KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,

BettyErika

2017. augusztus 14.

Szerintem nagyon jó ez a korrektor. Könnyen eldolgozható szépen fed , bár a karikáimra nem az igazi de ezt elnézem mert a pattanásaim eltűntek teljesen és a tekintetem is frissebbnek hat tőle. Sárgásabb bőrre javaslom.

BettyErika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

vvivien

2017. augusztus 13.

Nagy nehezen sikerült megvenni és IMÁDOM!
A legjobb korektor amit valaha próbáltam. Szép a fedése, könnyen eldolgozható és tartós💖

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nagy nehezen sikerült megvenni és IMÁDOM!

Zoedobi

2017. augusztus 13.

Akárhány korrektort vettem, a végén minden út hozzá vezet :) imádom, veri a high-end korrektorjaimat is

Zoedobi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

aranyiviki

2017. augusztus 3.

A valaha legjobb korrektor amit eddig használtam. Nem ül bele a ráncokba,szép a fedése és kifejezetten tartós is. Kiemelésre tökéletes, pattanásokra/ szem alatti karikák eltüntetésére nem tudom.

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Számomra veri a Catrice korrektorát, nagyon is. Bár azt is szeretem és árban kedvezőbb, de ha tehetem ezt szoktam megvásárolni. Kevés alvás miatt sokszor megjelennek a karikáim, és mostanában sokszor kell olyan eseményen megjelennem, ahol jobb ha nem látszik a fáradtság. Segít rajta, bár nem tökéletes, de szebb lesz a szem alatti eredmény:)

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

malnahal

2017. augusztus 1.

A karikáim mindig is szörnyűek voltak, ráadásul táskás is a szemem (20 évesen nem nagy öröm).
De ez a kis korrektor teszi a dolgát, 90%-ban eltünteti, amit el kell (és ez nagy szó). Sokáig elég, szépen lehet építeni is, a fedése órák múltán sem múlik el.
4 csillag, mert a picike ráncokba beleül, hiába fixálom púderrel.

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

4 csillag, mert a picike ráncokba beleül, hiába fixálom púderrel.

SNati

2017. július 31.

Jó a fedése, tartós, és a színe is tökéletes számomra (bár érdekekes, hogy a 10-es árnyalat sötétebb a 15-ösnél), viszont nekem sajnos ez is beül a mikroráncokba.

SNati
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

genius

2017. július 31.

Joy napokon vettem kb 1200ft-ért , nem bánom hogy megvettem, jó termék, jól fed.
szuper termék, bárkinek ajánlom. Igaz hogy a catrice korrektor 1000ft , de én ezt sokkal jobbnak találom. De persze ez csak az én véleményem.

genius
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 31.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

Imádom. A legjobb korrektorom évek óta. A szem alatti karikákat szépen elfedi, nagyon tartós és nem ül bele a mikroráncokba. A színe is csodás, végre nem egy kifejezetten sárgás árnyalatú korrektor. De a korábbiakhoz csatlakozva: valóban sok terméket vesz fel az applikátor, úgyhogy óvatosan kell használni. Ár-érték aránya szuper, főleg mert rendkívül sokáig tart elfogyasztani a tégely tartalmát.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Dorina951

2017. július 24.

A kedvenc korrektorom! Ár arány értékben is szuper, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Dorina951
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.