KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2011. március 31.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Különleges, 2 in 1 szempillaspirál, ahol az egyik kefe természetes, míg a másik drámai hatás elérését teszi lehetővé.

Ár: 5000 Ft , Eladó: Florance1983
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázom

dobolank

2017. április 23.

Már 7000 forint. Ehhez képest minden este a szememből piszkálok ki festékfoltokat, tudjátok, az a gusztustalan fekete izé a szem sarkában. Amúgy a szempillán szép, hosszít, dúsít, göndörít és minden, amit mások is leírtak. De nem értem, hogy kenődik bele a szemembe, de főleg miért!

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Luiselotte

2017. február 18.

3D szempillám van , de az alsó pillasort mindig ezzel festem ki, a kevésbé sűrű fejjel. Szépen lehet vele dolgozni az apró pillákon is , nem ragad és egész nap tart a festék, ha esetleg sírok se kenődik el . Ha nem szárad be kb. életem végéig elég lesz.A színe pedig gyönyörű!

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

gittagal

2017. január 17.

Ajándékba kaptam kb 1 éve. Én szerettem, csak gyorsan kifogyott :/

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Ajándékba kaptam kb 1 éve. Én szerettem, csak gyorsan kifogyott :/

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2016. november 20.

A kefe 'természetes' része nagyon gyenge számomra semmit nem csinál a pillákkal csak nagyon halványan beszínezi őket. Viszont! A másik tökéletes! Elegendő mennyiségű festéket lehet vele felvinni, nem csomósít. Ezt két rétegben nem tudom alkalmazni mert az már túl sok lenne, úgyhogy a 2.at egy Yves Rocheres szempillaspirállal viszem fel. Tökéletes a kettő eggyüt. Biztos, hogy újraveszem, azt hiszem egy időre megtaláltam A tökéletes szempillaspirált ! :)

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 20.

SophieBalogh

2016. október 4.

Kiábrándítóan leromlott a minősége. Évek óta használom, nekem olyan 4 hónap alatt el is szokott fogyni. A legutóbbi kb 3 hónapot bírt, kikasztó volt! Az állaga csomóssá vált, tartósságra nulla, felkenni nem lehetett szépen. Nagyon sajnálom, mert imádtam a kefe kialakítását!

SophieBalogh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Cocobello

2016. augusztus 30.

Szintén egy éve megvan és még mindig van és abszolút nem száradt be. Nagyon tetszik ez a kétvégű megoldás!
A kedvenc spirálom!

Cocobello
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

A kedvenc spirálom!

zseni

2016. július 22.

egyik kedvenc szempillaspiralom! gyönyörü termeszetes hatasu, aki a müszempillahatasra megy, az ettöl ne varjon csodakat, de en imadom, ahogy nem neheziti el a pillakat, nem ragasztja öket össze, es a szempillak megtartjak az eredeti texturajukat, nagyon puhak maradnak. föleg termeszetes no makeup-makeuphoz szeretem hasznalni, szerintem egeszen csodalatosan gyönyörü a finise. egyetlen hatranya, hogy nagyon gyorsan kiszarad.

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Reniii

2016. július 7.

Ajándékba kaptam karácsonyra, nagyon örültem neki, mert a pénztárcámnak általában fáj ilyenekre kiadni a pénzt. A kialakítása rendkívül ötletes, viszont szerintem képen sokkal-sokkal jobban néz ki, mint élőben (kicsit szerintem olcsó kinézete van). Szuperül működik mind a két része, tényleg drámai a kettő között a különbség. A picivel gyönyörű szép "csillogós" tekintetet lehet csinálni az elegáns, vékony pillákkal, míg a nagyobb résszel mintha műszempilláim lennének. Elképesztően jó, tényleg. Egy icike-picike probléma, hogy szerintem lemosásnál egy kicsit nehézkesen jön le, egyáltalán nem vészes, simán leszedi, csak viszonylag nehezebben az alsóbb kategóriásoknál.
Tényleg nagyon szuper, nagyon meg vagyok a termékkel elégedve, viszont abban nem vagyok biztos, hogy megéri e az árát. Valóban ez csinált eddig a legdurvább szempillákat, de szerintem csak akkor éri meg, hogyha valaki tényleg műszempilla hatást szeretne. Amúgy jóval olcsóbb termékek is tudnak ennél egy minimálisan kisebb szempillát varázsolni.

Update: Imádom. Most már lassan fél éve használom, tökéletes. Tényleg műszempilla hatás. Egyetlen egy dolog van, ami kiakaszt, a lemosása. Ha lemosás közben belekerül a festék a szemedbe, már pedig nonstop belekerül, mivel darabokban jön le a szempillámról..... elképesztően csíp. Ettől függetlenül az egyik legjobb szempillaspirál.

Reniii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

barbimariposa

2016. június 27.

Apukámtól kaptam egy ilyen szempillaspriált és tetszett, szép vastag pillákat csinált én azt szeretem.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

tiamar

2016. május 20.

Nekem ez annyira nem jön be. Túl sok festéket vesz fel, és nagyon össze ragadnak a pilláim. A színe gyönyörű szép intenzív fekete, de sajnos nagyon nehéz vele szépen dolgozni.

tiamar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.