KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 6500 Ft (+ posta) , Eladó: Tvylvis
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Németország, fizetés: banki utalás, posta
Colette221

2017. január 11.

UPDATE: Nem tudtam megállni, hogy ne szerezzek egy újabb MSF-t. A LIGHTSCAPADE árnyalatra esett a választásom. Egy dán videósnál láttam, aki összehasonlította a Soft&Gentle-el. Szerinte ez sokkal jobb....és valóban! :) Ebben kisebbek a csillámok. "finomabb" por. Világos bőrön pedig sokkal jobban mutat. Nagyon szeretem! Gyönyörű.

Ismét a birtokomba került egy Soft&Gentle. Májusban 4 csillagot adtam neki, de most megkapja tőlem az 5-öt. 1 hete feltettem az arcomra, itthon nem nagyon hatott meg, viszont a napfényben csodálatos a fénye. :) Ezt nem tudja a Lovely-s. A vonaton állandóan nézegettem. ( mellettem ülő idős hölgy dilinyósnak vélhetett :D ) Ennek ellenére mivel nem használok highlighter-t olyan sűrűn és 10 évbe telne mire elfogyna fájó szívvel, de inkább eladom. :)

A Soft&Gentle árnyalat tulajdonosa voltam. Nagyon szép fénye van, imádom a MAC csomagolásait. Tartósnak mondanám, viszont a 10x olcsóbb Lovely highlighter-e is ugyan olyan jó mint ez. :)
A pozitívuma, hogy nagyon lassan fogy.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

A pozitívuma, hogy nagyon lassan fogy.

nanne

2017. január 11.

Elsőre kicsit sokallja az ember az árát, de csillog meg minden és beadja a derekát. Féltem, hogy totál feleslegesen dobom ki rá a pénzt, de nem. Soft&Gentle van meg eddig... Használom már egy ideje, és akartam rosszat mondani, de nem tudok. Porzik, de elnézem, mert óvatosan használom. Tervben van még legalább 1 árnyalat beszerzése.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

oliviag

2016. december 19.

Global Glow árnyalatában vettem meg, nagyon imádom ezt a színt!!! Nagyon tartós hatása van, gyönyörű fénye van és mindemellett nagyon fontos, hogy lassan fogy, szerintem nekem még jódarabig elég lesz :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

francyka94

2016. november 12.

Nekem a Global Glow az abszolút favorit ami bronzosabb mint a Soft&Gentle de kreol bőrre tökéletes (tervben van azért a Soft&Gentle beszerzése is :) ), nem is tudom mióta van meg pedig szinte minden nap használom, gyönyörű fénye van, lehet építeni a drámaibb hatás kedvéért és nagyon tartós. Szerintem a legjobb bronzosító/highlighter, abszolút megéri beruházni rá.

francyka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Stella8

2016. október 10.

Nekem a Soft&Gentle van meg. Szerintem ez az a termék ami sose fog elfogyni :D
Hasznàlom a belsőszemzugba, a szemhélyamra is.Tökéletes, imádom

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Nekem a Soft&Gentle van meg. Szerintem ez az a termék ami sose fog elfogyni :D
Hasznàlom a belsőszemzugba, a szemhélyamra is.Tökéletes, imádom

kinga53315

2016. július 28.

Pár napja bementem a macbe és már előre kinéztem a soft&gentle árnyalatot és az eladócsaj is azt ajánlotta így hát megvettem 8800ft-ért, kipróbáltam és hát mit ne mondjak eddigi legjobb highlighterem azóta csak ezt használom és rengeteg mennyiség van benne, tuti újraveszem ha elfogy bár egyhamar nem fog :)

kinga53315
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

nellik

2016. július 21.

Soft & Gentle! a legeslegjobb!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

Soft & Gentle! a legeslegjobb!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Orshe

2016. július 10.

Soft & Gentle illetve Lightscapade árnyalatok büszke tulajdonosa vagyok! Mindkettő gyönyörű fényt ad, viszont nekem a Soft & Gentle iszonyatosan porzik a Lighscapade-el szemben, ami viszont sokkal finomabbra van őrölve.

Orshe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Lanyokanyukaja

2016. július 7.

A legszebb highliterem itthon (van egy pár a fiókomban....). Soft&Gentle árnyalat van meg, nagyon szép fénye van, nagyon diszkrét, hétköznapra nagyon szeretem.

Lanyokanyukaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Cannes

2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes. Imádom

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes. Imádom

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.