KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld

Erősen pigmentált, sima gél textúra, mely hosszú élettartamú. Maszatolás-és vízálló. Intenzív fekete szín egy magas minőségű üvegtégelyben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

polynaranna

2018. május 1.

Első tégelyes szemhéjtusom, nagyon jó volt, sokáig használtam.

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Első tégelyes szemhéjtusom, nagyon jó volt, sokáig használtam.

LadySayuri

2018. január 13.

Tökéletes, szépen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik el, valóban hosszantartó.

LadySayuri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Ritcyke

2017. szeptember 4.

Életem legjobb szemhéjtusa volt. Sokáig tartott, nem mosódott, gyorsan száradt. Az egész tégely kibírta, nem száradt be. Nagyon szerettem. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Ritcyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Noncs

2017. március 26.

Tökéletes szemhéjtus! Intenziv fekete, jó az állaga, nem maszatolódik. Egy sima Essence tusecsettel is tökéletesen használható. Abszolút megéri.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Rebeca

2017. március 24.

Tökéletes! Egész nap bírja, nem kenődik el, könnyen formázható, erős fekete színe van, és ami a legjobb nagyon sokáig elég!

Rebeca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Candy21

2017. január 13.

Ez a tus nagyon nagyon jó tartós igazi mély fekete az állaga jó krémes szépen lehet vele dolgozni egyszerűen imádom!!!

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Regina0206

2017. január 12.

Imádom!! Régóta megvan, már szerintem 2 éve biztos, és még mindig nem száradt be! Még mindig nagyon sok van belőle, pedig elég sokat használom. Csodaszép fekete színe van, nagyon jó az állaga, ecsettel könnyű vele dolgozni, nem kopik, nem fakul! Sminklemosóval könnyen le lehet mosni, de szappannal már nehézkesebb. Mikor a kézfejemre lehúzom a felesleges terméket az ecsetről, akkor az szappannal nem igazán jön le. Összességében minden tulajdonsága megvan, amivel egy tusnak rendelkeznie kell. Nagy 5*!! ;)

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nyuszoka

2016. október 12.

Szép intenzív fekete színe van, ami nem fakul meg estére sem. Nagyon tartós, bár néha azért a cicafarkinca vonalam kissé elmaszatolódik a nap végére. Mindennapi használat mellett is sokáig elég és nekem 3/4 év alatt sem száradt be.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

bednem

(!)
2016. július 28.

Azt gondolom ezzel vagy tudsz bánni vagy nem. Nekem kicsit macerás volt és szinte sosem fogyott el... (3-6 havonta lecserélem a dolgaim, ezt kb. 10 hónap múlva annyi volt...) Nem vettem ismét. Kár, hogy az ecsettel együtt macera a tárolása.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Szorsi

2016. július 26.

tökéletes, az eddigi legjobb tusom!

Update (2016.07.26): még mindig imádom, itt vettem egy picit használtan már elég régen, de még mindig tart és több mint félig van a tégelyben.
Gyönyörű mélyfekete, tartós, krémes, mégsem kenődik.
Csodaszer :)

Szorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

tökéletes, az eddigi legjobb tusom!

Gyönyörű mélyfekete, tartós, krémes, mégsem kenődik.
Csodaszer :)

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.