KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: annamaria01, Módosítva: 2014. április 11.

A wax formula finom pigmentekkel keverve gondoskodik a természetes hatásról. A ceruza végén egy spirál fésű található, amely nemcsak a szálak megigazításában segít, hanem a ceruza eldolgozásában is, hogy természetesebb legyen a hatás.

A ceruzák négy árnyalatban kaphatóak: Dark Brown, Deep Brown, Blonde, és Auburn színben.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bearsorry

2018. január 21.

Rengetegszer újravásároltam. Nekem tetszik, hogy puha maga a ceruza, ezért is kopik nagyon gyorsan, de a világos és nem túl sűrü szemöldökömet éppen ezért tudom könnyen kitölteni. Tökéletes az árnyalata, emiatt is fogom minduntalan újravenni.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

dunaimano

2018. január 12.

Most szereztem a kiárusított termékek között, kemény 800 Ft-ért. Nagyon szuper szerintem, nekem tetszik hogy ilyen vaxos. Jól lehet vele dolgozni. Sajnos a színt nem találtam el, de azért el tudom használni egy-egy alkalommal.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Buklika

2018. január 8.

Ez az egyetlen Maybelline termék, amit már nagyon nagyon rég használok, kifejezetten elégedett vagyok vele, és mivel hamarosan elfogy, (talán fél/háromnegyed évig még kitart), valószínű hogy újraveszem.
Bevallom, nem értem a negatív véleményeket. Nem kell egy ceruzától csodákat várni. Én speciel, csak a hézagocskák kitöltésére használom (a sötétbarnát), és arra tökéletes. (Nem szeretem a teljes területet kiszinezni, mert úgy túl sötét ès vadnak tűnik végül). Nagyon nagyon jó, hogy van a végén spirál, ami jelentősen hozzájárul a szép eredményhez. Nagyon ötletes, hogy a ceruzára rányomtatták a mintát, ami az alapja a szemöldök-formázásnak.
Ha elhasználom, akkor se fogom kidobni, mert a végén lévő spirállal szoktam eltávolítani a szempillámról a felesleges festéket, ha túl sokat visz fel a szempillaspirálom.
Szeretném kiemelni, hogy kicsit sem vagyok elfogult, a Maybelline-t nem szeretem, már többször több dolog miatt csalódtam a termékeiben, de ez a szemöldökcerka jó cucc, csak jól kell használni! Egész szépek az összetevők. Minden pozitívum ellenére, nem éri meg az árát, esetleg Glamour-napokon kuponnal.

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

pattivrana

2017. szeptember 29.

Nagyon sokat kell hegyezni, de ezen kívül jó termék.

pattivrana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nagyon sokat kell hegyezni, de ezen kívül jó termék.

Hales

2017. szeptember 9.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. A színe pont passzolna, de hamar kopik, túl waxos és normálisam kihegyezni teljességgel lehetetlen.

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Vendy254

2017. május 17.

hát nem is tudom mit mondjak róla. Nagyon gyorsan kopik és összeragad kicsit tőle a szemöldököm persze ez korrigálható a kefe résszel. Tartóssága elmegy. Olyan 4 órán át tart utána kopik. színbe megtaláltam a megfelelőt bár a legvilágosabb is kicsit sötét felrakva. Nem hiszem hogy újraveszem szerintem még kísérletezek tovább a tökéletest keresve.

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Szerettem ezt a ceruzat, de a BrowSatint tartosabbnak talalom, es szebb szinei vannak. Ujravennem ezt is,annak ellenere, hogy en is azt tapasztaltam, hogy gyorsan fogy. A hegyezest is hatranykent emlitenem, jobban szeretem a kitekeros verziokat.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Ruzska2

2017. március 1.

En kedveltem, mert eleg hianyos a szemoldokom ,de a formaja/hossza megfelelo ,es ez a cerka szerintem erre van, a wax miatt a szalakat szepen betuttam allitani,hogy egyenletesen alljanak. Erdemes elotte csinalni egy arcradirt, mert zsiros borre kb lehetetlen felvinni.Arra se jo,h teljesen uj szemoldokot rajzoljunk.Csak arra van, h ha amugy korrekt a szemoldok, csak nem elegge hangsulyos/kicsit hianyos ,akkor kiemeld. Ja es nagyon gyorsan fogy

Ruzska2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

ggrrll

Korcsoport: < 18
2016. október 29.

Ritkán használom, és nagyon kicsi. Gyorsan fogy de színe az eddigi legjobbam. Nem is tudom, még van hova fejlődnie, csak a színe miatt 4*

ggrrll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 29.

lunaticgirl

2016. október 21.

a legnagyobb gagyi ami nem éri meg az árát.
puha mint egy szemceruza, szanaszét kenődik, nem lehet vele precízen dolgozni és gyorsan fogy,a szín se természetes.
a legrosszabb amit valaha próbáltam, az olcsób Catrice fényévekkel jobb...pénzkidobás

lunaticgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

a legnagyobb gagyi ami nem éri meg az árát.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0