KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 6500 Ft (+ posta) , Eladó: Tvylvis
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Németország, fizetés: banki utalás, posta
0808

2017. március 6.

Mamma mia, le sem merem ide írni a véleményem mert olyan népszerűtlen leszek, no de mit csináljak talán már vén csaj vagyok hozzá vagy a fene tudja mi történt közöttünk a lényeg a lényeg nekem ez nagyon nem jött be.
Küzdöttem kísérleteztem vele de rajtam nagyon gáz. Ááá szinte hallom ahogy e másodpercekben felszisszentek -Miről beszél ez a nő ez a híres soft & gentle? Az egyszer biztos, hogy csillog meg villog talán nekem ez már sok is a jóból ami érdekes mert a The Balm mindezek ellenére mégis bejön.

Azt hiszem feladom és maradok a megszokott dolgaimnál, mivel a highlighter ikon nálam nem nyert azt hiszem nem is kutatok tovább a keresés csúfosan bevégeztetett. Talán ha egy másik bolygón 10 évvel fiatalabb leszek és kevesebb szarkalábán lesz akkor biztosan újra beszerzem de addig csak irigykedve nézem, hogy milyen szép is tud lenni másokon.
Csak ki ne tiltsatok innen a kiosztott csillagaim miatt....khmm nálam ez nem több mint 2 és már mentem is melegebb éghajlatra...bocsiii

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Colette221

2017. február 26.

UPDATE: Kitöröltem az előző véleményem, amit lassan egy éve írtam a Soft&Gentle-ről. Teljesen megváltozott. Kétszer is birtokomba került, de eladtam, mert annyira nem tetszett. Második alkalommal viszont már "nehézkesebb" volt az eladása, de meggyőztem magam arról, hogy nincs rá szükségem. Hiányzott. A csomagolása és a tartóssága is tökéletes. Az ezüstös fénye jól áll az én világosabb bőrömön. Összekötöttem egy kellemes nyári emlékkel, ugyanis akkor ezt viseltem. :)
A KM piacon pár hónapja vettem meg a Lightscapade árnyalatot, ami szintén nagyon szép, de nekem eléggé "szolid" volt. Ezt elcseréltem itt egy Soft&Gentle-re, szóval most ismét birtokomban van egy, amitől nem hinném, hogy megválok. :D

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

anett0422

2017. február 15.

Csodás :) gyönyörű színek, tökéletes pigmentálás :)

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Csodás :) gyönyörű színek, tökéletes pigmentálás :)

SminkSarok

2017. február 14.

Az itteni vélemények és a YT guruk ajánlása alapján ellenállhatatlan késztetést éreztem arra, hogy beszerezzem ezt a terméket, természetesen a "világhírű" Soft & Gentle árnyalatot. Amikor megláttam itt krémmánián, azonnal lecsaptam egyre. Tetszik-tetszik, de azt hiszem túl sokat vártam tőle, vagy csak az én pofimon nem mutat olyan jól, mint másén. A theBalm MaryLouManizer highlightert én még mindig sokkal jobban szeretem, és szerintem az pigmentáltabb és tartósabb is. Nagyon szeretem a MAC cuccokat, de ez most nem jött be. Persze még csak a "Soft & Gentle" árnyalatról tudok nyilatkozni. Talán ha kezem közé kerül egy másik árnyalat, felkúszik a csillagszám. :)

SminkSarok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

simply

Korcsoport: < 18
2017. február 13.

I M Á D O M. A legnagyobb bók, amit a suliban kaphatok, hogy megdicsérik a HIGHLIGHTEREM :D Soft&gentle minden pénzt megér, nagyon sokáig elég és gyönyörű a fénye, a színe. Nagyon tudom ajánlani. Fixáló spray után viszem fel legyezőecsettel és az ujjaimmal, amikor még frissen meg tud tapadni a nedves alapban így igazán tartós!

simply
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 13.

independentbo

2017. február 9.

Szintén Soft&gentle. Szuper tartós, a színe rettentően univerzális és minden bőrszínhez jól mutat, a finishe pedig eszméletlen..:) És a kiszerelése is kifogástalan, ugyanis ez a mennyiség örökké elég!

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

kariw3

2017. február 9.

Nagyon sok jót olvastam róla, így muszáj volt megvennem a soft&gentle árnyalatot. Jól tettem, imádom, minden nap használom., nagyon szépen kiemeli az arcot. Nagyon kevés kell, szerintem örök életemre elég lesz :)

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

natulcien

2017. január 25.

Egy kedves eladótól vettem itt a KM-en, szerencsére, mert a teljes árat nagyon sajnáltam volna. Szép-szép, de bevallom egy kis csalódás azért vegyült mellé a használatakor. Eléggé porzik és nekem nem is tűnik túl tartósnak. A színe szép és könnyen lehet használni, kezelni, de annyira nem hatott meg. Egy sminkmániásnak természetesen kötelező darab egy ilyen, de ha egy barátnőm kölcsönadja és vissza kell adnom kis használat után nem esne nehezemre megválni tőle. Vannak olyan highlightereim jóval olcsóbb kategóriában, melyek megállják vele a versenyt. Azért jó, hogy van, és amekkora kiszerelés életem végéig elég lesz, de nem fogok másikat vásárolni, főleg nem teljes áron.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

nanne

2017. január 11.

Elsőre kicsit sokallja az ember az árát, de csillog meg minden és beadja a derekát. Féltem, hogy totál feleslegesen dobom ki rá a pénzt, de nem. Soft&Gentle van meg eddig... Használom már egy ideje, és akartam rosszat mondani, de nem tudok. Porzik, de elnézem, mert óvatosan használom. Tervben van még legalább 1 árnyalat beszerzése.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

oliviag

2016. december 19.

Global Glow árnyalatában vettem meg, nagyon imádom ezt a színt!!! Nagyon tartós hatása van, gyönyörű fénye van és mindemellett nagyon fontos, hogy lassan fogy, szerintem nekem még jódarabig elég lesz :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.