KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2017. május 11.

• Érzékeny bőrre is bátran használhatod
  • Nem tartalmaz hozzáadott olajakat, illatanyagmentes összetételének köszönhetően nem irritálja a bőrt.
  • 18-as fényvédőfaktor tartalma gondoskodik a bőr körültekintő védelméről.
  • Könnyed viselet, mely természetes fedést biztosít.

Ár: 2500 , Eladó: nikolettb
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: fizetés banki utalással, postán küldöm, személyes átvétel Zalaegerszegen
Ár: 990 , Eladó: nygigi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás után postázom

Katka0716

2017. november 26.

Nem is tudom mit mondjak... 30 Sand árnyalat volt meg belőle. Vannak az arcomon száraz részek, amiket a hidratálás ellenére is kiadott, nem tudtam vele mit kezdeni. Lemostam, újra hidratáltam, be kentem, újra ugyan az. Már rá kentem a hidratálót az alapozóra akkor lett egy kicsit jobb. Volt, hogy az alapozót összekevertem a hidratálóval, de hát úgy meg csak kb, mint egy BBkrém olyan volt. Majd mentem esküvőre és mivel nem volt más alapozóm kénytelen voltam ezt használni. 3 napig radíroztam a bőröm, hogy arra az egy napra, ne legyen rajta egy deka száraz rész se, mert örökké kiadta ez a sz*r. Kentem tonna számra a hidratálót. Végül ki tudtam festeni magam vele az ominózus napon xD
Fedése tűrhető, de lehetne jobb, púderrel elviselhető, és valóban sárgás picit és szerintem sem túl tartós. Amúgy a flakonjára írt tulajdonságai miatt vettem meg xD hát többet nem fogom! Érdekes az Astoros alapozótól nem látszódtak a száraz részek. Nem is fogom minden áldott nap radírozni a bőröm miatta, inkább kivágom a kukába :D
Még azt kifelejtette, hogy nagyon hamar átfényesedik... újra kellet púdereznem, nem is 1x.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Betty05

2017. május 10.

Ez egy nagyon jó alapozó! valóban könnyed és természetes viselet ami kifejezett tetszik, aki nem szeretne maszkot de még is szeretné alapozni az arcát bátran vegye le a polcról,szerintem nagyon szép árnyalatai vannak könnyű választani. Szerettem volna venni de sehol sem találtam a polcokon sajnos :(

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Krisztinaia

2017. április 17.

Annak idején volt az első alapozóm, ami nézett is ki valahogy.
Egységes, természetes összképet adott. Emlékeim szerint még viselni is jó érzés volt, selymes érzetet adott.
Felvinni gyerekjáték volt, lehettem vagy 16 éves mikor használtam, és finoman szólva fogalmam sem volt a sminkszabályokról. Hidratálás, minden egyéb nélkül csak kézzel felvittem, és tökéletes volt az arcbőröm ezzel a kis csodával fixálás nélkül!
És plusz pont, hogy színben is nagyon passzolt.
Viszont egy ideje sajnos én már nem látom a boltok polcain ebben a kiszerelésben. :(
Nagyon jó benyomást tett, mindig van legalább egy Maybelline alapozóm, még nem igazán csalódtam bennük.

UPDATE: A megújult változatot/csomagolással próbáltam még egy-két üveggel, az már annyira nem volt tartós, a szemem alatt eléggé "megolvadt" a smink, ezért csak 4 csillag. Talán kicsit zsíros is volt.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Annak idején volt az első alapozóm, ami nézett is ki valahogy.
És plusz pont, hogy színben is nagyon passzolt.

Gabicc

2017. február 5.

Nem sűrűn használok alapozót, talán ezért is fordult elő, hogy fél éve már a birtokomban van, de nem vettem észre, hogy milyen jó. Száraz a bőröm és én kifejezetten szeretem az enyhe fényét. Nem szeretem az erős fedésű alapozókat, mert nem igazán vannak bőrhibáim, így elég, ha csak egységesít, ebben szerintem tökéletesen teljesít. Ami pluszpont hogy illatanyag mentes, így a bőrömet sem bántja, mivel télen elég érzékeny. Én ecsettel szeretem legjobban eldolgozni, szerintem így a legszebb. A tartósságát olyan közepesnek mondanám, se nem jó, se nem rossz. Összességében én száraz bőrű sorstársaimnak tudnám ajánlani, szerintem szuper termék.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Zsuzsimano

2017. február 1.

Nekem eddig ez jött be a legjobban, kár, hogy már nem találom sehol :(.

Zsuzsimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Nekem eddig ez jött be a legjobban, kár, hogy már nem találom sehol :(.

hajni03

2017. január 27.

Számomra ez a tökéletes alapozó. Jó pár éve használom, még semmilyen bőrirritációt nem okozott, alig érzem, hogy rajtam van, és jól illeszkedik a bőröm színéhez (cameo árnyalatot használom). Kézzel szoktam felvinni, könnyű eldolgozni így is. Púderezni valóban nem árt a felvitele után, mert fényes.
Viszont az elmúlt pár hónapban sehol nem találtam. Kerestem Rossmannban, DMben. Müllerben találtam, de azon látszott, hogy valaki próbálgatta, így inkább nem vettem meg. Ötletet tudtok adni, hol tudnék venni?

hajni03
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Szandra20

2017. január 20.

Nehéz volt a bőrszínemnek megfelelő alapozót találni ezért pár éve eldöntöttem, hogy ha a szín jó megveszem az alapozót. Így találtam rá erre és azóta is ezt veszem. Nem csalódtam nagyon jól adagolható. Nagyon kellemes az állaga olyan mint egy krém. Szerintem jól is fed. Sajnos kevésbé tartós, de nekem így is megéri mert nem érzem maszknak. És árát tekintve megfizethető.

Szandra20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

reni1010

2017. január 9.

kétszer újravettem, aztán lecseréltem, de határozottan nem rossz. nekem néha kiemelte a száraz részeket az arcomon. :( a fedése nem rossz, nem maszkszerű, és sokáig elég!

reni1010
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Lejla92

2016. december 21.

2 ève használom, es igen alltalaban amikor nem annyira problèmás a bőr gyönyörűen fedd ., De gondolkozom rajta ,hogy váltok ha elfogy.

Lejla92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

tamasirebi

2016. december 14.

Én már 4 éve használom ezt az alapozót. Nekem tökéletesen megfelel a célnak. A száraz bőrömre teljesen jó ez a picit vizesebb állagú alapozó. Nem tömíti el a pórusaim és nem kelt olyan hatást mintha maszk lenne rajtam. A cameo árnyalatot használom. Nekem jól fed, de én használok mellé egy kis púdert ami fixálja. Én szeretem nagyon és ajánlom :)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.