KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,
Krémmánia Kedvencek a -től
Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

A Maybelline FITme! korrektorral kicsit kalandos volt az első találkozásom, mert még egy blogger rendezvényen kaptam tőlük egyet: világosat kértem és kaptam is egy 10-es árnyalatot. Ami, mint később kiderült sötétebb mint amire nekem sajnos szükségem lenne, mondjuk a szemem alá - szóval erre figyeljetek, a 15-ös árnyalat világosabb mint a 10-es - de ezen az apró fiaskón kívül felkerült ez a termék is a top3 korrektorom közé, amelyeket nagyon szeretek! Elsősorban a szemeim alatti karikák világosítására használom és nagyon bevált, tényleg isteni. Könnyen kenhető, krémes állaga van, nem irritálja az érzékeny szemkörnyékemet és apró finom mozdulatokkal könnyedén be lehet dolgozni a bőrbe. Tartós és nem ül meg az apró ráncokban, de ettől függetlenül érdemes picit rápúderezni, akkor maximális a hatása.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

bobekecske

2017. március 17.

Nekem ez csak egy jóindulatú hármas, de lehet nem én vagyok a célcsoportja. Szem alá tűrhető, de mivel nekem túl sötét, nem "frissít" annyira, mint szeretném, bőrhibákra esélytelen, mert fixálva is elmászik, a szín pedig nem stimmel. Nekem meglepően gyorsan fogy, pedig egyre kevesebbet nyúlok érte.
Drogériás viszonylatban nem rossz, de nekem se nem különösen jobb fedésű, tartósnak semennyire nem tartós, a színválaszták pedig olyan drogériás (értsd: szűkös, sötét).
A márkától nekem sokkal jobban tetszik a szivacsos tetejű Instant Age Rewind (vagy mi), rajtam az tartósabb, szebb, és valahogy jobb fedésű.
Régen lehet, hogy jobban értékeltem volna, de az Urban Decay Naked korrektorához viszonyítva (ami nálam most az etalon) ez gyengus. Pont annyival gyengébb, mint amennyivel olcsóbb.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

nika15

2017. március 9.

Párszor használtam, de nekem már most jobban bejön mint a Catrice korrektora. Nem szárítja a szem alatti részt, így természetes hatást kelt. Az egyetlen probléma vele, hogy nehéz beszerezni.

nika15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

maow

2017. március 2.

Nagyon korrekt kis korrektor. :)
Szem alá és bőrhibák eltüntetésére is használom, mert kellően erősen fed, ráadásul rétegezhető is, ha mondjuk egy nagy, piros pattanást szeretnék vele elrejteni. Ilyenkor hagyni kell megszáradni az első réteget, majd mehet rá még egy. Könnyű eloszlatni ecsettel és ujjal is. Nekem két árnyalat is megvan, a Fair és a Light. Előbbi világos, rózsaszínes, ami a télen hófehér bőrömre tökéletes, utóbbi pedig kicsit sötétebb, mint a Fair, és sárgás tónusú, ami majd nyáron lesz jó. Az ára is nagyon baráti, kb. 1600-1900 között szokott lenni notino-n. Újravevős.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Nagyon korrekt kis korrektor. :)

kismacska00

2017. február 27.

Ha nem ismertem volna meg az Age-Rewind korrektort, a Fit me-re lenne az egyik legjobb korrektorom. Viszont mivel azzal megismertem a számomra egyelőre tökéletes korrektort, másra már nem tudnék 5*-ot adni. A Fit me is ráncosodik picit, hiába a krémes állag. Nem annyira mint a Catrice Liquid Camouflage – nincs is annyira erős fedése. Szóval nem rossz, szívesen el is fogom használni, mert – itt is leírom – tetszik, hogy nem csak sárgás árnyalataik vannak. Én is el tudnék képzelni világosabbat a szemem alá, de sajnos ez általános, hogy nem nagyon van, más márkánál sem találtam még elég világosat. A krémes állaga miatt szerintem ez kifejezetten szem alá jó, nem bőrhibákra.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

laanna

2017. február 25.

Nagyon krémes az állaga, a kedvencem lenne de sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét picit a bőrömhöz.

laanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

carmenjade

2017. február 15.

Kategóriájában kiváló, nem tökéletes (viszonylag könnyen beráncosodik a felkenés utáni 5 percben), de tartós, kellemes viselet. Csak szem alá használom, bőrhibákra nem az igazi.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

1998

2017. február 14.

Szem alá tokeletes,pattanasokra es bőrhibakra is ajanlanam de nem tökeletes a fedese .. megéri az árát 4*

1998
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

acsewy

2017. február 11.

állaga és fedése is nagyszerű de a legvilágosabb árnyalat sem elég világos számomra pedig vannak nálam világosabb bőrűek is, ezért kap csak 4 csillagot

acsewy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Reni39946

2017. február 3.

Több beauty blogger, na meg az itteni jó vélemények hatására végre sikerült levadásznom egyet (nem volt könnyű). A 15-ős árnyalatra csaptam le. A szemem alatti enyhe, mégis zavaró karikákra vettem, s ugyan még csak néhányszor használtam, de szerintem, nem hiába ilyen jó a híre. Az árnyalat is megfelel, hisz nagyon világos bőrű vagyok. Örülök hogy sikerült találnom és szerintem a hozzá illő fixáló púdert is beszerzem majd.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.