KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
NikiN

2017. január 20.

Nagyon jo korrektor, mar ketszer is ujra vettem. A borhibakat, foltokat es pattanasokat (alahidratalva) szinte tokeletesen elfedi. Viszont szem ala, sajnos nem a legjobb korrektor. Hiaba hidratalok, nekem mindig beleül a rancaimba es nagyon szaritja a szem alatti reszt, igy sokkal jobban öregit.

NikiN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kittiiiii

2017. január 16.

Imádom. Hosszantartó,krémes,könnyű eldolgozni nagyon szépen fed:)

Kittiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Imádom. Hosszantartó,krémes,könnyű eldolgozni nagyon szépen fed:)

gioia

2017. január 13.

Krémes, pigmentált, nem szárít, tartós, olcsó, könnyen elérhető. Mi egyebet várhat az ember egy korrektortól?

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

pomme

2017. január 12.

Az elején nagyon szerettem szem alá használni, de egy idő után elkezdett besárgulni és még az én alapból sárgásabb bőrömön is ijesztő volt. Lehet, hogy csak lejárt a szavatossága, nem tudom. Nem szárít, de hajlamos beleülni a pici ráncokba. Csillámos, amit nekem kb. egy év után sikerült észrevennem, úgyhogy pattanásokra nem ajánlott.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

lovecreams

2017. január 12.

Ma reggel érkezett meg ez a kis csoda a Notinoról, mivel a lehető összes helyen kerestem, de sehol nem találtam. 15-ös árnyalatban rendeltem, ez a legvilágosabb. Nagyon szép és magas a fedése, könnyed, krémes állagú. Reggel kentem fel a szemeim alá, azóta mozdulatlan..szóval ez nekem már tartós!:D Nem ül bele a ráncokba és felkenés után folyamatosan simul bele a bőrszínembe. 5 csillagos, egyértelműen!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

LiziSkywalker

2017. január 10.

Egyáltalán nem vettem észre különbséget aközött amikor rajtam van a termék, vagy csak ha alapozó kerül oda. Feleslegesnek érzem, és néha kicsit csípte is a szemem környékét. Szerintem magában se nagyon használható, mert annyira nem pigmentált. Sajna nem tudom használni semmire.

LiziSkywalker
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

elliehrt

2017. január 4.

Nekem a formulája nem annyira jön be, a fedése sem tökéeletes. Maybelline korrektorok közül az Instant Age Rewind-ot ajánlanám, mert sokkal szebb a fedése, és nagyjából egy árban vannak. Tovább fogom probálgatni, mert külföldi blogokot nagyon sok jót olvastam róla...

elliehrt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

barbyka01

2016. december 29.

Azt hittem sokáig, hogy a Catrice folyékony korrektorát semmi nem tudja már überelni, de mikor megláttam, hogy lehet itthon is kapni a Fit Me korrektort egyből lecsaptam rá. És hát nem hiába a nagy hype körülötte, eddig ez életem legjobb korrektora! Szépen fed, tökéletesen eltünteti a szem alatti karikákat. Az applikátora pont elegendő mennyiséget vesz fel, se nem túl sokat, se nem túl keveset. Egyszerűen imádom :)

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

vasklaudia

2016. december 21.

ez az egyik legjobb korrektor..szepen fed sokaig eleg az ara pedig barati..szeretem :)

vasklaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Moonbride

2016. december 20.

Ha agyonvágnának, se tudnék közte és a Catrice Camouflage között győztest hirdetni, mindkettőt nélkülözhetetlennek érzem már :) Talán ennek egy leheletnyivel enyhébb a fedése, de ez semmit nem von le az értékéből, szem alatti karikákra és ragyákra is tökéletes. A 10-es árnyalat nekem szuper, ha jó állapotban van a bőröm, önmagában is elég, pár pötty, kis púder, és kész is. Nagyon ajánlom!

Moonbride
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.