KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Önhegyezős szemöldökceruza. Formáz, enyhén színez és sűrűbbé teszi a szemöldököet. Könnyű használni, nem kell hegyezni.

6 árnyalatban kapható.

Ár: 3500ft/db+posta vagy automata! , Eladó: vikk2400
Állapot: új Dobozban!, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Banki utalással,postán küldöm akár személyes átvétel is!

HJuci

2017. július 9.

Én már több,mint 2 éve csak ezt a terméket használom a szemöldökömre és azóta is nagy szerelem!! 😊
Lingering árnyalatban van meg,tökéletes a sötét barna hajamhoz! Nagyon könnyű vele dolgozni,természetes hatást lehet vele elérni.Nagyon tartós,most is itt ülök a 30fokban,folyik rólam a víz,végig töröltem a homlokomat,de a szín még csak el sem mozdult sehol..
Mindennapos használat mellett nekem kb. 3 hónapig elég,ami tényleg nem sok..de ez legyen a legkisebb gond vele! 😊Nekem még soha nem törött le belőle!
Mindenkinek ajánlom! 😊

HJuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Mindenkinek ajánlom! 😊

GSz

2017. június 28.

Tényleg nagyon szépen lehet vele dolgozni. De meglepődtem, hogy alíg van már benne, tényleg gyorsan fogy. És ha jobban kitekered bizony tud törni. Precíz munkát lehet végezni vele. Most nem veszem újra,kipróbálom a többi Mac szemöldökre valót.

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

SzaszaK

2017. június 11.

Spiked árnyalatban volt meg.
Nem olcsó, de körülbelül 5 hónapig elég volt napi használat mellett. (Igaz azt hozzá kell tennem, hogy én csak feljavítom az amúgy létező szemöldökömet vele, nem pedig rajzolom :) )
Egész nap bírja a kiképzést.
Nem csinál mű hatást.
Újra fogom venni. :)
Még mindig ez a nyerő ez a verzióóóó.

Update:
Megvettem újra, viszont az eladó véletlen nem ezt a verziót adta, hanem azt a terméküket, melynek a végén kefe van.
Így van összehasonlítási alapom. :) A lényeg, hogy ez a verzió sem rossz, viszont tisztítás ellenére egy idő után a keféjén a termék darabos lesz, tehát mikor kefélném át a szemöldökömet pici darabok maradnak ott a termékről. Azért jegyzem meg itt ezt, mert ahhoz drága, hogy ilyen problémák legyenek vele. (Használtam már ilyen tekerős, kefés terméket, sokkal olcsóbb kategóriájút és annál nem volt ilyen probléma)

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Spiked árnyalatban volt meg.
Egész nap bírja a kiképzést.
Nem csinál mű hatást.
Újra fogom venni. :)
Még mindig ez a nyerő ez a verzióóóó.

Update:

doruska

2017. június 3.

Accentuated árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, imádom, hogy nagyon természetes szemöldököt tudok vele csinálni, ám könyörgöm .09g, ennyiért? szóval találtam egy olcsóbb kikos alternívát (amivel persze probléma, hogy itthon nem kapható, ezért ha kifogyok, néha megveszem a maceset is, de uh, azért tehetnének többet bele...)

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

ercsike76

2017. február 7.

Lingering, ofkorsz. Természetes, precíz szemöldököt lehet vele színezni/rajzolni. Tényleg gyorsan fogy de az ára nem vészes ehhez képest.
Én nem mondanám puhának, a Catrice szemöldök cerkája sokkal de sokkal puhább és maszatolósabb. Ez keményebb és egész nap a helyén is marad, nem kenődik el semennyire.
Nekem újravevős ha elfogy!

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Nekem újravevős ha elfogy!

Konczt

2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

Konczt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

doraorsolya

2016. november 8.

Én erre esküszök lassan egy éve! Már vagy negyedik alkalommal vettem újra, eddig mindig a Delianated árnyalatban használtam, de most véletlenül nem figyeltem vásárlásnál és a Lingeringet vettem meg. Hatalmas szerencsémre ez a szín még jobban bele tud olvadni a szemöldökömbe, még természetesebbnek tűnik. Egyetértek a kommentelőkkel, gyorsan fogy, de szerintem megéri beruházni rá. Nekem sose volt vele problémám, könnyen meg tudtam tanulni, hogyan is kell használni. A kozmetikusom ellátott pár extra tippel, és azóta boldog vagyok ezzel a termékkel.

doraorsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

CamomilleRose

2016. augusztus 2.

Szépen lehet vele dolgozni, de azért kell vele gyakorolgatni, mire az ember belejön. Ez azt hiszem, hogy a nagyon puha állagából adódik, s az is, hogy iszonyatosan hamar elfogy. Nemhiszem, hogy valaha újra fogom venni...

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

sufnudli

2016. július 28.

Nem akkora durranás, ráadásul a nekem javasolt lingering túl vörösesen hat.

sufnudli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Nem akkora durranás, ráadásul a nekem javasolt lingering túl vörösesen hat.

Sophie0727

2016. június 14.

Nekem két hónapja van meg a termék és még nem fogyott el. Törni egyszer tört, amikor leejtettem. Tökéletesen működik. Nagyon megszerettem.

Sophie0727
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate