KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 850 , Eladó: MsAnita
Állapot: 5 ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás
Ár: 800 , Eladó: dinolips
Állapot: 70%ig tele, Helyszín: Budapest (Kálvin-Astoria-Deák), fizetés: Személyes átvétel/posta+pk/foxpost+pk előreutalással

Kitti199609

2018. augusztus 15.

Nekem sajnos nem jött be,bele ült a kis ráncokba.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nekem sajnos nem jött be,bele ült a kis ráncokba.

Maja77

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Ha a jó árnyalatot választja az ember akkor egy szuper termék! Szépen elfedi a szem alatti karikákat és a bőrhibákat is.

Maja77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Sajnos mellé nyúltam az árnyalatnak, de most a nyári színemhez tökéletes. Jól fed, nem szárít, és elég tartós is. Majdhogynem olyan jó mint a Catrice korrektora, csak drágább. Nem rossz, de nem hiszem hogy újra veszem.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Eveln10

2018. augusztus 2.

Jól fed, bár a sötét karikáimat nem tudja elfedni teljesen.
Picit szárít, de nem annyira mint a Catrice korrektora.
Összességében jó korrektor, de lehetne olcsóbb.

Eveln10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Jól fed, bár a sötét karikáimat nem tudja elfedni teljesen.
Picit szárít, de nem annyira mint a Catrice korrektora.
Összességében jó korrektor, de lehetne olcsóbb.

playergirl20

2018. július 29.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc korrektorom a catrice mellett

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc korrektorom a catrice mellett

rohremma

2018. július 26.

Kedvenc! Már a sokadikat vettem, alapozó nélkül használom csak a pirosabb, sötétebb reszekre. Csak ha többet teszek akkor kell fixalni, szepen tart egész nap.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

duchess_g

2018. július 26.

Szem alatti területre szuper jó korrektor! Bőrhibákra nem használtam, arról nem tudok nyilatkozni, de ahhoz szerintem túl könnyű az állaga. Az árát csak akciósan éri meg.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

lndnmvlszl

2018. július 19.

Lentebb irta valaki, hogy zsiros boron nem mukodik es ez igaz.:(
Par ora utan szornyen darabos lesz.
Az ara jo nagyon es megfelelo mennyiseget is kapunk, igy ajanlom mindenkinek hogy probalja ki.
Rozsaszin tonusa van es keves a szinvalasztek.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Lentebb irta valaki, hogy zsiros boron nem mukodik es ez igaz.:(
Par ora utan szornyen darabos lesz.
Rozsaszin tonusa van es keves a szinvalasztek.

viviiisanta

2018. július 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Highlight (szemalatt) célból vettem meg a világosabb (05) árnyalatot. Kellemes, könnyen kezelhető állagú és fedése is megfelelő.
Hasznos tipp lehet, hogy mindenképpen le kell fedni egy púderrel. Ugyanis enélkül könnyen beülhet a szemkörnyéki ráncokba.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

fannivagyok

2018. július 16.

Catrice korrektort használtam nagyon sokáig utána áttértem erre mert nekem egy kicsit ragacsos volt az állaga ennek viszont Tokeletes és nagyon szep a szemek alatt!Csak ajánlani tudom!

fannivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.