KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

takacska

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

Közepes, ám de az erős fedesnel kicsit alacsonyabb.Mindenkinekk tudom ajánlani :)

takacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

szabomoni

Korcsoport: < 18
2018. február 21.

Nagyon szerettem, majdnem el is használtam amikor hirtelen a használata közben egyre többet fájt a fejem, úgyhogy lemondtam róla és el is múlt a fejfájás.

szabomoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 21.

ivanbogi

2018. február 21.

A 15ös árnyalatot használom, nagyon jó termék, nem ül bele a ráncocskákba, és szép a fedése is!!!

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

nellory816

2018. február 21.

a legvilágosabb árnyalatot használom, nagyon jó kis cucc. a nap végére is a helyén marad és nem gyűlik be a ráncokba.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

mocsika

2018. február 20.

Ez egy szuper termék! Sajnos nekem alapvetően elég karikás szemeim vannak, de ettől a terméktől a karikáim teljesen eltűnnek. Szerencsére nem ül be a szem alatti barázdákba és nincs maszkos fedés sem. Alapozó alá is szoktam kenni a pattanásaimra halványítására és nekem így is bevált.

mocsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

slyrena

2018. február 18.

Jól fed, tartós, szép a színe.(10-es színt használom) Mindenképpen 5 csillag.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Jól fed, tartós, szép a színe.(10-es színt használom) Mindenképpen 5 csillag.

Feltorekvolany

2018. február 18.

Nagyon pigmentált, jó állagú korrektor. A Bőrhibákat elfedi. Csoda egy korrektor.

Feltorekvolany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Mancsoska

2018. február 17.

Jól fed, szépen eldolgozható, tartós, nem túl drága. Mindennapi használatra szerintem tökéletes, alkalmi sminkhez inkább erősebb fedésű korrektorokhoz nyúlok.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

crazy724

2018. február 13.

Általában messzire kerülöm a Maybelline pultot a drogériákban, nem a szivem csucske a márka, de a ,hájp, miatt én is beszereztem ezt a korrektort, éshátimádom. Szeretem az applikátoros megoldást, számomra higiénikusabb, mint a szivacsos tesója. Állagra folyékony, nem túl krémes, könnyű krém. Szépen eldolgozható, nem ül bele az apró ráncaimba, nem üt el az arcom többi részéhez képest, vhogy beleolvad az alapozóba, és nem is szárit. A fedése jó, a panda karikáimat nem tünteti ugyan el, de megzabolázza.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Szandra20

2018. február 13.

Nagyon jól fed, könnyen eldolgozható és tartós. Teljesen elégedett vagyok.

Szandra20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagyon jól fed, könnyen eldolgozható és tartós. Teljesen elégedett vagyok.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.