KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Önhegyezős szemöldökceruza. Formáz, enyhén színez és sűrűbbé teszi a szemöldököet. Könnyű használni, nem kell hegyezni.

6 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szilviams0118

2018. április 13.

tényleg jó termék, de vannak ugyanilyen jó termékek sokkal kedvezőbb áron...szerintem. nem veszem újra azt hiszem

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

tiamoitalia

2018. január 9.

A valaha próbált lejobb szemöldökceruzám. Imádtam,hogy precizen lehet dolgozni vele és természetes a hatása, de mivel napi használat mellet 2 ( !!! ) hét alatt elfogyott, nem éri meg annyi pénzért. :( Pedig úgy szerettem...

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

balazskrisztii

2018. január 9.

Szőkés-barna hajamhoz a Tapered árnyalatot használom. Szép a végeredmény, gyorsan lehet vele dolgozni. Praktikus, hogy nem kell hegyezni, így egy gramm se megy kárba. Csodára nem kell számítani, a drogériások is hasonló minőségűek (vagyis én elégedett voltam a Catricessel), max több árnyalatban kapható

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

HJuci

2017. július 9.

Én már több,mint 2 éve csak ezt a terméket használom a szemöldökömre és azóta is nagy szerelem!! 😊
Lingering árnyalatban van meg,tökéletes a sötét barna hajamhoz! Nagyon könnyű vele dolgozni,természetes hatást lehet vele elérni.Nagyon tartós,most is itt ülök a 30fokban,folyik rólam a víz,végig töröltem a homlokomat,de a szín még csak el sem mozdult sehol..
Mindennapos használat mellett nekem kb. 3 hónapig elég,ami tényleg nem sok..de ez legyen a legkisebb gond vele! 😊Nekem még soha nem törött le belőle!
Mindenkinek ajánlom! 😊

HJuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Mindenkinek ajánlom! 😊

GSz

2017. június 28.

Tényleg nagyon szépen lehet vele dolgozni. De meglepődtem, hogy alíg van már benne, tényleg gyorsan fogy. És ha jobban kitekered bizony tud törni. Precíz munkát lehet végezni vele. Most nem veszem újra,kipróbálom a többi Mac szemöldökre valót.

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

SzaszaK

2017. június 11.

Spiked árnyalatban volt meg.
Nem olcsó, de körülbelül 5 hónapig elég volt napi használat mellett. (Igaz azt hozzá kell tennem, hogy én csak feljavítom az amúgy létező szemöldökömet vele, nem pedig rajzolom :) )
Egész nap bírja a kiképzést.
Nem csinál mű hatást.
Újra fogom venni. :)
Még mindig ez a nyerő ez a verzióóóó.

Update:
Megvettem újra, viszont az eladó véletlen nem ezt a verziót adta, hanem azt a terméküket, melynek a végén kefe van.
Így van összehasonlítási alapom. :) A lényeg, hogy ez a verzió sem rossz, viszont tisztítás ellenére egy idő után a keféjén a termék darabos lesz, tehát mikor kefélném át a szemöldökömet pici darabok maradnak ott a termékről. Azért jegyzem meg itt ezt, mert ahhoz drága, hogy ilyen problémák legyenek vele. (Használtam már ilyen tekerős, kefés terméket, sokkal olcsóbb kategóriájút és annál nem volt ilyen probléma)

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Spiked árnyalatban volt meg.
Egész nap bírja a kiképzést.
Nem csinál mű hatást.
Újra fogom venni. :)
Még mindig ez a nyerő ez a verzióóóó.

Update:

doruska

2017. június 3.

Accentuated árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, imádom, hogy nagyon természetes szemöldököt tudok vele csinálni, ám könyörgöm .09g, ennyiért? szóval találtam egy olcsóbb kikos alternívát (amivel persze probléma, hogy itthon nem kapható, ezért ha kifogyok, néha megveszem a maceset is, de uh, azért tehetnének többet bele...)

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

ercsike76

2017. február 7.

Lingering, ofkorsz. Természetes, precíz szemöldököt lehet vele színezni/rajzolni. Tényleg gyorsan fogy de az ára nem vészes ehhez képest.
Én nem mondanám puhának, a Catrice szemöldök cerkája sokkal de sokkal puhább és maszatolósabb. Ez keményebb és egész nap a helyén is marad, nem kenődik el semennyire.
Nekem újravevős ha elfogy!

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Nekem újravevős ha elfogy!

Konczt

2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

Konczt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

doraorsolya

2016. november 8.

Én erre esküszök lassan egy éve! Már vagy negyedik alkalommal vettem újra, eddig mindig a Delianated árnyalatban használtam, de most véletlenül nem figyeltem vásárlásnál és a Lingeringet vettem meg. Hatalmas szerencsémre ez a szín még jobban bele tud olvadni a szemöldökömbe, még természetesebbnek tűnik. Egyetértek a kommentelőkkel, gyorsan fogy, de szerintem megéri beruházni rá. Nekem sose volt vele problémám, könnyen meg tudtam tanulni, hogyan is kell használni. A kozmetikusom ellátott pár extra tippel, és azóta boldog vagyok ezzel a termékkel.

doraorsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate