KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Matrix

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ancsulitisz

2017. augusztus 28.

Nagyon szeretem, csodás enyhe virágos illata van és a száraz hajam imádja. Nagyon gazdaságos, kevés is elég belőle.
Ajándékba kaptam, de keresni fogom a fodrászüzletben.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Ajándékba kaptam, de keresni fogom a fodrászüzletben.

sjokoladekake

2017. augusztus 20.

A fodrászomtól kaptam, de biztosan meg fogom vásárolni, ha elfogy. Korábban Avonos hajvégápolót használtam, de szerintem ez sokkal jobban táplál. Hiánya akkor vált láthatóvá a számomra, amikor a pár hónapos külföldi tartózkodásomra nem vittem magammal hajvégápolót, és a fodrászom megjegyezte hogy nagyon rossz állapotban van a hajam, sokkal többet kellett levágni a végéből hogy ismét egészséges legyen. Hajszárítás előtt a haj végén eloszlatok 2 cseppet, nagyon sokáig elég. Mindenkinek ajánlom akinek hosszú a haja és szeretné megőrizni a fodrász utáni állapotát.

sjokoladekake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Ez a legjobb hajápoló olaj. Szép fényes lesz tőle a haj, nem nehezíti el, nem zsírosít és az illata finom, de diszkrét.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

CataKatinka

2017. augusztus 11.

Nekem ez a hajápoló az egyik kedvencem, isteni illata van és a hajam sem nehezíti/zsírosítja.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Adrie777

2017. június 12.

Évek óta használom hosszú hajra és nagyon jó, kevésbé törik tőle a hajam, fényes és kifésülhetőbb is lesz. Először a fodrászomtól vettem, ő is ezt használta. Törülközőszáraz vagy száraz hajra használom, az illata is jó, teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Adrie777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

angelcare

2017. április 27.

Elsőre száraz hajra próbáltam,majdnem a kukában végezte annyira nem táplált,sőt....Kapott még egy esélyt törölközőszáraz hajon.Így sokkal jobban működik, puha tőle a hajam de azért alulmúlta az elvárásaim.Elhasználom de száraz hajra továbbra is marad a Schwarzkopf rózsás olaja.Nálam a szuperfényes haj is elmarad, az illata semleges.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

petrakauth

2017. április 23.

A hosszú hajam megmentője! Gyönyörű fényt ad a hajnak, puha lesz és az illata fenséges. Nagyon sokáig kitart. Mióta rövid hajam van nem használom olyan gyakran, félek hogy akkor talán még gyorsabban zsírosodna a hajam, de attól még megérdemli az 5 csillagot. (Hosszú [egyenes, vékony-szálú] hajra max 3 pumpát használtam most meg csak 1-et, de néha még ez is soknak bizonyul :D)

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

MsWatson

2017. február 25.

Kb. három éve használom, a fodrászomtól szoktam venni. Nagyon sokáig elég. Nekem elég sok, hosszú, göndör hajam van, nedves hajra akkor használom, ha vasalom, általában szárad hajra kenem, szépen el lehet oszlatni. Gyönyörű fényt ad, anélkül, hogy elnehezítené a tincseket. Egyszer kipróbáltam a másik (sárga) változatot is, az is nagyon jó, de én már maradok ennél, ezt szoktam meg, az illata is jobban tetszik. Én három-négy fújásnyi/nyomásnyi mennyiséget használok egy alkalommal. Ezen kívül nincs más hajápolóm (csak a sampon és a balzsam), régen egy csomót költöttem hajvégápolóra, hajpakolásra, hajfénykrémre és hasonlókra.

MsWatson
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

PHajnal

2016. november 16.

A "tesója" nekem jobban bevált, táplálóbb, pedig ez lenne vékony hajra.

PHajnal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

A "tesója" nekem jobban bevált, táplálóbb, pedig ez lenne vékony hajra.

bflora

2016. november 1.

Majdnem egy éve használom rendszeresen és több mint a fele megvan még. Általában száraz hajra viszem fel hajmosás, formázás után, és nagyon szép fényes, puha, selymes lesz tőle, de pár nappal mosás után is szoktam használni, ha fénytelennek látszik. Nagyon elégedett vagyok vele, eddigi legjobb hajolaj, amit kipróbáltam.:)

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!