KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,
Krémmánia Kedvencek a -től
agoeniko

2017. május 25.

A fedését közepesre tenném..szem alatti karikákra elmegy, de nekem ott sem volt tartós, a bőrhibákra, pattanásokra kifejezetten hatástalan, szépen elfedi, kb fél óráig, utána mintha rá se raktam volna.. Többet vártam..

agoeniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

tara95

2017. május 24.

20-ig akciós a müllerben, 1400 valamennyi. Ennyiért nem tudtam ellenállni és elhoztam a 15-öst. Nos, az essence korrektorával fogom összehasonlítani, nemsokára kiderül, hogy miért. A színbeli különbség látványos, a fit me kissé sötétebb és sárgásabb. Eldolgozni könnyű, szépen fed, tartós púderrel fixálva. És itt jön a bibi, az essence ugyanezeket tudja. Alapáron is egy ezresért. Mennyiségben kb ugyanannyi, nem szárítanak ami hatalmas plusz. Megszerettem, de nem sok esélyét látom, hogy alapáron újravegyem. Ötöst adtam az essencenek így ennek is azt fogok.

Up: nem. Nem kap ötöst. Drága, nekem kicsit sötét, nem fed elég jól és beleül a ráncokba, pedig rögtön fixálom szem alá való hd púderrel.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

csiibe

2017. május 23.

Nos hat eleg vegyes erzelmeim vannak ezzel a korrektorral kapcsolatba. Nekem nagyon sotet, lilas karikaim vannak amivel megbirkozott, elfedte,DE nagyon vakolat hatasa volt messzirol latszott h mi van a szemem alatt raadasul a szine se volt tokeletes sajna! 10es arnyalat tul sargas a 15os meg tul vilagos nekem :( pattanasokra hasznalhatatlan ugyh fogalmam sincs mire fogom elhasznalni. Maradok a jol bevalt Bourjois radiance reveal korrektoromnal es nem dolok be tobb ilyen hypnak!

csiibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Candy21

2017. május 22.

Jó kis korrektor szépen elfedi a szem allatti karikákat nem ül bele a ráncokba egész nap tartós de nekem a legvilágosabb szín is túl sárgás olyan furán mutat rajtam.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

FannerManner

2017. május 18.

Szemem alá használom. Nekem nagyon bevált. Tartós, nem szárít, nem irritál és tökéletesen fed. Pattanásokra nem ezt ajánlom, de szem alá kötelező darab.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

kklaudia

2017. május 17.

Szem alatti területre szuper, a bőrhibákra, pattikra annyira nem működik. Szépen terül és jól is fed, ár-érték arányban nagyon tuti. Habár lehetne kicsit nagyobb kiszerelésű.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Kozmakrisztina

2017. május 17.

a 15-ös árnyalatot vettem, mert világos bőröm van. hát annyira nem világos, mint amennyire szerettem volna, hogy az legyen, de jól fed. szem alatti karikákra is jó, viszont nekem beül a pici ráncokba így kötelező lepúderozni azonnal!
ettől eltekintve jó barátok vagyunk :)

Kozmakrisztina

ettől eltekintve jó barátok vagyunk :)

b2222

2017. május 17.

Nagyon világos bőrűeknek nem ajánlom ezt a korrektort, nekem még a 15-ös árnyalat is sötét narancssárga. :(

b2222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Bippaa

2017. május 17.

Nagyon szeretjük egymást. Kifogástalan termék, talán csak annyi hogy kicsit gyorsan fogy. A ráncokba sem ül bele. Rengeteg korrektort próbáltam a karikás szememre de egyik sem volt az igazi. Most végre megtaláltam.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Sepi

2017. május 16.

A LEGJOBB. Nagyon örülök, hogy ismét megtalálom a polcokon! A kistestvérét a Maybelline Affinitone korrektort már sajnos nem gyártják és sokáig nélkülöznöm kellett ezt a remek terméket. Most újra itt van és még jobb is, mint volt. Mindenkinek ajánlom, remekül fed, tartós és természetes hatású. (15 és 25-ös árnyalat)

Sepi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.