KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,
Krémmánia Kedvencek a -től
carmenjade

2017. február 15.

Kategóriájában kiváló, nem tökéletes (viszonylag könnyen beráncosodik a felkenés utáni 5 percben), de tartós, kellemes viselet. Csak szem alá használom, bőrhibákra nem az igazi.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

1998

2017. február 14.

Szem alá tokeletes,pattanasokra es bőrhibakra is ajanlanam de nem tökeletes a fedese .. megéri az árát 4*

1998
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

acsewy

2017. február 11.

állaga és fedése is nagyszerű de a legvilágosabb árnyalat sem elég világos számomra pedig vannak nálam világosabb bőrűek is, ezért kap csak 4 csillagot

acsewy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Reni39946

2017. február 3.

Több beauty blogger, na meg az itteni jó vélemények hatására végre sikerült levadásznom egyet (nem volt könnyű). A 15-ős árnyalatra csaptam le. A szemem alatti enyhe, mégis zavaró karikákra vettem, s ugyan még csak néhányszor használtam, de szerintem, nem hiába ilyen jó a híre. Az árnyalat is megfelel, hisz nagyon világos bőrű vagyok. Örülök hogy sikerült találnom és szerintem a hozzá illő fixáló púdert is beszerzem majd.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

PSophiee

2017. január 29.

Az itteni jó vélemények alapján esett a választásom erre a korrektora. A korrektorok vásárlásakor gyakran esem abba a hibába, hogy túl világos árnyalatot választok, na azt hiszem itt pont fordítva történt, ugyanis a 25-öst egy icipicit sötétebbnek (és olyan sárgásnak is találom), mint amilyenre szükségem lenne. A szemem alatti karikák családi vonásként elég nagyok, ezért olyan nagy csodát nem is várok a korrektoroktól, a így fedésével elégedett vagyok, a tartósságával viszont nem, ha nem fixálom púderrel, nagyon hamar hajlamos eltűnni (az Artdeco áttetsző fixáló púderével viszont ez a probléma orvosolható, így már nap végéig a helyén marad). Az adagolással és az eldolgozásra is figyelni kel, mert hajlamos beleülni az apró ráncokba. Azt hiszem még egy próbát fogok tenni az eggyel világosabb árnyalattal is.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

palotaizs

2017. január 21.

Nagyon nagyon nagyon szeretem! Még nyár elején rendeltem 10-es árnyalatban, ami nyáron jó is volt. Két hete megrendeltem a 15-ös legvilágosabb árnyalatban is, mert az eddigi egyik legjobb korrektor, amit próbáltam. Nem mászkál nap folyamán, nem ül bele a ráncokba, szépen elfedi a panda karikáimat és még a kisebb bőrhibákat is elfedi. Csak jókat tudok mondani róla.

palotaizs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

NikiN

2017. január 20.

Nagyon jo korrektor, mar ketszer is ujra vettem. A borhibakat, foltokat es pattanasokat (alahidratalva) szinte tokeletesen elfedi. Viszont szem ala, sajnos nem a legjobb korrektor. Hiaba hidratalok, nekem mindig beleül a rancaimba es nagyon szaritja a szem alatti reszt, igy sokkal jobban öregit.

NikiN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kittiiiii

2017. január 16.

Imádom. Hosszantartó,krémes,könnyű eldolgozni nagyon szépen fed:)

Kittiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Imádom. Hosszantartó,krémes,könnyű eldolgozni nagyon szépen fed:)

gioia

2017. január 13.

Krémes, pigmentált, nem szárít, tartós, olcsó, könnyen elérhető. Mi egyebet várhat az ember egy korrektortól?

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

pomme

2017. január 12.

Az elején nagyon szerettem szem alá használni, de egy idő után elkezdett besárgulni és még az én alapból sárgásabb bőrömön is ijesztő volt. Lehet, hogy csak lejárt a szavatossága, nem tudom. Nem szárít, de hajlamos beleülni a pici ráncokba. Csillámos, amit nekem kb. egy év után sikerült észrevennem, úgyhogy pattanásokra nem ajánlott.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.