KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

MAC Mineralize Skinfinish soft&gentle
Ár: 7500 Ft , Eladó: zsuzsika1
Állapot: 2-3 próbált, egy hete vásárolt, számlával igazolható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 5000ft+postaköltség , Eladó: Tazika
Állapot: 2szer hasznalt 2honapja vásárolt, Cheeky bronze árnyalatban, Helyszín: Tapolca , fizetés: Fizetes utalassal, postan marado, plusz postaköltség
bree07

2019. január 8.

Soft&gentle árnyalatban szereztem meg, és nagyon nem bántam meg. A tökéletes hétköznapi highlighter, ami - az én bőrömön legalábbis - nagyon visszafogottan, de szépen fekszik. Azt vettem észre, hogy nem igazán tudok vele túlzásba esni, a színe teljesen egyezik a bőrszínemmel, a fénye pedig nem ordító. Talán kicsit sokallom benne az apróbb csillámokat, de felkenve nem veszem észre.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

BlairM

2018. december 17.

Még egy nyári időszak alkalmával vettem, nekem a Cheeky Bronze árnyalat van meg. Akkor a napbarnította bőrömhöz tökéletesen passzolt, csodásan kiemelte az arccsontom és csak úgy ragyogtam az esti órák szűrt lámpafényében is. A nyaralásra is magammal vittem, totálisan beleszerettem, mert nagyon jól működtünk együtt. Sajnos az őszi időszak beköszöntével a bőröm színe is megfakult és a nyáron választott árnyalat már nem tűnt túl jó ötletnek, felvéve nagyon mű hatást keltett. Rá kellett jönnöm, hogy a hétköznapokra már nem tudom használni, túl sötét, így átmenetileg parkolópályára állítottam. Erősen gondolkodom rajta, hogy beszerezzek egyet Soft & Gentle árnyalatban is (:

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Fruzsina0620

2018. november 21.

Szerintem sok embernek a soft&gentle árnyalat van meg, amin nem is csodálkozok. Ez egy olyan highliter szín, ami mindenkinek jól áll, akár fehér vagy egy barna bőrön is mesésen mutat. Egy nagyon szép, egységes fényt az arcnak, egyáltalán nem tolakodó. Szuper termék!

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Kittihlmb

2018. november 15.

A Soft&gentle a kedvenc állando darabom itthon. Nem az a durva BUMM fenylo valami az arcan az embernek mintha elaludt volna egy tócsa glitterben. :D könnyed finom kis por ami teszi a dolgat. Hétköznapokra is isteni vele a smink. Tartós nagyon. Egésznap szepen latszik az arcomon és nem fárad el se a nap végére. :) és a legjobb h lehet szinten játsszanj vele. Ha éppen könnyed hatásta vágyok-tól, vagy la egyek most ragyogoig :)

Kittihlmb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Mancsoska

2018. október 27.

Nem is tudom hol kezdjem. Egyszerre imádom ezt a terméket, de egyben hatalmasat csalódtam. A csomagolása gyönyörű, letisztult, mint minden más Mac terméknek, de kompakt tetejét nagyon nehéz kinyitni szerintem, hiába jópofa ez a mágneses megoldás, ha nem tudom rendesen megfogni. A Soft&Gentle árnyalatban vettem meg, ez illett a legjobban a bőrszínemhez, meg ez a legnépszerűbb is. Csodálatos a szín, nagyon szépen csillog. Aki nem szereti a csillámos highligthereket, azoknak nem ajánlanám ezt a terméket, én személy szerint szeretem a csillogást. Nem csak highlighterként használom, hanem néha a baking lesöprésekor az ecsetet előbb belemártom, néha pedig egy nagy ecsettel az egész arcomon végig simítom. Ha csak egy kis fényességre vágyom, egy legyezőecsetet használok, ha pedig kicsit intenzívebb highlightra egy tömöttebb ecsetért nyúlok. A probléma az, hogy egyáltalán nem tartós. Fél8kor kisminkelem magam, lefixálom, 10kor már nem látom sehol. Közel 10ezer forintért azért ennél többet vártam, a kedvenc drogériás highlighterem, bár nem ilyen szép, sokkal tovább bírja. A 10g termék egyébként elég sok, sokáig elég lenne, ha nem kéne 3 óránként újraapplikálni.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

reka0122

2018. szeptember 7.

El sem hiszem hogy meg nem véleményeztem. A kedvenc highlighter forever! A soft&gentle árnyalata elképesztő, minden évszakban tökéletesen passzol a bőrszínemhez. A tartósságá elég jó, bár nem kiváló, lehetne tartósabb de 6órat simán kibír. Extrák csilli villi egészen a light hatástól a diszkógömbig bármit el lehet vele érni. Én mindenkinek nagyon ajánlom, az ára elég kedvező ahhoz képest mekkora mennyiséget is rejt a kis doboza és elég kis mennyiség elég belőle ahhoz hogy látványos legyen a hatása.

reka0122
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csilluf

2018. augusztus 1.

Soft & Gentle -csak is, örökké. :)

csilluf
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Soft & Gentle -csak is, örökké. :)

Moncsika73

2018. július 13.

Soft&Gentle árnyalatot használom, nagyon szépen ki lehet vele emelni az arccsontot. Nagyon kevés szülséges belőle, a mennyiséget tekintve szerintem soha nem fogom elhasználni

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

majzsola

2018. március 26.

Soft&gentle-t vettem meg, igazi jollyjoker darab. Mindig nálam van, tökéletes nappali sminkhez, de erősebb, buli sminkhez is megállja a helyét. Nagyon szépen kiemeli az arccsontot, és hihetetlenül tartós! Ahogy a fogyását figyelem, szerintem életem végéig elég lesz :)

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hales

2018. március 10.

Újra elkapott a highlighter mánia és szerettem volna egy természetes darabot beszerezni. Egy másik márka borzasztó csillámos higlightere után (ami nap végére mindenhová került) inkább úgy döntöttem, beruházok egy drágább darabra. Nem csalódtam, csodálatos természetes hatást lehet vele elérni, én nagyon szeretem.

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.