KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó fényt és selymes érzetet biztosító szájfény

Ár: 1.000.- Ft , Eladó: Kriszhnn
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bernini

2017. július 19.

Eddig tetszik, a Coral színt választottam, visszafogott . Tartósságról még nem tudok nyilatkozni

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

PSz

2017. február 23.

Nagyon kellemes állagú szájfény, gyönyörű szín. Aránylag tartós (szájfényhez képest), finom illata van, kissé vaníliás. Az ára kissé magas ahhoz képest, hogy csak egy szájfény.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

CupcakeQueen

2016. november 16.

Az itteni vélemények miatt mindenképp ki szerettem volna próbálni, ezért joy-napokon be is szereztem az Enchanting Coral árnyalatot. Nem csalódtam tényleg nagyon jó, kicsit sem ragad, de így utólag belegondolva valószínűleg a Polished fuchsia árnyalatot választanám inkább. Érezni lehet az ápoló hatását, és a csomagolása nagyon szuper, elegáns és masszív. A teljes ára elég borsos, pedig úgy kipróbálnék több színt belőle :(

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

niki123

2016. június 1.

Nekem tetszik, szép a színe, én a tartósságával is elégedett vagyok, szépen, oylan természetesen csillog. De nekem elég hétköznapi, de ettől függetlenül én 5*ot adok.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Alix

2015. október 8.

Mintha hidratálná is az ajkakat.Finom,vaníliás illata van.Nem túl tartós,ennyi pénzért lehetne tartósabb is...

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

aukszflora

2015. június 17.

Nagyon nagyon szeretem! A glamour vagy a joy napokon vettem,már nem emlékszem, és azóta más szájfényt nem vettem elő. :D Finom az illata, szuper az állaga. Krémes, de nem ragad, szépen el lehet oszlatni, és ápolja is az ajkakat. A csomagolása valami gyönyörű, totál luxus érzés. Nekem az enchanting coral van meg, és tökéletes tavaszi, nyári szín. Teljes áron elég borsos a drogériás piacon, de féláras kuponnal nem sokat gondolkodtam. :D Jah és a csomagolása tényleg táskabarát, nem kopott meg sem az arany kupakja sem a feliratok.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

kismadár

2015. június 6.

Jó kis szájfény, nekem a 20-as glowing peach van meg. Visszafogott, natúr, barackos-rózsaszín. Önmagában nincs nagy színe, mindenképpen kell alá valami. Én a Bebe young care gyöngyházfényű sima rózsaszínű ajakápolót teszem fel alá, ez gyönyörűen kihozza a szájfény színét. Nem ragad, nagyon finom vaníliás az illata. Nekem nagyon tetszik a csomagolása is, viszont irreálisan drága, fele ennyiért megkaphatjuk az ugyanilyen tudása Rimmel stay glossy szájfényt.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Colette221

2015. április 11.

Az Enchanting Coral árnyalatot vettem meg fél áron. Így megérte, mert egyáltalán nem ragad. Egy kicsit erősebb színre számítottam. Teljes áron tuti nem venném meg.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

bobekecske

2015. február 17.

Tényleg hasonlít érzetben és kinézetben a régi Max Factor Silk gloss-okea, bár az illata kevésbe erős és a színek mások (pedig gyanakodtam, hogy csak újracsomagolták őket).
Drogériás termékhez képest szerintem is drága, de minőségben hasonlóan jó, mint a magasabb árkategóriás társai, és a drogériás termékekkel szemben sokkal elviselhetőbb az illata, nem csak csillámos színekben kapható, és a csillámos színek is inkább gyöngyházasak, abból sem a túl fémes hatásúak.
A Glowing Peach árnyalatra neveztem be, szerencsére nem ül bele az apró ráncokba, ami ilyen világoss színnél ritka. Viszont nekem ez a szín egyáltalán nem barackos, ahhoz túl pasztell.
A színválaszték nagyon nem konzisztens, pl. az Enchanting Coral (ami egy melegrózsaszín) kimondottan pigmentált, a Luxurios Berry már kevésbé,de azért a Glowing Peach-hez képest erősebb fedésű.
A "gyöngyházasak" közül valószínűleg majd kipróbálok idővel egyet (valószínűleg a rózsaszínesebbet), hátha hasonlít majd a kedvenc Silk Glossomra.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

szonia

2015. január 1.

Én a lustruous plum-t vettem meg hosszas szemlélődés/elmélkedés után, mert kicsit sokallom az árát. Nagyon klassz szín,de sajnos tényleg nem bírja sokáig, ezért csak 4 csillag.

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol