KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld

Erősen pigmentált, sima gél textúra, mely hosszú élettartamú. Maszatolás-és vízálló. Intenzív fekete szín egy magas minőségű üvegtégelyben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ritcyke

2017. szeptember 4.

Életem legjobb szemhéjtusa volt. Sokáig tartott, nem mosódott, gyorsan száradt. Az egész tégely kibírta, nem száradt be. Nagyon szerettem. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Ritcyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Noncs

2017. március 26.

Tökéletes szemhéjtus! Intenziv fekete, jó az állaga, nem maszatolódik. Egy sima Essence tusecsettel is tökéletesen használható. Abszolút megéri.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Rebeca

2017. március 24.

Tökéletes! Egész nap bírja, nem kenődik el, könnyen formázható, erős fekete színe van, és ami a legjobb nagyon sokáig elég!

Rebeca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Candy21

2017. január 13.

Ez a tus nagyon nagyon jó tartós igazi mély fekete az állaga jó krémes szépen lehet vele dolgozni egyszerűen imádom!!!

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Regina0206

2017. január 12.

Imádom!! Régóta megvan, már szerintem 2 éve biztos, és még mindig nem száradt be! Még mindig nagyon sok van belőle, pedig elég sokat használom. Csodaszép fekete színe van, nagyon jó az állaga, ecsettel könnyű vele dolgozni, nem kopik, nem fakul! Sminklemosóval könnyen le lehet mosni, de szappannal már nehézkesebb. Mikor a kézfejemre lehúzom a felesleges terméket az ecsetről, akkor az szappannal nem igazán jön le. Összességében minden tulajdonsága megvan, amivel egy tusnak rendelkeznie kell. Nagy 5*!! ;)

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nyuszoka

2016. október 12.

Szép intenzív fekete színe van, ami nem fakul meg estére sem. Nagyon tartós, bár néha azért a cicafarkinca vonalam kissé elmaszatolódik a nap végére. Mindennapi használat mellett is sokáig elég és nekem 3/4 év alatt sem száradt be.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

bednem

(!)
2016. július 28.

Azt gondolom ezzel vagy tudsz bánni vagy nem. Nekem kicsit macerás volt és szinte sosem fogyott el... (3-6 havonta lecserélem a dolgaim, ezt kb. 10 hónap múlva annyi volt...) Nem vettem ismét. Kár, hogy az ecsettel együtt macera a tárolása.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Szorsi

2016. július 26.

tökéletes, az eddigi legjobb tusom!

Update (2016.07.26): még mindig imádom, itt vettem egy picit használtan már elég régen, de még mindig tart és több mint félig van a tégelyben.
Gyönyörű mélyfekete, tartós, krémes, mégsem kenődik.
Csodaszer :)

Szorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

tökéletes, az eddigi legjobb tusom!

Gyönyörű mélyfekete, tartós, krémes, mégsem kenődik.
Csodaszer :)

foxinthebox

2016. július 15.

már közel egy éve megvan, és nincs rá panaszom, nagyon szeretem. még mindig krémes állagú, jó ecsettel szépen felvihető. nekem nagyon tartós, egész nap fennmarad, viszont micellás vízzel könnyen le tudom mosni, sima vízzel nem lehet. majdnem minden nap használom, és még több, mint a fele megvan, tehát hiába tűnik elsőre drágának, megéri. nagyon szeretem, ha egyszer elfogy, szerintem újraveszem! 5****

up: két éve nyúzom, és az állaga még mindig tökéletes. mostanában a folyékony tusokat használom inkább, viszont ez szuper a felső vízvonalra, mert nem mászik le az alsóra. szóval még mindig töretlen a szerelmünk :D

foxinthebox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Audi

2016. július 9.

Szóval, ő lenne a nagy Ő. Évek óta, töretlenül. Vadítóan élénk fekete színű, ami még az én zsíros bőrömön is csak nyáron vagy erős dörzsölés hatására maszatolódik el. Egy kétszáz forintos essence ecsettel is kiválóan működik. Bármire képes vagyok vele, cicaszem, japán stílusú tusvonal, bármi, sőt, ezzel a festékkel a szemöldökömet is ki szoktam néha igazítani, ha nem hozok mást. Egy tégely van meg három éve,és még több mint a fele megvan. ( hetente 3-4 szer használom) tehát nagyon sokáig elég! Pedig emlékszem, anno sajnáltam kiadni érte az árát.. :)
Egy idő után sűrűbb, nehezebben oszlathato lett az állaga. Ettől kezdve először kicsit bevizezem az ecset hegyét, és így martom a festekbe -teljesen jól működik.
Miközben használjátok, fordítsátok a tengelyt lefelé, így minimálisra redukaljatok a levegővel való érintkezés hosszát.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.