KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

Ár: 3000 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, dobozában, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázom előreutalás után
MAC Szemhéjpúder FILAMENT
Ár: 1990 , Eladó: Battike
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta

Mancsoska

2018. július 12.

Nekem a soft brown és a corduroy árnyalatok vannak meg belőle, mindkettő matt barna. Az utántöltőt vettem meg, mivel azt gazdaságosabbnak tartottam. Kicsit poroznak, de ez a mattságuk miatt lehet. Nagyon szépen pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós púder, nem olcsó, de szeretnék még több színben beszerezni belőle.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Vivike2141

2018. május 31.

Szépen pigmentált viszonylag jól tart a szememen viszont én ugyan ennyire meg vagyok elégedve a pupa szemhéjfestékeimmel is ugyan igy meg vagyok elégedve ugyhogy nem szerzek be belőle több árnyalatot

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

raczjulia

2018. január 2.

Update: Sajnos nagy csalódás lett ez a szemhéjpúder, el is adtam már azóta.. az első néhány használat után írtam az első véleményemet róla, kár volt.. Az eldolgozása számomra nagyon nehéz volt, beleült a szemhéjráncokba, foltosodott és talán egy kicsit kopott is. Lehet, hogy csak az én bénaságom miatt voltak ezek, nem tudom.. Viszont le kell, hogy vonjak három csillagot, mivel ennyi pénzért egy ilyen szemhéjárnyaló számomra kidobás volt.

Nem olyan régóta használom, de eddig csak jó tapasztalataim vannan vele kapcsolatban. Haux árnyalatban szereztem be, imádom a színét, csodálatosan passzol hozzám!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

orchidea8627

2017. augusztus 22.

Eddig 3 árnyalatom van és leginkább a matt színnél tűnik fel hogy minőségi termékről van szó. Pigmentált, selymes és nem porol. Az üzletben úgy tapasztaltam hogy a minőségük színenként és finisenként változik, viszont az általam birtokolt színek remekül működnek (Cranberry, Malt, Naked Lunch) így megadom az öt csillagot.

UPDATE: Így 5 évvel az első véleményem után, azt kell hgy mondjam hogy nálam azóta is a legjobb szemhéjpúderek, pedig próbáltam azóta sok márkát.
Gyönyörűen tapadnak, nem potyognak le a szemem alá használat közben és szépen satírozhatóak. A minőség persze árnyalatonként eltérhet, ezért leginkább már csak palettába helyezhető monokat veszek, így olyan színeket és textúrákat veszek amik tényleg tetszenek. Nálam biztosan állnak a dobogó tetején, a Nabla szemhéjpúderei előtt. :)

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Chayenne

2017. június 2.

Sziasztok,

Embark árnyalatban van nekem és szeretném bővíteni készletemet, mert szerintem egyszerűen csodás és tökéletes. Mivel az Embark egy elég sötét barnás tónus, egyszerűen remekül kiemeli a szemet. Irgalmatlan sok színben van. ha bemegy az ember lánya a szaküzletbe, csak kapkodja a fejét. Néha két árnyalat olyan mintha egyforma lenne,. annyira leheletnyik a különbségek. Szerintem mindenki megtalálja a neki tetszőt.

Abszolút kedvenc.

Chayenne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Sziasztok,

Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.
A Brun kivételével az utántöltőket vettem meg, amit a cég által forgalmazott különböző méretű palettákba lehet beletölteni. Szerintem így jobban megéri az árát mintha tégelyesen vásárolnám. Mindegyik színnel elégedett vagyok, rendkívül jól pigmentáltak és tartósak. Szerintem 1.5 gramm elég nagy mennyiség szemhéjfestékből, megérik az árukat.

Olympia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Még nyáron vettem 5 színt eladó segítségével külföldön:
Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.

Tavszel

2017. február 10.

Árnyékolásra használom, szépen lehet vele dolgozni, néha csak felkenem a mélyítő vonalra és máris szebb a tekintetem, bár abban nem vagyok biztos, hogy nem lehet hasonlóan jót kapni az ár töredékéért.

Tavszel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

malnaszorp95

2017. január 4.

Hozza az elvárt minőséget, jól pigmentált, könnyű felvinni, tartós és szinte minden árnyalat megtalálható a palettán. Ha egy M.A.C. üzletben járok, mindig elcsábulok, és bővítem a készletemet. :)

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Madi

2016. december 26.

Folyamatosan bővítem kis palettámat, eddig többnyire elégedett vagyok a meglevő árnyalatokkal, tartósak, szépek, jól pigmentáltak, de sajnos a swatchok nagyon eltérnek attól, ahogyan rajtam kinéz a szín, még a hivatalos oldalon lévő képek is megtévesztőek ahhoz képest, amilyenek élőben, pláne felkenve.

Copperplate - egy szóval: az árnyék. Minden színhez, minden sminkhez. Matt.
Vanilla - matt alapon fagyos hatású fehér csillámok.
Shroom - szaténfényű, halvány pezsgős-nudeos szín.
Malt - matt barna, nude is lehetne, ha nem hófehér lenne a bőröm, nekem inkább amolyan halvány mogyiszínű. Árnyékolásra használom.
Quarry - matt lilásszürke, aránylag olyan feltéve is, mint ránézésre.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Copperplate - egy szóval: az árnyék. Minden színhez, minden sminkhez. Matt.
Vanilla - matt alapon fagyos hatású fehér csillámok.
Shroom - szaténfényű, halvány pezsgős-nudeos szín.
Quarry - matt lilásszürke, aránylag olyan feltéve is, mint ránézésre.

AkInImOd

2016. december 25.

Soha nem mertem bemenni egy MAC boltba sem, mert az én pénztárcámnak adna egy intenzív fogyókúrát, másrészt nem akartam, hogy fájjon a szívem. Mindig is azt hittem, hogy majd egy rúzzsal fogok egyszer nyitni efelé a márka felé... aztán jött a nővérem, akit megbolondítottam a sminkeléssel. És azt mondta, most bemegyünk és segítsek neki. Nagyot nyeltem.

Ő a matt fekete szemhéjpúderért jött, én meg közben ámultam a színeken - és egy-kettőbe rendesen bele is szerettem. A legjobban azonban a 'Feel the Fever' "Dazzleshadow" árnyalattól bolondultam meg. Szürkéslila alapon kék és ciklámenes csillogás, valami eszméletlen érdekes megjelenésű és erőteljesen pigmentált. Nővérem ezt látva, megvette nekem karácsonyra, amiért örökké kergetni fogom a hálámmal. A tégelye kis fekete műanyag, kattanással jelzi a jó záródást lecsukáskor.

Ki is próbáltam magamon és rajta is. Eszméletlen füstös smink készíthető vele! Szépen lehet vele dolgozni is, nem porzik. Ugyanakkor - és emiatt nem jár a max csillag - nővérem egyik szeme alatt eléggé lepotyogtak a csillámok, és magamon is tapasztaltam egy pici csillám szétszóródást. Azért ennyi pénzért illene egy picit tartósabbnak lennie azoknak is, főleg, hogy primer mellett fixáltunk is (NYX finishing spray - matt). A kopás idejét ezért nem tudom (a színe tökéletesen fent maradt), de cserébe szappanos vízzel és sminklemosóval, micellás vízzel is könnyen eltávolítható.

Amint tudok, visszamegyek és még gyűjtök egy-két színt tőlük. :3

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Amint tudok, visszamegyek és még gyűjtök egy-két színt tőlük. :3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.