nagyon hiperszuper pigmentált
-Mattra szárad
-nem igazán kopik, ha igen egyenletesen
-lerobbanthatatlan

Lillababa

2017. július 2.

A pink powert választottam, nagyon szeretem, mióta megvan, legtöbbször ezt használom. Könnyen feltehető, egy rétegben szépen fed, de lehet építgetni is(bár úgy jobban szárít), evés-ivást jól bírja, kb két étkezés van benne, ami azt jelenti, hogy egésznapos rohangálás közben ebéd után szoktam rajta igazítani és este micellással kell ledörzsölni. Van egy pici alkohol illata és érzete és igen, valamennyire szárít, de tartós rúzsok között egyáltalán nem vészes, annyi, hogy egymás utáni napokon nem szívesen teszem fel, de kétnaponta már simán. Érdemes hidratált ajkakra kenni, de nem emeli ki nagyon a pici szárazságokat sem. Összességében szerintem megéri az árát.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

mnikolett

2017. július 1.

Ritkán találkozni ennyire tartós rúzzsal, a színek gyönyörűek és majdnem egy egésznapot kibír. Sajnos minimálisan azért, de nekem kiszárította lemosás után, pontosabban a lesikálás után az ajkaimat de emiatt nem pontoznám le, hiszem a funkcióját maximálisan kielégítette . :)

mnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

KlaudiaZs

2017. június 11.

Nem vagyok folyékony matt rúzs rajongó, többsége kényelmetlen, rondán kopik, szárít, kiemel mindent, és e téren régimódi vagyok, a hagyományos rúzsokat preferálom, ez viszont megjelenése óta érdekelt. Annyira örülök, hogy megvettem (Yummy pink), csodás élénk világosabb rózsaszín, igazi barbie pink, teljesen mattra és egységesre szárad, építhető az intenzitása, csak nagyon minimálisan emeli ki az apróbb ráncokat és olyan tartós, hogy több evés-ivást is kibír, épp csak a szám belső pár milliméterén kopik le, amit pillanatok alatt korrigálni lehet. Lemosni is egyébként csak nagy nehezen, olajos lemosóval lehet, és akkor se teljesen maradéktalanul. Nem szárít, ami nálam csodaszámba megy, nem vagyok hajlandó elviselni azt a rúzst sem, amit akár csak kényelmetlen viselni is, ez viszont szerencsére nem ilyen, sőt, meglepően kényelmes ahhoz képest, hogy mennyire vizes és könnyű az állaga és hogy tényleg valódi matt, semmi fénye nincs. Pluszpont a finom de nem erős illatért és a cuki, érdekes csomagolásért. Tervezem beszerezni más árnyalatban is, nagyon szép mind, bármelyiket megéri megvenni szerintem.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

3366

2017. június 2.

Első drágább rúzsom és meg kell mondanom, hogy megérte az árát! Pink Power színben szereztem be, de gondolkozom egy kevésbé rikító színben is, hogy mindig tudjam használni valamelyiket. :)
Kb. napi kétszer kell hozzányúlni: reggel amikor felteszed és délben mikor utánaigazítasz mondjuk ebéd után. Viszont közben én folyamatosan kenem az ajkam natúr kozmetikumos ajakápolóval, mert nekem olyan szinten szárad a szám mindentől, még akár egy Labello-tól is, hogy eddig nem találtam olyan rúzst, ami egy nap használat után nem szárította volna szét a számat. És erre pedig simán fel tudom vinni az ajakápolót, nem lesz tőle kevésbé tartós. ;)
Olyannyira, hogy este még a sminklemosó sem tudja maradéktalanul leszedni. Így ha kissé cserepesebb szájra kented fel - hiába ápolóztad le előtte -, a szín maradványait még másnap reggel is nézegetheted a tükörben, ha nincs szerencséd. Szóval ennél a rúzsnál tényleg számolni kell azzal, hogy ott marad, ahová kented! :D

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

kukkancs

2017. május 19.

Energy Peach és a Pink Power árnyalatban van meg. A Pink Povert férve rendeltem meg, de pozitív csalódás volt. Nagyon szeretem, gyönyörű élénk színekben pompáznak. Picit szárítja nekem is a számat, de ez orvosolható, cserében viszont tartós, az evést ivást nekem jól tolerálja. Használni elősször furcsa volt,de harmadjára már korrigálás nélkül tudtam a cushiot használni.Nagy szerelem, szeretnék még egy árnyalatot beszerezni.

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

zsuzsannapocs

2017. május 5.

Pár hete szereztem be Energy Peach árnyalatban. Már a megjelenése óta szemeztem vele és mivel szinte csak jót olvastam róla, úgy éreztem eljött az ideje, hogy én is beszerezzem. Imádom a színét és hogy valóban olyan tartós, mint mondják. Tetszik az applikátor is, bár az elején minimális gyakorlást igényel. Egy dolog van ami számomra "negatív", az én számat szárítja egy picit. Nem olyan vészes, de pár óra után fel kellett vinnem egy kis ajakápolót. Ezt eljátszottam párszor, végül pár nappal ezelôtt úgy döntöttem, hogy a szokásosnál kicsit több Carmexet teszek a számra és mielôtt felkenem a rúzst letörlöm a felesleges ápolót. Eddig úgy néz ki, ez a módszer mûködni fog :) Biztos beszerzek még pár színt belôle :) Csak ajánlani tudom :)

zsuzsannapocs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.