KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Nagyon koncentrált és laza por, mely olyan összetevőket tartalmaz, amik segítenek abban, hogy a bőr megtartsa a festéket. Létrehozható vele finom hatású smink is, de nagyon intenzív hatást érhetünk el a színek összemosásával. Könnyen keverhető és tartós.

2000 Ft - MAC Pigment "Cornflower"
Ár: 2000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: 1/3-ig tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Deák téren vagy előre utalás esetén postázom. Postaktg. a fenti áron felül értendő.
MAC Reflects Very Pink Glitter
Ár: 3500 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: 90%-ban tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Deák téren vagy előre utalás esetén postázom. Postaktg. a fenti áron felül értendő.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Melon árnyalatban van meg, elképesztően gyönyörű fénye, színe és csillogása van. Magában is nagyon jól használható, de Fix+-szal még gyönyörűbb eredményt lehet vele elérni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

majzsola

2018. március 26.

Ha alkalmi sminket készítek, imádok arany árnyalatokat használni, így mindenképpen szerettem volna valami arany pigmentet venni. Nem akartam a hagyományos snassz-arany színt, különlegesebbre vágytam, így esett választásom a Melon árnyalatra. Ez egy picit barackos-arany, gyönyörű szín, szépen kiemeli pl a füstöt szemsminket.
Egy bulizást simán kibír, mondjuk én amúgy is használom a szemsmink alá való prepet. Drága, de a mennyisége miatt, illetve, hogy alkalmi szinten használom, életem végéig tuti elég lesz.

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

topsminkotti

2018. február 19.

Én sminkesként gyakran használom a MAC pigmenteket és nagyon szeretem őket, mert látványosak, de hétköznapi használatra szerintem nem a legfelhasználóbarátabb. Én mindig Fix plus-szal hanálom. Így jobban megtapad és a fénye is látványosabb.
Eleve nehéz belőle kiszedni, én a nagy tégelybe nem szeretem bele rakni ecsetet, mert túl sok tapad rá, ezért a kupakjába szoktam önteni egy keveset és onnan felvenni, de ez már egy kicsit maszatos tevékenység , nem beszélve arról ha megszalad... Majd befújom az ecsetet (általában MAC 239-est használok) Fix plusszal és így lapogatom fel a szemhéjra. Ha pigmentet használok, akkor mindig utólag alapozok, mert szinte elkerülhetetlen, hogy valamennyi le ne potyogjon. A tégelyben rengeteg van, vagy közösen érdemes valakivel vásárolni és elosztani, vagy karácsonykor szoktak lenni szettek, amiben 4-5 szín van és mindegyikből kisebb mennyiség.
Színeket illetően, amit szoktam használni:
NAKED- Ez egy nagyon természetes, bézs szín, de van egy gyönyörű csillogása. Azok a vendégeim nagyon szeretik, aki natúrabb megjelésre vágynak, de mégis legyen egyfajta luxus hatása.
ROSEGOLD - A rózsszínes arany csak most kezd igazán divat lenni, de a MAC-nél már nagyon régen kapható.
És látványosabb sminkekhez:
VIOLET- Most nem annyira divat a lila, de ez a legszebb, amivel valaha dolgoztam.
TEAL- Ez egy gyönyörű, fényes, mély zöld.

A pigmentekkel azzal is lehet játszani, hogy milyen alapot teszünk alá (mert természetesen az is kötelezően kell alá). A teal vagy a violet gyönyörűen mutat fekete bázisra téve.

Árban nem nagyon tudok összehasonlítani, mert más márkától nem használtam pigmentet. Viszont ahogy le is írtam a Mac pigmenthez feltétlenül kell: szemhéjbázis és ecset, de szerintem a Fix plus is. Tehát ezzel is számolni kell, ha használni szeretnénk. És mivel kell vele pepecselni, inkább alkalmakra jó.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Színeket illetően, amit szoktam használni:
És látványosabb sminkekhez:
TEAL- Ez egy gyönyörű, fényes, mély zöld.

BlairM

2018. február 17.

Én is beszereztem egy Vanilla illetve egy Golden Olive árnyalatot. Egyszerűen imádom őket. A Vanilla rendkívül szolid, visszafogott mégis elegáns viselet, ezt általában akkor használom, ha színházba, vacsorázni megyünk a párommal. A Golden Olive pigment számomra kicsit merész, ugyanakkor csodálatos tekintetet varázsol, ez a pénteki parti smink alapja. Nagyon egyszerűen felvihető, hosszan tartó fedést biztosít és ami nekem a legfontosabb, nem kenődik el. Sokféleképp kombinálható és nem kell sok belőle, így biztosan nem mostanában kell majd újat vásárolnom. Bár ami azt illeti egy ideje már nézegetem a Rose árnyalatot :)

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

natulcien

2018. január 3.

Egy nagyon fekete Dark soul tulajdonosa vagyok, és ez a pigment nem nyűgözött le. Szerintem nem éri meg az árát. Semmi különbséget nem tapasztalok az olcsóbb pigmentekkel szemben. Nem könnyebb használni, nem tartósabb, nem stabilabb a sminkben. Potyog, kenődik, és természetesen szép a végeredmény, de ezt olcsóbb társai is tudják. Ha kedvezményesen hozzájut az ember érdemes kipróbálni, hogy legyen viszonyítási alapja, de nem egy nélkülözhetetlen darab.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

AkInImOd

2017. május 8.

Körülbelül másfél hónapja voltam nővéremmel egy smink tanfolyamon, ahol igazából csak a színekkel játszottunk. Rengeteg MAC szemhéjpor és pigment volt a lehetőségek közt, és a Blue Brown pigment felkeltette a figyelmemet. Gondoltam biztos jópofán fog állni a barna-türkiz hajamhoz. Hát, legyen máskor is ilyen igazam: a sminkes, nővérem és a harmadik lány is el volt ájulva velem együtt, annyira illik hozzám - még akkor is, ha nem ilyen zöldes lenne a hajam vége. Eddig spórolgattam rá, és a mai napon beszereztem - szerencsémre pont ma érkezett ebből friss szállítmány.

Leginkább a kifejlett rózsabogár kitin páncéljára emlékeztet a színjátéka. Olyan isteni vizes hatása van, de borzasztóan könnyen felvihető. Nem potyog, kevés is elég. Még egy fülpiszkálóval is pofon egyszerű a használata. Imádom, hogy pont a széleknél egy nagyon kellemes barna árnyalatot vesz fel, ami mattnak hat, de ahogy pislogok vagy mozgatom a szemem, fejem, becsillan a zöld felette, hidegen, vizesen, szexin. Imádom, egyszerűen magában is mutatós.

Remélem, igaza lesz az eladólánynak, és egy életre elég lesz, mert ha nem, ebből az árnyalatból még venni fogok.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Erina

2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Colette221

2016. augusztus 27.

A Naked árnyalat tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom. Ez a szín alapdarab. Csillog, de mégis szolidan. Highlighterként is kipróbáltam, úgy is működött. A Soft and Gentle mineralize jutott eszembe mikor felvittem az arcomra. Óvatosan kell vele bánni, eszméletlenül pigmentált. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

imjohi

Korcsoport: < 18
2016. június 12.

Idaig meg csak 3 pigmentem van de meg tervezek venni "parat" ;)

imjohi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 12.

Idaig meg csak 3 pigmentem van de meg tervezek venni "parat" ;)

tiamar

2016. május 20.

Nagyon jó termék, szépek a színek, gyönyörűen csillognak és nagyon kevés is elég belőle, nekem már vagy egy éve megvan és nagyon sokszor használtam de még mindig szinte tele van :D

tiamar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol