KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EviKicsi

2017. december 12.

Joy-napon szereztem be 50%-kal olcsóbban . Lehetett volna faragni még belőle, ha elmegyek egy boltba és felhasználom a 10%-os kupont is, de inkább a webshopos vásárlást választottam , mert ott minden volt készleten , ami nekem kellett :)
Lényeg a lényeg , nagyon szeretem!
Tökéletes a fedése, jól kenhető , nem ül be az apró ráncokba, tartós
A 15-ös árnyalat van meg, ami számomra , így télen tökéletes
Biztos , hogy újra meg fogom venni

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Lényeg a lényeg , nagyon szeretem!
Tökéletes a fedése, jól kenhető , nem ül be az apró ráncokba, tartós
A 15-ös árnyalat van meg, ami számomra , így télen tökéletes
Biztos , hogy újra meg fogom venni

Vanda234

2017. december 11.

Ez egy nagyon jó korrektor.
A mindennapokra is simán használható jó fedésű,könnyed textúrájával.
Nekem bevált. 😏

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

Ez egy nagyon jó korrektor.
A mindennapokra is simán használható jó fedésű,könnyed textúrájával.
Nekem bevált. 😏

helgus96

2017. december 11.

A helyi dm-be nagyon korlátozott mennyiségű színt hoznak, ha egyáltalán épp nincs kifosztva teljesen, így nagyon nehéz a megfelelő színhez jutni. Nekem a 15-ös árnyalat van meg, határeset, de még elmegy, főleg a téli színemhez. Leginkább szemem alá használom és tökéletes, számomra már elengedhetetlen ha sminkelek. Közepesen tartósnak mondanám. Ára nem vészes, kuponnal meg pláne nem. Én biztosan újra veszem, nekem nagyon bevált!

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

IAlinka

2017. december 9.

Nagyon tetszik ez a korrektor. Szép a finishe, fedése nagyon jó és az ára sem vészes. Tuti újra veszem.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 9.

Lili28

2017. december 6.

Sok jót hallottam róla, így beruháztam egyre..... de egyértelmű, hogy a Catrice a jobb.
A fedése nem tökéletes, nem szeretem a túl hosszú applikátorát sem. Elhasználom, de nem nyűgözött le.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

balankaa01

2017. december 3.

A 10-es árnyalatot használtam nyáron, akkorra jó volt. Egyébként szerintem megfelelő a fedése, könnyen eldolgozható, mert krémes, de pont emiatt ül bele mindenbe, sebaj.
Ami nem tetszik, hogy lekopott a felirat elég gyorsan, meg szerintem elég gyorsan fogy.
Most mást használok, de újravenném. :)

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Most mást használok, de újravenném. :)

Eszti200101

2017. november 29.

Szerintem megfelelő a fedése, jól eldolgozható. Ha elfogy,és nem találok jobbat, biztos újraveszem.

Eszti200101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 29.

DuckTalesWooHo

2017. november 24.

Nekem megfelelő a fedése, annyira hú de tartósnak nem mondanám, meg a Catrice-es korrektorokat még nem próbáltam, de szerintem ez nem rossz cucc

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 24.

kackac

2017. november 23.

Nagyon szeretném kedvelni, mert elég krémes, hidratáló az állaga, bár szerintem a fedése nem ér fel a Catrice Liquid Camouflage folyékon korrektorával... mivel világos a bőrön, a 15-ös árnyalatot választottam, ez azonban rózsaszínes.. elválik a bőrömtől, és nem találtam több világos àrnyalatot.. javítsatok ki, ha nem kerestem eléggè :)

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

FanniBorbala1222

2017. november 21.

Nem értem a sok szuper kommentet.catrice termékei sokkal jobb minőségűek, nem elég jo a fedés és nem is tartós.

FanniBorbala1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.