KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

Keresem-Mac naked lunch
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szhajni
Állapot: mindegy, Helyszín: mindegy, fizetés: --
KERESEM!!! MAC Szemhéjpúder SATIN TAUPE
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Sushi
Állapot: új, próbált, alig használt, Helyszín: mindegy, fizetés: mindegy

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nagyon sokat gondolkodtam hány csillagot is adjak ennek a terméknek. Mert mindenképpen mellette szól, hogy hatalmas a színválaszték, tényleg minden árnyalat és finish elérhető. Az is igaz, hogy szépen pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, könnyű velük bánni. Azt is szeretem, hogy magam válogathatok össze egy palettát és így csak azok a színek kerülnek bele, amiket tényleg használok is. Viszont egyszerűen nem tudok elmenni szó nélkül az áruk mellett. Rendeltem egy üres 4-es palettát 4 db monóval és mindez 18.800 Ft. Ebből az árból már megkaphatjuk a legjobb palettákat, simán belefér egy Anastasia Beverly Hills, ami nálam minőségben mindent visz. És ott mindjárt van 14 db színünk. Ami még a MAC mellett szól számomra az az, hogy ha kiürül egy szín, bármikor tudjuk pótolni és nem kell egy egész palettát megvásárolni. A különlegesebb színekre úgy gondolom érdemes lehet beruházni.
Nekem az alábbi színek vannak meg a készletemben:
- Satin taupe: lusta napokon csak felviszem az egész mozgó szemhéjamra és egy átmeneti színnel elsatírozom
- Shale: gyönyörű lilás szín, nagyon jól mutat a mozgó szemhéjon
- Quarry: mindig ezt a matt satírozó színt keresem, mert annyira szeretem magamon ezt a lilás-barnás-szürkés színt
- Shroom: nagyon szép, világos és fényes szín
- Naked Lunch: szintén világos és szatén fényű szín, hétköznapokon is használom a mozgó szemhéjon egy kis barnával árnyékolva
- Wedge: világos barnás árnyalat, satírozásra, szélek eldolgozására tökéletes szín
- Copperplate: gyönyörű galambszürke árnyalat, imádom a színét

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nekem az alábbi színek vannak meg a készletemben:
- Shale: gyönyörű lilás szín, nagyon jól mutat a mozgó szemhéjon
- Shroom: nagyon szép, világos és fényes szín
- Copperplate: gyönyörű galambszürke árnyalat, imádom a színét

Daisyyy

2018. augusztus 28.

A Velux Pearl árnyalatot használom, barackos-rose gold-os csillámos árnyalat, nagyon szép, tartós, minőségi szemhéjpúder. Egyetlen rétegben is elég felvinni, már akkor is nagyon intenzíven adja a színét, csodaszép, csak kicsit sokallom az árát, igaz, szerintem legalább egy évig elég lesz, ha nem kettő..., de ha az ember több árnyalatot szeretne, akkor azért az nem olcsó. 4 árnyalat 20 ezerért, mikor az Isadora paletta 4 árnyalattal 7-8 ezer ft. :) Még az Inglot is olcsóbb, pedig az is nagyon pigmentált szemhéjfestékeket kínál és rengeteg árnyalatban. Az ára miatt 4 pont csak, nem szeretem az indokolatlanul magas árakat, lehúzás szagú így. A minőségre sosem sajnálom a pénzt, de ez így szerintem akkor is irreálisan sok,ha összehasonlítom a Mac púderek és alapozók áraival, valahogy nincsenek arányban az árak.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

puszedli0218

2018. július 27.

Az espresso árnyalata van meg. Szépen pigmentált, tartós szín.

puszedli0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Az espresso árnyalata van meg. Szépen pigmentált, tartós szín.

Mancsoska

2018. július 12.

Nekem a soft brown és a corduroy árnyalatok vannak meg belőle, mindkettő matt barna. Az utántöltőt vettem meg, mivel azt gazdaságosabbnak tartottam. Kicsit poroznak, de ez a mattságuk miatt lehet. Nagyon szépen pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós púder, nem olcsó, de szeretnék még több színben beszerezni belőle.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Vivike2141

2018. május 31.

Szépen pigmentált viszonylag jól tart a szememen viszont én ugyan ennyire meg vagyok elégedve a pupa szemhéjfestékeimmel is ugyan igy meg vagyok elégedve ugyhogy nem szerzek be belőle több árnyalatot

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

raczjulia

2018. január 2.

Update: Sajnos nagy csalódás lett ez a szemhéjpúder, el is adtam már azóta.. az első néhány használat után írtam az első véleményemet róla, kár volt.. Az eldolgozása számomra nagyon nehéz volt, beleült a szemhéjráncokba, foltosodott és talán egy kicsit kopott is. Lehet, hogy csak az én bénaságom miatt voltak ezek, nem tudom.. Viszont le kell, hogy vonjak három csillagot, mivel ennyi pénzért egy ilyen szemhéjárnyaló számomra kidobás volt.

Nem olyan régóta használom, de eddig csak jó tapasztalataim vannan vele kapcsolatban. Haux árnyalatban szereztem be, imádom a színét, csodálatosan passzol hozzám!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

orchidea8627

2017. augusztus 22.

Eddig 3 árnyalatom van és leginkább a matt színnél tűnik fel hogy minőségi termékről van szó. Pigmentált, selymes és nem porol. Az üzletben úgy tapasztaltam hogy a minőségük színenként és finisenként változik, viszont az általam birtokolt színek remekül működnek (Cranberry, Malt, Naked Lunch) így megadom az öt csillagot.

UPDATE: Így 5 évvel az első véleményem után, azt kell hgy mondjam hogy nálam azóta is a legjobb szemhéjpúderek, pedig próbáltam azóta sok márkát.
Gyönyörűen tapadnak, nem potyognak le a szemem alá használat közben és szépen satírozhatóak. A minőség persze árnyalatonként eltérhet, ezért leginkább már csak palettába helyezhető monokat veszek, így olyan színeket és textúrákat veszek amik tényleg tetszenek. Nálam biztosan állnak a dobogó tetején, a Nabla szemhéjpúderei előtt. :)

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Chayenne

2017. június 2.

Sziasztok,

Embark árnyalatban van nekem és szeretném bővíteni készletemet, mert szerintem egyszerűen csodás és tökéletes. Mivel az Embark egy elég sötét barnás tónus, egyszerűen remekül kiemeli a szemet. Irgalmatlan sok színben van. ha bemegy az ember lánya a szaküzletbe, csak kapkodja a fejét. Néha két árnyalat olyan mintha egyforma lenne,. annyira leheletnyik a különbségek. Szerintem mindenki megtalálja a neki tetszőt.

Abszolút kedvenc.

Chayenne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Sziasztok,

Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.
A Brun kivételével az utántöltőket vettem meg, amit a cég által forgalmazott különböző méretű palettákba lehet beletölteni. Szerintem így jobban megéri az árát mintha tégelyesen vásárolnám. Mindegyik színnel elégedett vagyok, rendkívül jól pigmentáltak és tartósak. Szerintem 1.5 gramm elég nagy mennyiség szemhéjfestékből, megérik az árukat.

Olympia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Még nyáron vettem 5 színt eladó segítségével külföldön:
Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.

Tavszel

2017. február 10.

Árnyékolásra használom, szépen lehet vele dolgozni, néha csak felkenem a mélyítő vonalra és máris szebb a tekintetem, bár abban nem vagyok biztos, hogy nem lehet hasonlóan jót kapni az ár töredékéért.

Tavszel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.