KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Nagyon koncentrált és laza por, mely olyan összetevőket tartalmaz, amik segítenek abban, hogy a bőr megtartsa a festéket. Létrehozható vele finom hatású smink is, de nagyon intenzív hatást érhetünk el a színek összemosásával. Könnyen keverhető és tartós.

Pigment Colour Powder
Ár: 1000+pk , Eladó: juliapataki
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
MAC Pigment Violet
Ár: 3000 Ft , Eladó: PetraI84
Állapot: csak kipróbálva, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel Bp-en vagy postázás (vevő költségére)

natulcien

2018. január 3.

Egy nagyon fekete Dark soul tulajdonosa vagyok, és ez a pigment nem nyűgözött le. Szerintem nem éri meg az árát. Semmi különbséget nem tapasztalok az olcsóbb pigmentekkel szemben. Nem könnyebb használni, nem tartósabb, nem stabilabb a sminkben. Potyog, kenődik, és természetesen szép a végeredmény, de ezt olcsóbb társai is tudják. Ha kedvezményesen hozzájut az ember érdemes kipróbálni, hogy legyen viszonyítási alapja, de nem egy nélkülözhetetlen darab.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

AkInImOd

2017. május 8.

Körülbelül másfél hónapja voltam nővéremmel egy smink tanfolyamon, ahol igazából csak a színekkel játszottunk. Rengeteg MAC szemhéjpor és pigment volt a lehetőségek közt, és a Blue Brown pigment felkeltette a figyelmemet. Gondoltam biztos jópofán fog állni a barna-türkiz hajamhoz. Hát, legyen máskor is ilyen igazam: a sminkes, nővérem és a harmadik lány is el volt ájulva velem együtt, annyira illik hozzám - még akkor is, ha nem ilyen zöldes lenne a hajam vége. Eddig spórolgattam rá, és a mai napon beszereztem - szerencsémre pont ma érkezett ebből friss szállítmány.

Leginkább a kifejlett rózsabogár kitin páncéljára emlékeztet a színjátéka. Olyan isteni vizes hatása van, de borzasztóan könnyen felvihető. Nem potyog, kevés is elég. Még egy fülpiszkálóval is pofon egyszerű a használata. Imádom, hogy pont a széleknél egy nagyon kellemes barna árnyalatot vesz fel, ami mattnak hat, de ahogy pislogok vagy mozgatom a szemem, fejem, becsillan a zöld felette, hidegen, vizesen, szexin. Imádom, egyszerűen magában is mutatós.

Remélem, igaza lesz az eladólánynak, és egy életre elég lesz, mert ha nem, ebből az árnyalatból még venni fogok.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Erina

2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon jók a színek, tartósan, bár nem igazán szeretek vele bíbelődni.

Colette221

2016. augusztus 27.

A Naked árnyalat tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom. Ez a szín alapdarab. Csillog, de mégis szolidan. Highlighterként is kipróbáltam, úgy is működött. A Soft and Gentle mineralize jutott eszembe mikor felvittem az arcomra. Óvatosan kell vele bánni, eszméletlenül pigmentált. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

imjohi

Korcsoport: < 18
2016. június 12.

Idaig meg csak 3 pigmentem van de meg tervezek venni "parat" ;)

imjohi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 12.

Idaig meg csak 3 pigmentem van de meg tervezek venni "parat" ;)

tiamar

2016. május 20.

Nagyon jó termék, szépek a színek, gyönyörűen csillognak és nagyon kevés is elég belőle, nekem már vagy egy éve megvan és nagyon sokszor használtam de még mindig szinte tele van :D

tiamar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Enako

2016. április 27.

Lila színben kicsit nehéz és időigényes szépen felvinni és eldolgozni. Profi ecsetkészlet nélkül meg se próbáljuk. Rettenetesen sok, a temetőbe is jut belőle :D. De mint minden Mac, ez is professzionális.

Enako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Esztibeszti

2016. április 7.

Na ez az ami minden fillérét megéri. Rengeteg módon felhasználható. (Ha világosabb natúrabb szín akkor nyáron highlighternek is akár.) De átlátszó szájfénybe keverve is nagyon jó. Kiadós még a kis kiszerelés is.

Esztibeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Szilva86

2016. február 18.

Sized to go kiszerelésben vettem meg a Naked árnyalatot. Egyszerűen Imádom ahogy visszafogottan csillog. Egy egyszerű sminket is jól ki lehet vele emelni. Biztosan beszerzek még több árnyalatot is, de biztosan nem a normál kiszerelésből, mert szerintem drága és túl sok, elhasználhatatlan mennyiséget kapunk.

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

edestyukom

2016. február 8.

Nekem is a Vanilla árnyalat van meg. Egy barátnőmmel feleztünk egy hatalmas adagot (szintén a régi 7,5 grammosat).
Általában matt barnás bézses sminkeket használok kb. mindig, ezért nem is nagyon nyúltam hozzá egy darabig, csak olyan finomságokat műveltem vele, hogy testápolóba kevertem nyáron (csodálatosan meseszép!!), vagy néha a szemhéjam közepére pöttyintettem egy leheletnyit belőle, de még így évekkel később is olyan sok van, hogy félek egy gyenge pillanatomban kipróbálom, milyen ha az egész arcomat csillogóra festem.
Mostanában, viszont rákaptam a highlighterekre. Sajnos eddig bármit próbáltam túl csillámoss volt, vagy éppen 10 perc múlva lekopott. És azért írok pont most véleményt, mert pár napja kipróbáltam, milyen hatása lenne ha ezt a pigmentet kenném az arccsontomra , orrnyergemre, szemöldökcsontomra. Nem sokat, épp csak egy icipicit. Hihetetlen fényt ad, és annyira durva, hogy szép természetes napcsípcse hatást kölcsönöz.
Szóval egy ekkkkkkkkora mennyiség és ennnnnnnnnyire multifunkcionális termék? durván megéri az árát!

edestyukom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol