KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anduus, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

SNati

2017. június 6.

Vagy háromszor újravettem, majd a barna változatát is megvettem kétszer. Az egyik kedvenc spirálom, viszont az ára elég magas...

SNati
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

mirjamkata

2017. május 30.

Barna színűt használom, nagyon bevált - szép, természetes. Drogériákban kevés a választék barna szempillaspirálból, de ez a típus messze a legjobb, amit valaha próbáltam ebből a színből. Mindig van itthon belőle.

mirjamkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

maow

2017. március 2.

Jó szempillaspirál, de nem lett a kedvencem, maradok a Maybelline Lash Sensationalnél. Frissen, felbontás után néhány hétig gyönyörű pillákat csinál, mert éppen elég festéket vesz fel a kefe: se nem túl sokat, se nem túl keveset, és a festék állaga is pont jó, mert nem túl híg, de nem is túl száraz. Szépen szétválasztja, hosszítja, és kellő mértékben dúsítja a pillákat, póklábhatás nélkül. Aztán kb. egy hónap használat után valahogy már kevésnek bizonyul a festék, többször át kell fésülni vele a pillákat, hogy ugyanazt a hatást érjem el. Majd végül ahogy szárad be a festék, szinte alig látszik, hogy ki van spirálozva a szempillám. A nagy, bumszli kefét sem találom praktikusnak, főleg az alsó pillák kifestésénél. Pozitívum, hogy nem pereg, nem maszatolódik, de mégis könnyű lemosni. Jó, jó, szokásos Max Factor szempillaspirál minőség, fél áron még oké egyszer kipróbálni, de újra biztosan nem veszem, főleg nem eredeti áron.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

katat

2017. február 7.

Rengeteg drogériában kapható spirált próbáltam már, messze ez a legjobb közülük. Könnyű felvinni, nem pereg, tartós, szép, ívelt pillákat lehet vele csinálni.

katat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Anne74

2017. február 1.

Az alsó pilláimra használom, (a felsőkre nem kell, ívelten , gyönyörűen hosszúak)
S nagyon megvagyok elégedve a végeredménnyel. Hosszantartó, nem kenődik el.

Gyönyörű és kellemes összhatás a végeredmény.
Minőségi termék, ajánlom mindenkinek...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

S nagyon megvagyok elégedve a végeredménnyel. Hosszantartó, nem kenődik el.

Gyönyörű és kellemes összhatás a végeredmény.
Minőségi termék, ajánlom mindenkinek...

punkpenge

2016. november 13.

Nagyon imádom, a legjobb szempilla spirál, hatalmasra növeli a szempillákat, és nem darabos, nem kenődik el, és könnyen le is lehet mosni. Hátránya csak az hogy hamar elfogy. 1-2 hónap.

punkpenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

balazskrisztii

2016. október 24.

Nem rossz, de nem az igazi. A festék jó (szépen lehet vele dolgozni, nem irritál), de a kefe nem a kedvencem

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

MissSmith

2016. október 17.

Az alsó pilláimra használom,nekem nagyon bevált!:)

MissSmith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Az alsó pilláimra használom,nekem nagyon bevált!:)

emeseee6

2016. szeptember 25.

Legjobb volt,imádtam,csak azért nem használom már,mert műszempillám van.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Legjobb volt,imádtam,csak azért nem használom már,mert műszempillám van.

Almina

2016. július 26.

Mikor megvettem és kipróbáltam, az első szó, ami eszembe jutott, az a "brutáljó" volt. De mintha idővel kissé változna az állaga, és gyorsabban, mint szeretném. Amit kezdetben tapasztaltam, hogy könnyen felvihető, nem tapadnak össze a pillák, több (akár 3) rétegben is szépen mutat. Nekem alapból dúsabb, hosszú pilláim vannak, így hozta a műszempilla-hatást. Egy-két hónap elteltével már óvatosabban kell bánni a festékkel, az enyém legalábbis hajlamos csomósítani. Azért az árát megérte, az egyik legjobb spirál, amit eddig használtam (igaz nem vagyok egy szempillaspirál-zabáló...).

Almina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.