KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. január 3.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes, gélbázisú alapozó, közepes és erős fedéshez. Használata matt és sima arcbőrt eredményez. Rendkívül tartós és vízálló. Hidratálja és revitalizálja a bőrt, amely használata közben is megőrzi nedvességét, puha és bársonyos marad, és természetes hatást kelt. Bármely bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 4990 , Eladó: brieb
Állapot: 3/4 és a fele között , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előreutalás
MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15 NC30
Ár: 7000ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
B.Enci

2018. október 12.

Száraz bőrre az egyik legjobb alapozó amit próbáltam. Szuper a fedése és simán kibírja a 8-10 órás munkanapokat. Az ára elég borsos, de megéri :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Zdenka

2018. október 10.

A Clinique Anti-Blemish solution alapozóm mellé kerestem egy olyat, aminek erősebb a fedése és vállalható az összetétele.
A sok pozitív vélemény miatt erre esett a választás, de nem váltotta be a hozzű fűzött reményeket. Folyékony alapozóról van szó, de mégis olyan sűrű, hogy hiába mellé a szuper puhaságú MAC alapozóecset, nem érzem, hogy érzékeny bőrűeknek ecsettel kellene ezt felvinni. A színskála szerencsére nagy, mégsem sikerült eltalálni a hozzám illőt, hiába próbáltuk ki az üzletben, természetes fénynél teljesen elhűlve szembesültem vele, hogy számomra túl sárgás. (NC20) És természetes fény alatt nem a plázán belüli folyosót értem, ahol még jónak tűnt.
A fedése tökéletes, de ennek hátránya, hogy egy cseppet sincs természetes hatása, megfelelő hidratálás mellett is kiemeli a szárazabb részeket. Illatanyag nincs benne, de ennek ellenére nagyon kellemetlen szaga van. Nagyon kár érte!

Zdenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Aki extrém fedésű alapozót keres annak ez a tökéletes választás. Mikor még sok bőrhibával rendelkeztem akkor ajánlották ezt az alapozót. Most már csak nagyobb eseményekre használom,mert. a mindennapokban túl soknak érzem,de valóban elfed mindent és ami minden pénzt megér..nem oxidálódik és nem kopik egy jó púderrel fixálva.
Az ára picit borsos drogériás termékekhez képest,de szerintem mindenképp megéri!

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

lilitoth

2018. július 17.

Még 4 évvel ezelőtt a sminkiskolában találkoztam először ezzel a tubusos csodával, azóta tart a szerelem. Nagyon nehéz megfelelő színű alapozót találnom, mert a bőröm alaptónusa rózsás, azonban mégsem hideg, szóval muszáj egy sárgásabb tónusú alapozóval kevernem (NW25 + általában NC 20, vagy egy TBS matt alapozó). Ez a mixelgetés, kevergetés sok más alapozónál nem jön be, ő viszont jól kombinálható. Nagyon szép, egyenletes a fedése, elfedi a pórusokat, pláne ha nedves blenderrel viszem fel. Nem egy mindennapos alapozó, elég nehéz érzete van a bőrön, a habos-géles állaga ellenére is, de ha egy fontosabb eseményre készülök, akkor automatikusan érte nyúlok. Ha valakinek kombinált vagy zsíros bőre van, akkor mindenképpen ajánlott púderezni. Sok vendégemen is használom, fotózásokon kifejezetten szeretem azt az extra fedést, amit nyújt. Ilyenkor a fotósok egyébként mindig jeleznek, hogy köszönik szépen, alig volt utómunka az arcon :)

lilitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

natulcien

2018. április 26.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá 2 árnyalathoz, amik közül nem tudtam választani, de végül az NW25 nyert (én amúgy nem látom át a MAC színkódokat), a másikat fel is tettem én is eladásra az oldalra. Érdekes ez az alapozó. Azt kell mondjam tetszik. Ami fura, mindjárt kifejtem miért. Ezerszer leírtam már, hogy a természetes fedésű, könnyed, pipettás, enyhe fedésű alapozókat szeretem. Ez az alapozó nem olyan finisht-t ad, mint amihez hozzászoktam, de mégis nagyon természetes és szép a végeredmény, de én látom, hogy alapozó van rajtam. Valószínűleg más nem, de ez az alapozó adja azt a végeredményt, amit a szakirodalom "babapopsi" bőrnek hív. Vagy nem is tudom mi a neve, a szakirodalomban, a lényeg, hogy erősebb a fedése, mint amihez szokva vagyok, de nagyon szép a bőrképe. Tényleg hidratált érzetet hagy maga után, bár én mindig rétegezve aláhidratálok az alapozóimnak. Nekem tartós, bár olyan keveset, borsónyit használok belőle, hogy az sem lenne feltűnő, ha kopna, én mindenesetre nem veszem észre, hogy így tenne. A 40 ml-is kiszerelés szerintem nagyon gazdaságos. Kézzel, sigma ecsettel, és blenderrel is fel szoktam vinni, mindegyikkel egységes csík-, és foltmentes lesz a végeredmény. Mindenféle primeremmel, és más alapozókkal, BB krémekkel is nagyon szépen keverhető, világosítható, minőségromlás nélkül. Szóval tetszik ez az alapozó, pedig nem vagyok nagy MAC rajongó ezt is nyíltan vállalom. Ez a termék viszont kellemes csalódás.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

krisztina92

2018. április 20.

Több mint egy hónapja használom és azt kell mondjam, nekem ő a tökéletes minden téren. Sigma ecsettel próbáltam eldolgozni, de szerintem inkább blender (rt), sokkal szebb a végeredmény. Alapnak én a rossmannban található altapharma-s körömvirágos krémet használom :). Ápolja a bőröm és a finishen is változtat picit, élettel teli, üde arcbőrt kapok és ráadásul csak 700 forint. :) Száraz bőrűek imádni fogják ezt az alapozót, de az én minimálisan olajosodó bőrömön is nagyon szépen mutat, nem folyik le az arcomról. Tartós, a matt végeredményt csak akkor tapasztaltam, ha nem raktam fel alapot. Az ára borsos de 40 ml-t kapunk, sokáig elég, nagy a színválaszték. Fedése erős közepes, építhető de nem egy Double Wear, szépen egységesít. :)

krisztina92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Nicole97

2018. április 11.

Szuper a fedése, tartós is, viszont nagyon sűrű és nehéz, maszkos, a ráncokat nagyon kiemeli.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

topsminkotti

2018. február 19.

Száraz bőrre, erős fedés. Száraz bőrűként nagyon jó érzés, hogy nem húzódik alatta a bőröm. Ez az az alapozó, amit soha nem rakok fel ecsettel, csakis szivaccsal. Nagyon krémes az állaga és így sokkal könnyebben elérem azt a szép vékony réteget, amit szeretnék. Vékony mattosító púderréteg hasznos rá. Amit nem szeretek benne, hogy érzem, hogy van valami az arcomon és a kiszáradt részeken sajnos kicsit megül és látványosan kiemeli.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

bbardos99

2018. február 9.

Pár hónapja találtam ra erre az alapozora, es mar sosem szeretnek mást használni! El dolgozni kicsit nehezebb, mint más folyekony alapozokat, de utána nagyon szép, egyemeletes a borom tőle. Nem is fenyesedik a borom annyira, mint más alapozoktol es nagyon nagyon tartós, es nem is szárítja a kombinált böromet. Egyáltalán nincs maszk hatása, nekem nagyon bevált!

bbardos99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Kaboo

2018. január 25.

Most őszintén, ha hámlik az ember orra homloka álla, de úgy igazán kis fehér pikkejekben, akkor létezik az az alapozó ami azt nem emeli ki? Nekem nem sikerült meg megtalalnom. Az biztos, hogy az összes eddig használt közül ezt szeretem a legjobban. Sűrű krémes géles, nw15 nekem tökéletes. Nem szárít. Egész nap tart. Kicsit tovább tart eldolgozni mint a folyekony alapozókat. Nem sárgul és nem szürkül a nap végére sem. Az orr fujast is egész jól bírja. Nem igazán kopik a nap folyamán. Érintésre sem.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecyl Neopentanoate, Isononyl Isononanoate, Tamarindus Indica Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Methicone, Palmitic Acid, Hexyl Laurate, Octyldodecyl PCA, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Isostearic Acid, Dextrin Palmitate, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Phytantriol h I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.