KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1400 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: PSophiee
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki előre utalással, szállítás postán ajánlott levélként,
Krémmánia Kedvencek a -től
022Flower

2017. június 27.

A kedvenc korrektorom. Jól fed, tartós.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

A kedvenc korrektorom. Jól fed, tartós.

orsisro

2017. június 26.

A legvilágosabb szín is sötét számomra, ezenkívül nem tud többet, mint a catrice korrektora. Ha lenne megfelelő színbe adnék neki még egy esélyt..így felejtős.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

viraaag

2017. június 18.

Jó kis korrektor :) Zsiros bőrömre pont jo a 15-ös árnyalat van meg és meg vagyok elégedve :) Jól fed és tartós is. Egyetlen problémám merült fel EGYSZER valamiért lepergett az orromról.. Nem értettem de csak egyszer fordult elő.

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Leonie

2017. június 18.

Nem szeretem se a színe nem jó,se a fedése.Kuka.A legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

szfruzsi

2017. június 15.

nem értem a hype-ot körülötte, catrice camouflage fényévekkel jobb nála, ennek a fedése sem túl erős ill. a tartósságával is vannak problémáim :/

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

anettvagyok

2017. június 15.

Engem ez nem hatott meg. A színskála szűk, a fedése enyhén szólva közepes, ahhoz képest drága is. Azért teszi a dolgát, ha az ember nagyon ügyeskedik, ezért 3 *

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

kinga53315

2017. június 14.

Fáj kimondani de sokkal jobb mint a MAC pro longwear, mostantól biztos, hogy ezt veszem újra.

kinga53315
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

gold18

2017. június 13.

Én nagyon szeretem, legfőképpen bőrhibák eltüntetésére használom, nagyon szépen beépül az alapozóba, csak a tökéletes színt kell megválasztani. Korábban volt már maybelline korrektorom, de az nem igazán vált be, ezért gondolkodtam a megvásárlásán, de örülök, hogy végül megvettem, ár érték arányban szuper.

gold18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

maow

2017. június 13.

Nagyon korrekt kis korrektor. :)
Szem alá és bőrhibák eltüntetésére is használom, mert kellően erősen fed, ráadásul rétegezhető is, ha mondjuk egy nagy, piros pattanást szeretnék vele elrejteni. Ilyenkor hagyni kell megszáradni az első réteget, majd mehet rá még egy. Könnyű eloszlatni ecsettel és ujjal is. Nekem két árnyalat is megvan, a Fair és a Light. Előbbi világos, rózsaszínes, ami a télen hófehér bőrömre tökéletes, utóbbi pedig kicsit sötétebb, mint a Fair, és sárgás tónusú, ami majd nyáron lesz jó. Akár ecsettel, akár ujjal szépen eldolgozható. Az ára is nagyon baráti, kb. 1600-1900 között szokott lenni notino-n. Szerintem sokkal jobb, mint az Age Rewind, ami kétszer ennyibe kerül. Újravevős.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Nagyon korrekt kis korrektor. :)

independentbo

2017. június 11.

Nem rossz, nem rossz. Könnyen eldolgozható (akár kézzel is, de én szivaccsal szoktam legtöbbször) de nekem kevés. Nem elég jó a fedése, ami nem olyan nagy probléma, de sajnos nagyon hamar le is kopik, fixálással is. Valamint beleül a ráncokba, ezért nem újravevős.

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.