Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: dinolips
Állapot: 70%ig tele, Helyszín: Budapest (Kálvin-Astoria-Deák), fizetés: Személyes átvétel/posta+pk/foxpost+pk előreutalással
Ár: 1200 ft , Eladó: viki200001
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budakalász, fizetés: Személyes átvétel 3.kerületben vagy Budakalászon
Orsyna

2019. február 6.

Nekem bejött szinte láthatatalanul fed. nem tudom miért de olyan természetes viszont a szine kicsit sárgás a 10-esnek mégis valahogy igazodik a bőrhöz.Nem túl matt igy nem öregit. szemkörnyéken. más árnyalatot is ki kéne próbálnom. még tesztelgetem. eddig ez tetszik.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Repirton

2019. február 5.

Nem szárít, elég tartós és természetes eredményt lehet vele elérni. Akciósan nagyon-nagyon megéri!

Repirton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Ann86

2019. február 5.

Nekem a 15-ös árnyalat van meg és nagyon szeretem. Szépen kivilágosítja a szem alatti területet, szépen kopik és nem szárít.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

oszibarack

2019. február 4.

Nagyon hezitáltam, hogy az Age rewindot, vagy ezt vegyem meg, és végül rá esett a választásom, nem bántam meg. Közepes a fedése, és nekem ez tökéletes, mivel nem szeretem, ha valami vastag tömör réteget képez a bőrömön, viszont szépen halványítja a karikáimat. Kétszer újravettem, és bár most valahol elhagytam a másodikat, megint meg fogom venni, mert meglepően sokáig elég egy tubus, és a színe is jól passzol, nem túl sárgás vagy rózsaszínes, mint sok más korrektor.

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

reginababa10

2019. február 2.

Jelenlegi kedvenc korrektorom, Szem alatti karikák elfedésére tökéletes! Nem szárít.

reginababa10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

clara12

2019. február 2.

A legvilágosabb árnyalat jól passzolt a bőrömhöz. Az állaga túl száraz volt nekem, kiemelte a hámló területet, beleült a szem alatti ráncokba, kicsit szárította is a szem alatti bőrt. A kellően világos árnyalat miatt kap +1 csillagot.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 1.

A legvilagosabb is tul sargas es sotet volt nekem sajnos, igy tovabb adtam rajta. Fedese egesz jo, de a szem alatti kis rancokba nekem nagyon beult.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

balazskrisztii

2019. február 1.

Meglepően sok van benne, szépen fed -bár csak a karikáimra használom. Mást is kipróbálok, miután elfogy, de kifejezetten jó termék

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Sissy01

2019. január 30.

Eddig a Loréal true match korrektorát használtam, de annyi jót olvastam erről a korrektorról hogy gondoltam egy próbát megér. Eddig bevállt, jól fed fölleg ha mielött eldolgoznám várok vele egy kicsit igy még erősebb fedést ad. Nem űl be a szem alá, én alapozó alá szoktam felvenni. Egyszóval tartós,jól fed. :)

Sissy01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Szila20

2019. január 30.

Jó kis korrektor, ultra-könnyű az állaga, ezáltal szépen el lehet dolgozni, de számomra nem lett az igazi, fedésben alul marad. A Catrice Camouflage korrektort jobban szeretem, annál maradok. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.