KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Trutex

2018. május 21.

Nagyon jó korrektor megfizethető áron. Sok kedvenc márkásabb korrektoromnál is jobban szeretem. Jól fed és építhető (önmagában nem a legjobb, kicsit fényes, de mint a legtöbb korrektort, ezt is illik púderrel lefedni)

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 21.

ravenclaw

2018. május 20.

Új kedvenc. :) Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni, de az akkori legvilágosabb szín is sötét volt, szóval nagyon örültem, amikor láttam, hogy bejött egy világosabb szín is. Ennél az árnyalatnál nem is lehetne jobb, a fedése megfelelő, kicsit építhető. Mindenképpen újravevős lesz.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Brigitta1070

2018. május 19.

Tökéletes szem alá, a fedése is jó, nem szárít és elég vékonyan felvihető ahhoz, hogy ne legyen csúnya.

Brigitta1070
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

ErikaG

2018. május 19.

Az eddigi kedvenc folyékony korrektorom! Tökéletes árnyalat, tökéletes formula! Újravevős :) Az első korrektor, ami nem szárította ki a szemem alatti részt :)

ErikaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

LSTE

2018. május 16.

Meh... A 15-ös árnyalat van meg, ami rajtam narancssárga. :( Sokak szerint "aviláglegjobbkorrektora" és "eladnámalelkemazördögnekérte", hát én pont nem. :D Szerintem tök átlag, ugyanúgy beleül a ráncaimba (a 18 éves ráncaimba...pff), mint az alsóbb árkategóriások. Ami mondjuk egyébként engem nem zavar, mert sokszor csekkolom a sminkem a nap folyamán, de ne kelljen már egy maybellinet csekkolni, na. Bár lehet, hogy óriási elvárásaim vannak a márkával (az egyik kedvenc drogériás márkám amúgy). :D

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

KaradyAnn

2018. május 14.

Joy-napokon szereztem be, így nem érzem pénzkidobásnak, de nem hozta az elvárt színvonalat. A fedése hétköznapokra megfelelő. Viszont nekem nagyon bele tud ülni a kis ráncokba. Elhasználom, ha már megvettem, de legközelebb nem erre esik majd a választásom.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Rrregi

2018. május 13.

Kombinált és zsíros bőrűek kerüljék! 1 óra alatt kifényesedtem, nem túl jól fed, beleül a ráncokba. Odaadtam száraz bőrtípusú barátnőmnek, és még ő is átfényesedett, azt mondta, hogy mehet a kukába. (u.i.:ráadásul a külső minták rajta lekoptak pedig 1 hónapja van meg a termék) Újabb maybelline csalódás. Ajánlom helyette Catrice high coverage korrektorát, sokkal jobb termék + olcsóbb is.

Rrregi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Vanda234

2018. május 12.

Nekem annyira nem vált be se az állaga se a fedése a tartóssága meg semmi 😣😔

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 12.

Nekem annyira nem vált be se az állaga se a fedése a tartóssága meg semmi 😣😔

AnisiaBella

2018. május 12.

Engem nem győzött meg, sokkal jobbra számítottam a hype miatt. Kissé vizes, annak aki valóban sötét karikás szemekkel rendelkezik egyáltalán nem elég a fedése. A S-he korrektora sokkal jobb.

AnisiaBella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

szakalyreka

2018. május 10.

Egy mindennapi korrektornak tökéletes de nem kell egy nagy fedésre számítani. Akinek sötét karikái vannak es nagyon sok bőrhibája van annak nem biztos, hogy ez a legjobb. Szem alá világosítani tökéletes és a kisebb bőrhibákra is.

szakalyreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.