KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,

pantyus

2017. október 21.

Szuper ez a korrektor, könnyű mégis jól fed. Több mint egy éve vettem glamour kuponnal, minden nap használom és még nem fogyott ki. De már újra vettem a biztonság kedvéért :)

pantyus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Bettina

2017. október 20.

Szuper jó. Könnyű eldolgozni, nem ül bele a ráncokba. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Bettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

csill87

2017. október 18.

Ud.: Láttam korábban a márka instastory-jában, hogy összekeverték arckrémmel fele-fele arányban, és ezt használták alapozó helyett. Azóta kipróbáltam, és mikor enyhébb fedésre vágyom szoktam is így használni és nagyon bevált így is, szép a végeredmény a bőrön, természetes a hatás, de azért fed is amennyit kell :)

Évek óta nem volt ilyen jó korrektorom. Szuperjó, biztos hogy újra fogom venni, mert nagyon természetes a hatása, de mégis fed. Nekem most nagyon csúnya feketés lilás karikáim vannak sajnos és ezeket a 10-es árnyalat, ami kicsit sárgás, szépen semlegesíti. Pedig azt hittem hogy mellényúltam a színnel, de nem. Én mindig fixálom púderrel és így nem ül bele a ráncokba sem.
Amúgy ezen kívül most van még itthon egy Mac studio fix korrektorom, de ezt jobban szeretem mert természetesebb a finishe, de fed is egyszerre.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

sarimuranyi

2017. október 18.

Szeretem ezt a korrektort, mert szépen fed, tartós és könnyű vele dolgozni.
Sajnos csak két árnyalatban kapható és ezek közül nekem egyik sem illeszkedik tökéletesen a bőrömhöz (ezért kap csak 4*-ot).

sarimuranyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Szeretem ezt a korrektort, mert szépen fed, tartós és könnyű vele dolgozni.

Alexav98

2017. október 17.

Jó fedése van, szem alá vagy pattanásokra tökéletes. Nem ül bele a ráncokba se.

Alexav98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Jó fedése van, szem alá vagy pattanásokra tökéletes. Nem ül bele a ráncokba se.

Kingucii

2017. október 17.

Szem alá és pattanásra használom.
Nagyon erős fedése van, szépen elfedi a hibákat.
8 órát simán kibír.
Csak ajánlani tudom.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Szem alá és pattanásra használom.
Nagyon erős fedése van, szépen elfedi a hibákat.
8 órát simán kibír.
Csak ajánlani tudom.

B.Enci

2017. október 16.

A legjobb korrektor amit valaha használtam! Tökéletes szín, magas fedés, nem emeli ki a szárazabb részeket sem.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

nyuszikutya23

2017. október 15.

Nem rossz, ajánlásra próbáltam ki, de túl sárgás a színe. Ha csak BB krémmel használom egész jól fed, de alapozóval már feltűnően sárga.

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

bzsofi666

2017. október 13.

Nem rossz, de a fedése bőrhibákra szerintem nagyon gyenge, akárhogy próbálom felvinni/eloszlatni. Szem alá pozitívuma, hogy nem szárítja ki a bőrt, de ott is lehetne nagyobb fedése. Szerintem visszatérek a Catrice folyékony korrektorához.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Ciprus

2017. október 13.

Hát annyian isteníteték de valahogy mekem nem az igazi tul sárgás meg nem is tudom az állaga sem az igazi. Nagyon hamar romlott az állaga

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.