KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Mindenki isteniti, de en nem szeretem. Gyonyoru szin, amikor swatcholok mindig megcsodalom de nekem olyan hamar jon le.. Egyaltalan nem tartos az en boromon, ha alapozozok ha nem. Szerintem nem eri meg az arat, biztos nem veszem ujra. Mondjuk mennyisegre talan megeri mert tenyleg nagyon sok van benne

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

drekab

2017. november 1.

Az itt olvasott vélemények hatására csábultam el, ez az első highlighterem, de szerintem nem is fogok mást venni sosem. Egyrészt mert gyönyörű (én soft+gentle árnyalatban használom) másrészt mert hatalmas a kiszerelés:))

drekab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

PewPew

2017. november 1.

Gyönyörű szín, sokáig elég és több bőrszínhez is passzol.

PewPew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Gyönyörű szín, sokáig elég és több bőrszínhez is passzol.

SRenata87

2017. október 24.

Először egy MAC alapozóra ruháztam be. Azóta elhasználtam 5 üveg alapozót és múlt héten vásároltam egy soft&gentle higlightert is. Először érdemes a kezeden kipróbálni, nekem a második legvilágosabb a bőrszínem(sárga színű, nem rózsaszín) és ez passzolt a legjobban. Nagyon szépen csillog, sokáig látszik, nem potyog le szanaszét az arcomra. Volt, hogy napközben picit frissítettem, de nagyon szép, élettelilvé varázsolja az arcot. Könnyű felvinni, néhány ecsethúzással kész. Ugyan drága, de a sminkes hölgy azt mondta, akár 2 évig is elég lehet. =)

SRenata87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

raczjulia

2017. július 1.

Remek highlighter! Sokat kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb. Gyönyörű a színe (soft&gentle), természetes hatást kelt az arcomon, nem kopik le. Nagyon szeretem használni!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

BettyBabu

2017. június 23.

Kifogasolhatatlan highlighter de az is biztos alacsonyabb arkategoriba is vannak igen jok.
Maga a termek kivalo

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Maga a termek kivalo

maow

2017. június 13.

A páromtól kaptam egy vásárlási utalványt az évfordulónkra. Lázasan fontolgattam, mit is vegyek, hogyan tudnám a legjobban kihasználni. Természetesen tisztában voltam a márka ikonikus termékeivel, így a Soft & Gentle-ről is hallottam már. Amikor megláttam a weblapon, hogy 9000 Ft-ba (!) kerül ez a highlighter, azt gondoltam magamban: "Hogy mennyi? Nekem ennyiért akkor sem kell egy highlighter, ha ajándékba kapom. Nem is vagyok oda a highlighterekért, ráadásul ez csillámos, nem akarok én diszkógömb lenni! Meg ez biztos csak lebarnult bőröm mutat jól, az én fehér bőrömön biztos elütne. Nekem ez nem kell."
Erre bemegyek a MAC-be körülnézni, és persze erre is csak vetettem egy pillantást, ha már ott vagyok. Megswatcholtam, és leesett az állam. Damn it, hát ez gyönyörű! Valahogy pont ideális mértékben keveredik benne az arany és a rózsaszín, és én nem értem, mi ütött belém, de az arany csillámok sem zavarnak benne. Amikor pedig feltette nekem az egyik eladó csaj, akkor pedig tudtam, hogy elvesztettem ezt a csatát. Olyan gyönyörű glow hatása volt, annyira szépen ragyogott a bőröm, egyáltalán nem volt természetellenes. Ilyet még egyik highlighterrel sem értem el. Hát csak hazahoztam, és azóta is tart az imádat. Egész nap tart, olyannyira, hogy a squash edzés után is ugyanúgy nézett ki, mint előtte. Építhető, tehát ha csak természetes ragyogást akarok nappalra, vékonyan viszem fel, de amikor egy sikeres államvizsga után ünnepelni mentem, és intenzívebb ragyogásra vágytam, több réteggel minden probléma nélkül elértem.
Az nem kérdés, hogy túl van árazva, bár az is igaz, hogy 10 gramm évekre elég. Bármennyire is igyekeztem nem hasra esni tőle, csak sikerült. :D

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

ayse

2017. június 12.

Nekem nem.vannak alacsony közepes es felsokategorias highlightereim.de ez a harmadik mac highlighterem.kis szin es csillámok.ennyi nálam.bocsi tényleg.a rdel baked moon dust kb 800 ftert sokkal jobban teljesit

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Vanda0211

2017. május 4.

imádom, az első MAC termékem volt, amit azóta is használok mindennap immár másfél éve!! és még most érek az aljára..abszolút megéri a befektetést egyetlen egy termékhez sem tudom hasonlítani. Csodaszép fénye van, egyáltalán nem darabos, csillámos a többi gagyibb minőségű highlighter-hez hasonlítva..
biztosan újra fogom venni.. 5/5.

Vanda0211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

biztosan újra fogom venni.. 5/5.

0808

2017. március 6.

Mamma mia, le sem merem ide írni a véleményem mert olyan népszerűtlen leszek, no de mit csináljak talán már vén csaj vagyok hozzá vagy a fene tudja mi történt közöttünk a lényeg a lényeg nekem ez nagyon nem jött be.
Küzdöttem kísérleteztem vele de rajtam nagyon gáz. Ááá szinte hallom ahogy e másodpercekben felszisszentek -Miről beszél ez a nő ez a híres soft & gentle? Az egyszer biztos, hogy csillog meg villog talán nekem ez már sok is a jóból ami érdekes mert a The Balm mindezek ellenére mégis bejön.

Azt hiszem feladom és maradok a megszokott dolgaimnál, mivel a highlighter ikon nálam nem nyert azt hiszem nem is kutatok tovább a keresés csúfosan bevégeztetett. Talán ha egy másik bolygón 10 évvel fiatalabb leszek és kevesebb szarkalábán lesz akkor biztosan újra beszerzem de addig csak irigykedve nézem, hogy milyen szép is tud lenni másokon.
Csak ki ne tiltsatok innen a kiosztott csillagaim miatt....khmm nálam ez nem több mint 2 és már mentem is melegebb éghajlatra...bocsiii

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.