KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2011. március 31.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Különleges, 2 in 1 szempillaspirál, ahol az egyik kefe természetes, míg a másik drámai hatás elérését teszi lehetővé.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vivitrius

2018. április 14.

Update 2: Mazohista vagyok :D Újravettem októberben (2017) és ezúttal nem a vízálló verziót és az atomfeketét vettem, hanem megelégedtem a "gyengébb" verzióval. Azt kell mondanom, hogy kibírta a teljes szezont. A héten dobtam ki. Most a kupon napokon beszereztem helyette mást, a nyárra, ami kicsit pénztárca barát volt, de szerintem ősszel újra randizunk :)

Az esküvőmre sminkeltek vele :) Atombrutál :D Most fogom megvenni :) Hétköznapi tapasztalatok később :)

Update: hát lányok.....nekem szerelem a MAC, de mindennek van határa. Tavaly májusban megvettem a spirált, de csak novemberben bontottam tubust. Használtam kb két héttel ezelőttig napi szinten, amikor is a még 3/4-ig lévő tubusban lévő anyag furcsa állagot öltött. A kefe öszeragadt, állt rajta festék. Se előre se hátra. Nosza, rohanok a Váci utcai üzletbe, ahol közölték, ilyet még ők soha nem láttak, hol vettem, mikor vettem, vigyem oda, azonnali csere. Rongyolok az Arénába, ahol azt az infót kaptam, hogy 2014-es gyártású spirál, fél éve használom, max 2 hónapig kell bírnia, kuka. Összegzés: vettem közel 7 ezerért egy spirált, ami fele annyi időt bírta, mint a "gagyi" drogériás és napi használatnál nem vette fel a versenyt. Nincs bajom vele, szeretni fogom. Messziről :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Anita1978

2018. március 25.

A vastagabb spirallal max 2 retegben tudom epiteni, a vekony fekevel szetvalasztva, szep szenfekete pillakat eredmenyez. A 3.reteggel mar csunyan osszetapad es idegesit.Nekem lekenodik az irodaban (folyton csekkolnom kell tukorrel), ez az egyetlen negativuma ami azert nagy hiba.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

annita

2018. március 15.

Nagyon szeretem ezt a spirált, az egyik kedvencem a drágább kategóriából. Van amikor napokig a vastagabb felét használom, aztán megunom és jöhet egy természetesebb verzió a vékonyabbal:) szeretem, hogy így váltogathatom, szép fekete a színe, nekem nem kenődik sehova, bár tény, hogy a szempilláim viszonylag messze esnek a szemhéjamtól, szemöldökcsontomtól:)

annita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

topsminkotti

2018. február 19.

A dúsabb spirál résszel nagyon látványos pillákat lehet festeni. Tény, hogy rengeteg festéket vesz fel (ezért mellé is kenődhet festés közben és aránylag gyorsan is fogy), viszont nagyon hatásos a végeredmény. Én a természetes hatású fejet arra szoktam használni, hogy a dússal kifestett pillákat egy kicsit szétválasszam. Viszont a vízálló változat valóban sokkal jobb, mert tényleg hajlamos egy kicsit megindulni ill. feltapadni a szemhéj felső részére. Ezért vontam le, mert ez elég kellemetlen tud lenni.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

henus

2018. január 6.

Nagyon megtetszett, hogy két különböző ecsettel lehet dolgozni, használatakor viszont nagyot csalódtam.
Valóban drámai, azonban pejoratív értelemben. Mikor kihúzom a kefét, össze vissza van rajta csomókban a festék. Spirált nem utáltam még ennyire. Azért két csillag, mert az ötlet jó, a festék árnyalata pedig tetszene, amennyiben használható lenne a vastagabb ecset.

henus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

denesdorina23

2017. december 10.

A legjobb szempillaspirálja a Mac-nek. Nem csomós, nem ragad, jól építhető és hatalmas pillákat varázsol!

denesdorina23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

dobolank

2017. október 21.

UD: Kidobtam végül ezt a spirált, nekem kínszenvedés volt a használata. A végén már folyt mindenfelé, a vékony kefe szinte semmit nem vitt fel, a vastaggal meg nem lehetett dolgozni, annyira összekent random helyeken... miközben a festék a szaga alapján még teljesen rendben volt. Rémesen utáltam egész végig, még azalatt a pár hónap alatt is, amikor rendeltetésszerűen tudtam használni. Tényleg, spirált még ennyire nem utáltam. Drága és rossz, soha többet mac spirál!

Már 7000 forint. Ehhez képest minden este a szememből piszkálok ki festékfoltokat, tudjátok, az a gusztustalan fekete izé a szem sarkában. Amúgy a szempillán szép, hosszít, dúsít, göndörít és minden, amit mások is leírtak. De nem értem, hogy kenődik bele a szemembe, de főleg miért!

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

annareka

2017. október 10.

A keféit (mindkettőt) imádom, viszont ettől pandamaci lettem pár óra után, a vízálló társa pedig levakarhatatlan. Kár érte, mert nagyon jó kis spirál lehetne.

annareka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Leander

2017. október 1.

Nem rossz, de ár-érték arányban vannak jobbak. Szép, dús, de természetes hatást ad, különösen ha a dupla lehúzásos verzióban használja az ember, bár nekem úgy kicsit nehéz volt precízen dolgozni. Szimpla lehúzás esetén sem hivalkodó, de egyértelműen dúsabb hatást eredményez. Alapvetően meg voltam vele elégedve, de a hűha hatás elmaradt, és ezt az eredményet így olcsóbb spirálok is tudják.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Luiselotte

2017. február 18.

3D szempillám van , de az alsó pillasort mindig ezzel festem ki, a kevésbé sűrű fejjel. Szépen lehet vele dolgozni az apró pillákon is , nem ragad és egész nap tart a festék, ha esetleg sírok se kenődik el . Ha nem szárad be kb. életem végéig elég lesz.A színe pedig gyönyörű!

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.