KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: dinolips
Állapot: 70%ig tele, Helyszín: Budapest (Kálvin-Astoria-Deák), fizetés: Személyes átvétel/posta+pk/foxpost+pk előreutalással
Ár: 1300ft postàval , Eladó: kincsö
Állapot: 2*hasznàlt, Helyszín: Nėmetorszàg, fizetés: Csak PayPal,posta

Jane

2018. december 8.

Eddig az Instant Age rewind eraser dark circles-t használtam de olyan sok jót hallottam erről a korrektorról is, hogy gondoltam adok neki egy esélyt. Szerencsére, ahogy reméltem is, nem bántam meg. Szépen fed, nem gyűlik össze a kis ráncokban és jól eldolgozható. Most már tudom, hogy az állaguk miatt ez lesz a téli, a csavaros tesója pedig a nyári korrektorom. Ja és plusz pont, hogy egyik sem okozott nálam irritációt, ami pedig elég gyakran előfordult már más termékeknél :)

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Laura96

2018. november 29.

Eddig sose használtam korrektort, szóval ez az első amiről véleményt tudok mondani. Először sajnos a 10-es árnyalatot vettem meg, ami szörnyen sötétnek bizonyult. A legvilágosabb, az 5-ös árnyalat pedig hihetetlenül világosnak tűnt, amikor kipróbáltam. De érdekes, mert amint elkenem rendesen, teljesen jól átfedi a területet és mégsem túl világos, ez meglepett :D Nem használom gyakran, de amikor mégis használom teszi a dolgát.

Laura96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

nlauraaa25

2018. november 27.

Eddig ez a termék vált be a legjobban apróbb bőrhibák eltüntetésére. Nagyon jó a fedése, a legvilágosabb árnyalat pont illeszkedik a bőrszínemhez. 5*

nlauraaa25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Pupak

2018. november 23.

Nekem bevált, eddig ez illeszkedik legjobban a bőrömhöz. Tartós, nem ül bele a ráncokba. (Csak ha túl sokat kensz fel)
Az összetevők miatt nem biztos hogy újra venném.

Pupak
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Az összetevők miatt nem biztos hogy újra venném.

Kriszti2001

Korcsoport: < 18
2018. november 22.

Teljesmértékben meg vagyok elégedve a korrektorral, jó az állaga és szép a fedése, akár szem alatti karikákat, akár bőrhibákat próbálok elfedni.

Kriszti2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 22.

Marcsika0720

2018. november 22.

Már régebben is használtam ezt a korrektort, de most újravettem a Joy-napokon a 05 ös árnyalatot. Nagyon világos szín, de nekem nagyon tetszik, hogy ezáltal szépen kivilágosítja, kiemeli a szem alatti területet. Van hogy alig alszok éjszaka( mert sokszor felkelek a kisfiamhoz), de ezzel a korrektorral tudok “csalni” mert ha ezt teszem fel kipihentebbnek tűnik a szemkörnyékem, nem tűnik olyan karikásnak a szemem. Ha nem fixáljuk jól akkor hajlamos egy minimálisan beleülni az apró ráncokba, de nem vészesen. Mostmár több színben elérhető a drogériákban így mindenki megtalálhatja a saját bőrszínéhez a megfelelő árnyalatot. Nagyon szeretem használni, ezt és egy másik szintén Maybelline s társát is.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

beauty18

2018. november 21.

Jó állaga van. A maybelline fit me alapozóval használom. Szem alá tökéletes szépen eltünteti a sötét karikákat. Szeretem az állagát elég könnyű vele dolgozni! :)

beauty18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

HNReni

2018. november 21.

Az állagát tekintve könnyű de nem túl folyós, eloszlatni is nagyon könnyű emiatt. Jó a fedése, a 10-es árnyalat pont illik a bőrszínemhez így, hogy még tart a nyári színem. A ráncokba kicsit kevésbé ül be mint az eddig használt Catrice liquid camouflage korrektorom fedése szerintem gyengébb, de nem sokkal. Tegyük hozzá, hogy nekem nagyon sötét karikáim vannak, ami valamennyire azért átlátszik amikor fent van ez a korrektor. Összességében nem bántam meg hogy megvettem, de szerintem a Catrice is tud ennyit olcsóbban, annyi, hogy azt meg kell igazítani ujjal kb. 2x egy nap, hogy ne üljön be a ràncokba.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

szegfumonika

2018. november 21.

Drogériás viszonylatban a legjobb korrektor. Szem alá tökéletes!

szegfumonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Drogériás viszonylatban a legjobb korrektor. Szem alá tökéletes!

Szila20

2018. november 18.

Nagyon szuper kis korrektor, szeretem használni. :) Ultrakönnyű az állaga, ezáltal eldolgozni is nagyon egyszerű, és a fedése is jó. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.