KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ár: 7000 Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
MAC Mineralize Skinfinish soft&gentle
Ár: 7500 Ft , Eladó: zsuzsika1
Állapot: 2-3 próbált, egy hete vásárolt, számlával igazolható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reka0122

2018. szeptember 7.

El sem hiszem hogy meg nem véleményeztem. A kedvenc highlighter forever! A soft&gentle árnyalata elképesztő, minden évszakban tökéletesen passzol a bőrszínemhez. A tartósságá elég jó, bár nem kiváló, lehetne tartósabb de 6órat simán kibír. Extrák csilli villi egészen a light hatástól a diszkógömbig bármit el lehet vele érni. Én mindenkinek nagyon ajánlom, az ára elég kedvező ahhoz képest mekkora mennyiséget is rejt a kis doboza és elég kis mennyiség elég belőle ahhoz hogy látványos legyen a hatása.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csilluf

2018. augusztus 1.

Soft & Gentle -csak is, örökké. :)

csilluf
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Soft & Gentle -csak is, örökké. :)

Moncsika73

2018. július 13.

Soft&Gentle árnyalatot használom, nagyon szépen ki lehet vele emelni az arccsontot. Nagyon kevés szülséges belőle, a mennyiséget tekintve szerintem soha nem fogom elhasználni

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

majzsola

2018. március 26.

Soft&gentle-t vettem meg, igazi jollyjoker darab. Mindig nálam van, tökéletes nappali sminkhez, de erősebb, buli sminkhez is megállja a helyét. Nagyon szépen kiemeli az arccsontot, és hihetetlenül tartós! Ahogy a fogyását figyelem, szerintem életem végéig elég lesz :)

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hales

2018. március 10.

Újra elkapott a highlighter mánia és szerettem volna egy természetes darabot beszerezni. Egy másik márka borzasztó csillámos higlightere után (ami nap végére mindenhová került) inkább úgy döntöttem, beruházok egy drágább darabra. Nem csalódtam, csodálatos természetes hatást lehet vele elérni, én nagyon szeretem.

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Katta88

2018. február 28.

Imádom a Lightscapade árnyalatot! Gyönyörű, selymes fénye van és nekem tartós is!

Katta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Man0ka

2018. február 16.

Deep Dark-ot használom, és ezt inkább bronzosítóként. Mindennap, forever. Csodás arcbőr egész nap!

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

topsminkotti

2018. február 12.

A kiadós és hatékony highlighter. Nekem több színben is van ( a Soft és Gentle szinte nélkülözhetetlen) Nagyon szép a fénye, akár strobing hatás eléréséhez is, akár szemöldök alá. Nagyobb fejű ecsettel szépen teríthető és nagyon tartós (akkor jön le, amikor lemosom). AZ egyetlen negatívum, hogy nekem sminkes táskában már több is összetört és utána a darabkákat használtam. (bár ez a törés a MAC Mineralize termékeit általában érinti). EZért vonok le egy csillagot.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

balazskrisztii

2018. január 7.

A Porcelain pink van meg, az első MAC-es termékeim egyike :) már több, mint 5 éve használom, de szinte biztos vagyok benne, hogy életem végéig elég lesz,annyira lassan fogy

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

kgyrk

2017. november 19.

A színe nagyon szép de valóban nem tartós highlighterként, éppen ezért van, hogy szemhéjpúderként használom. :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.